Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2024.01.01 0 0 12

Buék.

:)))

FadisDammi Creative Commons License 2023.03.08 0 0 11

Számos szerencsejáték lehetőség áll rendelkezésre az interneten. Csak ki kell választania a kaszinót az elejétől kezdve. Itt van egy rangsor a legjobb itt Azt tanácsolom, hogy alaposan tanulmányozza az információkat. És válasszon egyénileg.

Tornatermi foci Creative Commons License 2021.08.28 0 0 9

Sziasztok! Szept.6-tól Budapest II.ker-i iskolában tornatermi hobby focihoz keresünk társakat. Játék minden

hétfőn este 7-től 9-ig. Öltöző biztosított. Követelmény: korrekt befizetés, sérülésmentes játék, teremcipő.

Ne légy nagyon fiatal és gyors, mert akkor kilógsz...😊

Mail helyett inkább telefonálj, köszönöm.

Attila, 06 20 4213 713.

aqaud7 Creative Commons License 2021.05.15 0 0 8

Sziasztok!Debreceni kispályás csapathoz keresek amatőr csapattagokat. Hétköznap estékre szerveznénk a meccseket, közösen megbeszélt helyszínre.Amennyiben érdekel akkor a https://www.meccselunk.com/ oldalon tudsz hozzánk csatlakozni, keress ránk Aqauteam csapatnéven.Üdv. Aqauteam

Palota SE Creative Commons License 2020.12.28 0 0 6

Sziasztok!


A 15.kerületi Palota SE szívesen látna felnőtt vagy U19-es csapatában. 

 

Ha már elmúltál 16 és még nem vagy 40 éves nálunk a helyed!

Jelenleg a Blsz 3.osztályban vagyunk. Hazai pályánk a 15 kerület szántóföld u. sporttelepen található.

Heti 2 edzés lehetőségünk van. Amennyiben nincsen csapatod és szívesen játszanál várjuk visszajelzésed.

 

Email címünk: palotasport@gmail.com

suvi15 Creative Commons License 2018.12.27 0 0 5

Törökbálinti FC (BLSZ II.) nagypályás játékosokat keres!
Szép környezet, rendezett körülmények :)
Érdeklődni: suvegespeti@gmail.com

Dizzying Feeling Creative Commons License 2018.09.02 0 0 4

Sziasztok!

 

Óvatos életmódváltás miatt kiegészítésként keresek olyan amatőr "örömfocis" csapatot ahová beférnék kizárólag kapus posztra kispályán. Kell a mozgás és szeretem a focit.

Hétköznap 18 óra után, hétvégén bármikor.

XVI.-XVII-X kerületek vonzáskörzetében.

 

zoli889 Creative Commons License 2017.05.15 0 0 3

ÜDV.Németh Zoltán vagyok.Szolnok megyei lakos,csapatot keresek.22 éves srác vagyok gyors,mind két lábbam ügyes,jól cselezek,technikás vagyok gyors de a jobb lábam az igazi,de ha kell jó a bal is :D Szóval csapatot keresek ha van valami bármi az országban hívjon bizalommal akkár pesten is szállással. Vagy debrecenben.Elérhetőségem:06302219822

Pitbull.Se Creative Commons License 2017.05.05 0 0 2


sziasztok.
Most alakuló Bp-i kis és nagypályás csapatunkba keresünk játékosokat kortól függetlenül
Ammenyiben meglesz a kellő létszám szeretnénk kis illetve nagypályán is bajnokságban elindulni
illetve egy utánpótlás csapatot is inditani.
Ha kellően motivált vagy és szeretnél egy jó társaságban focizni akkor ne habozz jelentkezz.
Pitbull.SE@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.30 0 0 1

Sziasztok

Most alakuló kispályás csapatba keresek játékosokat minden posztra.(budapest.14ker)

Pályánk a városligeti müfüves pályán van a Hösök terétöl nem messze.(Keleti pu -tol kb 20 perc)

Megbízható focit szeretni játékosokra van szükségem.

Hétrvégente lennének a meccsek 90%(kupák,edzömeccsek késöbb majd bajnokság)

Amennyiben érdekel a dolog irjatok erre az emil cimre és akkor a többit megbeszéljük.

wolfsfutsall@gfreemail.hu

Coyote89 Creative Commons License 2017.03.30 0 0 0

Szabolcs megyében keresek én is egy amatőr foci csapatot,akikhez beszállhatnék focizni kapus poszton.Lehet kis vagy nagy pályás csapat is.

Coyote89 Creative Commons License 2017.03.30 0 0 topiknyitó

Remélem hasznos lesz a topik!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!