Keresés

Részletes keresés

Emez Amaz Creative Commons License 11 órája -1 0 72423

Visszajottem, most jutott eszembe, azert reagaltam erosen, mert sajnos van ismerosom, akinek az ilyen hirek tettek be, es most o tesz be az egesz rokonsagnak.

Ahogy hallottam, mar a oktober vegen elkezdte korbetelefonalni a rokonsagot, hogy o mar idos, es felkeszult mindenre, es ezert nem megy ki a temetobe se, vigyenek helyette viragot a sirokra, es persze jovo heten mikulasra kozelebe se menjen senki, sot ugy Husvetig o se fog kimozdulni a lakasabol se, es mar elore sajnalja, hogy ugy kell meghalnia, hogy nem lesz ismeros arc a kozeleben, stb.

Az olyanoktol vagyok nagyon ideges, akik nem kepernyore/mikrofonvegre valok, es csak a sajat zsebuket nezik es tonkretesznek embereket, csaladokat, hasonloan a napfogyatkozasnal, ahol kitalaltak mindenfele baromsagot, hogy a kutyaknak is vedoszemuveg kell majd, nehogy megvakuljanak, es sokan annyira feltek, hogy bezarkoztak a hazukba es meg a redonyt is lehuztak, nehogy megvakuljanak a napfogyatkozas miatt.:-((

Persze, lehet sok mindent mondani rajuk, de ha valaki erzelmileg ilyenekre fogekony, az nem a logikajat fogja hasznalni.:-(

Előzmény: HathorChart (72418)
Emez Amaz Creative Commons License 12 órája -2 0 72422

Bocsanat, ezt csak most olvastam, elfelejtettem az alapinfot megirni:

Akinek ilyen vagy hasonlo tunetei vannak, soha ne aludjon a hatan, hason kell fekudni, esetleg kisse oldalra fordulni barmelyik iranyba, es a combokat ilyenkor kisse felhuzni, hogy kenyelmesebb legyen.

Előzmény: HathorChart (72409)
Emez Amaz Creative Commons License 12 órája -2 0 72421

Olvastam olyat is, tunetmentes covidok se sportoljanak, ne eroltessek meg magukat. Egyet ertek

Remelem, ezt meg elolvasod:

Probald ki a jogazast, alapgyakorlatokkal, csak egyszeruekkel, ahol nincs semmi izommunkara szukseg, csak testtartason segit, esetleg lazitasokkal, nyujtasokkal jar.

Előzmény: HathorChart (72413)

Emez Amaz Creative Commons License 12 órája -2 0 72420

Ezt nem ertem, en nem minuszoltam (sot, meg csak nem is plusszoltam ) senkit.

Pont azt irtam, hogy aki minuszol, az egyedul van.

Előzmény: HathorChart (72418)
Emez Amaz Creative Commons License 12 órája 0 0 72419

Friss hir, hogy az Arcadia Group csodot jelentett - brit erdekeltseg, de EU es USA kapcsolatokkal, cegekkel, ugyhogy komoly hatasa lehet.

USA-ban mar osszeult egy bizottsag, hogy elosszak a szerintuk ket heten belul elerhetove valo vakcinakat, mar beindult a propaganda, rengetegen kovetelik, hogy elsok legyenek, egy hatterszakerto lassan es ovatosan kifejtette, hogy annyian vannak a surgosek kozott, hogy az emberek tomegei szamara junius (!) elott nem varhato, hogy elerhetove valik az oltas.

Erre kontrazott valaki, hogy Uj Zeleandon es Angliaban volt, mindenhol szigoru ellenorzesek, tobbszori homerseklet meres es karanten, majd amikor visszament USA-ba, a kutya se foglalkozott vele, csak udvariasan megkertek, vigyen magaval maszkot, es mielott bemegy egy boltba, lehetoleg vegye fel.

Előzmény: Emez Amaz (72392)
HathorChart Creative Commons License 12 órája -2 0 72418

Elnezest, te kezdtel irni a virusrol, arra valaszoltam, es jott belolemivel jar. Engem erdekelt mindig ki hogy van itt, mik a tuntei, ha beleesett.

"addig mutalodik a virus, semmi hatasa nem lesz

Ezt ugy havonta-kethavonta bemondjak igazolasul, hogy ezert nincsen meg vakcina.

Kezdem unni a seggfejek es szarkavarok karogasat.:-(

A tenyek eleg egyertelmuek, ez a virus a lakossag donto tobbsegere semmilyen hatassal sincs, es a fertozest elkapoknak is csak 2-3%-a hal bele vagy szenved tole sulyosan."

6-7ember irt itt, neha offoltunk, ki hol nyaral, merre jart, mit evett. Ursa is leirta hetvegen TVt vett.

Ilyenek vagyunk, emberek. Erzessel.

Nem zombik, hogy lokd a chartot es dogolj meg.

Na udv.

Nincs harag, meg semmi.

Rolam lepattan minden.

Nem offolok, lepek.

Jo  kereskedest, nagy hozamot mindenkinek!

