Keresés

Részletes keresés

arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 448

mindig megjegyezte,hogy üresek a temetők.

 

ne cukkold már szegényt, tudod, hogy erről álmodozik, csak egy kötelet venni is lusta

Előzmény: Törölt nick (443)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 447

Nem értem, szóval annyira ocsmány a házad, hogy titkolni kell a kinézetét de azért jó pénzért szeretnéd eladni?

 

vagy mi van?

Előzmény: püfffneki (442)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 446

De egyáltalán nem volt igaza, bármilyen kemény is volt, a temetők nem üresek.

Ez csak lózung.

Előzmény: Törölt nick (443)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 445

Bizonyos helyeken, és bizonyos nagyságú ingatlanok nem kellenek.

 

magamat idézném, mert láthatóan a szövegértésben is legalább akkora kihívással küzdesz mint a szorgalomban:

 

csak a megfelelő árat kell hozzá megtalálni.

Előzmény: püfffneki (440)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.17 0 0 444

Nem hiába mondják, hogy aki sír, attól el kell venni....

 

 

Előzmény: püfffneki (441)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 443

Általában a változó kor utáni elvált,özvegy hölgyek 'jószokása' a sajnáltatom magamat.

Erre minden hímivarú egyed totális közönnyel szokott érezni.

 

szegény apám isten nyugosztalja amikor ezekkel a 'sajnáltatom magam' tipusú egyedekkel összefutott mindig megjegyezte,hogy üresek a temetők.

 

Tudom kemény sorok ezek,de az élet kegyetlen.

Előzmény: püfffneki (441)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 442

Ez legyen elég és ne akarj még képet is.

 

Előzmény: arnyekxxx (436)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 441

Nehogy azt hidd hogy nem mindenki ilyen.

Egy ismerős aki anyagilag sokkal jobban áll mint én, ha összefutunk mindig tele van panasszal.

Múlt héten a gyerek volt beteg, most neki fáj a torka.

Nem emléxem rá hogy bármikor is kedves élményt megosztott volna velem, és nem magát sajnáltatta volna.

Előzmény: Mantis Screamer (431)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 440

Állítasz valamit mindenféle bizonyíték nélkül.

Legalább fél millió üres ingatlan volt 2011 ben a népszámláláskor olvastam.

Bizonyos helyeken, és bizonyos nagyságú ingatlanok nem kellenek.

 

A de biztos után is elkelne némi magyarázat.

 

 

Előzmény: arnyekxxx (435)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 439

akár abban is ki lehet próbálni mekkora élmény :)

Előzmény: Törölt nick (438)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 438

meglepődnék ha lenne a balkonládán túl földje.

Előzmény: arnyekxxx (437)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 1 437

Ha geci lennék azt kívánnám, hogy kezdd el felásni a kertedet amit korábban egy régészet-támogató töltött fel. Megvan annak a varázsa amikor csákánnyal kell virágot ültetni mert az ásó kicsorbul a földben.

Előzmény: Émile (432)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 436

És pláne nem akarom a nyomoromat az interneten látni, ami mint tudjuk nem felejt:(

 

fura, nézd mit találtam az interneten:

 

Beázunk és egyéb bajok

Nyitotta: püfffneki, 2016.08.12 08:23 | Hozzászólások: 437 | Hozzászólók: 34

Mottó: sosem akartam kertes házat, pláne nem ekkorát, és főképp nem ilyen rondát , és mégis van.

Előzmény: püfffneki (419)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 435

Nagyon könnyű mindent ami a fülednek nem tetszik azt a rívás kategóriájába besuvasztani.

 

Könnyű de ettől függetlenül amit te művelsz az netto rinya. Kifizetted már a 2500-at a futárnak a 25kiló fagyálló ragasztóért vagy ennyit se ér problémád megoldása mert a rinyálás jobb?

 

és aki nagyon kreatív, bevállalós, az  nem biztos, hogy hasznosabb,  mint a lusták.

 

De biztos.

 

a másik, hogy miért is nem akar elkelni  a ház, vagyis a hibái felsorolása.

 

Hibái minden háznak vannak, mindent el lehet adni, csak a megfelelő árat kell hozzá megtalálni.

Előzmény: püfffneki (415)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 434

azért egy városban természetes amit írsz.

Én nemzeti parkban élek,itt nem tolhatod le a sittet meg a lakóház romját.

A régészet nyilván érdekes de mint irtam én megszenvedek az itthoni 3300nm kertemmel mert az előző tulajdonos felelőtlen puhapöcs volt.

