Keresés

Részletes keresés

csiziredony (X) 2018.05.24 0 0 155

Kedves Lakók!


Cégünk 1996. óta redőnyökkel, árnyékolástechnikával foglalkozik.

 

Fő tevékenységünk közzé tartozik redőnyök (műanyag és alumínium, motoros kivitelben is), rolók, zsalúziák  és napellenzők beszerelése valamint ablakcsere is.

 

Ingyenes árajánlat és felmérés megrendelése az alábbi telefonszámon lehetséges!

 

Balázs Csizmadia: 06 70 362 4768

 

Facebook elérhetőség és referenciák :
https://www.facebook.com/CsiziRedony/

 

CSIZIREDŐNY

garazsadmin (X) 2018.04.03 -3 0 154

Hirdesse meg garázsát, tárolóját nálunk a) értékesítésre a regisztrációt követő 30 napig, b) bérbeadásra pedig folyamatosan, időkorlát nélkül INGYENESEN! Folyamatosan bővülő kínálat és ezzel párhuzamosan emelkedő látogatói szám!

Garázsát, tárolóját oldalunkon befektetőként is keresik! 

www.garazs.com!

Taputa Creative Commons License 2018.03.22 0 0 153

Szia resu88!

 

Én földszinti leszek. Elvileg füvesítve ígérték a kertet......

 

Előzmény: resu88 (151)
Apple82 Creative Commons License 2018.03.22 0 0 152

Kedves Resu88!

 

Sajnos nekünk még nem volt meg a birtokbaadás, mert már közel 4 hónapja intézik nekünk a CSOK-ot. Ennyit a gyors ügyintézőjükről. Így a többi dologról nem tudok nyilatkozni.

A lépcsőházi világításokat mozgásérzékelővel kellene felszerelni. Így ha valaki bejön az ajton akkor autómatikusan felkapcsol, majd a beállított idő után kikapcsolna. 4-5 érzékelőből meg is lehetne oldani. Így nem kellene a sötétben a kapcsolót keresgélni, és a "rossz szándékú" emberek sem a sötétbe bújkálnának a folyosón, és még a villanyszámla se lenne nagy. Kedden vagy szerdán bejárás féle volt. Utánna kezték a mi lépcsőházunkban is javítani a hibákat, de a harmadik emeletre még mindíg nem sikerült kitenni hogy "3. Emelet".

Előzmény: resu88 (151)
resu88 Creative Commons License 2018.03.21 0 0 151

Helló!

 

Úgy látom még kevesen költöztek be akár az A akár a B épületekbe, és sok az eladatlan (A-ban 10 lakást láttam, B-ben 8-at), emiatt az emelt közös költség és a 3 havi bekért összeg nagyon kevéske lehet mindent egyszerre beindítani a társasházban. Remélem a folyosók világítása energiatakarékos LED-es, mert itt a B epület földszintjén mostanában állandóan ég. A lépcsőházba bejutni a kapott kódokkal már 2. hete nem lehet, itt trükközni kell. Amit annyira nem szeretek, mert a kinti kapu-n bárki bejuthat, és a nyitott lépcsőházi ajtók nem fognak meg senkit. Én még türelemmel vagyok, amikor festőket láttam szóltam nekik, és javították az az 1-2 hibát ami kimaradt, nem volt ezzel gond. A lépcsőház festés javítását is elkezdték a földszinten.

 

Kérdésem: Ki hogy áll a hivatali papírok intézésével? 

- lakcímkártya: múlt héten tájékoztattak, hogy sem a Hengersor sem a Reviczky utca jelenleg nincs rendben(a hivatalra várunk), és április 9-után lesz belőle valami.

- a társasházkezelő által említett Vízművek és Elmű ügyintézések? Lakcím kártya nélkül tudtátok már intézni?

- Visszterhes vagyonátruházási illeték: nálam az adásvételiben szerepelt hogy az ügyvéd intézi, de ők elbújtak, nem reagálnak, vagy csak még nem tudták intézni (nagy a csend és ez nem jelent jót)?. Szeretném részletben fizetni, és nem szeretnék ebbe is elkésni.

 

Egyéb:

- rezsi díjak. Birtokba adás után ugye ketyeg az óránk, mi mennyibe kerül? m^3 víz, szennyvíz, melegvíz, áram, fűtés? Nem akarok nagy meglepetést mint a közös költség kiszámolt díjánál.

- közös költségbe foglalt takarítás és szemétszállítás. Brazil gépsort nem szeretnék. Tudom olcsó, cserélődik 2 hetente, és nem megbízható. A szemétszállítást pedig el kéne kezdeni, mert tele vannak a tárolók.

