Keresés

Részletes keresés

lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -2 2 63

Aki képviseli az USA érdekeit az ottani külügy iránymutatásai alapján.

Előzmény: nemezis 2 (62)
nemezis 2 Creative Commons License 2017.03.29 -2 1 62

Nem, ez az ideiglenes ügyvivő volt.

Előzmény: lepecs (60)
baculum Creative Commons License 2017.03.29 -3 2 61

Egy félhülye ujságírónak álcázott ügynök szava pipafüst:-))).

 

Előzmény: lepecs (60)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -2 3 60

??? USA állt ki az egyetem mellett. Orbán haverja Trump!

Előzmény: baculum (59)
baculum Creative Commons License 2017.03.29 -3 2 59

Akkor majd mész Rigaba, ugyis ott a sasfézek :-))).

Te fox elöl szaladni a dobtárassal amikor átlépi a gang az orosz határt :-))))

Mögötted áll majd a másik politikai tiszt, aki adott esetben hatbalő:-).

 

Előzmény: lepecs (49)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -3 4 58

Az oktatási államtitkár hangsúlyozta: minden intézménynek meg kell felelnie a hatályos magyar törvényeknek. Palkovics László nemmel felelt arra az újságírói kérdésre, hogy a kormány célja a CEU ellehetetlenítése, vagy az, hogy elköltözzön. Jelezte: az egyetem rektorával szerda este ülnek le tárgyalni és áttekinteni a helyzetet, esetükben több ponton volt szabálytalanság.  Ha államközi megállapodásra megkeresés, kezdeményezés érkezik, a magyar kabinet támogatni fogja - tette hozzá kérdésre, és példaként az Andrássy egyetemet említette.

Előzmény: nemezis 2 (51)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -2 1 57
Előzmény: guilden stern (54)
nemezis 2 Creative Commons License 2017.03.29 -4 1 56

Akkor lépek. :D:D

Előzmény: guilden stern (54)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.29 -1 0 55

Szingapúrban brutál szegregáció van oktatásban: 12 évesen egy komoly megmérettetésen esnek át a diákok, ahol eldől, hogy ki milyen oktatásban fog résztvenni, és egyetemre az megy, akinek megvannak a képességei hozzá.

Ja, és ott nincs olyan, hogy beperli az államot, aki nem tudott megtanulni írni-olvasni, hoppá-hoppá...

Előzmény: lepecs (39)
guilden stern Creative Commons License 2017.03.29 0 1 54

Andriska.

Előzmény: nemezis 2 (51)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -3 4 53

Az Egyetem továbbá fontos sikertörténete az amerikai-magyar kapcsolatoknak, és erős kétpárti támogatást élvez az amerikai kormányban. Az Egyesült Államok ellenez bármilyen törekvést, amely veszélyezteti az Egyetem működését vagy függetlenségét" - írta.

Előzmény: lepecs (52)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -2 3 52

USA már interveniált

Az oktatási államtitkár hangsúlyozta: minden intézménynek meg kell felelnie a hatályos magyar törvényeknek. Palkovics László nemmel felelt arra az újságírói kérdésre, hogy a kormány célja a CEU ellehetetlenítése, vagy az, hogy elköltözzön. Jelezte: az egyetem rektorával szerda este ülnek le tárgyalni és áttekinteni a helyzetet, esetükben több ponton volt szabálytalanság.  Ha államközi megállapodásra megkeresés, kezdeményezés érkezik, a magyar kabinet támogatni fogja - tette hozzá kérdésre, és példaként az Andrássy egyetemet említette.

Előzmény: lepecs (49)
nemezis 2 Creative Commons License 2017.03.29 -4 2 51

És mégis mi köze az ideiglenes ügyvivőnek ehhez?

 

az Oktatási Hivatal mostani, külföldi intézményeket érintő vizsgálata azt mutatta, hogy több felsőoktatási intézmény szabálytalanul működik Magyarországon.  A tipikus hibák között említette, hogy nincs kampusza az intézménynek, vagy magyarországi partnere, egy részének nem volt programakkreditációja, vagy a kiállított okirat nem minősül diplomának nálunk, illetve, hogy az intézmény a saját országában sem minősül felsőoktatási intézménynek, és előfordult az is, hogy adatszolgáltatási kötelezettségnek nem tettek eleget.

 

 

Szóval?

Előzmény: lepecs (48)
Dugó Boss Creative Commons License 2017.03.29 -4 2 50

 

 

Orbán oktatás politikája lezüleszteni a felső oktatást!

 

 

oktatáspolitikája

lezülleszteni

felsőoktatást

 

 

Mi, magyar egyetemen tanult magyarok ezt így írjuk.

Balliberális.

 

Előzmény: lepecs (39)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -3 4 49

Az Egyesült Államok nagy aggodalommal tekint a magyar kormány által tegnap benyújtott törvénymódosítási javaslatra, amely súlyosan akadályozná a Közép-Európai Egyetem (Central European University) működését Budapesten.
 
A Közép-Európai Egyetem (Central European University) az Egyesült Államokban és Magyarországon is rendelkezik akkreditációval, és magyarok ezreit oktatta és alkalmazta. Elsőrangú felsőoktatási intézmény, kiváló hírnévnek örvend Magyarországon és szerte a világon, a tanszabadság fontos központja a térségben.
 
