Keresés

Részletes keresés

kelso82 Creative Commons License 2023.11.18 -2 0 6357

Az a youtubeos vagy instas vagy tiktokos vagy facebookos vagy twitteres "sokkovetos sztar infuenszer" egesz normalis forma volt. Meg a csaja is.

 

curtisek meg kiestek, majd level : curtisek nem estek ki.... ULTRAgagyi volt...

 

A dontot meg sem neztem, E15 utan megneztem kik nyertek.

 

Előzmény: Hidász (6356)
Hidász Creative Commons License 2023.11.13 0 0 6356

Volt egy pár idegesítő egyén.
A legszebb,

hogy némelyik azt semm tudom hogyan tud egyáltalán élni. Egy parazita rátermettebb mint ezek

Előzmény: kelso82 (6355)
kelso82 Creative Commons License 2023.11.08 -1 1 6355

Taktikam ugyanaz mint survivornel (olvasas nelkul egyelore, de kikivankozik belolem:)

 

7x09 nel tartok jelenleg es csak annyit mondanek, h

 

-Baromi kinos a vastagnak a csaja. Te jo eg... Hogyan nem erzi? Nem az idegesit, h uvoltozik... Hanem hogy ha indokolt ha nem, uvoltozik. De hogy? Baromi eroltetett. Kinos, h mennyire nem oszinte uvoltozes. Amugy neha tokre latszik az arcan is h fullra megjatszott, eroltetett uvoltozes.

 

flamingó88 Creative Commons License 2023.11.03 0 0 6354

Hú, szerintem ez izgalmas lesz így a bemutató alapján.

Előzmény: szuszetti (6353)
szuszetti Creative Commons License 2023.11.02 0 0 6353
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.11.01 0 0 6352

Nézem a képet a cikkben, ez a Vastag tényleg úgy néz ki Evelinke mellett, mintha az apja lenne (de a kutyus aranyos)....

Előzmény: Mazsola0070 (6351)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.11.01 0 0 6351

Boráros MMA harcos és Vastagné ordibálós Evelinke továbbra is Voksánt szidja:

 

https://index.hu/mindekozben/poszt/2023/10/31/hiaba-ert-veget-a-nyero-paros-meg-mindig-megy-az-adok-kapok-a-szereplok-kozott/

lilive Creative Commons License 2023.10.31 0 6 6350

Valahol mintha olvastam volna, hogy az előző párja sem volt józan életű, és a drogot sem vetette meg. 

Ebből a szempontból jó, hogy Judittal egymásra találtak. Ez biztos sokat segített neki. 

De azért ne kapjon már Nobel-díjat. 

A szerek nélkül is egy kis suttyó, akinek a foci nem jött be, mert lesérült, dolgozni igazán nem akart, szakmája sincs, csak a 8 általános, ezért kinevezte magát "dalnoknak". 

Ebből viszont elég jól megél, és amíg van rá kereslet, csinálja. 

De, hogy másokat nem tart megfelelő szintnek, az azért nevetséges. 

Mert amit eddig láttam tőle: egy egyszerű ösztönlény.

Előzmény: flamingó88 (6349)
flamingó88 Creative Commons License 2023.10.30 0 1 6349

Nemrég pont az jutott eszembe, hogy most minden arról szól, hogy jó útra tért. Ez jó is, az ember drukkol neki, hogy sikerüljön. Viszont az előző párjai, a kicsi gyerekének az anyja ezzel nincs nagyon kisegítve. Gondolkodtam azon, hogy amikor ott volt a családja, akkor miért nem volt ereje/akarata a változáshoz. Ezt most nem elítélően kérdezem, csak felmerült. Vagy lehet, hogy az kellett, hogy mindent elveszítsen és átértékelje az életét?

Előzmény: lilive (6347)
lilive Creative Commons License 2023.10.30 0 1 6348

Azt nézd, hogy kik voltak a párjai :) Minden zsák megtalálja a foltját. 

A srác "zenész", híres, menő, pénze van. 

Az eszéért nem szerethetik. 

A külseje meg olyan, amilyen. Az ízlés nem vita téma. Kinek a pap, kinek a ...

Előzmény: Mlle. Grenelle (6342)
lilive Creative Commons License 2023.10.30 0 2 6347

A szerelem nagy úr :) Az elején mindent eltűr, aztán a rózsaszín felhő felszívódik 2-3 év után. 

2014-ban volt a Curtisnek egy menyasszonya. Őt megütötte többször is, aztán egyszer alaposan megruházta, és a csaj valamiért lelépett.  

Utána vette el az "igazit", azzal is volt valami műsorban hetekig. 

Aztán elmúlt a szerelem, és jött az "igazi", akit el is vett feleségül. Gyerek, pia, drog - nyomták mindketten. 

