Keresés

Részletes keresés

cyr45 Creative Commons License 2017.03.21 -1 1 73

eléggé le tudja fagyasztani a beszélgetést.

 

Úgy látom, itt is az történt!

 

Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.15 0 0 72

El van nézve. :)

Csak egyszerűen az ember nem akarja mindenhol ezzel indítani, hogy magyarázkodik, hogy akkor most hány gyereke is van. És hogyan és miért. Főleg azért, mert eléggé le tudja fagyasztani a beszélgetést. 

 

 

Előzmény: Degeczi (71)
Degeczi Creative Commons License 2017.03.15 0 0 71

Ha új nick ír vmi átlagon felülit, akkor aligha csak én kattintok rá a többi hozzászólásásra, és szembeötlő volt az eltérés - de így persze érthető, elnézést!

Előzmény: Törölt nick (70)


Törölt nick Creative Commons License 2017.03.15 0 0 70

A dolog pedig egyszerű, és egyben szomorú is. Valóban 4-et nevelek most. De 5-öt szültem és tejeltem. Az egyik meghalt. 5,5 éves lenne, ha élne. 

De hát valakinek mindig meg kell kérdőjeleznie a másikat. :) 

Előzmény: Degeczi (69)
Degeczi Creative Commons License 2017.03.15 0 0 69

Egy éve még csak 4 volt, ahhoz képest akkor gyorsan 4 éves lett a legkisebb.

Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.15 0 0 68

Köszi. :) Ma már lehet, hogy nem vállalnám be újra. :))

4 és 12 év között vannak.

 

A természet kompenzál dolgot úgy értettem, hogy nekem pl. kicsi a mellem, de nagyon jó lábaim és hátsóm van. :)) Aztán az ember arra helyezi a hangsúlyt és kész. :) Ráadásul szerencsés a genetikám, totál lapos maradt a hasam, nincsenek terhességi csíkjaim, és kevesebb kg vagyok, mint lánykoromban. :)

 

De ismerős a téma amúgy, mert kamasz korombam és fiatal felnőtt koromban én is ezen vekengtem folyton, mármint a mellemen, de mára már a legkisebb mértékben sem érdekel. :)

Előzmény: cyr45 (67)
cyr45 Creative Commons License 2017.03.14 -1 0 67

ÖT gyerek???   Maximális tisztelet Neked, ritka nagy bátorságra vall!

Nem tudom, mennyi idősek, de (főként manapság) kevesen mernének ilyent bevállalni...

 

Minden szavaddal egyetértek!

 

Példaként egy régi (40 éves) esetet elmondok, a többieknek:

Volt egy kolléganőm, aki kb. olyan alkatú volt, mint az itteni topic-nyitó. Sok éven keresztül

dolgoztunk egy munkahelyen, ő két gyermeket szült, akik között a korkülönbség 3 év volt.

Mindkét terhessége vége felé (nagy pocakkal is még dolgozott) a mellei megnőttek, ahogy kell.

Szülései után mindkét gyermekét (vagy másfél éves korukig) szoptatta, nem is volt beteg

egyik sem!   És annyi teje volt még pluszban, hogy le kellett fejnie, mert különben fájt neki.

Kapott az anyatejgyűjtő szervezettől egy külön hűtőgépet a tárolásra, és minden nap kocsival,

hűtőládával mentek hozzá a tejért.  És komoly összegeket kapott ezért!   Meg elismerést...

 

Nem tudom, manapság hogy van ez, de aki képes rá, (a gyermek érdekében) szoptasson,

azt javaslom, mert nem igaz, hogy attól rosszabb lesz a melle!  

Inkább jobb, mert neki pl. a szoptatás befejeződése után csökkent ugyan a mérete, de nem

ment vissza akkorára, mint az első terhessége előtt volt, hanem annál azért nagyobb lett.

 

És nem tudom, ha még korábban "megcsináltatta" volna a melleit, vajon mindez hogyan

alakult volna???...   Mert (abban az időben) ilyesmiről még szó sem lehetett!

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.14 0 2 66

Hát megsúgom, hogy a gyerek és a szoptatás csak átmenetileg "segít" rajta. :) Utána pont ugyan akkora lesz, mint volt.

Én legalábbis 5 gyerek után ezt tudom mondani. :) Ellenben nagy előnye, hogy 5 gyerek után is szép maradt, nem ereszkedett meg, a legkisebb mértékben sem látszik meg rajta a hosszú használat. :) 

Ezt az egészet fejben kell elrendezni, millió egy pasi van (legalábbis én ezt tapasztaltam), akik direkt szeretik a kicsi mellett, nem érdemes erre annyira ráparázni. 

A természet meg általában máshol kompenzál. :) 

Előzmény: sperm_bath (65)
sperm_bath Creative Commons License 2017.03.14 0 1 65

háááát, valamit valamiért... ha valakit ennyire frusztrál a mellbősége, arra valóban csak két megoldás van: a gyerek és a szoptatás, vagy pedig a kés...

