Keresés

Részletes keresés

AlexandraDóra Creative Commons License 2021.11.19 0 0 37

Kedves Szülők. Egy kis kihagyás után visszatértem sokatok örömére de még mindig maradt szabad kapacitásom. Több éves tapasztalattal,több családnál,több évig,referenciával is rendelkezem. Eléggé rugalmas vagyok de elsősorban a Tetris hazban vállalnék sitterkedést persze ha kicsit messzebb lenne sem lenne akadály 😊😊 Ha jobban beindul az élet akkor oviból,suliból különórára vagy edzésre kísérés is jól jöhet a szülőknek. Ha szimpatikusnak találnak a Kedves Szülők privátban a részleteket még át tudjuk beszélni ha valami kérdés marad volna. Szép estét! 🙂🙂 Alexandra

mogor.alexandra@gmail.com

Dóra1982 Creative Commons License 2020.09.16 0 0 36

Kedves Szülők. Referenciával továbbra is vállalok több éves tapasztalattal gyermekfelügyeletet a tetris házban. Iskolába,óvodába,edzésre,különórára kísérést. Eléggé rugalmas vagyok. 👩‍👧‍👦👣🍼🧸

mogor.alexandra@gmail.com

Balázs122 Creative Commons License 2020.08.23 0 0 35

Kiadó Garázs

 

Kiadó egy jól parkolható kb. 13 m2-es mélygarázs hely a Tetris házban.

 

17 ezer Ft + közös költség/hó

 

Tel: +36204402774

Dóra1982 Creative Commons License 2020.03.29 0 0 34

Kedves Szülők. Továbbra is vállalok gyermekfelügyeletet a Tetris lakóparban. Több éves tapasztalattal,eléggé rugalmas vagyok.

Kérem emailben keressenek.További szép napot!

mogor.alexandra@gmail.com

Dóra1982 Creative Commons License 2019.09.24 0 0 32

Kedves Szülők! 
Többéves tapasztalattal vállalok gyermekfelügyeletet a Tetris lakóparkban. Igény esetén oviból,suliból elhozatal illetve edzésre vitel. Eléggé rugalmas vagyok. További részleteket privátban egyeztessünk. További szép napot!

mogor.alexandra@gmail.com

Efnef Creative Commons License 2019.06.09 0 0 31

Tetris 2.

Efnef Creative Commons License 2019.06.09 0 0 30

Tetris 2: 43903/1 hrsz.

Efnef Creative Commons License 2019.06.09 0 0 29

Tetris 2: az arányok és távolságok tekintetében lásd a következőket (forrás: KÖBM000290):

Tetris Ház Blog Creative Commons License 2019.05.02 0 0 28

Úgy látom, készült egy új csoport "Tetris ház lakói" néven.

Törölt nick Creative Commons License 2018.08.01 0 0 27
garazsadmin (X) 2018.02.24 0 0 26

Szeretne kihozni minél többet garázsából, tárolójából? Hirdessen nálunk ingyenesen (bérbeadásra vagy értékesítésre)! Oldalunkon  garázsát, tárolóját befektetőként is keresik!www.garazs.com  

Tetris Ház Blog Creative Commons License 2017.12.09 0 0 25

Kb. egy hete tettem fel fotókat.

Előzmény: 11ker (24)
11ker Creative Commons License 2017.12.06 0 0 24

Eltelt újból 1 hónap. Megérett a fórum egy újabb fotósorozatra ;)

Elöre is köszönjük!

Előzmény: Tetris Ház Blog (22)
11ker Creative Commons License 2017.11.02 0 0 23

Köszönjük szépen! Jó látni, hogy ott is haladnak. Látszólag vasbetonból nem lesz hiány a házban :)

Más építkezéseken beépítik fokozatosan az emeleteket, hogy a tél beálltakor is tudjanak ott dolgozni. Itt ha jön a fagy, valószínü leállítják a munkálatokat. Remélhetöleg tudják tartani az átadási idöpontot. 

Előzmény: Tetris Ház Blog (22)
Tetris Ház Blog Creative Commons License 2017.11.01 0 0 22

Most készültek, mostanában sajnos vagy nem értem rá, vagy rossz idő volt.

Előzmény: 11ker (16)
AGMJ Creative Commons License 2017.10.24 0 0 21

Ha minden igaz ez most csak az első 4 emeletig szól, bár ez nincs benne a levélben, de többen ezt írták, úgyhogy szerintem nem kell aggódni. :) Sajnos ebben teljesen egyet kell, hogy értsek, szinte semmiről nem vagyunk tájékoztatva, ami valahol érthetetlen... :( 

Előzmény: 11ker (20)
11ker Creative Commons License 2017.10.24 0 0 20

Amennyiben mi még nem kaptunk értesítést a burkolatválasztás idöpontjáról, és annak elvileg a hét végéig le kell zárulnia, akkor most kezdhetek aggódni? Vagy ez most csak az elsö négy emeletig esedékes és a további szintek késöbb kapnak "meghívót"?

Miért van az az érzésem, hogy a kivitelezö eléggé elhanyagolja a vevök irányába történö értesítést, kommunikációt? Ahogyan itt más társasházi fórumoknál olvasom, a lakások együttes kialakítása (vevö+kivitelezö) elég harmonikusan zajlik.