:)

Előzmény: Emez Amaz (72416)
Emez Amaz Creative Commons License 12 órája -2 0 72417

Azt, hogy szerintem valami nem stimmel.

Honapok ota megtervezett akcio, azaz van egy vagy tobb eros MLM-hez hasonlo csoport, amelyik idonkent erosen tudja manipulalni az arfolyamot.

Ez azt jelenti, hogy meg orakon belul is radikalis valtozasok lehetnek, csak nagy kockazatu skalpolasokra lehet spekulalni haszonszerzes erdekeben.

Azt irtad, hogy szerinted intezmenyi befektetok szallnak be, azok viszont hosszu tavon erdekeltek, es tudtommal elvarnak valami garanciat, hogy barmi tortenik az arfolyammal, legyen kiszallasi lehetoseg, mig a fenti ennek pont az ellenkezojet, a kiszamithatatlanul nagy volatilitast jelenti.

Azt is irtad, hogy aranybol is kiszallnak, es itt vasarolnak - ez nem spekulalast jelent, hanem biztosak abban, hogy az arfolyam hosszabb tavon tartosan emelkedni fog, mig a fenti ennek pont az ellenkezojet, a kiszamithatatlanul nagy volatilitast jelenti.

Valami nem gombolyu.

Előzmény: PitykeG (72407)
Emez Amaz Creative Commons License 12 órája -2 0 72416

Így jelzi, ha fél?

Nem, azt jelzi, hogy nem valo ide.

Előzmény: DrDax (72415)
DrDax Creative Commons License 13 órája -2 0 72415

Azt, ha valaki leírja beteg, mit lehet minuszolni? Így jelzi, ha fél?

Előzmény: HathorChart (72414)
HathorChart Creative Commons License 13 órája -2 0 72414

Megjottek a minuszolok.

Megyek is ujra. 

Majd legkozelebb jovore!

Kellemes Karacsonyi Unnepeket mindenkinek, BÚÉK!

Előzmény: HathorChart (72413)
HathorChart Creative Commons License 14 órája -2 0 72413

Amugy nagyon unom mar ezt az allapotot.

3hete nem bringaztam, en telen is kimegyek, de most nem etoltetem meg magam, mert mindenhol olvasom fontos a pihenes, es en is erzem a pihenes vagyat. Altalaban reggeltol ebedig tudok tevekenykedni, ebedre mar hulla faradtsag van. Olvastam olyat is, tunetmentes covidok se sportoljanak, ne eroltessek meg magukat. Egyet ertek

HathorChart Creative Commons License 14 órája 0 0 72412

"Nincs megállás: ismét vette saját részvényeit a Mol

A Mol300 ezer darab „A” sorozatú törzsrészvényt vásárolt 2 038,5 forint/darab átlagárfolyamon a mai kereskedésben. A tranzakció érétke megközelítette a 612 millió forintot, amely az összforgalom több, mint 8 százalékát adták."

-3.33%

HathorChart Creative Commons License 14 órája -2 0 72411

Jav: kohoges nem a mellkasom,legcsovemet irritalja, csiklandozza. Baromi rossz ez is.

A telefon meg atalakitotta azt, hogy itthon egesz nap teszek-veszek

Előzmény: HathorChart (72410)
HathorChart Creative Commons License 14 órája -2 0 72410

Mondjuk en nem is voltam virus tagado, marciusban is atestem ezeken a tuneteken. Hosszu volt, marciustol juliusig eltartottak a tunetek, de majustol mar csak szinte a torok, es mellkas szurasok. 

Most torkom egesz jo, kohoges neha csiklandozza a mellkasom. Tovabbra is itthon vagyok, de itthon mar mar inteen teszek-veszek, pakolok, takaritok, kertet csinalom..

Sok dolog van..

HathorChart Creative Commons License 14 órája -2 0 72409

Hat igen.

Sajnos en meg mindig nyomi vagyok. Reggel azt hittem semmi.. nyirok csomo fajdalmaim vannak, honalj, szivizom kornyeke, kohogesre mellkas szuras, ha hatamon fekszem hat fajas, leszakadnak a labaim, faradt vagyok. Amugy nevetgelek itt a csaladdal, de valami nem tuti.

Parom is 3hete kohog. Nekem ez a 4.hetem. Lanyom is mondja nem erzi jol magat, de nala kulonosebb tunet nincs, O faradt, nyomi erzese van. Fiam 1napig volt lazas, masnap egyesuleti sportra akart menni.

Szoval valoszinuleg azok legyintenek, akik nem pestiek, nem talalkoznak intenziven emberekkel. Videken telkeinken sincs semmi gond. Anyosek is ott bujnak meg covid elol, ott minden harmadik haz haz  telen, napi 2ember megy az utcaban el kb. Igy kibirhato

Előzmény: Mr_Tc (72401)
tru64 Creative Commons License 15 órája 0 0 72408

Novemberben meg duplázott egy szépet.

Előzmény: PitykeG (72405)
PitykeG Creative Commons License 16 órája 0 0 72407

"... Most hirtelen egy het alatt beindult a tamadas, mintha megterveztek volna..."