 

Földszinti lakók:

Mit ígértek mit alakítanak ki, lesz füvesítés, vagy lerakták a "kerítést" és ennyi? Én szeretnék gyepszőnyeget mihelyst az idő engedi, esetleg más(többen olcsóbban)?

 

Nagy vonalakban ennyi. 

 

Apple82 Creative Commons License 2018.03.18 0 2 150

100%-osan megértem önt. Ennyi pénzért minimum elvárná az ember tőlük hogy JÓL, és RENDESEN visszajavítsák a hibákat.

Ha önnél az ajtó beépítése során nem sikerült jól beszerelni az ajtót, akkor utólag se fog menni nekik szerintem, ezért írtam a szakebereket akik értenek is hozzá. Javaslom hogy fizettesse ki velük az ajtó szakszerű beállítást, én is így fogok tenni.

A koszos lépcsőházi falakat én is látom, és szertintem nem csak a beköltözők koszolták össze.

Akkor lenne érdemes kifesteni a lépcsőházakat ha már mindenkinek birtokba adták a lakásukat.

Ha már lépcsőház. A közösköltségben benne van a heti 2x-i takarítás.? Nem látom hogy takarított volna bárki is. A hó is magától oldadt el.

 

Más mit gondol erről?

Előzmény: chunL (149)
chunL Creative Commons License 2018.03.18 0 1 149

Koszonom! Inkabb rajuk biznam ennyi penzert: https://www.reviczkyliget.hu/ 

a festes hibakat is termeszetesen. Felo, hogy garanciaba visszakonyorogni oket naiv gondolat. Bar a lepcsohaz nem kotodik konkret szemelyhez, remelem ott is javitjak az osszekoszolt falakat (bar arra a bekoltozok is vigyazhatnanak jobban..)

Előzmény: Apple82 (148)
Apple82 Creative Commons License 2018.03.15 0 0 148

Kedves chunL!

 

Az ajtó beállítást bizza rájuk: http://dierrezarcsere.hu/zarszereles/

 

A festés garancia csak a fehér falra vonatkozik. Ha más színre festik ugrik a garancia. 

Előzmény: chunL (147)
chunL Creative Commons License 2018.03.15 0 2 147

Burkolas fuga hibak, festes foltok es hibak, mosdo kad dugo zarodas hiba, bejarati ajto nem zarodik, de foleg hanyag festes..

Előzmény: Taputa (146)
Taputa Creative Commons License 2018.03.14 0 0 146

Sziasztok!

 

Ki milyen jellegű "hibával küzd", talált átvételkor?

Apple82 Creative Commons License 2018.03.14 0 1 145

Kedves BMN!

 

Mi már 2 hónapja várjuk. Pár hibát kijavítottunk saját magunk.

Előzmény: BMN (144)
BMN Creative Commons License 2018.03.14 0 1 144

Szia Chun,

 

Igen, öt-hat helyen világít esténként a lámpa. Én még a garanciális javítást várom lassan egy hónapja, lassan egy jó homár cikk lehet a történetemből. >:|

 

 

Előzmény: chunL (143)
chunL Creative Commons License 2018.03.14 0 1 143

Sziasztok!

 

Láttátok már esetleg, hogy valaki beköltözött? Nagy a nyüzsi néha a parkolóban.

Apple82 Creative Commons License 2018.03.10 0 2 142

Kedves resu88!

 

Már majdnem és is beköttettem a UPC-t, mert azt hittem hogy csak az van (lesz). De kb.1-2 hónap múlva már Digi is lesz ami gyorsabb internetet, több Tv csatornát (HD-t is) ad kevesebb pénzért. Nekem a UPC kb. 6790 Ft mondott az 500/22-es csomagra + tv -re. A diginél 1000/200 az internet hozzá 99 tv csatorna + 28 HD 4580 Ft.

Sajnos ez nem "autómata". Ez teljesen passzív. olyan mintha mindíg "lyuk" lenne az ablakon.Van tényleg autómata is ami érzekeli a páratartalmat és ha kell kinyit, és bezár. Ezt a szellőzetőt ami nálunk is van csak gáz üzemű készülékeknél szokták beszerelni amint tudjuk hogy nincs. Apropó beszerelés. Sajnos rossz helyre is rakták, ugyanis az ablakok tetejére szokták tenni. És még fordítva is sikerült nekik beszerelni, azért van fejjel lefelé a szöveg hogy tilos letakarni. Ha felülre rakják és meg is fodítják pont jó lenne a szöveg is. Amúgy logikus is lenne mert a meleg párás levegő felfelé tart és ott kellene kivezetni is.

Itt ki is van emelve feketével, hogy felülre kell szerelni.

