Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016.11.19 0 0 476

Várok rá. Jó kis minuszok.

 

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (474)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.19 0 0 475

Sose tagadtam, hogy tök jó helyen van, mindig is azért rinyáltam mert a ház nem ide való, mert a többiek dupla ilyen értékűek.

 

És persze nem felejteni, hogy csak a fele az enyém.

 

De ettől még lényeg a lényeg egyetlen érdeklődő sem volt a hirdetésre.

Előzmény: arnyekxxx (473)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.19 0 0 474

"Mondjuk úgyis a kihűlésre várok így tél elején."

Talán már írtam--ha így érzed, építs egy rakétakályhát. Roppant olcsón megcsinálhatod és hulladékfával fűthető, olcsón, A fekvő kéményre terítesz egy subát és a derekad is melegíted...1Xű ez..))

Előzmény: püfffneki (472)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.18 0 1 473

ha nem is öröm de eléggé szórakoztató egy tök jó helyen 6szobás2fürdőszobás 14milláért árult házban a szegénység miatt rinyálót olvasgatni.

Előzmény: püfffneki (472)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.18 0 0 472

Akkor remélem megvan a mai napi örömed.

Mondjuk úgyis a kihűlésre várok így tél elején.

Előzmény: arnyekxxx (471)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.18 0 0 471

szólj a guglinak, hogy az általad itt megadott keresőszavakra ne adja ki a te hirdetésedet ha nem akarod, hogy bárki megtalálja

Előzmény: püfffneki (470)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.18 0 0 470

Ez mondjuk megengedett?

Hiszen direkt kinyilvánítottam, hogy nem akarom  Tudatni.

Előzmény: arnyekxxx (464)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.18 0 0 469

Már megint bekattantál fölöslegesen.

Itt nem az a téma hogy tegye e a közösbe vagy sem, hanem az hogy a dolgos , szorgos is lehet szegény.

Miközben ti ezerrel nyomattátok, hogy aki szegény az biztos lusta is.

 

Te akkor ágálhatnál, ha 30 évesen már lenne egy ingatlanod, és 2 gyereked.

Mondjuk akkor sem ebben az ordenáré stílusban.

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (468)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.18 0 0 468

Ettől még tény hogy aki nem tudja jól elkölteni a pénzét az inkább heverésszen, akkor is jobban jár, hisz így is úgy is szegény marad.

 

 

Lószart mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

A közösbe tegye be a magáét, és ne én tegyem be helyette!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Hogy a nettójával mit csinál leszarom.

 

De dolgozzon a kurva anyját.

Előzmény: püfffneki (467)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.18 0 0 467

Ki állítja azt hogy nem ők a felelősek?

Ettől még tény hogy aki nem tudja jól elkölteni a pénzét az inkább heverésszen, akkor is jobban jár, hisz így is úgy is szegény marad.

 

Miért nem fogod ezt agyilag 7 diplomával?

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (465)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.18 0 1 466

Na, ezt már meg sem akartam tőle kérdezni, hogy azért vajon ki a felelős, hogy nem osztják be a pénzt, vagy nem jó célokra költik...????

 

Nyilván a patás Orbán... :-DDDDDDDDD

 

 

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (465)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.18 0 0 465

 egy dolgos szorgos pár is lehet szegény, ha a bevételét nem jól költi el.

 

 

Aztán rajtuk, a saját akaratukon kívül ki a büdös kurva anyja dönt arról, hogy hogy költik el a bevételüket?

 

 

Ennél akkor már jobb neki ,  ha lusta és meg sem keresi azt a pénzt.

 

 

Baszki ez kész :D :D :D Mára ki lehet kapcsolni a zinternetet :D

 

 

 

Előzmény: püfffneki (461)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.18 0 0 464

Mályva utca?

ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.18 0 0 463

Hát ez kész! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Előzmény: püfffneki (461)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.18 0 0 462

Sírva nevetek

Előzmény: püfffneki (461)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.18 0 0 461

Ez nem tudom miért olyan fontos neked.

De azt hiszel amit akarsz.

 

A topikom arról szól, hogy egy dolgos szorgos pár is lehet szegény, ha a bevételét nem jól költi el.

Ennél akkor már jobb neki ,  ha lusta és meg sem keresi azt a pénzt.

 

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (460)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.18 0 0 460
Hirdetésbe senki nem ír utcanevet. Ha te olyan hülye vagy hát lelked rajta.

Linket, vagy nem hirdeted.
Előzmény: püfffneki (459)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.18 0 0 459

Majd bolond leszek, mikor ott pontos ucca név van megadva.

 

Ahogy itt ti reagáltok, onnantól mi várna rám:((

 

De a lényege: 6 szobás tetőteres, 2 fürdőszobás  ház eladó.

3 fázis,  gáz és vegyes tüzelés, melléképületek, gyümölcsfák, művelt kert.

 

Az ingatlan ALAPOS felújításra szorul.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (457)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 458

elpanírozták "

 

Höhö!
Nem kirántott húst sütöttek, hanem a terepet planírozták el.:)

Előzmény: Émile (432)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.17 0 0 457

legalább a hirdetését linkeld be ide.

Előzmény: püfffneki (442)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 456

Bizony.

Előzmény: arnyekxxx (454)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 455

neked nem is kell ideirnod, hogy mit nem értesz, hiszen általában semmit.

 

viszont amit te előadsz az annyi ellentmondást tartalmaz, hogy az értelmezése nem feltétlen könnyű feladat. Szóval igen, ha a tanár összevissza hablatyol akkor nem a diák a hülye ha nem érti.

Előzmény: püfffneki (451)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 454

lusta is, buta is, gyáva is, micsoda halmozottan hátrányos helyzet...

Előzmény: püfffneki (450)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 453

te ha jól látom a kispadról szövegelsz :)

Előzmény: püfffneki (452)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 452

Eccerre csak 1 labdával játszanak a pályán.

 

Előbb az üres temetőkről szövegeltél.

Előzmény: Törölt nick (449)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 451

Én nem írnám ide, hogy nem értem, azt ami annyira eccerű, hogy nem is szorul magyarázatra.

Vagy tán nem azt akarod ezzel sugallni, hogyha a nebuló nem érti akkor a tanár a hibás?

Előzmény: arnyekxxx (447)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 450

Gyáva.

Előzmény: arnyekxxx (448)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 449

Miért lenne lózung?

Tajgetosz szépen megoldotta a természetes kiválasztódást annó.

Ma meg Clint Eastwoodal élve puhapöcs generáció él a bolygón.

Előzmény: püfffneki (446)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 448

mindig megjegyezte,hogy üresek a temetők.

 

ne cukkold már szegényt, tudod, hogy erről álmodozik, csak egy kötelet venni is lusta

Előzmény: Törölt nick (443)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 447

Nem értem, szóval annyira ocsmány a házad, hogy titkolni kell a kinézetét de azért jó pénzért szeretnéd eladni?

 

vagy mi van?

Előzmény: püfffneki (442)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!