Az Egyetem továbbá fontos sikertörténete az amerikai-magyar kapcsolatoknak, és erős két párti támogatást élvez az amerikai kormányban. Az Egyesült Államok ellenez bármilyen törekvést, amely veszélyezteti az Egyetem működését vagy függetlenségét" - írta.

Előzmény: baculum (43)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -3 3 48

Az USA ellenez bármilyen törekvést, amely veszélyezteti a CEU működését vagy függetlenségét - írta az ideiglenes ügyvivő, aki arra is felhívta a figyelmet, hogy a CEU erős két párti támogatást élvez az amerikai kormányban.
A budapesti Amerikai Nagykövetség ideiglenes ügyvivője, David Kostelancik közleményt adott ki szerdán a CEU ellehetetlenítését célzó törvénymódosítási tervről.

"Az Egyesült Államok nagy aggodalommal tekint a magyar kormány által tegnap benyújtott törvénymódosítási javaslatra, amely súlyosan akadályozná a Közép-Európai Egyetem (Central European University) működését Budapesten.
 
A Közép-Európai Egyetem (Central European University) az Egyesült Államokban és Magyarországon is rendelkezik akkreditációval, és magyarok ezreit oktatta és alkalmazta. Elsőrangú felsőoktatási intézmény, kiváló hírnévnek örvend Magyarországon és szerte a világon, a tanszabadság fontos központja a térségben.
 
Az Egyetem továbbá fontos sikertörténete az amerikai-magyar kapcsolatoknak, és erős két párti támogatást élvez az amerikai kormányban. Az Egyesült Államok ellenez bármilyen törekvést, amely veszélyezteti az Egyetem működését vagy függetlenségét" - írta.

Mint arról beszámoltunk, a kormány törvénymódosítási tervezetet írt, amely kifejezetten a CEU ellen irányul. Az intézmény közleményében úgy reagált, a diszkriminatív jogszabály ellehetetlenítené az egyetem működését. Balázs Zoltán közgazdász-politológus, a Budapesti Corvinus Egyetem tanára a hvg.hu-n véleménycikkben fejtette ki álláspontját az ügyben. A CEU-botrány összes fejleményét elolvashatja percről percre tudósításunkban.

 

Előzmény: Hun a nagyanyám? (45)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.29 0 5 47

Ja, ennyire sötét barom vagy.

Előzmény: Hun a nagyanyám? (45)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.29 0 4 46

Pédaképünk a Koreai Népi Demokratikus Köztársaság!

Előzmény: Hun a nagyanyám? (44)
Hun a nagyanyám? Creative Commons License 2017.03.29 -7 2 45

Számomra nagyszerű hír Soros György és hálózatának kiszorítása Magyarországról.

Előzmény: lepecs (42)
Hun a nagyanyám? Creative Commons License 2017.03.29 -5 2 44

Eszükbe se jut ebben a prímitiv országban maradni

 

Eszükbe se jusson ebben a "prímitiv" országba jönni!  Kívül tágasabb.

Előzmény: dp2008 (14)
baculum Creative Commons License 2017.03.29 -3 0 43

Tök mindegy, úgyis a legtöbb valamilyen hivatalba ül be. :-)

 

Előzmény: lepecs (40)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -4 4 42

Számodra jó hir az oktatás lerohasztása?

Előzmény: Hun a nagyanyám? (41)
Hun a nagyanyám? Creative Commons License 2017.03.29 -4 2 41

Abszolút jó hír Magyarországnak, hiszen így megszabadulunk a Szadesz-fiókáktól.

Előzmény: nazuna (10)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -3 1 40

501-600. Semmelweis Egyetem

Előzmény: baculum (33)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -3 2 39

Szingapurnak két egyeteme is van az első 75 -ben. Orbán oktatás politikája lezüleszteni a felső oktatást!

Előzmény: Dugó Boss (37)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.29 -1 1 38
Előzmény: Dugó Boss (17)
Dugó Boss Creative Commons License 2017.03.29 -2 3 37

 

Debrecen 800-as mezönyben van.

 

 

Mezőnyben. Mi, magyarok ezt így írjuk.

Egyébként a Semmelweis az 501-600-as mezőnyben van.

 

És egyébként ahány lista, annyi rangsor.

És még inkább egyébként: néhány listás amerikai és más egyetemen szerzett tudásért nem adnék egy büdös petákot sem.

 

Előzmény: lepecs (35)
baculum Creative Commons License 2017.03.29 0 1 36

Visszasírhatok még Söröst, amikor eladja a követeléseivel egyetemben:-) az egyetemet is, oszt lesz belőle iszlam egyetem, vagy valamiyeshiva. :-)))

Mondjuk ezek akkor is odamennek, majd mqsik kaftanban :-))).

 

Előzmény: lepecs (35)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -3 1 35

Debrecen 800-as mezönyben van. Szingapur két egyeteme van az első 75-ben

Előzmény: pfalúz_62 (32)
lepecs Creative Commons License 2017.03.29 -3 0 34

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!