Keresés

Részletes keresés

KMKrisztina Creative Commons License 2023.02.13 0 0 29
vlesz Creative Commons License 2022.11.27 0 0 28

Szia,

 

Szerintem egy weboldalnál az a fontos, hogy egyszerű és könnyen átlátható legyen, ez szerintem teljesül is. A fő címnek növelném a méretét, egy picit kicsinek látom. A legtöbb oldalon szokott lenni ügyfélvélemény, szerintem ez marketing szempontból fontos lehet még, de ha biztosra szeretnél menni, kérdezz meg egy marketing ügynökséget. Itt van például ez a cég: https://adwern.com/

Remélem segítettem!

Előzmény: Akikta (27)
Akikta Creative Commons License 2022.09.15 0 0 27

Sziasztok.

 

Véleményeket szeretnék kérni a honlapommal kapcsolatban. Átláthatóság? Kinézet? Hiányzik e valamilyen info? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok. Köszönöm. vrautokozmetika.hu

kempuszkenu Creative Commons License 2022.07.27 0 0 26

Karrier tippekért kövesd a következő oldalt: https://urak.hu/karrier.html

Törölt nick Creative Commons License 2022.04.13 0 0 25

aaa

Livefootball Creative Commons License 2022.04.13 0 0 24

Sziasztok! 

 

Azért írok ide, mert a saját vállalkozásom indításával kapcsolatos véleményeket szeretném megtudni. Egy olyan oldalt szeretnék létrehozni, ami élőben közvetít labdarúgó eseményeket, vagyis ilyen streaming szolgáltató oldalt. Olyan lenne, mint a Netflix, csak ez élőben közvetíteni labdarúgást. Csatolom a honlapot, amit eddig sikerült elkészítenem, illetve a webshopban a csomagkínálat található meg. Honlap: https://livefootball-hu.webnode.hu 

 

( A vállalkozás csak ötlet, egy illúzió. A BGE hallgatójaként kaptam ezt a feladatot.)

 

Köszönet annak aki olvassa,

Üdvözlettel

Svillo Creative Commons License 2020.05.22 0 0 23

Sziasztok! Jó tippeket kaptam az értékesítéssel kapcsolatban felmerülő problémákra, mint pl hogyan szólitsam meg az üzletembe betérő érdeklődőt, ha azt szeretném, hogy vásároljon is valamit. Szerintem ez sokunknak segithet. Elég zavaró tud lenni, amikor egy boltba belépve máris lerohan az eladó, aztán amikor türelmét kérjük, amíg körülnézünk elfordul és többé felénk sem néz...

Dillinger90 Creative Commons License 2017.02.01 0 0 21

Kösz a válaszokat emberek, meggyőztetek.... :) Csak azt nem értem, hogy a fenébe működhetnek ilyen és ehhez hasonló "vállalkozások", nem mám úgy a fű alatt, hanem rendesen, interneten hirdetve.... Mert több ilyen cégről olvastam, nagyon nem jókat különböző helyeken (sőt, nem kizárt, hogy ugyanaz a cég, különböző neveken)...

Tombolda Creative Commons License 2017.01.31 0 0 20

akik - magukat / aki - magát, vagy mifsz.

De röhej ez az egész, az a lényeg.

Előzmény: Tombolda (19)
Tombolda Creative Commons License 2017.01.31 0 0 19

...vagy akik érdeklődőnek álcázva szarrákorrumpáltatja magát...

Előzmény: ásítósmacska (15)
Tombolda Creative Commons License 2017.01.31 0 0 18

Ország: Ciprus

A weboldalon nem kezelünk személyes adatokat. Hozzájárulásra kezelünk nevet, és email címet, melyet kifejezett kérésre marketing célra használunk fel, hírlevél formájában.

 

Aztakettébaszott hulladék fosát neki, neked meg máshol lenne a helyed. + spammergeci.

 

Előzmény: lakáshitelhelp (17)
lakáshitelhelp Creative Commons License 2017.01.31 0 0 17

Ha webshopod van itt a helyed! :)

http://akciozona.hu/vallakozasoknak/

Online kupon ajánlatokat gyűjtő weboldal! Nincs rejtett költség, teljesen ingyenes a webshopok számára! 

Kód 001 Creative Commons License 2017.01.31 -1 0 16

Nos, ha a "kuponokat" nem neked kell megvenned ( ez sok MLM lényeg, hogy "munkalehetőség" címén éppenséggel Neked adnak el kacatokat - akkor szánj rá egy napot.

 

Ha müxik és marad is kedved csinálni, gond nem lehet.

 

( kp, fekete pénz: elég sok helyen van, )

Előzmény: Dillinger90 (-)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.01.30 0 0 15

Mondjuk elég bátrak, hogy ilyen dolgot meghirdetnek nyilvánosan..... Simán rájuk találhat egy munkaügyi felügyelő, vagy hasonló, aki érdeklődőnek álcázva magát szénné bünteti őket...

 

 

Előzmény: Dillinger90 (14)
Dillinger90 Creative Commons License 2017.01.30 0 0 14

Látom a vészvillogót, igen... :D a melót a neten találtam, jobinfo vagy workania, nem is emlékszem már, egyszer csak hívtak. Amúgy bár nem ezzel a cégnévvel, de más nevekkel, de tök ugyanezzel a tevékenységgel olvastam nagyon rossz és figyelmeztető tapasztalatokat, leírásokat a neten tegnap, szóval nem is élem bele magam.