 

https://www.aereco.hu/wp-content/uploads/2012/03/Beepitesi_utmutato_EMM_EMF.pdf

 

 

Nekünk ez kellett volna minimum: https://www.aereco.hu/product/emm-legbevezeto/ mert ezt manuálisan le lehet zárni, vagy nyitni. (Nem süvít be a szél, és a hangok se jönnek be)

 

Én gondolkozom a cseréjükön. Darabja kb. 13.000 Ft. Amit beraktak annak kb. 7.000 Ft. A fűtés számlán hamar megtérülhet.

 

A redőny nekünk kb. 90.000 Ft volt nyilászáronként. Aluminium szunyoghálóval és beszereléssel együtt.

Én nem hiszem hogy csökkeni fog. Inkább abban bízok hogy nem fog tovább emelkedni.

 

Remélem sokat tudtam kedves resu88 segíteni önnek.

Előzmény: resu88 (141)
resu88 Creative Commons License 2018.03.06 0 0 141

A mai napon a "B" épületbe beköttettem a UPC-s internetet, elosztót a 2. emeleti elektromos szekrényben találja meg a szerelő. A UPC-s területi képviselő (Irén) gyorsan dolgozik, 1 nap alatt átköltöztették az internetet, és pár napot említettek a TV+telefon szolgáltatásra. Itt a fürdő ajtó keret borítására kell várni(jövő hét keddre ígértek), azon kívül eddig rendbe találtam mindent. Nem ismerem az ablakra szerelt szellőztető működését, de itt baromira süvített be a hideg levegő, túl egyszerűnek tűnik a műszaki tájékoztatóban említett automata üzemhez. Erre valami ötlet? 

A fűtést vagy 5-6 napig maximális szinten kell tartani, utána elviselhető a hőmérséklet. A környék kifejezetten csendes. A közös költség magas ára remélhetőleg a lakások eladásával/átadásával arányosan csökkenni fog. Ahogy láttam már többen a redőnyöket is beszereltették, ez körülbelül mekkora költségvonzatú?

 

 

Taputa Creative Commons License 2018.03.02 0 2 140

Sziasztok!

 

A műszaki átvételen túl vagyok, (1 hónapja) jegyzőkönyveztük a hibákat. (pl: zárak fürdő és WC, elválasztó hiánya két burkolat között konyha-nappali) stb....

Most várom, hogy a hitel folyósítva legyen.  :/

 

 

garazsadmin (X) 2018.03.01 -4 0 139

www.garazs.com - Eladó, kiadó garázsok és tárolók az ország minden pontjáról!

chunL Creative Commons License 2018.02.28 0 1 138

Többieknek mi a tapasztalata? Mi még a műszakit várjuk...

chunL Creative Commons License 2018.02.28 0 1 137

Szia, köszönjük! Reméljük halad most már... 

Előzmény: Juanita600 (136)
Juanita600 Creative Commons License 2018.02.28 0 2 136

Köszönjük, ezek hasznos információk, nekünk a jövő hét végére adtak időpontot birtokbaadásra, igaz az a másik épület. Reméljük, addigra rendeződik a káosz..

A UPC egyelőre nem látja, hogy ott lesz szolgáltatása, de lehet még korai. A közös költség, ha jól tudom az el nem adott lakások miatt ennyi még, gondolom abból kötnek biztosítást.

Előzmény: Helyettesit (135)
Helyettesit Creative Commons License 2018.02.28 0 2 135

Én hétfőn (2018-02-26-án) átvettem a kulcsokat a lakáshoz. Számomra  a hosszú kínszenvedés után ez hatalmas ünnep. A kisebb épület ( asszem ez a D) egyik lakását vettem meg. Persze a nagy önerő mellé némi hitel is kellett. Na ez eszméletlen tortúra volt. De ennek vége. a hétfői állapotok: folyamatos az átadás, tömbösítve adják át. Az átvétel után még lesz hibakorrigás. A lift hétfőn nem

üzemelt még, de a hétre ígérték. A kapunyitóhoz a telefonszámokat a hétre ígérték rögzíteni. Még nem értesítettek. A kapcsolószekrényeknél UPC dobozok vannak. Gyanítom upc lesz. Digiset nem láttam. Parkosítanak, de baromi hideg van, szóval semmi se látszik még. Állítólag a lakásokat átszámozzák, mert összevisszaság van. Addig óraátiratást se csinálhatok. Személy szerint gyűlölöm a villanytűzhelyet, viszont gáz nincs. A postaládák kiosztása nincs még meg- gondolom a lakásszámok miatt. Kapu/ ajtókódokat sem tudok még. a közös költséget kicsit sokallom, 39000/ három hó amit elsőre be kellett adni. Tárolókulcsom az nincs még. kukákat sem lattam kint. Úgy tűnik nekem, hogy csak a portás bácsi lakik egyelőre ott. Továbbà a mobilos kapunyitás mellett lesz- e kulcsos megoldás hiba esetén? Illetve biztosítás van az épületen? A tárolókra érvényes- e? Az udvari lámpák nagyon erősek, ami egyrész hasznos, másfelől zavaró is. A vonat engem nem zavar, de hallható. Egyelőre ennyi. 

