Keresés

Részletes keresés

Hemü Creative Commons License 2 órája 0 0 2656

nekem még szimpatikus is volt

 

Örülök, hogy segíthettem. :-)

Előzmény: -spirit_crusher- (2655)
-spirit_crusher- Creative Commons License 9 órája 0 0 2655

Adom az ilyen önjelölt jogvédőket...

Kicsit túlgondoljuk ezt a "joga van" vonalat. Tele vagyunk olyan jogokkal, amik nem érvényesíthetők, de elméletben baromi jól hangzanak. Karácsonyig lehetne sorolni amihez elméletben jogunk van, de valahogy gyakorlatban mégse akar összejönni. 

Ugyan ki a fene vette volna észre? Maga az érintett? Egy betűt nem tud magyarul leírni (oké, ezzel ne éljünk vissza). Az mennyivel másabb, ha a honlapon van kép? Vagy hogy a FB-on? És ha tud a képről és amúgy lesz@rja, hogy ki és mit csinál vele? Ha a TL tulaj a FB csoportba is bejut és szétnéz, akkor mi a következő lépése?

Azt meg hagyjuk is, hogy talán azt se tudja, mihez van joga (oké, ezzel se éljünk vissza), lehet, hogy Thaiföld egy dekával nem jobb, mint mittudomén, Kambodzsa bakker vagy Kína. Így nőtt fel, megszokta, mint Líbiában Kadhafit és most azok se tudják, mit csináljanak nélküle abban a nagy szabadságban. Lehet, hogy az életében nem hallott arról, hogy mi is a jog.

Aki itt olvas valakiről, az az első, hogy megkeresi a honlapot és megnézi, hogy kiről van szó.

Félre ne értsen bárki is, nem a jog fontosságát szeretném megkérdőjelezni. Csak arra próbálok célozni, hogy van, ami nem feltétlenül életszerű, még akkor sem, ha egyetemlegesen ragaszkodunk hozzá és ezt úton-útfélen szajkózzuk.

De mindegy na, nem akarom szétqrni a topicot, hagyjuk az egészet.

Végül is láttam a csaj, nekem még szimpatikus is volt, ha egyszer elmegyek a Thailineba, legalább tudom, hogy tényleg ő az.

És persze ha ettől - már a törléstől - megnyugszol, azt abszolút megértem/elfogadom. ;-)

 

Előzmény: Hemü (2654)
Hemü Creative Commons License 10 órája 0 0 2654

Valaki jelezte, hogy problémás az, ha képet rakunk ki valakiről a beleegyezése nélkül, ráadásul abban a szövegkörnyetetben, amiben tettem, és én nagyon egyetértettem, mert már reggel is úgy ébredtem, hogy hű, ez nem volt jó így, és kértem a saját hozzászólásaim törlését. A moderátor meg megoldotta. Szerintem ez így rendben van.

Előzmény: -spirit_crusher- (2653)


-spirit_crusher- Creative Commons License 11 órája 0 0 2653

Itt meg mi a f@sz történt? Hová tűnt Csompó? Valaki berágott?

muay_thai Creative Commons License 12 órája 0 0 2652

Korábban leírtam ide, hogy nálam sem nyúlkált és nem adta jelét egyáltalán... Azt is gondoltam, hogy biztos nem lesz semmi, majd miután mindkét lábbal végzett csak rábökött és rákérdezett, hogy akarom-e. :D

Nem te vagy az első aki írja, hogy a Spirit-ben nem kapott semmit és kezdem azt érezni, hogy csökken a szavahihetőségem. :D Szóval úgy néz ki meg kell látogatnom ismét őket. 

Előzmény: dtomek95 (2646)
Hemü Creative Commons License 20 órája 0 0 2651

Nem tudom, mert én nem vagyok nyitott rá. :-D

A többiek esetleg tudnak segíteni.

