Keresés

Részletes keresés

Párizs73 Creative Commons License 2017.05.10 0 0 228

"Zoralbobby2010 2017.02.07

0 0 820

Bitcoin! A jövő valutája. Hálózatépítés!
Bemutató videó! https://www.youtube.com/watch?v=eaEB_w9DYa8
Ha látsz benne fantáziát, vágj bele!
Itt tudsz regisztrálni a csapatomba:
https://www.btcrising.com/ref/a77c380937
Vedd fel velem a kapcsolatot! Mindenben segítek!

Facebook:https://www.facebook.com/turitamas79

Piramisjáték azt nem tagadom, de nagyon az elején vagyunk, még csak 1.794 tag van!

 

Turi Tamás" Piramisjáték.

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.24 0 0 227

Valami fejlemény az ügyben?

Spinosa2 Creative Commons License 2017.03.17 0 1 226

Az már mekkora gáz lenne. 

Valahogy, akkor is kiugrasztom a nyulat a bokorból. 

 

Előzmény: ásítósmacska (225)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.17 0 0 225

Még az is előfordulhat.... .:-s

 

 

Előzmény: Spinosa (222)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.17 0 0 224

Pont az tűnt el, ahol a céget és termékneveket említetted?

Előzmény: Spinosa (222)
Spinosa Creative Commons License 2017.03.17 0 1 223

A rák jó üzlet!

A hamis remény értékesítése nagy haszonnal történik. 

Előzmény: ásítósmacska (221)
Spinosa Creative Commons License 2017.03.17 0 0 222

Hirtelen eszembe jutott egy apróság. 

A büntetett cég csak nagyon kis eséllyel talált rá a topikra, én viszont megemlítettem a hatóságnak küldött levelek némelyikében. 

Lehet, hogy van egy kis összefonódás a hatóság és az érintett cég között? 

ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.17 0 0 221

most kukkantottam rá...

http://www.oncoshop.hu/nyitolap.html

 

 

Ezek gátlás nélkül reklámozzák és árulják Dávid Tamás ÁLLATorvos kutyulmányait, akit nemrég ítéltek el...

http://24.hu/belfold/2017/02/21/megszolalt-a-kuruzslasert-elitelt-rakkutato-allatorvos/

Előzmény: teerted (219)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.17 0 1 220

miért is nem lep meg...

 

Ez az egész himihumi biznisz (ami a rákellenes marketingre épít) egy elég jól körülhatárolható csoport kezében lenne....?

 

 

Előzmény: teerted (219)
Spinosa2 Creative Commons License 2017.03.17 0 0 218

És a 211-es hozzászólás is eltűnt már. Így egyértelmű, hogy az elmarasztalt pécsi cég áll a háttérben, akinek nem írhatjuk le a nevét, mert ezzel csak a moderátoroknak adunk munkát. Ezt pedig nyilván nem akarjuk, mert ő csak a munkáját végzi.

 

Igencsak sajnálatosnak tartom, hogy a joggal így vissza lehet élni, és még akkor is visszaélőket védi. 

 

 

Előzmény: ásítósmacska (213)
Spinosa2 Creative Commons License 2017.03.17 0 0 217

Az OÉTI ebben az ügyben annyit csinál, hogy átveszi a cégek által benyújtott papírokat, a címke tervet és ennyi! 

Az OÉTI semmit nem engedélyez, mert a benyújtás pillanatától azonnal értékesíthető a termék, a cégeknek nem kell megvárniuk semmilyen hatósági reakciót, sőt nem is várják meg.  

(és igen, úgy gondolom, hogy a cégek a lehető legtöbb egészségre utaló leírást ráírják a címkére, az pedig csak utólag derül ki, ha problémás, de akkor már kint van a piacon és már vásárolják és termeli a pénzt)

Előzmény: pepe54 (216)
pepe54 Creative Commons License 2017.03.14 -2 0 216

Újra megnéztem a listát és nem kellett messzire mennem:

 

! 18400/2017. Teva-B-vitamin Komplex filmtabletta B-vitaminokat tartalmazó étrend-kiegészítő filmtabletta TEVA Gyógyszergyár Zrt.

