Keresés

Részletes keresés

BMN Creative Commons License 2018.03.14 0 1 144

Szia Chun,

 

Igen, öt-hat helyen világít esténként a lámpa. Én még a garanciális javítást várom lassan egy hónapja, lassan egy jó homár cikk lehet a történetemből. >:|

 

 

Előzmény: chunL (143)
chunL Creative Commons License 2018.03.14 0 1 143

Sziasztok!

 

Láttátok már esetleg, hogy valaki beköltözött? Nagy a nyüzsi néha a parkolóban.

Apple82 Creative Commons License 2018.03.10 0 2 142

Kedves resu88!

 

Már majdnem és is beköttettem a UPC-t, mert azt hittem hogy csak az van (lesz). De kb.1-2 hónap múlva már Digi is lesz ami gyorsabb internetet, több Tv csatornát (HD-t is) ad kevesebb pénzért. Nekem a UPC kb. 6790 Ft mondott az 500/22-es csomagra + tv -re. A diginél 1000/200 az internet hozzá 99 tv csatorna + 28 HD 4580 Ft.

Sajnos ez nem "autómata". Ez teljesen passzív. olyan mintha mindíg "lyuk" lenne az ablakon.Van tényleg autómata is ami érzekeli a páratartalmat és ha kell kinyit, és bezár. Ezt a szellőzetőt ami nálunk is van csak gáz üzemű készülékeknél szokták beszerelni amint tudjuk hogy nincs. Apropó beszerelés. Sajnos rossz helyre is rakták, ugyanis az ablakok tetejére szokták tenni. És még fordítva is sikerült nekik beszerelni, azért van fejjel lefelé a szöveg hogy tilos letakarni. Ha felülre rakják és meg is fodítják pont jó lenne a szöveg is. Amúgy logikus is lenne mert a meleg párás levegő felfelé tart és ott kellene kivezetni is.

Itt ki is van emelve feketével, hogy felülre kell szerelni.

 

https://www.aereco.hu/wp-content/uploads/2012/03/Beepitesi_utmutato_EMM_EMF.pdf

 

 

Nekünk ez kellett volna minimum: https://www.aereco.hu/product/emm-legbevezeto/ mert ezt manuálisan le lehet zárni, vagy nyitni. (Nem süvít be a szél, és a hangok se jönnek be)

 

Én gondolkozom a cseréjükön. Darabja kb. 13.000 Ft. Amit beraktak annak kb. 7.000 Ft. A fűtés számlán hamar megtérülhet.

 

A redőny nekünk kb. 90.000 Ft volt nyilászáronként. Aluminium szunyoghálóval és beszereléssel együtt.

Én nem hiszem hogy csökkeni fog. Inkább abban bízok hogy nem fog tovább emelkedni.

 

Remélem sokat tudtam kedves resu88 segíteni önnek.

Előzmény: resu88 (141)
resu88 Creative Commons License 2018.03.06 0 0 141

A mai napon a "B" épületbe beköttettem a UPC-s internetet, elosztót a 2. emeleti elektromos szekrényben találja meg a szerelő. A UPC-s területi képviselő (Irén) gyorsan dolgozik, 1 nap alatt átköltöztették az internetet, és pár napot említettek a TV+telefon szolgáltatásra. Itt a fürdő ajtó keret borítására kell várni(jövő hét keddre ígértek), azon kívül eddig rendbe találtam mindent. Nem ismerem az ablakra szerelt szellőztető működését, de itt baromira süvített be a hideg levegő, túl egyszerűnek tűnik a műszaki tájékoztatóban említett automata üzemhez. Erre valami ötlet? 

A fűtést vagy 5-6 napig maximális szinten kell tartani, utána elviselhető a hőmérséklet. A környék kifejezetten csendes. A közös költség magas ára remélhetőleg a lakások eladásával/átadásával arányosan csökkenni fog. Ahogy láttam már többen a redőnyöket is beszereltették, ez körülbelül mekkora költségvonzatú?

 

 

Taputa Creative Commons License 2018.03.02 0 2 140

Sziasztok!

 

A műszaki átvételen túl vagyok, (1 hónapja) jegyzőkönyveztük a hibákat. (pl: zárak fürdő és WC, elválasztó hiánya két burkolat között konyha-nappali) stb....

Most várom, hogy a hitel folyósítva legyen.  :/

 

 

garazsadmin (X) 2018.03.01 -4 0 139

www.garazs.com - Eladó, kiadó garázsok és tárolók az ország minden pontjáról!

chunL Creative Commons License 2018.02.28 0 1 138

Többieknek mi a tapasztalata? Mi még a műszakit várjuk...

chunL Creative Commons License 2018.02.28 0 1 137

Szia, köszönjük! Reméljük halad most már... 

Előzmény: Juanita600 (136)
Juanita600 Creative Commons License 2018.02.28 0 2 136

Köszönjük, ezek hasznos információk, nekünk a jövő hét végére adtak időpontot birtokbaadásra, igaz az a másik épület. Reméljük, addigra rendeződik a káosz..