 

Előzmény: dtomek95 (2648)
dtomek95 Creative Commons License 21 órája 0 0 2648

Valahogy ra lehet oket vezetni hogy nyitott lennél ra ? :D 

Előzmény: Hemü (2647)
Hemü Creative Commons License 22 órája 0 0 2647

Lehet, hogy félnek egy ellenőrzéstől, és nem volt biztos a szándékaidban. Ez a rajz jutott eszembe.

https://kereso.napirajz.hu/vh/ennyire.jpg

Előzmény: dtomek95 (2646)
dtomek95 Creative Commons License 23 órája 0 0 2646

Multkor voltam Gel nel de semmit nem csinalt , 2x hozza ert picit a zacsihoz de ennyi… hogy kell ravezetni hogy jo lenne az a kezimunka is ? :D 

Előzmény: muay_thai (2587)
-spirit_crusher- Creative Commons License 1 napja 0 0 2636

Hetente? Nem gyenge... :-O

Előzmény: Zsolt8181 (2635)
Zsolt8181 Creative Commons License 1 napja 0 0 2635

Volt egy idősebb ronda,az mindig eszik és mogorva 🤣, Pen cuki kis alacsony, lattam szebbet már,de nem rossz🙂, mást még ott nem láttam pedig minden héten ott vagyok, néha 2szer is 🤣

Előzmény: Igor1984 (2634)
Igor1984 Creative Commons License 1 napja 0 0 2634

Meg van köszi.Nem is tudtam hogy megnyilt😁Valamit lehet tudni hogy melyik kB hány éves és hogy néznek ki?

Igor1984 Creative Commons License 1 napja 0 0 2633

Ez a Pen melyik szalonba van Zuglóban?

Zsolt8181 Creative Commons License 1 napja 0 0 2632

Már az ajtón kijőve foglalom általában a kövi időpont lot,mert folyton tele vannak .

Előzmény: Zsolt8181 (2631)
Zsolt8181 Creative Commons License 1 napja 0 0 2631

Már máshová nem is megyek pedig jártam én is a szalonokat tesztelve, mióta megvan Zuglóban csak oda, csak Pen. Eszméletlen masszázs, már egész hamar eljut a fenekemig, minden körben vègig simitja a cerkát..Nem kèrdez ,nem akar beszèlgetni, tündèri jelenség, nem kèrdezi akarom-e, csak simán el kezd játszani a a fenekemmel és a farkammal, volt, hogy úgy mentem el, hogy meg sem fordultam 🤣. Nem keresgèlek nekem tökéletes 😎. Jah és a végén én kèrdem mennyi volt , ő ki is ment volna, szègyenlősen mutatta a 10- et, de mindig 15 öt adok, ez minden pénzt még èr. Hoz nekem inni a végén,nem odacsapva, hogy na menj már, míg felöltözök kint vár a cipőmet előkèszítve és csak mosolyog, kienged az ajtón még integet is, imádom 🙂

Előzmény: Taxidriver1975 (2613)
nemlehet4 Creative Commons License 1 napja 0 0 2630

Nekem ez a tapasztalatom. Minden huncutságot és szexualitást félretéve tényleg útban van, mind a derék, mind a láb masszázsnál. Mint írtam nekem akkor is szólt a masszőr, hogy vegyem le ha nem vagyok szégyenlős amikor a pultnál jelezték, hogy marad.... Nem hiszem, hogy azért volt mert akkora férfiállat vagyok hogy gyönyörködni akart bennem.

De ezen túl is nem tudok olyat mondani az elmúlt 3 évből se itthon se külföldön amikor rákérdezve azt mondták volna, hogy maradjon fent, akkor sem ha utána semmilyen extrára nem került sor.

Előzmény: mechanikusnarancs (2622)
Anonymouse5 Creative Commons License 1 napja 0 0 2629

Sziasztok! Zuglói Aloe Thai-nál tudtok olyat aki vállal bj-t?

Hemü Creative Commons License 2 napja 0 0 2628

Azt nem tudom, hogy hj-n kívül van-e valami nála.