 

Nem gondolnám, hogy egy ekkora cég nem tud elkészíteni egy B-vitaminhoz tartozó OÉTI-s engedélyeztetést, de nem vagyok szakértő...

 

Ha megnézitek az OETI-s listát az utolsó 15 leadás ami kint van a nyilvános táblázatban, MIND PIROS FELKIÁLTÓJELLEL VAN MEGJELÖLVE.

 

Vajon akkor a cégekkel vagy a hatóságokkal lehet a probléma? Szerintem ez is elgondolkodtató...

ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.14 0 0 214

Ez nem GVH eljárás, hanem Spinosa saját levelezése a hatósággal.

 

 

Előzmény: Törölt nick (212)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.14 0 0 213

Hát valahogy így..... :)

 

 

Előzmény: Spinosa2 (211)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.14 -2 0 212

Linkelheti a határozatot is, és akkor nem kell "jogok miatt" aggódnia.

Előzmény: ásítósmacska (210)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.14 -1 0 210

Tehát akkor legközelebb majd ezeket a cégneveket is firkáld át, és külön hsz-ban jelezd, hogy melyikről volt szó. ;-))))

 

 

Előzmény: Spinosa2 (209)
Spinosa2 Creative Commons License 2017.03.14 0 0 209

A elvileg elmarasztalt cégnek viszont van, és több joga van, mint nekünk. 

Előzmény: ásítósmacska (208)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.14 0 0 208

Egy hivatalos iratot ugyan személy ír alá, de igazából ott a hivatalt képviseli. A hivatalnak meg nincsenek személyiségi jogai - szerintem..

 

na mindegy, egyáltalán nem akarok jogászkodni, de elég fura...

 

 

Előzmény: Spinosa2 (207)
Spinosa2 Creative Commons License 2017.03.14 0 0 207

Szerintem a személyiségi jogokra hivatkoztak, 

Nyilvánvalóan több joga van az elkövetőnek, mint a közösségnek. 

Előzmény: ásítósmacska (206)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.13 0 0 206

Mikor történt...?

 

Kérdezted Csinckát, hogy mióta nem szabad ilyesmit kitenni?

 

 

Előzmény: Spinosa2 (204)
Spinosa2 Creative Commons License 2017.03.13 0 1 205

A félreértések elkerülése végett, ez kizárólag a hatóság bírálata, nem pedig a fórum üzemeltetőjének szólt. 

Előzmény: Spinosa2 (204)
Spinosa2 Creative Commons License 2017.03.13 -1 1 204

Amint látom működött a cenzúra és a hatóság levetetett pár hozzászólást és olyanokat is, melyben a határozatok képei voltak. 

 

Spinosa2 Creative Commons License 2017.03.13 0 1 203

A fekete csillagos terméket elvileg nem is találhatnád meg a forgalomban. (De csak elvileg, gyakorlatilag nem nagyon foglalkoznak a hatósággal ezek a cégek) 

Előzmény: sandorbp (198)
Spinosa2 Creative Commons License 2017.03.13 0 1 202

A piros felkiáltójel csak egy figyelmeztetés, miszerint valami (ez általában csomagolás) nem stimmel a termékkel és új papírokat kér a hatóság. 

 

Előzmény: pepe54 (200)
pepe54 Creative Commons License 2017.03.09 0 0 200

Itt a frissített lista

 

http://www.ogyei.gov.hu/dynamic/etrendlista-20170306.xlsx

 

1600 db piros felkiáltójeles termék van rajta.

A lista szinte tartalmazza az összes ismert  céget.

Miért van ez?

Tud valaki segíteni?

 

még ez is pedig ezt agyonreklámozzák hihetetlen?

! 18279/2017. Supradyn Energia multivitamin, ásványi anyag, koenzim Q10 tartalmú étrend-kiegészítő filmtabletta filmtabletta Bayer Hungária Kft.

 

Lista a teljesség igénye nélül:

 

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Scitec Kft.

BioCo Magyarország Kft.

Goodwill Pharma Kft.

GAL Vital Synergy Tech Kft.

Vitaking Kft.

JuvaPharma Kft.

DM Kft.

Bayer Hungária Kft.

Natureland Egészségcentrum Zrt.