Előzmény: cyr45 (64)
cyr45 Creative Commons License 2017.03.13 0 0 64

Az 1. ponttal teljesen egyetértek, de a 2.-al nagyon nem!

 

És nem a pénz miatt, mindenki arra költi (ha van neki) amire akarja.

 

De egy ilyen műtét nem olyan egyszerű dolog, mint sokan gondolják, adód(hat)nak olyan problémák, amelyek utóbb nagyon megkeseríthetik az illető életét. Többféle is, nézzetek utána!

És százszor elátkozza az illető, hogy a szikét, és a szilikont választotta...

 

Én szóltam!!!  

Előzmény: sperm_bath (63)
sperm_bath Creative Commons License 2017.03.13 0 0 62

melyik Mesternél tanultál negelni?

;-))))))))

Előzmény: csnyfi (61)
csnyfi Creative Commons License 2017.03.12 -1 1 61

Van egy rossz hírem meg egy jó. A rossz az, hogy a férfiak jelentős része hozzám hasonlóan bottal sem nyúlna hozzád. A jó az, hogy még mindig van elég, akinek viszont mindegy, mi van a punci körül, lásd temérdek hozzászólást a HUSZ-on (persze van még ezeknél is lejjebb, akinek már az sem kell, hogy nő legyen a lyuk körül, csak valaki hajlandó legyen már a farkukhoz nyúlni). Ha van pasid, akkor teljesen felesleges ezen rágódnod, ha meg nincs, még mindig válogathatsz ezek közül.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.12 0 0 60

Semmi se jön be ezen a linken.

Előzmény: Törölt nick (35)
dekopir Creative Commons License 2017.03.12 -1 0 59

Egy fotós bizonyítéknak nem csak én örülnék! :D

Előzmény: Törölt nick (-)
cyr45 Creative Commons License 2017.03.12 -2 1 58

Ha továbbra is csak ez foglalkoztat, komolyan kezdelek sajnálni, hogy állhatsz ész dolgában! :-)

 

Hát, hogy a bánatba ne láthattam volna a saját lányomat! Nem szégyenlős, én meg az apja vagyok.  

Mellesleg, tök mindegy, hogy egy nő meztelen felsőtesttel, vagy (pl. nyáron) melltartó nélkül, feszes pólóban van e. Vagy például fürdődresszben.

De nekem ebből elég volt.  Megyek aludni, jó éjt mindenkinek!

Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.12 -2 0 57

en most is lapos vagyok... Honnan veszed hogy mekkora  a melle? lattad magad elôtt? egyszer parom haverja meglatott veletlenul foton..kôlcsônôztunk USbt neki,es raja volt par kirandulassos foto...aztan kerdztem paromat,hogy miert nem csajjal jar,miert fiut valasztot maganak 

cyr45 Creative Commons License 2017.03.12 -1 1 56

mit mondanal a lanyodnak ha lapos lenne?

 

Képzeld, ő is az volt! Mármint, elég "lapos", amikor korod béli lehetett. 

De nem zavarta, és a partnereit sem! Mint, ahogy téged sem szabadna, hogy zavarjon.

Ha van egy csöpp eszed!   De úgy látom, legalább a párodnak van. :-)

 

A lányom már harmincas évei végén jár, és most sincs nagy cicije.

De okos, értelmes nő, nem foglalkozott ilyen marhasággal soha!

Férjnél van, mint látod, így is "elkelt", és nem ezen múlik a boldogságuk!

 

Előzmény: Törölt nick (53)
cyr45 Creative Commons License 2017.03.12 -1 1 55

Nekem kimondottan tetszik, hogy ilyen, és -vélhetően- nem vagyok ezzel egyedül,

fiatalabbak is írtak hasonlót.

 

De te úgy látszik, be vagy kattanva emiatt, pedig semmi jelentősége!

Magaddal szúrsz ki, ha ilyesmin képes vagy problémázni, végül még az lesz az eredménye,

hogy szisztematikusan lerombolod az önbizalmadat, gátlásos, és visszahúzódó leszel.

Ezt pedig már mások is észre fogják venni, és az neked nem lesz jó!

 

Ne foglalkozz a dologgal, nem érdemes!

Tisztára olyan vagy, mint a kutya, aki a saját farkát kergeti...

 

Előzmény: Törölt nick (52)
boróka 41 Creative Commons License 2017.03.12 0 0 54

Jah,még csak annyit,hogy röntgenben dolgozom és ebben "szakértő" vagyok.Volt ott szilikonból is és nem ajánlanám.Csak a baj van vele...

Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.12 -2 0 53

Boroka41....miert te mar testkôzelôl lattal lapos csajt? mit mondanal a lanyodnak ha lapos lenne? aganak is akar tetszeni..nekem sem engedte a parom az operaciot...de szeretnek kicsit jobban kinezni....

