Keresés

Részletes keresés

Valós! Creative Commons License 2019.02.18 0 0 21

Figyelj!

 

Tehetséges ügyviteli titkárnőt felveszek budapesti belvárosi irodámba, bejelentett munkaviszony keretein belül! Munkaidő, H-P 08.30-17.00 között a helyszínen.


Meghatározott napi öltözködési protokoll betartása mellett, feladat a céges adminisztráció(magabiztos word, excel, powerpoint használat elvárt).
Levelezés-hirdetések-honlap kezelése.

Tárgyalások előkészítése és dokumentálása, ügyfél fogadás és igény szerinti tárgyalásokon való személyes részvétel (reprezentáció, jegyzett készítés).

Napi back office - fénymásolás, archiválás, szerződések-dossziék rendjének fenntartása, egyéb... néha postai, banki ügyintézés.

 

Egészében véve sem fogsz megszakadni a funkcionális napi munkától, garantálom! Valóban kellemes munkatempóval számolj, nem napi szinten adottak az összességében felsorolt tevékenységek... csakis élet szerűen, az aktuális igény függvényében!

Bemutatkozó kísérőlevelet és egy célratörő fényképes önéletrajzot a casa.d.mundo@gmail.com címen várok,

Sok sikert, Let's Roll!

ff26 Creative Commons License 2019.01.03 0 0 20

Sziasztok!

 

Ha szeretnél otthon dolgozni, akkor regisztrálj!
Kódokat kell beírni. Minden kód 4 karakterből áll. 1 kód 10 centet ér.
Mindenkinek saját csoportot kell szervezni, 40 fő, csak egyszer kell
összeszedni, és az ő munkájuk után is van jutalék. Viszont, amíg nincs meg a 40
fő, nem tudsz pénzt kivenni!
Egyes rosszindulatú kommentek ellenére a dolog MŰKÖDIK! 
Gyere és tegyél egy próbát. Veszteni valód nincs,mivel nem kell befektetni
semmit.

 

http://nalmoney.site/9947009950098/

BloGirlnews Creative Commons License 2018.04.26 0 0 17

állás-->Budapest-->hosszútáv-->jó kereseti lehetőség-->angol nyelv--> bank--> pszichológiai csoportdinamikai jártasság -->Scrum Master!

BloGirlnews Creative Commons License 2018.04.26 0 0 16

állás-->Budapest-->hosszútáv-->jó kereseti lehetőség-->vállalati pénzügyek-->számvitel-->pénzügyi átvilágítás-->Akvizíciós munkatárs!!

BloGirlnews Creative Commons License 2018.04.26 0 0 15

állás-->Budapest-->hosszútáv-->jó kereseti lehetőség-->Blockchain Developer!!

Pancsil Creative Commons License 2018.04.15 0 0 14

Dolgozz otthonról online!

 

 

Azért nem kell ehhez most azonnal felmondanod! Lehet a "nemszeretem" munka mellett, szép lassan felépíteni az online munkádat, ami sokkal jobban fizet, amit sokkal jobban szeretsz!

 

Egy olyan  a programba keresek 2 vagy max. 4 főt, akik hajlandóak napi aktivitással online velem együtt dolgozni  a plusz passzív jövedelemért.

 

ITT tudsz tájékozódni! 

 

Kérdésed van, keress bátran! 

 

Eredő Vektor Creative Commons License 2018.04.06 0 0 13

Nyelv, Nyelv, Nyelv, Nyelv

Előzmény: vaslady29 (-)
Hupililla Creative Commons License 2018.02.23 0 0 11

ITT van mégegy lehetőség annak aki váltani szeretne :)
SAP, tanácsadás, külföldi munka, kimagasló kereseti lehetőség, nemzetközi projekt.

Hupililla Creative Commons License 2018.02.23 0 0 10

Sziasztok!
Ha valaki netán kimagasló fizetésre vágyik, és (diplomával rendelkező) gyengeáramú villamosmérnöknek érzi magát, akkor ajánlom a következő munkalehetőséget :)

Fürjman Creative Commons License 2018.01.01 0 0 7

Kedves fórumozók!

1. Kérdés:
Komárom-Esztergom megyében élek. 

Szeretném elkezdeni a Földmérő, földügyi és térinformatikus okj-t. 

Ez a szakma mennyire keresett Magyarországon, illetve külföldön? 

2. Kérdés: 
Van még szakma ami érdekel. Kőműves, Kertész, Ács. 

Ha esetleg külföldön szeretnék dolgozni, akkor érdemesebb lenne mondjuk ezek közül választani a földmérő helyett? 

Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!!

