Keresés

Részletes keresés

Morti08 Creative Commons License 2016.10.02 0 0 10

Lennie kell cégnek és üzletnek. Addig szóba sem állnak.

Előzmény: meranusz (9)
meranusz Creative Commons License 2016.10.01 0 0 9

Köszönöm az infókat,belemerülök,átolvasgatom,és jelentkezem.

Vidéken szeretném Fejér-megye.

Előzmény: Morti08 (8)
Morti08 Creative Commons License 2016.10.01 0 0 8

A feltételek egyáltalán nem bonyolultak. Kell hozzá némi pénz, amit letétbe kell helyezni egy számlán. Az igazán döntő a helyszín, hogy hol akarod megcsinálni. Az adott terület képviselője dönti el, hogy a helyszín esélyes-e  jó forgalmat bonyolítani úgy, hogy közben sem a Szerencsejáték Zrt. saját lottózójának, sem közelben működő bizományosnak a forgalmát nem csökkenti. (A miénktől 150 méterre van egy másik, de mivel a nyitva tartásunk csak alig fedi egymást, simán működünk egyszerre. )

Ha megvan az üzlethelyiség és jóváhagyják, el kell végezned egy tanfolyamot, ami egy hétig tart reggeltől délutánig. Ha levizsgáztál, kezdhetsz. Nem könnyű, de egy hét alatt lesz egy szakmád.  eto.szerencsejatek.hu weboldalon található "üzletet nyitnék" fül alatt találsz egy jelentkezési lapot, amely lényegében egy üzleti terv. Eléggé részletesen ki kell fejteni hogyan és miképp akarod megcsinálni. A mi erősségünk az esti (22 óráig)  és a hétvégi nyitva tartás, mert a tippmixesek ilyenkor szeretnek fogadni, a szerencsejátékos dolgozók pedig ilyenkor nem szeretnek dolgozni.

Ha valamire még kíváncsi vagy, szívesen segítek.

 

Előzmény: meranusz (7)
meranusz Creative Commons License 2016.09.30 0 0 7

Gondolom nem túl egyszerű a feltételeknek megfelelni.De én még nem vetettem el,hogy megcsináljam.Ha gondolod és tényleg segítenél ebben,privire is írhatsz,és ha tudok valamiben én is segítenék.Köszi előre is.

Előzmény: meranusz (6)
meranusz Creative Commons License 2016.09.30 0 0 6

Szia!

Én nem üzemeltetek,sem nem vagyok alkalmazott,csak gondoltam rá,hogy én is szívesen nyitnék egy lottózót,tipmixest.

Ez tavaj történt,hogy összefutottam egy régi haverommal,és pont ő is ezen gondolkozott,de ő már "előrébb járt"mert felhívott valakit,"import őrt"-ne értsd szó szerint-hogy csak rajta keresztül lehet ilyen tevékenységet folytatni,és tizen állnak sorban,ugy hogy neki semmi esélye.Legalább is ez a haverom ezt mondta.

Igaz lehet ez?

Vagy,hogy mi a feltétele?

Előzmény: Morti08 (-)
Morti08 Creative Commons License 2016.09.01 0 0 5

Van egy jutalékrendszer, ami szerint heti elszámolás után fizetnek. 4 kategóriába sorolnak a működési és a fizetési fegyelem szerint. Ezen belül a játékoknak, fogadásoknak sorsjegyeknek más-más százalék a jutaléka a befizetett összeg után.

Előzmény: Spanos (4)
Spanos Creative Commons License 2016.09.01 0 0 4

Érdekes! Amúgy ezek a LOTTOzók miből tartják el magukat? Értsd: kell egy min. forfalom, ami után a szjZRt. fizet, vagy hogy?

Előzmény: Morti08 (-)
Morti08 Creative Commons License 2016.08.31 0 0 3

Miért is?

Előzmény: Városliget Fényőre (2)
Városliget Fényőre Creative Commons License 2016.08.31 0 0 2

Nem gáz ez?

Morti08 Creative Commons License 2016.08.31 0 0 1

Szombat este megmondom. :-)

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.31 0 2 0

Nyertes számok ezen a héten: 10,20,30,40,50? :)

Előzmény: Morti08 (-)
Morti08 Creative Commons License 2016.08.30 0 1 topiknyitó

Magánvállalkozásban lottózót üzemeltetek, melynek fő profilja a tippmix.  Az a tapasztalatom, sokan nem tudják, hogyan lehet nagyon hatékonyan dolgozni a terminálon, illetve egy ilyen vállalkozást vezetni. Azért hoztam létre ezt a topicot, hogy segítsük egymást. Bárki, legyen az dolgozó, üzemeltető, vagy játékos, tegye fel kérdését, vagy mondja el véleményét mindannyiunk hasznára.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!