Keresés

Részletes keresés

Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.16 0 0 422

az vajon ki lehet

Előzmény: püfffneki (421)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.16 0 0 421

Nem tudom mikor és ki zár be egy topikot, de én látogatok egy olyat amelyben jellemzően egyetlen beíró van és mégis működik.

Előzmény: Törölt nick (420)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 0 420

akkor topik zárható is.

Előzmény: püfffneki (419)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.16 0 0 419

És pláne nem akarom a nyomoromat az interneten látni, ami mint tudjuk nem felejt:(

Előzmény: Mantis Screamer (417)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.16 0 0 418

egyébként mifelénk bejáratott hogy a ház mögött a ház és a kerítés között csinálnak utat a vízelfolyásnak de a helyszín ismerete nélkül ez megmondhatatlan

Előzmény: püfffneki (416)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.16 0 0 417

Eddig csak kétszázszor kértek tőled képet a házzal meg udvarral kapcsolatos problémáidról. Az építési és tereprendezésiekre gondoltam, nem a lustaságodra, bár azt is fotózhatod ha tudod. De nincs se filléres fényképezős telefonod, se fényképeződ, ezt mondtad. :D

Előzmény: püfffneki (416)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.16 0 0 416

Pusztán kíváncsiságból, hová vezetnéd az alacsonyabban lévő beton udvarról az esővizet?

Előzmény: Mantis Screamer (406)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.16 0 0 415

Nagyon könnyű mindent ami a fülednek nem tetszik azt a rívás kategóriájába besuvasztani.

2 alaptétel van itten.

Egyik, hogy nem biztos hogy aki szorgalmas és beosztó mint én voltam huszonévesen az nem szegényedhet el, és aki nagyon kreatív, bevállalós, az  nem biztos, hogy hasznosabb,  mint a lusták.

 

a másik, hogy miért is nem akar elkelni  a ház, vagyis a hibái felsorolása.

Előzmény: arnyekxxx (413)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 414

:))))

 

 

Előzmény: arnyekxxx (413)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.15 0 1 413

neki kell egy 20-30 nem vízáteresztő fal

 

dehogy kell neki, miről rína itt nap mint nap ha rendben lennének a dolgai? :)

Előzmény: Mantis Screamer (406)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.15 0 0 412

Végülis akármilyen stabil az a fémlap, csak lyuk van alatta.

 

Végülis ha nincs szerencséje az embernek és átesik a Földön, belezuhanhat akár a Napba is elvégre semmi nincs köztük a Földön kívül

Előzmény: püfffneki (403)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.15 0 0 411

Számukra biztosan.

 

csak kíváncsiságból.

 

Hányan jöttek már oda hozzád ezzel:

 

Jobb lett az életem mióta te együtt érzel velem drága butatárs.

Előzmény: püfffneki (391)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 410

".A vízóra akna van a járda kellős közepén..."

Mint írtam, az enyém is ott van..,,az utcai kaputól alig 1 m. /mert így szabályos(((( A teteje egy szögvas fémkeret /tüskékkel bebetonozva/ rátéve egy passzentos  3mm-es lemez /a belső oldalán 2 drb szögvas ráragasztva, hogy ne hajoljon/ 250...300 kg-ig bomba biztos. Igy kell/ene csinálni..!!

Előzmény: püfffneki (403)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.15 0 2 409

Püffnekinek az kell, hogy valaki oldja meg az életét. Aztán majd fanyalog, ha megoldották.

ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 408

:)))

 

 

Előzmény: Mantis Screamer (406)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.15 0 0 407

....20-30 centis nem vízáteresztő perem...

Előzmény: Mantis Screamer (406)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.15 0 0 406

ugyan már millió ház épült közvetlen egy földfal alá, nem 10 centire hanem méterekkel

szerintem neki kell egy 20-30 nem vízáteresztő fal de mögötte kialakítani a víz tervezett elfolyási útját

nem nagy ügy egy délután alatt meg van

 

az aknafedél parát meg kár minősíteni, szerintem a zoknit se tudja ki venni reggel a fiókból annyira tehetetlen

Előzmény: ásítósmacska (405)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 405

Akkor meg szedd le a fölös talajréteget!