Előzmény: Hemü (2627)
Hemü Creative Commons License 2 napja 0 0 2627

Én csak Patot ismerem onnan. Régen voltam nála, de elég fix volt. :-)

Előzmény: Igor1984 (2626)
Igor1984 Creative Commons License 2 napja 0 0 2626

Sziasztok  tudtok valakit ajánlani a kassairól aki fixen extrázik charmon kívül aki jó is és bevállalós?

Vagy a Gyömrőin Nancyn kívül aki vetkőzik is?😀  

-spirit_crusher- Creative Commons License 2 napja 0 0 2625

Így van. 

Akkor úgy mondom, hogy akikről én tudok, azokat nem zavarja. :-)

Még akkor sem, ha nincs semmi extra.

Előzmény: Hemü (2624)
Hemü Creative Commons License 2 napja 0 0 2624

Erről már hallottam más véleményt. A legjobb megkérdezni a masszőrt.

Előzmény: -spirit_crusher- (2623)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2 napja 0 0 2623

Pl. egy olyan szalonban ahol koztudottan csak es kizarolag masszazs van nem hiszem,hogy jo otlet pucerkodni...

Pedig tök természetesnek veszik és nem zavarja őket. Még a cerkát is odébb rakja ha útban van.

Előzmény: mechanikusnarancs (2622)
mechanikusnarancs Creative Commons License 2 napja 0 0 2622

"Nem. Thai jellegű masszázsnál teljesen normális ha teljesen levetkőzöl"

 

Ertem en.hogy mire gondolsz de azert ne tulozzunk... :D

Pl. egy olyan szalonban ahol koztudottan csak es kizarolag masszazs van nem hiszem,hogy jo otlet pucerkodni...

Előzmény: nemlehet4 (2618)
vaginaimádó Creative Commons License 3 napja 0 0 2621

Helyes arca van, biztos kedves, és ügyes :)

 

Előzmény: -spirit_crusher- (2620)
-spirit_crusher- Creative Commons License 3 napja 0 0 2620

Csármot? Az finom lesz... :-D

Előzmény: SzakállGyepál (2617)
vaginaimádó Creative Commons License 3 napja 0 0 2619

Biztosan van, haverom szokott menni, és büszkén szokta mondani, hogy kiverette :) Azt hiszem, az ETO parkba járt régen. (nem biztos)

 

Előzmény: Dzsoni111 (2610)
nemlehet4 Creative Commons License 3 napja 0 1 2618

Nagyrészt egyetértek a kollégával mindenben.

Mennyit érdemes vinnem magammal?

A kinézett szalonban kiírt masszázs díja+amennyit neked maximum megér egy HJ. Ez összegszerűen kb 10-16.000 (attól függ milyen masszázs és mennyi időre akarsz menni) + amit rászánsz az extrára.

 

Mi a max amit érdemes adni érte?Ez totál rajtad múlik. Egyeseknek sikerült lealkudni 5-6 ezerre a levezetést, annál lejjebb szerintem nem mennek a lányok. Ahogy olvasom itt és facebookon kb 8-10 ezer szokott lenni az átlag amit adnak.

 

Ha esetleg rendszeresen vissza akarsz menni és szeretnéd hogy lelkes legyen a csaj akkor lehet többet is adni. Nekem a szentendrei saeng tiangban volt egy nagy kedvencem régen, istenien maszírozott, tök kedves volt, incselkedett, felhúzott masszázs közben, ha látta hogy ágaskodok akkor teljesen magától 2x elintézett stb. Azt éreztem, hogy szeretné, hogy jól érezzem magam, neki szívfájdalom nélkül adtam 15-öt sőt néha egy 20-ast is. Meghálálják egyébként, főleg ha mellé kedves is vagy velük. De kinek mik az anyagi lehetőségi.
Más csajnál meg félgőzös volt a masszázs is, pofákat vágott közben úgy éreztem le akar rázni, nála én is alkudtam.

