Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.22 0 1 10

Ja megvan... öreg vagyok én már ehhez, de a kugli a barátom azért :)))))))))))))))

Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.22 0 0 9

Az mi?

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.22 0 0 8

Az, hogy troll.

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.22 0 0 7

Mibajodvan? :D

Előzmény: etomcat (6)
etomcat Creative Commons License 2016.11.21 -2 1 6

Az esztergomi vonal késései azért vannak, hogy legyen ürügy bezárni a félútnál fekvő, másképp nehezen megközelíthető főiskolát.

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.18 0 2 5

Nekem az egyik beosztottam beérne épen a vonattal 6:45-50-re, de ha késik akkor valamikor... mondtam neki engem nem érdekel, a neten úgyis látom ha késik és nem kamuzott, megengedem neki, hogy később jöjjön. De ő nem... akkor nem. Ezért az előző vonattal jár be, bent dekkol már 6 órakor... ő tudja. De ez valóban nem állapot....

Előzmény: Rodolffo (3)
norbee601 Creative Commons License 2016.11.18 0 1 4
1-es vonal Flirtjeit sokat használom és 99%-ban hajszál pontosak végig.
Előzmény: Törölt nick (2)
Rodolffo Creative Commons License 2016.11.18 0 0 3

Igen, de az, hogy az utolsó 5 percben nyögnek be egy bocsit, amikor már fél óra alatt szarrá fagytunk, az nem normális, és tarthatatlan állapot. Én nem tudok arra építeni és naponta úgy ingázni, hogy kettővel előbbi vonathoz megyek a hévvel, mert vagy késik vagy nem. Akkor meg Újpesten ülök fél órát, szóval nem hiszem hogy ezt annyival le lehet tudni, hogy "más is késik" (főleg pl egy IC a fél országon átmegy, ez nem igazán). Ha műszaki hiba is van, ami még érthető (bár nem 2 hetente), akkor  is undorító hozzáállás utastájékoztatás szempontjából (is), hogy mikor már 15 perce el kellett volna mennie, akkor nyögik be, hogy a következő késik. 

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.18 0 1 2

Nem csak a 2-es sz. vasúti vonalon van késés. Más Bp. és környéki vonalon is általános a késés a vasúton. Sőt! Országos. Én 10-15 éve (de lehet több is, talán módszerváltás előtt) nem utaztam pontosan közlekedő vonattal. Ha igen, 1 kezemen megtudom számolni.... szinte minden másnap vonatozok elővárosban (és nem Karácsony meg Húsvét másnap-haha). És havonta-2 havonta belföldi IC, gyorssal/sebessel utazom át a fél országot.

 

Az elmúlt egy hónapban egyszer volt pontos az elővárosi. Egyszer. +5 +10p. az általános. De előfordul a 15-30p. is gyakran.

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.18 0 0 1

A 2-es vonalnak van saját topikja A MEGFELELŐ HELYEN, amit már telefröcsögtek a késésekkel...

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9160879&la=141766783

Rodolffo Creative Commons License 2016.11.18 -1 0 0

*itt van:

Sziasztok! Azért nyitottam ezt a topikot, mert felháborítónak tartom, hogy a 2-es vonalon heti rendszerességgel fordul elő 10 perces késés, vonatkimaradás, amikor NINCS SEMMILYEN MÁS ÁTMENŐ FORGALOM. Ma reggel is 15 percet kelett a hidegben állnunk, de ezt a MÁV persze mintha mi sem történt volna, elfelejtette közölni. Hogy lehet, hogy a MÁV egy 120 milliárdból felújított (persze villamosítász 2 év alatt nem sikerült csinálni), kétvágányú, azonos nyomvonalon haladó járatokat sem képes közlekedtetni? Hogy képzelik ezt?

 

Rodolffo Creative Commons License 2016.11.18 0 0 topiknyitó

Véletlen a topikleírásba írtam amit akartam, ott elolvasható.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!