 

Ráérsz, minden nap megcsinálsz két négyzetmétert, hamar kész leszel... :)

 

 

Előzmény: püfffneki (404)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.15 0 0 404

TE egyáltalán nem tudsz olvasni.

Így is a kert a magasabb, a betonozott udvar és járda az ami emelésre szorul.

Előzmény: ásítósmacska (397)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.15 0 0 403

Írtam már hogy az emésztő az hátul van

A vízóra akna van a járda kellős közepén.

Én sehol máshol nem láttam, ezért gondoltam, hogy ez is súlyos hiba.

Végülis akármilyen stabil az a fémlap, csak lyuk van alatta.

 

A Mama 120 kiós volt , mindig rettegtem ha végigment rajta.

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (399)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 402

mazochizmus... :-D

 

 

Előzmény: Mantis Screamer (401)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.15 0 0 401

Tudod hogy kurwára nem fog semmit se csinálni, még a lapátot se veszi elő a sufniból, de az is fárasztó neki hogy az internetet erre használja két percig.

Minek strapálod magad ?

Előzmény: ásítósmacska (397)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.15 0 0 400

jajistenem új fedél kell rá, ajajaj.....  könnyebb embert küldeni a Marsra mint egy akna fedelet kicserélni

Előzmény: püfffneki (396)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 399

"..Be van fedve, de akkor is a járda közepén van..."

Hihihííí, hahahaaaa! Ki volt az a bolond aki emésztőt /vízgyűjtőt/ a járda alá épít? Gondolom a ház beton alapját is érinti?  Amúgy nékem is a vízórám a járda alatt van---lefedve egy stabil fémlappal---amúgy 1,7 m mély..((..de a szennyvíz gyűjtő /míg szükséges volt/ a kertben, a lakóépülettől távol..!

Előzmény: püfffneki (396)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 398
Előzmény: püfffneki (358)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.15 0 0 397

Egy csomó helyen van építkezés, ahol az alapozás/pince miatt ki kell ásni egy csomó földet. Egy ilyen helyről fillérekért (vagy ingyen) el tudsz hozatni földet, és feltölteteted az inkriminált kertrészt...

 

 

Előzmény: püfffneki (396)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.15 0 0 396

Olvashattad, már Mongomery tábornok is azt mondta, hogy a tehetségtelen szorgalmasok inkább maradjanak nyugton, minthogy kárt okozzanak.

 

Be van fedve, de akkor is a járda közepén van. Én ha tehetem kikerülöm. Hiszen már 35 éves. Utálok egy akna fölött menni.

 

Milyen jó hogy ennyien már megoldották a vízelvezetést. Remélem eccer jön olyan akinek lesz annyi pénze, hogy ezt is megoldja,  és kell neki egy 6 szobás monstrum.

Előzmény: Mantis Screamer (395)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.15 0 0 395

Teljesen össze-vissza beszélsz. Azt írtad:

 

"Legutóbb aki nézegette azoknak pl pici babájuk van, és megriadtam, mi lesz ha beleesik valami gödörbe."

 

most meg:

 

"Természetesen mind be van fedve."

 

Na most mi van ? Aztán:

 

"És hiába gúnyolódsz, ha a kert magasabb legalább 10 cm vel, mint az udvar"

 

17 000 000 000 telken a világon megoldották már a víz terelését peremekkel, árkokkal, csatornákkal.

 

"pártolom a lustákat"

 

Te tényleg nem viccelsz, ugye ?

Előzmény: püfffneki (367)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.14 0 0 394

De te otthon akarod ültetni!

 

 

Előzmény: püfffneki (385)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.14 0 0 393

Halottak napján beugrottunk egy rokonhoz Sz.kígyósra.

Jó környéken lévő aszfaltozott utcában egy 80-90 nm-s jó állapotú kocka parasztház(gáz, víz,csatorna, telefon, kábeltévé) 300 négyszögöl kerttel(gyümölcsfák, melléképületek)

2.5-3 millió Forintért eladó. Békéscsaba 7 km.

Előzmény: püfffneki (363)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!