Üdv: Bence

DieKobra Creative Commons License 2017.12.29 0 0 6

He kell egy kis mellékes, de nem akarsz nagy kötöttségeket, akkor az alkalmi munka is megteszi. Tapasztalatból mondom, hogy a legjobb egy kis fizikai munka. Úgy sincs suli most, azok meg nem maradhatnak koszosak, így ha érdekel iskolatakaítás Budapesten, akkor csak bátran! :-) 

vaslady29 Creative Commons License 2017.03.11 0 0 5

Arra gondoltam,hogy kéne egy enyhe "lazító" a patikából. Amit pl. a tvben is reklámoznak, de elvetettem az ötletet. Attól sajnos nem oldódik meg a problémám. Senki kedvét nem akarom elvenni, mivel jó pár éve dolgozok és nem volt még ilyen helyem amit ennyire megutáltam volna. Persze örüljön az ember ha van állása, de én már nagyon ott tartok hogy beadom a felmondásomat. :-) nem érdekel mi lesz hogy lesz. Ismerős által is voltam interjún és oda se vettek fel. Pedig tetszett volna minden téren, akkor miről beszélünk? Tudom mit szeretnék csinálni, ebben még nincs tapasztal atom sajnos. Bár az nem azt jelenti, hogy szererni is fogom. :-) kezdetnek sztem az is elég,ha tudom mivel foglalkoznék. Igen, nem azért van az ember hogy dolgozzon. Ám bennem mégis van bizonyítási vágy, hogy igen.. megcsináltam.... úgy gondolom az ember bármire képes ha igazán akarja, csak sokan lusták és nincs bennük ambíció! Én is ellustulok sokszor, de aztán eszembe jut mit szeretnék és megrázom magam. Visszatérve a szabadnapomra. Azzal telik, hogy intézem azt amit el kell: posta, bank, bevásárlás, főzés...stb. és nincs is gyerek.

lxt Creative Commons License 2017.03.10 0 0 4

Ez csak a munkád, nem a hivatásod.

Nem kötelességed, egyszerűen csak szükségszerű. Életben kell maradnod.

Ha van az a tevékenység, ami lehetne a hivatásod, tegyél érte – vagy éld meg azt munka után. Amennyiben nem csak magadról kell gondoskodnod, az más. Ezt vállaltad, ez az utad.

(...)

Nem kell fellapoznom az USA 6 millió oldalas közhelygyűjteményét ahhoz, hogy ezt órákig folytassam.

 

Inkább azt írom ide: örülök, hogy nem érzed jól magad - és nem hazudsz magadnak/mindenkinek - akkor, amikor teherré váltak a mindennapok. Ez azért örvendetes, mert (ezesetben, még) lehetőséged van változtatni. Vagy azt mondod, hogy a legrosszabb esetben is, 8 óra alvás és 8 óra munka után még mindig marad napi 8 órád magadra, az életedre; vagy továbbra is abban a tévedésben élsz, hogy azért nincs időd 8 órád alvásra, mert többet kell dolgoznod mint 8 óra; a maradék időddel pedig azért nem te rendelkezel, mert mit tudom én… valamiért, valaki(k) szerint az se téged illet meg - tartozol azzal nekik, vagy valami ilyesmi.:-)

 

Ez csak munka.

(Ismételtem volna magam?:-))

A munkaidőnek van eleje, van vége. A te életed akkor kezdődik, amikor vége a munkaidőnek. Azért dolgozunk, hogy lehessen életünk. (Csak idézek, idézgetek.:-))

Tudod mennyien azonosítják magukat a munkájukkal és/vagy a munkabérükkel – és milyen keveseknek van hivatásuk? Időnként mosogatni, takarítani is kell. De hogy állandóan és mindig mások után… azért az életért tényleg nem érdemes bevállalni a munkát.:-)

(Remélem nem voltam félreérthető.)

Szerintem jól vagy, csak rosszul érzed magad.

Fel is emeltem mindkét lábam.:-)

[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.03.10 0 0 3

Létezik egy recept nélküli, orbáncfű kivonat, ezerrel reklámozzák télen és télvégén. Olcsónak nem olcsó.

Előzmény: and0626 (0)
[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.03.10 0 0 2

Üdv. Jó lett volna, ha az apróbetűs topik-bevezetést változatlanul, csak a szokásos (nagyobb) betűtipussal beteszed az indító beírásba. Érdeklődök, hog egyáltalán gondoltál-e erre (mások gyakran igen.) Így szem-meresztés és fejfájás: nálam.

Előzmény: vaslady29 (-)
lombos Creative Commons License 2017.03.10 0 0 1

Na már el is ment a kedvem az álláskereséstől. Maradok inkább munkanélküli.

Persze én még emberekkel szeretek foglalkoznimi, de a gép nekem még a magányosságot adja. :-(

 

Elviekben azzal kellene foglalkozni, amihez kedved van, egy a baj, ez csak is közösen megy, egyedül nem boldogul az ember

Teszem azt ülnék én a valuta pénztárban, de akkor ki főz nekem ebédet? Bár azért egy valuta pénztár nekem nem elég mozgalmas, úgyhogy csak példa volt.

and0626 Creative Commons License 2017.03.10 0 0 0

valami enyhe antidepresszáns0n nem gondolkodtál?

Előzmény: vaslady29 (-)
vaslady29 Creative Commons License 2017.03.10 0 0 topiknyitó

Hajrá, adjuk ki magunkból! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!