Keresés

Részletes keresés

Bamberg58 Creative Commons License 2017.11.30 0 0 33

Kérdezzük meg a lányokat név és kamerák nélkül is.

Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2017.11.30 0 0 32
gerg0 Creative Commons License 2017.11.29 0 0 31

Ti biztos tudjátok, Sprkez beszél valamilyen elfogadható szinten magyarul?

van_Persil Creative Commons License 2017.11.29 0 0 30
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.08 0 0 29

Nagyszerű játékkal nyertünk Siófokon

 

 

https://www.handballerd.hu/hir/nagyszeru-jatekkal-nyertunk-siofokon

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.08 0 0 28

Megjelent a Nemzeti Sport kézilabdamagazinja

 

 

Ezt szerintem érdemes megvenni! Klassz kiadvány! :)

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.08 0 0 27

2017.09.11. M4 Sport Kézilabda magazin - ÉRD Amatőr kézilabda nap

 

https://youtu.be/IxU26PIFEQo

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.08 0 0 26

Találkozás a 2017/2018-as csapattal (2017.07.17.)

 

https://youtu.be/aGdBs1CN1ws

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.07 0 0 25
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.07 0 0 24

Siófok - Érd 22-32

 

Nagyon jól szórakoztam ezen a meccsen. Nagyon szépen játszottak az érdi lányok. Látszik hogy sokkal erősebb csapat, mint a Balaton-parti gárda. Csak így tovább csajok! Ez a győzelem feldobta a napomat, mert ma elég szarul voltam! :D

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.07 0 0 23

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.07 0 0 22

2017.09.26. M4 Sport Kézilabda magazin - Mireya González interjú

 

 

https://youtu.be/WeBRFhtwixE

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.07 0 0 21

MA > M4 Sport

 

18:15 Kézilabda közvetítés

K&H női kézilabda liga: Siófok KTC KFT - ÉRD mérkőzés

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.05 0 0 20

40 éves az érdi kézilabda

 

https://youtu.be/JVrqpWTBsqU

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.26 0 0 19

A Nemzeti Sport értesülési szerint Szöllősi-Zácsik Szandra helyére érkezett volna a Fradiba Klivinyi Kinga! Viszont az üzlet meghiúsult, ugyanis az érdiek kevesellték a ferencvárosiak ajánlatát!

 

Női kézi: Klivinyi Kinga nem lesz a Fradi játékosa

 

Nemzeti Sport

 

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-klivinyi-kinga-nem-lesz-a-fradi-jatekosa-2582771

Törölt nick Creative Commons License 2017.05.22 0 0 18

Meglett a 3. hely, ami a klub szempontjából nagyon fontos! Szép volt érdi lányok! ;)

van_Persil Creative Commons License 2017.03.25 -1 0 17
Peppo vagyok Creative Commons License 2017.03.16 0 0 16

Ezzel együtt nem kérték, hogy ez legyen a nevük. :)

Köszi!

Előzmény: van_Persil (15)
van_Persil Creative Commons License 2017.03.14 0 1 15

Hivatalos emberüktől kérdeztem, hogy miért "ÉRD" az érdi nőikéziklub. Azt vaâlaszolták, (ssajnos az e-mailjük maár nincs meg) hogy azért "ÉRD", (és nem pl. "Érd Hadball Klub",) mert ez ("ÉRD) csapat neve. Úgyogy ha ez a neve, akkor csak olyan dolog lehet, mint az MTK, ETO, FKC, azaz rövidítés= É.R.D.

Érdekes mód a győrieket irritálja, hy "Győr"-nek hívják őket. Mondjuk a "Győr" nem három betű, van kézilsabda-hagyománya, és nem Tekauer a főnöke, nem hangoztatják úton-útfélen, hogy nekik jár egy BL-indulási hely.

Előzmény: Peppo vagyok (14)
Peppo vagyok Creative Commons License 2017.03.14 -1 0 14

Valahol fura, hogy ezt írod, mert az Érd hivatalosan nem kérte, hogy É.R.D. legyen a neve, még a Szövetségtől sem. Pedig akkora úgy szerepelnének a tabellában, az lenne a nevük stb.

Hol kérték ezt?

Előzmény: van_Persil (11)
jamaica2 Creative Commons License 2017.03.13 0 0 13

Fradi drukker vagyok, de hírek szerint Buducnosc Podgorica 2 évvel ezelőtt projectet követett a Kisvárda az Érd Kisvárda meccsen. Egy játékosukat hordágyon vitték le az Érdnek.

Előzmény: van_Persil (8)
gunji jackdaw Creative Commons License 2017.03.12 0 0 12

Peace... Csak ironizálni próbáltam, ahogy azt jeleztem is a smiley-val és a következő tagmondatban, s ahogy Te magad is tettél a "bivalyerős és mindenhol rettegett Kisvárda" jelzős szerkezettel. Élcelődtem azon, hogy két fordulóval ezelőtt komolyan felmerült nálatok a nem tiszta játék eshetősége. Helyiként én szégyelleném magam a legjobban, ha ez bekövetkezne.

S ha már számolás: ha jól nézem a tabellát, akkor még nem dőlt el a második hely sorsa, matematikailag még végezhet az Érd BL-induló helyen. De én is azt mondom, hogy ne így legyen, még nem elég jó csapat a BL-hez, járják csak végig a szamárlétrát, fejlődjenek, aztán el fog jönni az az idő, amikor mást is tudnak már letenni az asztalra az évenkénti kétségtelenül eléggé látványos tavaszi összeomlásokon kívül.