Előzmény: Émile (432)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.17 0 0 433

50 éve, mióta itt élek már én is töltögettem vagy 40 cm!  A jövő kutatóinak..!

Előzmény: Émile (432)
Émile Creative Commons License 2016.11.17 0 0 432

Évezredeken át 'primitív' emberek éltek bizonyos tájakon.

 

 Vannak ezer  vagy többezer éves városok, amelyek  több métert is nőttek.

 Laktak a házban  60 -130 évig  elbontották- összedőlt,  elpanírozták és a helyükön újakat építettek.

 

 

A régészek legnagyobb örömére.

Mert ők  most áskálhatnak.

Előzmény: Törölt nick (424)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.17 0 1 431

:)))

 

de itt azért többről van szó

mintha direkt szórakoztatni akarna minket, akkor is vágyik a figyelemre amikor tudja, itt már senki sem sajnálja mert egyáltalán nem érdemli meg, inkább kinevetjük

nem gonoszságból hanem mert tényleg ez jár neki

de neki ez is több mint a semmi

Előzmény: ásítósmacska (430)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.17 0 0 430

http://www.lelkititkaink.hu/onismeret_panaszkodas_pszichologia.html

 

Panaszkodás az, ami öncélú, mert bármennyit próbálunk is segíteni a panaszkodó embernek, ő minden megoldási javaslatot hárít, és páratlanul leleményes a kifogások gyártásában. A panaszkodó ember áldozatnak érzi magát, hiszen a panaszkodásban nincs cselekvés, nincs aktivitás, ami előre vihetné az ügyet a megoldások felé. A panaszkodó ember megelégszik azzal, hogy sajnálgatják, szörnyülködnek a nehézségein, s kedvére szenvedhet. A notórius panaszkodó akkor érzi jól magát, amikor nem érzi jól magát.

Mert a panaszkodó ember figyelmet akar, szeretetet, megbecsülést. S mivel úgy érzi, hogy ezeket nem kapja meg, szorong. Bizonytalan önmagában, és meg akarja láttatni, hogy segítségre, megértésre, támogatásra szorul.

 

 

 

100%-osan találó leírás. :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 0 429

De te nem is akarod eladni. Csak fantáziálsz és panaszkodsz.

Előzmény: püfffneki (427)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.16 0 0 428

Na látod akkor semmi problem....én is így vagyok véle, amikor úgy 40 perc alatt lezúdul vagy 60 mm eső /3..4 évente/ ..csak a kazánházam és a pincém van tele vízzel ...alig 80m3..(((...de megoldom, víz szigetelem a kazánház ablakait..(( Így szép az élet..))

Előzmény: püfffneki (427)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.16 0 0 427

Nagyon -nagyon sok pénznek kéne lenni, ahhoz, hogy ezt a dolgot meg akarnám oldani, ez engem momentán nem annyira zavar.

Esőben nem megyek az udvarra.

 

Ez csak az eladás szempontjából befolyásoló tényező.

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (425)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.16 0 0 426
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.16 0 0 425

".sittet csak primitív emberek töltenek fel a kertjükbe udvarukba.."

Bezony.....és azok kiknek nincs elég pééézecskéjük /amúgy az udvaron mint hírlik, ki van betonnyozva...tehát rajta  a sitt nem oszt, nem szoroz---csak az esővíz lecsurog..((((

Előzmény: Törölt nick (424)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 0 424

sittet ne pakoljon senki a kertbe pls.

én Őrségben lakom itt minden még a tyúkól is téglából van.

ami ház összedől azt általában betolják az agyagos talajba.

Konyhakertemnél 3 évig kurvaanyáztam,de ma is ha egy fát el kell ültetnem szikrázik a talajfúró.

sittet csak primitív emberek töltenek fel a kertjükbe udvarukba.

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (423)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.16 0 0 423

Gondolom a házad beton alapon van. Tehát semmi akadálya annak hogy az udvart vissza töltsd vagy 15..20 cm, A problémád máris el van hárítva /a töltéshez nagyon jó a törmelék/sitt is/. Sok építkezésnél úgy sem tudják hová elhelyezni!

Előzmény: püfffneki (419)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.16 0 0 422

az vajon ki lehet

Előzmény: püfffneki (421)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.16 0 0 421

Nem tudom mikor és ki zár be egy topikot, de én látogatok egy olyat amelyben jellemzően egyetlen beíró van és mégis működik.

Előzmény: Törölt nick (420)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 0 420

akkor topik zárható is.

Előzmény: püfffneki (419)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.16 0 0 419

És pláne nem akarom a nyomoromat az interneten látni, ami mint tudjuk nem felejt:(

Előzmény: Mantis Screamer (417)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!