Keresés

Részletes keresés

kov. Creative Commons License 2021.03.11 0 0 8

Érdeklődöm, valaki nézi még ezt a topicot?

pupu222 Creative Commons License 2017.02.19 0 0 7

megoldódott

pupu222 Creative Commons License 2017.02.14 0 0 6

Üdv fórumozók,az idén meg szeretnék próbálkozni a füszerpaprikával ,persze csak 10-15 tőre gondoltam és a palántákat is én nevelem,tudna valaki küldeni pár magot viszonoznám kápiamaggal.

CsendPenge Creative Commons License 2017.02.08 0 0 5

Szerintem táplálni érdemes a paprikákat, mert igen nagy mértékben meg tudnak nőni a beltartalmi értékei, pl. mennyi növényi olaj és egyéb aroma anyag van benne. Nekem legalábbis bejött a dolog, minimális vegyszerezéssel.

Előzmény: islamorada (4)
islamorada Creative Commons License 2017.01.24 0 1 4

Kosz az informaciot, nem tudtam, van fuszerpaprika magom majd vetek  magamnak mindenfajta kezeles nelkul annyit hogy eleg legyen, termeszetes modszerrel, nem hasznalok sokat igy eleg is lesz.

Előzmény: Zsombor Bábinszki (3)
Zsombor Bábinszki Creative Commons License 2017.01.24 0 0 3

A kínai, spanyol és egyéb fűszerpaprikákat igen. Viszont a magyar termékekre nem ez jellemő. Viszont ha növényi hormon segítségével végzünk éresztelést, az ugyan olyan hatást vált ki a növényből, mint természetes folyamat során. 

islamorada Creative Commons License 2017.01.24 0 0 2

Jesszusom, manapsag igy termelnek fuszerpaprikat? Vegyszerekkel pirositjak?  Ez komoly?

Előzmény: Zsombor Bábinszki (1)
Zsombor Bábinszki Creative Commons License 2017.01.24 0 0 1

Ki tudna nekem ajánlani olyan terméket (vegyszer, permetszer), amely elősegíti a már meglévő zöld paprikák gyorsabb érését, pirosodását mely alkalmazásával egy időben takaríthatnám be a megtermelt fűszerpaprikát. Ezen kívül kutatok olyan termék után is amely növény levelét választja le a növény száráról. Köszönöm előre is a segítségeteket!

Rokakoma Creative Commons License 2017.01.23 0 0 0

Amire 0da kell figyelni, h0gy két különböző fajta ne p0r0zza át egymást, mert akk0r  nem tud0d milyen izű lesz a  termésed.

Előzmény: Zsombor Bábinszki (-)
Zsombor Bábinszki Creative Commons License 2017.01.23 0 0 topiknyitó

Ezen topikon keresztül szeretnék választ kapni a fűszerpaprika termesztés során felmerülő kérdések kapcsán.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!