Tetesept Pharma GmbH

Müller Drogéria Magyarország Bt.

BioTech USA Kft.

NutriLAB H Kft.

ODP Vital Kft.

LIDL Magyarország Kereskedelmi Bt.

Aniba-Net Kft.

Herbárium 2000 Kft.

BGB-Interherb Kft.

 

 

sandorbp Creative Commons License 2017.03.08 0 1 198

Tiszteletem!

 

Nem tudom ez-e a megfelelő topic, de én kérdezni szeretnék. Édesanyám, már régóta szedi a Vitaking Kft által gyártott Gymnema Sylvester kapszulát, mivel cukorbeteg. Az általatok bemásolt oétis listán, a termék piros felkiáltójellel van megjelölve. Már viszonylag régebb óta szedi, de azt mondja ez az ami használ neki. Kicsit megrémített, amiket itt írtatok és próbáltam információt szerezni az ogyei weboldaláról is.

 

Úgy vettem észre nem kimondottan a piros felkiáltójeles, hanem a fekete csillaggal ellátott termékekkel van a fő probléma. Az oldalukon a következő tájékoztató szöveg áll:

 

* A csillaggal jelölt termékek forgalmazását - közegészségügyi kockázatra való hivatkozással, vagy a vonatkozó jogszabályoknak való nem megfelelőség miatt – a kormányhivatalok/járások Népegészségügyi Főosztályai/osztályai jogerős határozattal megtiltották. Az információk az illetékes közegészségügyi hatóság eljárását követően az Országos Tisztifőorvosi Hivatal tájékoztatása alapján jelennek meg a listában. Tilos a forgalmazásuk!

 

! a piros felkiáltó jellel jelölt termék esetében a notifikációs eljárás során probléma merült fel

 

Felvettem velük telefonon is a kapcsolatot, ahol szerettem volna részletes információt is kapni. Elmondásuk szerint egy piros felkiáltójeles termék nem feltétlen rossz, az is előfordulhat, hogy csupán formai hibát találtak a címketerven (pl. a szav.idő rossz helyen került feltüntetésre, nem megfelelő nagyságú betűmérettel írtak valamit a termékre), de elmondásuk szerint részletes információkat nem adhatnak ki.

 

Rengeteg terméknél van ez a piros felkiáltójeles megjelölés köztünk nagy gyártó és forgalmazó cégeknél is, mint pl TEVA, DM, INTERHERB...

Kérdésem, hogy mit javasoltok az adott termékkel kapcsolatosan? Szedheti-e, keressek neki más terméket, mi a teendő ilyen esetben? A leírtakkal kapcsolatosan várom visszajelzéseteket, észrevételeteket!

Üdv,

S

kellyboy2006 Creative Commons License 2017.03.05 0 0 196
Előzmény: Törölt nick (187)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.05 0 1 195

Lécci! 191.

 

gyere te is vissza az MLM-topikba ezzel.

Köszi.:)

Előzmény: kellyboy2006 (194)
kellyboy2006 Creative Commons License 2017.03.05 0 1 194

Az omkormanyzatisnak feltehegoen adoszama van ingatlan bérbeadásra igy ott nincs nagy gond ezzel, mig nem fogjak ra higy uzletszeru a tevekenysege es akkor a berbeadas miatt kiesik a katabol is.

A katas kérdés mikor váltotta  ki , még  nem vagy még   nem kérték  tőle?

A kft alapítójába  felvehetsz banyaszattol nőgyógyászatiig  mindent mert a kftnek nem is lehet képesítése az egy cég,  önálló jogi személy. oda olyan alkalmazott kelm akinek van képesítése. Ha meg nem folytatsz a 790 tevékenységből 780-at a cégbíróság  idővel  törli. Új  Kataskent őt  már  valószínűleg  be fogják  hivni. Tisztába  csak azokat kell tenni amiket itt mixelgetsz magadnak össze a mellébeszéléseiddel.  😁

Előzmény: Törölt nick (187)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.03.05 0 1 191

Egyébiránt, tartsuk tiszteletben a topiknyitó témáját, és NE ITT tárgyaljuk meg az MLM-topikba való dolgokat!!!!!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!