Előzmény: ásítósmacska (13)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.01.30 0 0 13

Csak puszta kíváncsiságból kérdem: hol találtad ezt az "álláshirdetést", vagy hogyan találtak meg téged?

 

 

ásítósmacska Creative Commons License 2017.01.30 0 0 12

A vészvillogót remélem látod... :)))

 

 

Előzmény: Dillinger90 (11)
Dillinger90 Creative Commons License 2017.01.30 0 0 11

Igen, ennyi.... nem mondták, hogy mikor és milyen szerződés lesz aláírva, csak említették egy fél mondatban. Ezen a héten már mennem kellett volna Veszprémbe egy ilyen "kampányra", ami egy veszprémi színházat népszerűsít, de más kötelezettség miatt nem tudtam menni, azt mondták, hogy nem baj, akkor majd jövő héten. Igen érdekes a dolog, nem tagadom, azért is kértem itt (is) véleményt...

Előzmény: ásítósmacska (10)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.01.30 0 0 10

Mit jelent itt a "felvétel".

 

azt mondták, hogy fel vagy véve...??? És ennyi?

 

Normális esetben azonnal kézhez kell hogy kapd a megbízási szerződést/munkaszerződést + a TB-bejelentésről a másolatot....

 

Gyanítom, ilyesmiről itt szó sincs...

 

 

Előzmény: Dillinger90 (9)
Dillinger90 Creative Commons License 2017.01.30 0 0 9

Nem láttam a szerződést, a felvétel után említve lett, hogy majd aláírjuk, de látni nem láttam. 

Előzmény: ásítósmacska (7)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.01.30 0 0 8

Van vállalkozásod? Egyéni vagy BT/Kft...???? 

 

De visszatérve a napi kp-s fizetésre, gyanítom, hogy ezt full feketén akarják....

Előzmény: Dillinger90 (6)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.01.30 0 0 7

Nem válaszoltál arra, hogy láttad-e a szerződést, ill. milyen szerződést kötnek veled?

 

Vagy szóbeli ígéretre alapozva kezdenéd a melót?

Előzmény: Dillinger90 (6)
Dillinger90 Creative Commons License 2017.01.29 0 0 6

Köszi a hozzászólásokat emberek! Úgy vagyok vele, hogy minel tobb velemenyt el akarok olvasni, bar eddig nem valami pozitiv a kep.... De szerintetek hol van itt a turpissag? Marmint a termek, amit arulnak, nem kamu, meg kell is az embereknek, meg kerdeztek is, hogy ilyen-olyan mikor varhato, na de a penz reszeben szerintetek hol van a stikli? Hogyan verhetnek at a fizetesnel?

ásítósmacska Creative Commons License 2017.01.29 0 0 5

Nem akartam rögtön lelombozni :))), de ez valami nagy sumákság, az tuti!

 

 

Előzmény: Zeki_ (4)
Zeki_ Creative Commons License 2017.01.29 0 0 4

Ahol minden nap kp-ban vagy kifizetve, ott az feketemeló. Nagy cég. Hja. 

Előzmény: Dillinger90 (-)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.01.29 0 0 3

;-))

Előzmény: Tombolda (1)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.01.29 0 0 2

Láttad már a szerződést...? VAgy csak szóban mondták el a mézesmadzagot?

 

 

Előzmény: Dillinger90 (-)
Tombolda Creative Commons License 2017.01.29 0 1 1

Persze, tényleg így van, nincs apróbetűs rész, nincs rejtett kockázat! Hajrá! Amúgy nem írok nevet, nagy tapasztalatom van ebben, meg mindenben (is), nagy cégtől szereztem (itt most nem árulom el a nevét). Általában ezek mindig remek lehetőségeket rejtenek (nevet nem árulok el, elég nagy név)!

Előzmény: Dillinger90 (-)
Tombolda Creative Commons License 2017.01.29 0 0 0

Pard0n.

Előzmény: Dillinger90 (-)
Dillinger90 Creative Commons License 2017.01.29 -1 0 topiknyitó

Nem láttam, hogy van-e már topic a témában, így gondoltam nyitok egyet, mert szerintem érdekes téma, bár tudom, hogy eléggé szerteágazó a dolog. Valamint -bár nem tudom- hogy ezt itt kéne-e feltennem- lenne egy olyan kérdésem, hogy most fogok kezdeni egy cégnél, most nem írok nevet, de elviekben nagy cég, jelenleg különböző vendéglátási helyekre szóló kuponokat fogunk árulni. Szóval, a dolog úgy néz ki, h 1 eladott termék után 1500 ft jutalék üti a markom, 10 után már darabonként 2000. A jutalékot minden nap kp-ban kapjuk meg, így egész csinos összegeket lehet keresni. A termék, amelyet árulunk, nem rossz és kell is az embereknek, tehát ez a része szerintem okés, magam is láttam, így a kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez a fizetés része a dolognak tényleg így van, ahogyan azt itt leírtam (tehát ahogyan nekem elmondták)? Nincs apróbetűs rész? Nincs rejtett kockázat? Adózás része hogyan nézhet majd ki (ezt mondjuk majd meg is kérdezem) ? Esetleges tapasztalatokat, hozzáértők véleményét nagyon szívesen vennék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!