A UPC egyelőre nem látja, hogy ott lesz szolgáltatása, de lehet még korai. A közös költség, ha jól tudom az el nem adott lakások miatt ennyi még, gondolom abból kötnek biztosítást.

Előzmény: Helyettesit (135)
Helyettesit Creative Commons License 2018.02.28 0 2 135

Én hétfőn (2018-02-26-án) átvettem a kulcsokat a lakáshoz. Számomra  a hosszú kínszenvedés után ez hatalmas ünnep. A kisebb épület ( asszem ez a D) egyik lakását vettem meg. Persze a nagy önerő mellé némi hitel is kellett. Na ez eszméletlen tortúra volt. De ennek vége. a hétfői állapotok: folyamatos az átadás, tömbösítve adják át. Az átvétel után még lesz hibakorrigás. A lift hétfőn nem

üzemelt még, de a hétre ígérték. A kapunyitóhoz a telefonszámokat a hétre ígérték rögzíteni. Még nem értesítettek. A kapcsolószekrényeknél UPC dobozok vannak. Gyanítom upc lesz. Digiset nem láttam. Parkosítanak, de baromi hideg van, szóval semmi se látszik még. Állítólag a lakásokat átszámozzák, mert összevisszaság van. Addig óraátiratást se csinálhatok. Személy szerint gyűlölöm a villanytűzhelyet, viszont gáz nincs. A postaládák kiosztása nincs még meg- gondolom a lakásszámok miatt. Kapu/ ajtókódokat sem tudok még. a közös költséget kicsit sokallom, 39000/ három hó amit elsőre be kellett adni. Tárolókulcsom az nincs még. kukákat sem lattam kint. Úgy tűnik nekem, hogy csak a portás bácsi lakik egyelőre ott. Továbbà a mobilos kapunyitás mellett lesz- e kulcsos megoldás hiba esetén? Illetve biztosítás van az épületen? A tárolókra érvényes- e? Az udvari lámpák nagyon erősek, ami egyrész hasznos, másfelől zavaró is. A vonat engem nem zavar, de hallható. Egyelőre ennyi. 

Előzmény: BMN (134)
BMN Creative Commons License 2018.02.27 0 2 134

Sziasztok,

 

Nemrég jártunk a lakóparknál és a földszinti portás lakáson kívül minden teljesen sötét, lakatlan.

 

Ki-hogyan áll, esetleg kapott bárki konkrét dátumot a beköltözésre?

 

Vagy egyszerre kerülhet átadásra mindegyikünknek?

 

Köszi a válaszotokat!

dell27 Creative Commons License 2018.02.27 -3 0 133

Kedves Lakók!

 


Cégünk ( CSIZIREDŐNY) 1996. redőnyökkel, árnyékolástechnikával foglalkozik. 


Az egységes kép kialakítása végett, illetve, hogy mindenkinek megfelelő legyen az árnyékolás szívesen összefognánk a lakóparkban a redőnyök/rolók/napellenzők beszerelését korrekt áron.

 

Az alábbi telefonszámokon vagyunk elérhetők:

 

-Csizmadia Gézáné: 0620 209 5678

-Csizmadia Balázs: 0670 362 4768

 

Árajánlatért, felmérés megrendeléséért keressetek bizalommal! :)

 

Weboldalunk fejlesztés alatt áll, ideiglenes webes elérhetőségünk:

 

https://csiziredony.wixsite.com/website

 

 

CSIZIREDŐNY

Juanita600 Creative Commons License 2018.02.26 0 1 132

Sziasztok!

 

Én a UPC-t már kérdeztem, az nincs a környéken sajnos, én Digi-t szeretnék, de Telekom is van ha jól láttam.

Nekem pozitívum most, hogy a műszaki átadás után a hitel folyósítás gyorsan lezajlott, remélem a birtokba adás is gyorsan megtörténik mostmár.

A parkolót nem mértük, de nem tűnt túl nagynak.. ráadásul eggyel arrébb került ahhoz képest amit kiválasztottunk, de ezen már nem múlik..

Előzmény: Taputa (131)
Taputa Creative Commons License 2018.02.26 0 1 131

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérdezni, hogy milyen szolgáltató lesz bent a házban? UPC,.....

Illetve a parkolók mérete megfelelő? Lemérte valaki?

Köszönöm

 

 

 

 

garazsadmin (X) 2018.02.24 -4 0 130


Szeretne kihozni minél többet garázsából, tárolójából? Hirdessen nálunk ingyenesen (bérbeadásra és értékesítésre)! Oldalunkon  garázsát, tárolóját befektetőként is keresik! www.garazs.com  

resu88 Creative Commons License 2018.02.22 0 3 129

Szia!

 

2018.02.22-én voltam kint a helyszínen, a kamerát már leszerelték. Akkor egy lakást láttam amibe beköltöztek.

A terület egy fokkal jobban néz ki, mint a legutóbbi kamerás képeken. Akkor a "cölöpöket" ásták le a földszinti lakások kerítéseihez. A sok sittet már elhordták.