Az enyémé meg az, hogy : és? nem mindegy? ez min változtat?

Előzmény: Emez Amaz (72406)
Emez Amaz Creative Commons License 16 órája 0 0 72406

Ez volt az irasom lenyege:

... Most hirtelen egy het alatt beindult a tamadas, mintha megterveztek volna...

Előzmény: PitykeG (72403)
PitykeG Creative Commons License 16 órája 0 0 72405

Moderna ment laza 50%-ot 3 nap alatt

PitykeG Creative Commons License 16 órája 0 0 72404

én is csak akkor vettem Bitcoint amikor a chart kezdett jól kinézni...

nem nyáron, nem amikor sokkal lejjebb volt

és az is lehet, hogy bukni fogok vele

de azt majd kezelem 

nálam ez a sorrend, és asszem itt a többség is ez alapján kereskedik (daytrade-en túl)

1. chart adjon vételi jelet

2. aztán olvasok hozzá híreket, "fundamentumot" is

ha mind a kettő támogató, akkor lehet belevágni

Előzmény: PitykeG (72403)
PitykeG Creative Commons License 16 órája 0 0 72403

"osszeeskuveselmeletem mara"

hát ez az, tőzsdén ezzel nem sokra mész

a lényeg amit már ezerszer leírtunk neked:  ne elsősorban a hírek alapján próbálj találgatni a tőzsdén

attól még hihetsz ezekben, még az is lehet hogy igazak, de attól még az árfolyamok menni fognak a maguk útján

Előzmény: Emez Amaz (72402)
Emez Amaz Creative Commons License 16 órája -1 0 72402

Nem ugy ertettem.

Mar nyar vegen, osz elejen voltak figyelmeztetesek, hogy beindult ismet az ugynokok aradata, hogy a bitcoin ev vegere jo lesz. Most hirtelen egy het alatt beindult a tamadas, mintha megterveztek volna, pedig most nincsenek tomeges zsarolasok, stb.

Nekem akciozasnak tunik, ugynokok nekiallnak flehajtani az arakat, ahogy par eve korabban voltak amerikai es mas ugynokok, biztos nyereseget igertek eves elofizetesert cserebe.

Valakik nagyon tudjak manipulalni - ez az en osszeeskuveselmeletem mara. ;)

Előzmény: PitykeG (72397)
Mr_Tc Creative Commons License 16 órája 0 0 72401

"a lakossag donto tobbsegere semmilyen hatassal sincs, es a fertozest elkapoknak is csak 2-3%-a hal bele"
Ha Te, vagy családtagjaid érintettek lennétek, akkor szerényebben állnál hozzá => "csak" 2-3%-a hal bele ... :(

Előzmény: Emez Amaz (72395)
Emez Amaz Creative Commons License 16 órája 0 0 72400

Erdemes elolvasni a wiki cikket rola.

"Yellen is a Keynesian economist and advocates the use of monetary policy in stabilizing economic activity over the business cycle. She believes in the modern version of the Phillips curve, which originally was an observation about an inverse relationship between unemployment and inflation."

Előzmény: TonyBrasco (72033)
Emez Amaz Creative Commons License 16 órája 0 0 72399

Miert pont most?

Nincs mar eleg arany, es nincs eleg penz se?

Előzmény: HathorChart (72047)
Emez Amaz Creative Commons License 16 órája 0 0 72398

Ot cserelte le Trump, most Biden visszahozza - kerdes, hogy csak egy ciklust tolthet be, vagy lesz eselye masodikra is - megint.;)

wiki:

"She served one four-year term as Federal Reserve Chair from 2014 to 2018 and was not reappointed by President Donald Trump."

Előzmény: TonyBrasco (72033)
PitykeG Creative Commons License 16 órája 0 0 72397

hírekből

nem tudom te mit olvasol, de a bloomberg pl. hasznos

vagy

https://cointelegraph.com/news/bitcoin-whale-clusters-show-these-are-the-strong-support-levels

Előzmény: Emez Amaz (72394)
Emez Amaz Creative Commons License 16 órája 0 0 72396

Ugy erted, hogy mindenhonnan szedik ki a penzt?

Akkor hova teszik?

Előzmény: HathorChart (72393)
Emez Amaz Creative Commons License 16 órája -2 0 72395

addig mutalodik a virus, semmi hatasa nem lesz

Ezt ugy havonta-kethavonta bemondjak igazolasul, hogy ezert nincsen meg vakcina.

Kezdem unni a seggfejek es szarkavarok karogasat.:-(

A tenyek eleg egyertelmuek, ez a virus a lakossag donto tobbsegere semmilyen hatassal sincs, es a fertozest elkapoknak is csak 2-3%-a hal bele vagy szenved tole sulyosan.

Persze, a biznisz a lenyeg, elo aakrjak irni a kotelezo vedooltast, a Biontech moralitasa mar a multe, a nagy cegek mar milliardos nyeresegekben gondolkodnak.:-(((

Előzmény: HathorChart (72198)
Emez Amaz Creative Commons License 17 órája 0 0 72394

Ezt honnan lehet tudni?

Előzmény: PitykeG (72062)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!