Aztán elváltak, és Széki meglátta az "igazit", Juditot, akit már el is jegyzett. c

És még csak 2023-at írunk. :)

Előzmény: Magdi60 (6343)
vanda62 Creative Commons License 2023.10.29 0 1 6346

Hűha, most jól megszorítottál:-) Elég sokat gondolkodtam, hogy kik azok a celebek, akiket szórakoztatónak tartok. Először csupa olyan régi híresség jutott eszembe, aki már rég nincs köztünk. Végül eszembe jutott három is, Nyertes Zsuzsa, Szirtes Ági, Zana Zoli, akiket szeretek hallgatni, amikor az életükről, emlékeikről, a világról beszélnek. Pedig Zana zenéjét nem ismerem, de azt szeretem, amikor mesél.

Előzmény: szuszetti (6345)
szuszetti Creative Commons License 2023.10.29 0 1 6345

Nekem mint celeb is unalmas :/

Előzmény: Mlle. Grenelle (6342)
vanda62 Creative Commons License 2023.10.29 0 1 6344

ebben a kérdésben tanácstalan vagyok,mint egy kisközség.:-)

Előzmény: Mlle. Grenelle (6342)
Magdi60 Creative Commons License 2023.10.29 0 0 6343

Láthatóan a barátnője is szereti, és kitartott mellette amikor más biztos nem tette volna.

Előzmény: Mlle. Grenelle (6342)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.10.29 0 1 6342

Engem az is érdekelne, mit esznek ezen a muksón...

Előzmény: vanda62 (6340)
flamingó88 Creative Commons License 2023.10.29 0 1 6341

Bence és Adél jól is játszottak, nem voltak veszélyzónások. Néha voltak olyan kérdések hozzájuk, amik könnyebbnek tűntek, mint amit mások kaptak. (Amikor az a játék, ki mennyit tud a másikról). Ott annyi volt még pluszban, hogy Fluorékkal régi jó barátok, a műsorban jött még hozzájuk Sáfrány Emese és a párja, ők így hárman jól elvoltak. Fluorékat többször kihúzták a veszélyzónából.
De ilyen, hogy veszélyzóna, meg ki is estek, mint Curtisék, ilyen azért nem volt.

Előzmény: Mlle. Grenelle (6339)
vanda62 Creative Commons License 2023.10.29 0 0 6340

ez tisztán üzlet, a fickó népszerű, az emberek kíváncsiak rá, bevonzza a nézőket, lehet vele keresni. 

Előzmény: Mlle. Grenelle (6339)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.10.29 0 4 6339

Istenments Bencéért sem rajongok, de azt megjegyzem, hogy azért azt a műsort nem szabták úgy rá, ahogy a mostanit Széki "Curtis" Attilára.

Átlátszóan és durván tolták őket előre, valahogy az egészből sugárzott, hogy ez a műsor az övék, mindenki más csak statiszta itt.

 

De tényleg egy ilyen ember kell az RTL-nek arcnak?

Előzmény: vanda62 (6326)
flamingó88 Creative Commons License 2023.10.29 0 2 6338

Ezeket nem most látjuk először, csak most szépen csokorba lett szedve. Benne volt a műsorban, csak a Curtis rajongók ezt nem nagyon akarták észrevenni.
Virágék is most szembesültek ezzel, a szavazáskor még nem, mivel mindez a hátuk mögött zajlott. Csaba és Curtis közül pedig úgy gondolták, hogy Curtisék jobban megérdemelnék a győzelmet. (Ezt még a top 4-ben is elmondta Virág, hogy a még bent lévő másik 3 párból Curtisék érdemelnék meg).

Előzmény: Mazsola0070 (6334)
flamingó88 Creative Commons License 2023.10.29 0 1 6337

Ha Virágék bekerültek volna a TOP 2-be , tegyük fel Curtisékkel, akkor valószínűleg szavazategyenlőség alakult volna ki.Egyik oldalon Joe, Henry, Toncsi, másik oldalon Csaba, Gábor, Eleni. Azt nem tudom, kinek volt több pénze.

Előzmény: Ilhilla (6332)
lilive Creative Commons License 2023.10.29 0 8 6336

Nem kell az utolsó részre pazarolnom az időmet, ahogy olvaslak benneteket. 

 

A döntős két pár abszolút érdemtelenül állt ott a végén: a legügyetlenebbek, meg a már kiesettek. 

Legalább annyi pozitívum volt a végén, hogy az egyik párost a többiek szépen minősítették: nem szavazott egyik sem rájuk. 

Vastagh nagy arca a gyenge teljesítményekkel valószínű így sem lesz kisebb, de ő most boldog házas, így túl fogja élni. Szeretik egymást - mint a párok általában szokták-, legyenek boldogok. 