 

Viszont az értékesítő hozzáállása egy szar viccnek is rossz. Ahhoz volt esze hogy bevonzza az ügyfelet, meg gyorsan ugráltassa a foglalóval. Már az adásvételi szerződés aláírásánál is késett vagy 20 percet, azóta meg semmibe nem hajlandó tájékozatni, noszogatni kell mindenért. Nállam elfogyott a türelem, decemberre ígérték a kulcsrakész állapotot, most február vége van. Vagyok olyan őrült és hitelre vásároltam, az önerő megfizetése után arra se voltak hajlandók, hogy megcsinálják a lakásról szóló számlát, vagy az önerő befizetésének igazolását. Persze ezzel húzzák halasszák az egész folyamatot. Sajnos a DH se tudott értelmesebb ügyintézőhöz küldeni, pedig a központban kértem tőlük. Tele van ez az egész buktatókkal.

Előzmény: Gildike (128)
Gildike Creative Commons License 2018.02.21 0 1 128

Miért nem láthatjuk a házakat? Kérjük a kamera működését visszaállítani!

BMN Creative Commons License 2018.02.11 0 1 127

webkamera?!

chunL Creative Commons License 2018.02.11 0 0 126

BMN Creative Commons License 2018.02.05 0 1 125

Először is gratulálok, ez jó hír, hogy elégedett vagy a lakásod minőségével.

Itt még továbbra is a műszakit várjuk.

Előzmény: Gildike (124)
Gildike Creative Commons License 2018.02.03 0 0 124

Én már túl vagyok a műszaki átadáson. Nagyon szép lett a lakásom. A maradék önrészt kellett most befizetnem. Várom, hogy mikor kapom meg a kulcsot. Szerintem február végéig megkapom. Írjatok, hogy ti hogy álltok!

BMN Creative Commons License 2018.01.16 0 0 123

Szia resu,

 

Nem.. előleg bekérő jött pár napja. A műszakira azt ígérték januárban mindenki sorra kerül. A webkamerán látni is lehet néha civileket.

Előzmény: resu88 (122)
resu88 Creative Commons License 2018.01.16 0 2 122

Üdv!

 

Valamelyikőtök kapott már az építtetőtől műszaki átadás-átvételről üzenetet? Sajnos a tájékoztatási hajlandósága a Duna House-nak nem elégséges.

 

 

Juanita600 Creative Commons License 2017.12.01 0 0 121

Kedves Erzsi!

 

Én már kaptam szerződés tervezetet, de nem vagyok túl boldog tőle. Más esetleg kapott már, és hasonlóképpen vélekedik? Illetve mutatta meg olyan ügyvédnek aki a mi érdekeinket képviseli? 

Kiviteli munkáról nem tudok nyilatkozni, mi csak műszaki átadáskor fogjuk látni a lakást.

Üdvözlettel

Előzmény: Erzsébet Simon (120)
Erzsébet Simon Creative Commons License 2017.11.23 0 0 120

Kedves Enikő!

 

Van valami fejlemény szerződés ügyben? A mi érdeklődésünkre azt mondták, hogy benne lesz a szerződésben, hogy 6 havi csúszás várható.Gondolom egyben adják át az épületet és nem lakásonként.

A kivitelezés minőségével elégedettek vagytok?

Üdvözlettel: Erzsi

Előzmény: Hmeljovné Kovács Enikő (118)
Nagy Ákos - MyCity Group Creative Commons License 2017.11.02 0 0 119

Tisztelt Ügyfeleink,

 

A területen folyó munkák miatt nem üzemelt pár napig a webkamera, de újra élőben tudják követni az eseményeket. 

 

Üdvözlettel

Nagy Ákos 

 

Hmeljovné Kovács Enikő Creative Commons License 2017.11.01 0 0 118

Sziasztok kedves lakótársak vagy szomszédok☺

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy valaki közülettek kapott már végleges lakásszerződést?Mert már szeptember ódta igérgetik de még semmi sem történt és már novembert irunk.

Előre is köszönöm a választ.

917 Creative Commons License 2017.10.31 0 1 117

Üdvözlet kedves leendő lakótársak, vagy mondhatnám "HELLÓ"!

Sok minden történt velünk az elmúlt időben, kinek pozitív, kinek negatív a hozzáállása. Egy biztos, egyszercsak véget ér majd az építkezés és szomszédok leszünk. Én is fontosnak tartom, hogy összefogjunk, mert úgy gondolom, van miért.

Szegedi Gabriella Creative Commons License 2017.10.29 0 0 116

Köszönöm Gildike! :)

 

Átadásra nekem december közepét mondtak, de mindenképpen még idén megtörténik.

 

Nem találom az email címed, Küldenél egy levelet a gabriella.szegedi@onbox.hu, volna számodra egy nem publikus infóm.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Gildike (115)
Gildike Creative Commons License 2017.10.28 0 0 115

Kedves Lakótársak!

Még új vagyok a fórumon, de remélhetőleg hamarosan találkozunk. Nagyon örültem Gabi fotóinak, mert zavart a kamera hiánya. Valóban jó lenne, ha valaki értesítene minket az átadásról! Én nem kaptam értesítést a redőnyről sem. Kicsit úgy érzem, mintha kimaradtam volna az infókból. Tudtok bármi közös ügyet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!