Előzmény: boróka 41 (51)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.12 -2 0 52

cyr,,de mond meg ôszinten..teljesen lapos ugye?? modn meg kerlek... egy kitornatott ferfinak nagyobb a melle..nem? a mellbimbom a melegben duzzad,igy meg csunyabb

Előzmény: cyr45 (50)
boróka 41 Creative Commons License 2017.03.12 0 1 51

Azért ölelt át mert szeret,együtt érez veled,tudja hogy nem vagy magaddal elégedett.Kell,hogy legyen önbizalmad! Anno,nekem volt egy barátnőm (I.menyasszonyom),akinek tényleg semmi sem volt,csak a bimbói voltak.Isteni szerető volt,18 éves létére hatalmas orgazmusai voltak.Nagyon szerettem! Neki tényleg szivacsos volt.Akkor még nem volt pushup. Most meg csak jó mellü nőket látok az utcán,de,ha levetkőznek,akkor változik a kép.Mindenki olyan kalappal köszön,amilyen van neki....

Előzmény: Törölt nick (48)
cyr45 Creative Commons License 2017.03.12 -1 1 50

Én meg (bőven!) a nagyapád lehetnék, az biztos...

 

Nem akartam hozzászólni, nem szívesen szólok bele ilyesmibe, de marhaság ebből ügyet csinálni!

Felejtsd el, és légy természetes, nőies, az sokkal fontosabb, mint a nagy(obb) cicik...

Mellesleg, vannak fúk/férfiak, akik kimondottan a sportos, laposabb lányokat/nőket részesítik

előnyben, esetleg kifejezetten viszolyognak a túl nagy "dudáktól"!

 

Szerintem eszedbe ne jusson "megcsináltatni", később -hidd el- megbánnád!

Így jó, ahogy van, vállald magad, akinek meg nem tetszik, mert ez az elsődleges szempontja,

azt ne sajnáld, nem kár érte, hadd menjen!  De ha neked jobb érzés a szivacs, hát használd.

 

Láttam már (folyamatában) ilyen ügyet, nem egyet, évtizedek után.

A lapos ciciből (esetleg csak szülés után) formás mell lett, a "bombázóból" meg... izé... tőgy!:-)

 

Hát ezt gondold át, és maradj így, ahogy vagy!

Felejtsd el az egészet, sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben. 

Előzmény: Törölt nick (48)
Entrita Creative Commons License 2017.03.12 0 0 49

Szia Garciamania!

Én is megnéztem a képeidet, és én is azt mondom, hogy ezek nem kicsik! Szép nagyok a mellbimbóid! :)

 

Nálam határozottan előny, ha egy lány vékony, és nincsenek hatalmas tejcsárdái, az nem is állna jól egy vékony lánynak. Nekem a mellméret csak sokadik tényező, sőt, ezzel kapcsolatban nincsenek is elvárásaim. Hidd el, aki igazán szeretni fog Téged, annak szintén csak sokadik tényező lesz a mellméret, és más pozitív tulajdonságaidra fog koncentrálni!

 

Úgyhogy nehogy elrontsd ezt a szép pár cicit holmi drága és felesleges műtéttel! ;)

Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.12 -2 0 48

mit nevezel kicsinek ha nem ezt? ha nem az A meretet?? hat hiszen  az edesapam...mondta hogy igen kicsi...aztan attôlelt es ennyi.

boróka 41 Creative Commons License 2017.03.12 -2 1 47

Ha bő pólókat és bluzokat veszel fel,akkor fel sem tűnik,hogy kis melled van.Nem igaz,hogy fiúnak néznek!Már csak azért sem,mert a fiúknak azért a farkuk kidudorodik a nadrágjukból.Én szexisnek tartalak!Nézzed a hsz-ek tömegét,hogy mit kaptál pár óra alatt,és ebből mennyi a pozitiv.

     Nem semmi,hogy az apudnak megmutattad és kikérted a véleményét. Szívesen lettem volna az apud helyébe. :))) Ha ilyen kislányom lenne,akkor mindig mondanék neki esti mesét és mellé bujnék,betakargatnám.:)))))

Előzmény: Törölt nick (43)
thunder9012 Creative Commons License 2017.03.11 0 0 46

És ha lapos akkor mi van? Épeszű ember úgyis azt nézi, hogy emberileg milyen vagy. Akit meg csak a melled nagysága érdekel az annyit is ér. Fel a fejjel :)

Előzmény: Törölt nick (43)
mormota50 Creative Commons License 2017.03.11 0 1 45

Nem láttalak még pólóban se szivacsos melltartóbanm sem anélkül, de nem fetétlenül a mell nagysága alapján dóntöm el, hogy fiuú vagy, lány vagy...

Előzmény: Törölt nick (43)
mormota50 Creative Commons License 2017.03.11 0 1 44

Meg vagyok győződve, hogy sokunknak tetszik. Nekem is.

Akinek meg a hatalmas mellű lányok kellenek, az keres magának olyat.

Előzmény: Törölt nick (43)
mormota50 Creative Commons License 2017.03.11 0 0 42

És akkor mi van? Nem nézni kell, ha már fekszünk, tapintani szerintem meg tökéletes. Simogatni, puszilgatni... nincs ezekkel semmi probléma.

Ha már enyieb állítják csak elhihető, nem?

 

Előzmény: Törölt nick (38)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!