 

Curtis pedig tipikus kiemelt celeb: minél balhésabb, annál jobb, tökéletes "követendő" példa. Végzettsége focista, meg rapper.  "Gyógyult" drogos meg alkoholista. Az mondjuk pozitív, hogy lejött a szerekről. remélhetőleg marad is így. Mellette beismert nőverő. (,,Ember vagyok, hibáztam! Vállalom és sajnálom! De azt is tudjuk, ok és okozat). Én is elítélem amit tettem!")

Saját véleménye szerint a többi versenyző nem éri el az ő színvonalukat. És ezt természetesen halálos komolyan, meggyőződéssel tudja. Ezt tanulta a 8 általánosban, amit elvégzett. 

És megnyeretik vele a versenyt.

Ilhilla Creative Commons License 2023.10.29 -2 3 6335

Majd figyeld meg, ki (kinek a versenyzője) fogja megnyerni a The Voice-t és ki boxol a legeredményesebben!A "nyerő széria" még nem ért véget!

Előzmény: Mazsola0070 (6333)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.10.29 -2 1 6334

És mindez az RTL honlapján került közzétételre.....

 

Mivel a Virágék által elmondottak láthatóan meg voltak vágva, kíváncsi lennék, mi az RTL célja azzal, hogy az eddig általuk futtatott Széki-Vastag-Boráros hármast most meg lejáratják az ilyenekkel.

 

De ezek szerint Virágékban Vastag "undorító" dumája ragadhatott be legjobban, ha Széki gúnyolódásai után, mégis őt hozták ki győztesnek.

Előzmény: flamingó88 (6329)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.10.29 -2 3 6333

"Ki más mehetett volna vissza a már kiesettek közül, akik miatt érdemes lett volna nézni a műsort? Ugye, hogy senki más, csakis Curtisék!"

 

Úgy tűnik a kiesettek visszaküldése (mert végül is most is ez történt, csak Széki Körtiszék a kiesésük után el sem mentek, hanem rövid úton visszaküldték őket) teljesen bevett dolog lett az ilyen jellegű műsorokban, de a győzelemben sem ők az elsők, nyerték meg már szabályszerűen kiesett versenyzők a Séfek séfét, de tavaly az Ázsia Expresszt is.

 

Aztán hogy erről a többiek mit gondolnak, arról nem sok szó esik, bár pl. az idei Ázsia Expresszben azért elég jól lejött a többiekről, hogy rohadtul nem örültek a korábban kiesett, majd egyszerre visszaküldött négy nőnek. 

 

A másik meg abból fakad, hogy lassan már nem lesz magyar celeb/páros aki ilyen jellegű műsorokban szerepelt (gondolom ezért kellett becastingolni a Magyországon nem túl ismert Borárosékat is), illetve aki vállalná, hogy kiteregeti a valódi énjét, mert például a Nyerő párosban ez sokszor előfordul.

 

Azok közül pedig akik vállalják a legtöbb vagy "korlátozottan ismert" (csúnyábban fogalmazva a "tökömtudjaki" kategória), vagy teljesen érdektelen, unalmas páros.

 

Teljesen egyetértek azzal, amit Tolvai Reni írt ezzel kapcsolatban (akkor is éppen egy zenész járatta le magát a NyP-ben):

 

"Nem akarom tudni egy művészről, hogy milyen a magánéletében a párjával, idegállapotokban és frusztrált helyzetekben. Azért nem, mert majd ha ennek vége, visszaáll a színpadra, kijön új dallal, és nekem már beleégett a fejembe az "igazi énje", amit a műsor kihoz belőlük, amiről nem akarok tudni. Zenésztársaim, ne vállaljátok el, kérlek! Aki nem ért semmihez, az nyugodtan vállalja el továbbra is."

 

De nyilván van az a pénz amiért korpásodik pl. a Vastag gyerek haja is, biztos nagyon hiányzott neki, hogy köztudott legyen róla, korábban masszív alkesz volt (bár van egy olyan mondás, hogy gyógyult alkoholista nincs, csak olyan, aki éppen nem iszik), a belső családi ellentéteik, és a végén döntőben ilyen fokon lebőgjenek. (Aztán hogy ez neki szólt, vagy a hajókürt-szavú nőjének, azzal kapcsolatban már csak elméleteket lehet gyártani.)

 

Előzmény: Ilhilla (6327)
Ilhilla Creative Commons License 2023.10.29 -2 2 6332

Virágék okkal nem kerülhettek a top3-ba! Tuti tartották volna a szívet minimum 2 órát! A top2-be pláne nem mehettek, mert a három "baráton" kívül mindenki rájuk szavazott volna és megnyerik! Ezt nem engedhette a csatorna!

