arnyekxxx
2016.11.19
0 0
478
mert a többiek dupla ilyen értékűek.
azoknak valszeg nem rinyatulajdonosa van hanem gazdája
egyetlen érdeklődő sem volt a hirdetésre.
ne a kutyaseolvassa.hu-ra tedd fel ahol csak az találja meg aki direkt azt keresi célzottan az általad megadott keresőszavak alapján a gugliból lejárt hirdetésként hanem valami normális hirdetési oldalra szépen részletesen képekkel megtámogatva.
Előzmény: püfffneki (475)
püfffneki
2016.11.19
0 0
475
Sose tagadtam, hogy tök jó helyen van, mindig is azért rinyáltam mert a ház nem ide való, mert a többiek dupla ilyen értékűek.
És persze nem felejteni, hogy csak a fele az enyém.
De ettől még lényeg a lényeg egyetlen érdeklődő sem volt a hirdetésre.
Előzmény: arnyekxxx (473)
püfffneki
2016.11.18
0 0
469
Már megint bekattantál fölöslegesen.
Itt nem az a téma hogy tegye e a közösbe vagy sem, hanem az hogy a dolgos , szorgos is lehet szegény.
Miközben ti ezerrel nyomattátok, hogy aki szegény az biztos lusta is.
Te akkor ágálhatnál, ha 30 évesen már lenne egy ingatlanod, és 2 gyereked.
Mondjuk akkor sem ebben az ordenáré stílusban.
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (468)
hétdiplomás hétnyelvű
2016.11.18
0 0
468
Ettől még tény hogy aki nem tudja jól elkölteni a pénzét az inkább heverésszen, akkor is jobban jár, hisz így is úgy is szegény marad.
Lószart mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A közösbe tegye be a magáét, és ne én tegyem be helyette!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hogy a nettójával mit csinál leszarom.
De dolgozzon a kurva anyját.
Előzmény: püfffneki (467)
püfffneki
2016.11.18
0 0
467
Ki állítja azt hogy nem ők a felelősek?
Ettől még tény hogy aki nem tudja jól elkölteni a pénzét az inkább heverésszen, akkor is jobban jár, hisz így is úgy is szegény marad.
Miért nem fogod ezt agyilag 7 diplomával?
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (465)
hétdiplomás hétnyelvű
2016.11.18
0 0
465
egy dolgos szorgos pár is lehet szegény, ha a bevételét nem jól költi el.
Aztán rajtuk, a saját akaratukon kívül ki a büdös kurva anyja dönt arról, hogy hogy költik el a bevételüket?
Ennél akkor már jobb neki , ha lusta és meg sem keresi azt a pénzt.
Baszki ez kész :D :D :D Mára ki lehet kapcsolni a zinternetet :D
Előzmény: püfffneki (461)
püfffneki
2016.11.18
0 0
461
Ez nem tudom miért olyan fontos neked.
De azt hiszel amit akarsz.
A topikom arról szól, hogy egy dolgos szorgos pár is lehet szegény, ha a bevételét nem jól költi el.
Ennél akkor már jobb neki , ha lusta és meg sem keresi azt a pénzt.
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (460)
püfffneki
2016.11.18
0 0
459
Majd bolond leszek, mikor ott pontos ucca név van megadva.
Ahogy itt ti reagáltok, onnantól mi várna rám:((
De a lényege: 6 szobás tetőteres, 2 fürdőszobás ház eladó.
3 fázis, gáz és vegyes tüzelés, melléképületek, gyümölcsfák, művelt kert.
Az ingatlan ALAPOS felújításra szorul.
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (457)
arnyekxxx
2016.11.17
0 0
455
neked nem is kell ideirnod, hogy mit nem értesz, hiszen általában semmit.
viszont amit te előadsz az annyi ellentmondást tartalmaz, hogy az értelmezése nem feltétlen könnyű feladat. Szóval igen, ha a tanár összevissza hablatyol akkor nem a diák a hülye ha nem érti.
Előzmény: püfffneki (451)
Törölt nick
2016.11.17
0 0
449
Miért lenne lózung?
Tajgetosz szépen megoldotta a természetes kiválasztódást annó.
Ma meg Clint Eastwoodal élve puhapöcs generáció él a bolygón.
Előzmény: püfffneki (446)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!