Keresés

Részletes keresés

Elmegirl Creative Commons License 2016.10.11 0 0 9

A kaposvári háziorvos azt mondta colitis ulcerosa,átkértem magam egy belgyógyász végzettségű dokihoz,szerinte chron betegség,most a soproni IBS-re tippel,kínomba már csak röhögni tudok. :(

Elmegirl Creative Commons License 2016.10.11 0 0 8

Sziasztok!

Négy éve van egy általam már csak anonymusnak csúfolt betegségem.Folyamatos megállíthatatlan hasmenés,puffadás,bal oldali hasgörccsel.

 Két éve Kaposváron lement minden vizsgálat,étel allergiák,TSH,gyomortükrözés,vastagbéltükrözés.A vastagbéltükrözés mutatott egy kb.15cm-es sorvadtnak és gyulladtnak "látszó" részt,biopszia negatív.A gasztroenterológus azt mondta kezdjük újra az összes vizsgálatot.

Költözés,lakás eladás,munka (szerencsére itthon dolgozom,a hasmenések miatt sokszor hetekig nem tudok utcára menni) miatt nem volt időm újra végig járni.

Most Sopronba újra letámadott a dolog(diétával elviselhetően kordában tartható volt),egy antibiotikum kúrától még rosszabb lett a helyzetem,már csak három levél lopediummal,és pelenkával jutottam be a háziorvoshoz.Normixot kaptam,és a bélflórát kellett pótolnom,a széklettenyésztés negatív lett.

Most már minden reggel hasmenésre ébredek,és egyre jobban erősödik a bal oldali hasgörcs,ha eszek 15percre rá rohanhatok a mellékhelyiségbe.Immár két hónapja nem tudok kimenni a lakásból,kétszer voltam a háziorvosnál,az is több levél lopedim és pelenka segítségével sikerült.

Diétát tartok,de most már teljesen mindegy mi az,amit eszek 15percre rá a wc-n vagyok,ami kijön belőlem szinte csak folyékony,bocsánat a megfogalmazásért,de mintha a fenekemen pisilnék.

Október 26-ra kaptam időpontot vastagbéltükrözésre,hasi uh-ra 28.-ra.

Kérdésem,hogy tudtok e valamilyen praktikát,ami legalább részben megfogná a hasam?

A Loperamid származékok,szén alapú gyógyszerek,és egyéb patikában kapható szerek már kiestek,még a Reasec is.

A görcsökön már nem segít sem a Buscopán,sem a Troparin combinatum :(

Valahogy ki kell húznom a vizsgálatokig,de napról-napra érzem,hogy gyengülök,a fájdalom pedig erősödik.

pimpa1982 Creative Commons License 2016.09.24 0 0 7

igy van nedvesség hazására megpuhul csakhogy én több éven át úgy ettem, hogy viz vagy tej nélkül csak magában belemarkoltam összrágtam majd lenyeltem

Most majd bélflóra helyreállitóval próbálkozom (azt ajánlotta az orvos) majd meglátjuk mi lesz a vége, remélem elmúlik

Előzmény: r.tonyo4 (5)
pimpa1982 Creative Commons License 2016.09.24 0 0 6

nemhinném, hogy ez lenne a megfelelő megoldása a dolognak mivel nem vagyok homoszexuális és a spermiumnak meg nincs köze a bélrendszerhez és az emésztéshez

Rossz topikban és rossz embert zaklatsz a saját homoszexuális álomvilágoddal

Előzmény: Törölt nick (3)
r.tonyo4 Creative Commons License 2016.09.22 0 0 5

ez nem valószínű

a gabonapehely nedvesség hatására megpuhul, mire a belekbe ér, addigra felismerhetetlenné válik, biztos, hogy nem tette tönkre a bélbolyhokat. valami más gond lesz ott. Én rostszegény kajákra gondolnék

hbercy Creative Commons License 2016.09.22 0 0 4

Én a helyedbe elmennék a körzeti dr.-hoz az majd meg mondja hogyan tovább, nem játszanék a belső szervekkel.

Előzmény: pimpa1982 (2)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.21 0 0 3

Van, a legősibb hasfogó: orális szex (de le kell nyelni)

Előzmény: pimpa1982 (2)
pimpa1982 Creative Commons License 2016.09.21 0 0 2

és van e megoldás erre a problémára? 

Előzmény: Dánosi mókár (1)
Dánosi mókár Creative Commons License 2016.09.20 0 0 1

Messze nem kóser kaja.

Még a kutyámnak se adnám a N***é termékeit!

Előzmény: pimpa1982 (-)
pimpa1982 Creative Commons License 2016.09.20 0 0 0

már egy ideje jó esetben hig a székletem rosszabb esetben pedig megy a hasam erősen

Én úgy gondolom, hogy tönkrementek a bélbolyhaim

pimpa1982 Creative Commons License 2016.09.19 0 0 topiknyitó

Corn Flakest ettem sokat, tej vagy viz nélkül

Okozhat e ez bélpanaszokat hig székletet, tönkrement kihalt bélbolyhokat hosszú távon?

Van ennek valami orvosi megoldása ha a bélbolyhok kihalnak?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!