 

Amit írtál az Érdről, az mind következmény. Engem az okok jobban érdekelnének. Pl, hogy miért nem jut az eszébe senkinek a vezetésben, hogy esetleg az edzői szék környékén is érdemes lenne megpróbálni kapirgálni. Ha meg igazak a pletykák, akkor főleg. Mert ez így most csak egy rohadt nagy homokozónak tűnik, és szvsz a pénzt ennél jobb offtopic célokra is el lehetne költeni a városban (pl. a közvilágítás korlátozásának megszüntetése).

Előzmény: van_Persil (11)
van_Persil Creative Commons License 2017.03.12 0 1 11

Arról tett a Fradi, amikor pontot csent az ETO-tól. Csak neked is tudni kéne számolni.

 

A "Fradi"-nak csak az elsö betüje nagybetü, tehát nem rövidítés, míg az "É.R.D."-nél mindet nagybetüvel kell írni, tehát rövidítés, mint az ETO, vagy az FTC. A csapatnak nem az a neve, hogy Érd Handball Club, hanem csak É.R.D., Tekauer merö kisebbségi érzéséböl. Mivel a Borsosné férjének a neje akárhogy tépi a haját az oldalvonalnál, akármilyen rossz idöpontban kér idöt, akármilyen hibás játékospolitikát folytat (nincs semmilyen alternatívája Krpežnek és Januriknak), a helyén fog maradni. Hiába mondja a Borsosné férje, hogy az É.R.D.-nek a BL-ben kellene játszania, ez a magyar kézilabda szerencséjére jövöre sem fog bekövetkezni, csak valami fatális sérüléshullám esetén, de ezt senki sem kívánhatja.

Oguntoye, Schatzl, Szekeres, Elez, Kovács A., Triscsuk mind jobb játékos, mint akik a helyükre mentek. Az, hogy ma nincsenek ott kizárólag Logistique Histériquenek köszönhetö, mi pl. köszönjük Schatzlt és Szekerest.

Előzmény: gunji jackdaw (10)
gunji jackdaw Creative Commons License 2017.03.11 0 1 10

Legalább a F.R.A.D.I.-nak már nem kell paráznia, hogy a győriek leadják-e a meccsüket :P

 

Félretéve a csipkelődést, fotelszurkolóként komolyan érdekelne, hogy mi folyik a csapatnál évek óta, kezdve mondjuk NH "félreállásával".

Előzmény: van_Persil (8)
van_Persil Creative Commons License 2017.03.11 0 0 9

Mondjuk az időkérésnél a Dirty Deeds-es mashup kifejezetten gusztustalan.

van_Persil Creative Commons License 2017.03.11 0 0 8

Gratulálok az É.R.D.-nek, hogy nagy küzdelemben sikerült pontot rabolniuk a bivalyerős és mindenhol rettegett Kisvárda ellen.

Törölt nick Creative Commons License 2017.02.15 0 0 7

Szoros meccsen ugyan, de a DVSC volt ma a jobb... Pedig nagyot küzdött az Érd! Szabó Edina, az Érd edzője szerint fejben vesztették el a találkozót. Ami, ha azt nézzük, igaz is... Mindenesetre a debreceni szurkolók pokoli hangulatot teremtettek, a Szívtiprók igazán kitettek magukért. Ennek is köszönhető a Loki továbbjutása. Na, meg ma egy picivel jobb volt a Debrecen. Az EHF-kupából is búcsúzott az Érd, így a magyar bajnokságban tudnak csak javítani. Drukkolok nekik! Hajrá Érd!

 

Női kézi MK: a DVSC és az Újváros jutott a négyes döntőbe

 

Nemzeti Sport

 

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-mk-a-dvsc-es-az-ujvaros-jutott-a-negyes-dontobe-2552591

Törölt nick Creative Commons License 2017.02.15 0 0 6

17:45-től női kézilabda Magyar-kupamérkőzés! A találkozó Debrecenben lesz, így DVSC - Érd meccset láthat a közönség! Mindenki szurkoljon az Érdnek! Az M4 Sport élőben adja a találkozót!

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.29 -1 0 5

Női kézi EHF-kupa: az Érd tizenkét gólos sikerrel vágott vissza

 

Nemzeti Sport

 

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-ehf-kupa-az-erd-tizenketgolos-sikerrel-vagott-vissza-2549419

 

NŐI KÉZILABDA EHF-KUPA
C-CSOPORT, 4. FORDULÓ
ÉRD–BYASEN TRONDHEIM 34–22 (15–12)

 

Jó meccs volt! Az Érd hengerelt! :O Klivinyi a kedvencem, ő ma óriási gólokkal járult hozzá a csapat sikeréhez! :D Jó lesz ez a játék! A norvég Byasenben milyen sok csinos lány volt! :O De erre az Érd sem panaszkodhat! ;) A Rosztov-Don nagyfalat lesz, de ők sem verhetetlenek! Főleg Ida Alstad volt klassz! Janurik fantasztikusan védett!

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.12 0 0 4

NŐI KÉZILABDA EHF-KUPA
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
Érd–Dunaújváros 29–22 (15–9)


Remélem kitart az előny a visszavágón! Jól játszott az Érd, kiváló eredményt értek el a lányok! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!