Előzmény: AGMJ (18)
Chiley Creative Commons License 2017.10.21 0 0 19

Mi kértünk módosításokat, már a szerződés aláírásakor jeleztük, hogy mindenképp élni szeretnénk ezzel a lehetőséggel, de valóban többször rá kellett kérdezni, hogy mikor lesz aktuális az igények leadása. Falakhoz nem nyúltunk, de kapcsolók és lámpa kiállásokat áttettük. A választ viszont nem kaptuk meg, hogy mit engedélyeztek és mit nem és ez mennyi pluszköltséggel jár, mivel mi a 7-en leszünk, most pedig még csak az első 4 emelet egyeztetése zajlik. 

AGMJ Creative Commons License 2017.10.20 0 0 18

Sziasztok!

 

Az értékesítő nekünk azt a tájékoztatást adta, hogy minden konnektor/kiállás módosítása már lezárult, erre valamikor májusig volt lehetőség, valamint a belső falak jövőbeni mozgatására is. Erről írásban nem kaptunk tájékoztatást, mi is utólag értesültünk róla, most a burkolatválasztásnál. Ott helyben az irodában meg tudta mutatni a műszaki rajzot, hogy hol lesznek a konnektorok (mindenhol jó sok van) de pl. nálunk a tv és egyéb kiállásokat sikerült az erkélyajtó melletti 1,5 méteres falra kialakítani, ahelyett, hogy a szembelévő 4,5 méteres falra tervezték volna. Módosítani állítólag már nem lehet, mert kicsúsztunk a határidőből... Szóval én úgy gondolom ezek alapján, hogy műszaki egyeztetés ezekről a dolgokról nem lesz. Burkolatválasztás megy október 27ig azt hiszem... erről jött email.

Előzmény: Tetris Ház Blog (9)
Chiley Creative Commons License 2017.10.19 0 0 17

Mai képek az építkezésről.

11ker Creative Commons License 2017.10.18 0 0 16

Mikor készülnek további fotók?

Előzmény: Tetris Ház Blog (8)
11ker Creative Commons License 2017.10.18 0 0 15

Es mikor lesz az a hamarosan?

Előzmény: Tetris Ház Blog (13)
Chiley Creative Commons License 2017.10.17 0 0 14

Sziasztok!

 

Készítettünk egy facebook oldalt a projektben lakást vásárlók részére, itt találjátok, Tetris Ház vásárlói a csoport neve:

https://www.facebook.com/groups/290855461431399/

Tetris Ház Blog Creative Commons License 2017.10.09 0 0 13

A kérdés jó, hamarosan meglátjuk, hogy mik lesznek a lehetőségek...

Előzmény: 11ker (12)
11ker Creative Commons License 2017.10.08 0 0 12

Es akkor hogy közli a vevö az építtetövel, hogy hol, mennyi konektort és lámpakiállást szeretne? Ha én egy hálószobaszekrényt akarok a falra szerelni, akkor oda nem kell dugalj...ehhez nekem kell egy villamos tervrajz, különben nem tudok argumentálni.

Tetris Ház Blog Creative Commons License 2017.10.06 0 0 11

A szerződésben csak a burkolatok és a beltéri nyílászárók színének kiválasztása szerepel. Nem vagyok biztos benne, hogy alapértelmezés szerint lesz olyan jellegű műszaki egyeztetés, amire gondolsz, habár más projekteknél én is hallottam ilyenekről.

Előzmény: 11ker (10)
11ker Creative Commons License 2017.10.06 0 0 10

Köszönjük a képeket! Jól alakaul.

Egy részletesebb lakásrajz mindenképpen szükségeltetik, hisz egy müszaki megbeszélés esetén a vevönek meg kell tudnia pontosan mondani, mit, hova szeretne terveztetni. Ha nem ismeri a vevö elöljáróban a falméreteket, nem is tud a kiállásokkal tervezni.

Már kész a szerkezet a 3. emeletig...mikor várható a müszaki egyeztetés a leendö 1 emeleti lakókkal?

Tetris Ház Blog Creative Commons License 2017.10.03 0 0 9

Kérdés azokhoz, akik már előszerződtek, vagy szeretnének: A kapott alaprajzon csak a szobák területe szerepel, más információ nincs (pl. falak hossza, nyílászárók mérete, stb.). Az értékesítő azt mondta, hogy részletesebb rajzot nem tud adni. Szerintem ez elég furcsa, másnak sem sikerült szerezni?

Tetris Ház Blog Creative Commons License 2017.10.02 0 0 8

Fotók az építkezésről: http://tetrishaz.blog.hu/

WebM Creative Commons License 2017.06.12 0 0 7

Az ELMŰ telep a szomszédos lakóparknál is téma volt, de miután többen is bemérették, kiderült, hogy nincs vele gáz, ráadásul az a telek közelebb is van hozzá. Ez persze csak az egészségügyi szempont, ha valakinek pont a telepre néznek az ablakai, és zavarja a látkép, azt teljesen meg tudom érteni, nekem sem tetszik az a terület.

Előzmény: Törölt nick (6)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!