 

A HJ/BJ-t külön kell jelezni közben/végén vagy ez így jár, mint egyes éttermekben a +szervízdíj?

Nem jár, mert itthon illegális. Érdekes ez egyébként, mert nem lehet nyíltan csinálni, de nyilván a szalonnak is jó, mert így lehet keveset fizetni a csajoknak, de ugyanakkor rizikós is, mert ha megbuknak vele akkor lehet hogy rájuk húzzák a futtatás vádját...Ezért szoktak csak utalgatni, meg "véletlenül" benyúlkálni főleg új embereknél. Ha ismernek és biztosak benne, hogy nem nyomod fel őket akkor sokkal bátrabb a legtöbb csaj.

Lutri hogy lesz a végén HJ/BJ?

Nem feltétlen hívnám lutrinak azért a legtöbb "olyan" szalonban jó eséllyel fel fogják ajánlani vagy utalnak rá, de nem garantált.

 

Mennyire jön ki körülbelül egy session+HJ vagy session+HJ+BJ 20-25K?Kb igen. Alap masszázs kb 10-16k között valahol és akkor 8-10k a HJ erre meg valamennyi a BJ ha a masszőr bevállalja.

 

Teljesen ha teljesen le vetkőzők az elegendő utalás a a happy end-re?Nem. Thai jellegű masszázsnál teljesen normális ha teljesen levetkőzöl, mert egy csomó mozdulatot nem lehet normálisan csinálni ha van rajtad alsó. Van ahol szóltak a pultnál, hogy boxer marad, majd a szobában a csaj meg azonnal szólt hogy vegyem le, mert útban van. Majd semmi nem volt, szóval nem célzásként vetette le velem.

Előzmény: Kitter0 (2615)
SzakállGyepál Creative Commons License 3 napja 0 0 2617

Én legközelebb Csármot próbálom ki. Csupa jót olvastam róla. Kíváncsi leszek :) majd írok.

-spirit_crusher- Creative Commons License 4 napja 0 1 2616

Jól gondolom, hogy a HJ/BJ-ért külön kell fizetni kp-ban?

ha a válasz igen akkor:

  -Mennyit érdemes vinnem magammal? (valamelyik hozzászólásban olvastam, hogy valakinek turkáltak a cucca között...)

  -Mi a max amit érdemes adni érte?

Jól gondolod. Hogy mennyit, az attól függ. A BJ egyébként nem jellemző, ahhoz szerintem visszajárónak kell lenned, ahol meg elsőre megkapod, azt én messzire elkerülném. A HJ meg nekem azt hiszem 7e volt a legkevesebb és általában 10ben meg is áll. (egyébként az én cuccaim között turkáltak és a hely a Thaipro volt). De adhatsz többet is, ha szerinted megéri. Annak nagyon tudnak örülni.

 

A HJ/BJ-t külön kell jelezni közben/végén vagy ez így jár, mint egyes éttermekben a +szervízdíj? (több hozzászólásban olvastam, hogy vannak rá utaló jelek benyúlkálás, rámarkolás stb...)

Lutri hogy lesz a végén HJ/BJ?

Ha tényleg olvastad a topicot, akkor láthattad, hogy általában nem neked kell jelezni. Egyáltalán nem "jár".

Ahogy pár posttal ezelőtt valaki leírta, többnyire kell egy oldottabb hangulat és nem árt a kölcsönös szimpátia sem. Vannak bátrabb csajok, de én pl soha nem kértem - vagyis csak egyszer, de akkor konstans markolászás után akart a csaj kimenni én meg nem akartam így lezárni. :-) De olyan is lehetséges, hogy a csaj megsértődik és durván elutasít. 

 

Mennyire jön ki körülbelül egy session+HJ vagy session+HJ+BJ 20-25K?

Nekem legutóbb 27 volt. Ebből 12 volt a session. :-)

 

Teljesen ha teljesen le vetkőzők az elegendő utalás a a happy end-re?

Nem.

 

Előzmény: Kitter0 (2615)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!