Keresés

Részletes keresés

TazazTibi Creative Commons License 2016.12.17 0 0 8

Áááá... nem szabad egy helyen több sorsjegyet venni,max 1-2 darabot,és mindig más helyen,ezzel a módszerrel sokkal többször nyertem 500ft-5000-ig  mint a videóban  db számra bátran  bevállaló illető...

Előzmény: Törölt nick (5)
TazazTibi Creative Commons License 2016.12.17 0 0 7

Hát a milliárdokban én is kételkedem.

De álltalában kicsit pozitív a mérleg :) pl tegnap is vettem puttót,1000ft-ért aztán még a sorsolás megvolt,addig vettem kettő pörgettyű sorsjegyet,aztán puttón 0 nyeremény,sorsjegyen egyik 300ft,a másik 1800ft nyeremény...úgy hogy azért ilyenek sokszor bejönnek,500ft sorsjegyen elég sokszor...ezért nem teszem félre az árát év végéig :D

pár szászezer ft is jó ha esetleg összejön...a milliárdokban meg többszáz millióban, kizárólagosan akkor hinnék,ha kártyára utalnák :D  de sajnos ki van ez "elektronikusan találva"...csalás mentes kézi húzások lennének,akkor rendszeresen,vagy többször lenne nagy nyeremény.

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2016.12.16 0 0 6

Az összes nagy nyeremény, értem azt milliók milliárdok kamu.

Pár ezer, tízezer, százezres nagyságrend megnyerhető, de a főnyeremények mind mind kamu.

Gondosan felügyelik, hogy az az összeg ne cirkuláljon vissza a pórnéphez.

Szüleim negyven éven keresztül játszottak ötös lottón, fix. és variált számokkal, soha de soha egyetlen egyszer sem volt nagyobb nyereményük, egyszer kétszer egy sovány hármas !!!

Úgyhogy KAMU !!!

Azt  a pénzt amit ezekre a csaló szarokra költenél inkább rakd egy perselybe és év végén lesz egy kis "talált" pénzed :-)

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.16 0 0 5

Itt tízmilliókat kaparnak folyamatosan.

 

TazazTibi Creative Commons License 2016.12.15 0 0 4

Na első puttó megvolt: befektetés 1000ft :) nyeremény 1000 ft :XD végülis "alapjáraton" kijöttem belőle.

Na majd legközelebb.

Addig is hagyjuk inkább az ország elkeserítő helyzetét,politikáját meg pláne!!!!

Inkább a nyerő stratégián fáradozzunk...mondjuk egy jó kapszulás kávé mellett

Előzmény: TazazTibi (2)
pk1 Creative Commons License 2016.12.15 0 0 3

"a PISA teszten elbukott ország"

 

Mi számít itt bukásnak?

Tény hogy Magyarország egyre gyengébben teljesít és helyezése sem előkelő.

Kevés itt a zseni. De még ez a kevés is elégséges lehet.

Előzmény: lxt (1)
TazazTibi Creative Commons License 2016.12.15 0 0 2

Nem is népszerűségi okból nyitottam a topicot...sokkal inkább tapasztalati szempontját ha megosztja az illető,lényegtelen hol él ...volt e már nagyobb nyereménye esetleg...

Leglátogatottabb topic címre egyáltalán nem "hajtok" :D

Békesség legyen,és politika mentes hsz-ok,tapasztalatok megosztása esetleg... a többi nem számít...

Ma puttó délután lesz úgy döntöttem :D

Előzmény: lxt (1)
lxt Creative Commons License 2016.12.14 0 0 1

Simán:-)

Ami a Puttó játékot illeti, volna egy (folyamatos, nem befejezett) történet; de mert magánügye, nem számolhatok be a részletekről – legfeljebb annyit: az idős hölgy valamikor, évekkel ezelőtt kitöltött egy fogadószelvényt, nyert valahány tízezer forintot; gondolta jó lesz ez így, és azóta is, néha, hetente-havonta? feladja ugyanazt a számsort, ugyanúgy; a múlt héten kétszer is nyert, egy napon 36 + 4 ezer, vagy 34 + 6 ezer, mindegy. Már százezreket kaszált. Segédfogalma sincs a nyerési esélyekről. Ez a szerencséje.:-)

Lottó.

Hagyjuk a százezreket, a pár ezrek valószerűtlen gyakoriságú sorozatát, nem tétel.

De ha ismeretségi köreinket tekintve, 3-4 lépésből eljuthatunk az USA elnökéhez, akkor miért nem ismer mindenki legalább egy embert, aki elvitte valamelyik főnyereményt? (Csak nehogy megírja a 444!, hogy gyíkemberek - de ha nem, akkor mindenki hülye.:-))

Nálam egy lépésből, egy.

Hogy ez miért érdekes?

Ez, egy kicsit sem érdekes - nem hogy rendkívüli volna.

(…)

És ez az a pont, ahol uralkodni kell az érzelmeken – a PISA teszten elbukott ország többségének ugyan mit üzenhetnénk?

Nem. A számsorsjátékok egy sorsolásra kihegyezett valószínűségi értékei (amit tételesen, dedikált vizsgánként kérnek számon), igen, azok nem fejezik ki hűen a valós nyerési esélyeket; ha a számsorsjátékokra egynél többször fogadunk – na nem mintha azok (összértéke) jelentősen eltérne a kőbe vésett állandók átlagától.

Nüansznyi a különbség. Épp annyi, amennyi ahhoz kell, hogy esélyed legyen nyerni.:-)

(…)

A kétrés-kísérlet egyik állandója, a 33 egész valahány tizednyi százalékos esélyjel előforduló középérték. Ami ugye, esetünkben, a vele mindkét irányból szomszédos mezők valószínűségű értékeivel gyarapodva, egészen a szélsőértékek határáig, teljesen valószerűtlenné teszik a szélsőértékek valószínűségét.:-)

Hát!?

:-) Amiként egy foton szóródhat - annak tényét, mindazonáltal számunkra egyelőre ismeretlen okát, senki nem rója fel magának (mint fogyatékosságát) - addig talán nekünk is van esélyünk az efféle sorsjátékok terén.

Amely sorsjátékok nyerési esélyeit, jelenlegi ismereteink szerint, nem befolyásolhatjuk.:-)

Kérdés: létezhet-e bármi, ami nem befolyásolható? Miként létezhet bármi, ha nem befolyásolható?

(Na jó, ez már tényleg sok.)

Nem ez lesz a leglátogatottabb topik.:-)

TazazTibi Creative Commons License 2016.12.14 0 0 0

Nyertem már kenón is többször is pár ezer ft-ot...

Azt hiszen most  jön el a puttó ideje :D ezt még soha sem játszottam.

Majd holnap...csütörtökön tettekre fel!!!

Előzmény: TazazTibi (-)
TazazTibi Creative Commons License 2016.12.14 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

Valaki nyert már komolyabb összeget,lottón,kenón,totón,kaparós sorsjegyen stb...?

Vannak pl a kaparósok között nagyobb nyeremények?

Nekem sajnos még csak 5000 ft-os kaparósok jöttek össze,azok viszont már jó párszor :)

Aki be tud számolni komolyabb nyereményről,az bátran tegye...hát ha ösztönöz bennünket a nagyobb összegek levadászására" :D

Tehát nyereményre fel!

Tippek szisztémák... hátha közösen jobban megy :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!