Előzmény: BMN (134)
BMN Creative Commons License 2018.02.27 0 2 134

Sziasztok,

 

Nemrég jártunk a lakóparknál és a földszinti portás lakáson kívül minden teljesen sötét, lakatlan.

 

Ki-hogyan áll, esetleg kapott bárki konkrét dátumot a beköltözésre?

 

Vagy egyszerre kerülhet átadásra mindegyikünknek?

 

Köszi a válaszotokat!

dell27 Creative Commons License 2018.02.27 -3 0 133

Kedves Lakók!

 


Cégünk ( CSIZIREDŐNY) 1996. redőnyökkel, árnyékolástechnikával foglalkozik. 


Az egységes kép kialakítása végett, illetve, hogy mindenkinek megfelelő legyen az árnyékolás szívesen összefognánk a lakóparkban a redőnyök/rolók/napellenzők beszerelését korrekt áron.

 

Az alábbi telefonszámokon vagyunk elérhetők:

 

-Csizmadia Gézáné: 0620 209 5678

-Csizmadia Balázs: 0670 362 4768

 

Árajánlatért, felmérés megrendeléséért keressetek bizalommal! :)

 

Weboldalunk fejlesztés alatt áll, ideiglenes webes elérhetőségünk:

 

https://csiziredony.wixsite.com/website

 

 

CSIZIREDŐNY

Juanita600 Creative Commons License 2018.02.26 0 1 132

Sziasztok!

 

Én a UPC-t már kérdeztem, az nincs a környéken sajnos, én Digi-t szeretnék, de Telekom is van ha jól láttam.

Nekem pozitívum most, hogy a műszaki átadás után a hitel folyósítás gyorsan lezajlott, remélem a birtokba adás is gyorsan megtörténik mostmár.

A parkolót nem mértük, de nem tűnt túl nagynak.. ráadásul eggyel arrébb került ahhoz képest amit kiválasztottunk, de ezen már nem múlik..

Előzmény: Taputa (131)
Taputa Creative Commons License 2018.02.26 0 1 131

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérdezni, hogy milyen szolgáltató lesz bent a házban? UPC,.....

Illetve a parkolók mérete megfelelő? Lemérte valaki?

Köszönöm

 

 

 

 

garazsadmin (X) 2018.02.24 -4 0 130


Szeretne kihozni minél többet garázsából, tárolójából? Hirdessen nálunk ingyenesen (bérbeadásra és értékesítésre)! Oldalunkon  garázsát, tárolóját befektetőként is keresik! www.garazs.com  

resu88 Creative Commons License 2018.02.22 0 3 129

Szia!

 

2018.02.22-én voltam kint a helyszínen, a kamerát már leszerelték. Akkor egy lakást láttam amibe beköltöztek.

A terület egy fokkal jobban néz ki, mint a legutóbbi kamerás képeken. Akkor a "cölöpöket" ásták le a földszinti lakások kerítéseihez. A sok sittet már elhordták.

 

Viszont az értékesítő hozzáállása egy szar viccnek is rossz. Ahhoz volt esze hogy bevonzza az ügyfelet, meg gyorsan ugráltassa a foglalóval. Már az adásvételi szerződés aláírásánál is késett vagy 20 percet, azóta meg semmibe nem hajlandó tájékozatni, noszogatni kell mindenért. Nállam elfogyott a türelem, decemberre ígérték a kulcsrakész állapotot, most február vége van. Vagyok olyan őrült és hitelre vásároltam, az önerő megfizetése után arra se voltak hajlandók, hogy megcsinálják a lakásról szóló számlát, vagy az önerő befizetésének igazolását. Persze ezzel húzzák halasszák az egész folyamatot. Sajnos a DH se tudott értelmesebb ügyintézőhöz küldeni, pedig a központban kértem tőlük. Tele van ez az egész buktatókkal.

Előzmény: Gildike (128)
Gildike Creative Commons License 2018.02.21 0 1 128

Miért nem láthatjuk a házakat? Kérjük a kamera működését visszaállítani!

BMN Creative Commons License 2018.02.11 0 1 127

webkamera?!

chunL Creative Commons License 2018.02.11 0 0 126

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!