 

Én Henryt és Rebit sajnálom, számomra felüdülés volt a szereplésük: nem bántottak senkit, nem vettek részt vitákban, nem játszottak rosszul, csak az a fránya magasság ne lett volna! Remélem, őket még viszontlátjuk valamilyen műsorban, Henryt kifejezetten szívesen látnám még műsorvezetőként is (na, nem a Reggeliben)!

Előzmény: flamingó88 (6331)
flamingó88 Creative Commons License 2023.10.28 0 6 6331

Úgy értem, hogy nem parodizált ki senkit. Nem mondott senkire olyat, hogy nem a mi szintünk sem intelligenciában, sem másban. Vagy egyszerű, mint a barlangrajz. Kigúnyolták, amikor azt mondta, hogy kitalálják a stratégiát. Egész szép kis jelenetet lehet összehozni abból, ami ment a hátuk mögött. Curtisékre se mondott rosszat.
Virágot nem nagyon láttam képernyőn, ő DJ, nem? Ennyi erővel Csaba és Curtis is képernyőn vannak, mégse fogalmaztak  visszafogottabban.

Előzmény: szuszetti (6330)
szuszetti Creative Commons License 2023.10.28 -6 1 6330

Lehet, hogy modoros, de nem gúnyolt ki senkit.

 

Nem, csak a mosolygós szájából szép körmondatokban ömlött kifele a vitriol.

Miben másabb az?!

 

Talán pont erre mondta Evelin, hogy Virág szépen fogalmaz, hiszen sok éve képernyőn van, neki meg ezt még gyakorolnia kell. 

Van mit behoznia.

Előzmény: flamingó88 (6329)
flamingó88 Creative Commons License 2023.10.28 0 6 6329

https://rtl.hu/nyero-paros/2023/10/27/voksan-virag-valentenyi-laszlo-interju-kieses-vastag-csaba-beszolas-reakcio-undorito?fbclid=IwAR3WGTr1329WexKmqbmCL0lx7s1VBcJ8zoVbynyJxHhNrhns8qhUMv54FVI

M
ost néztem meg ezt a riportot, és egyetértek Virággal. Már pár nappal ezelőtt is írtam, hogy amikor majd visszanézik a műsort, akkor lesznek azért meglepetések. Mindenki megláthatja, hogyan beszéltek róluk a hátuk mögött. Ezt a kis videót betehették volna szavazás előtt a játékosoknak, lehet, hogy árnyalta volna a végeredményt (bár Csaba is benne volt meg Curtis is). Úgy láttam, hogy Virágék tényleg meglepődtek, hogy mi ment a hátuk mögött, főleg úgy, hogy a szemükbe meg ment a jópofizás. És akkor még azt mondják, hogy Virág a legkevésbé őszinte. Gondolkodtam, hogy ők beszéltek-e így bárkiről, de nem. Lehet, hogy modoros, de nem gúnyolt ki senkit. Pedig ő is megtehette volna, volt bőven alapanyag. Nem csodálom, hogy csalódott Gáborban is és Curtisben is.

flamingó88 Creative Commons License 2023.10.28 0 3 6328

játékban Curtist és párját hozzák ki győztesnek és úgy mennek vissza, akkor rendben lenne?

Szerintem az se lenne rendben. Azt se nagyon díjaztam, amikor Czutorék vagy Pataki Zitáék jöttek vissza. Az első 3 évadban nem volt ilyen. Egyszerűen nem tartom igazságosnak, másnak meg nem okoz gondot. Nem vagyunk egyformák.
Csabáéknál én is néztem, hogy azért volt szépen részrehajlás, nem szóltak rájuk minden szabályszegésért. Ha meg igen, azt sajnos Csaba nem hallotta, mert Evelin sokkal hangosabb volt, mint Balázs.
Curtiséknél nem nagyon volt szerintem idővel való probléma, egyszer gondoltam azt, hogy kamu, és az pont egy döntő pillanatban volt. A csónakos feladatnál, ahol kétszer rossz irányba mentek, alig haladtak, kézzel evezett.  Nem tartom hihetőnek, hogy Laciéknál (aki nagyon jól evezett) csak fél perccel lett rosszabb az idejük. Ott még Gáboréknál is rosszabb lehetett, csak hát feltette az összes pénzt, és ha veszít, akkor az utolsó szavazáson Csabával ültek volna a veszélyzónában.
Továbbá, amikor elvesztették az összes pénzüket (amikor játékban maradhattak), és aztán a pénzkeresős játékban hogyhogy hogy nem, pont ők találták meg a nagy összegeket. Konkrétan visszapótolták nekik a pénzt. A többi évadban is volt ilyen pénzes játék? Nem emlékszem már.

Előzmény: Ilhilla (6327)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!