Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 384

Mit reméltél tőle? Életed nagy kérdésének megoldását?

Előzmény: Törölt nick (380)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 383

Miért ne állna meg a víz? Alóla a beton nem tűnik el attól hogy kerül rá 15 cm föld.

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (379)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.14 0 1 382

Lósz.rt, mama (by Gyurcsibohóc)! :-DDDDD

 

A dolgozni nem akaró lustákat nem kelll mesterségesen életben tartani!

 

 

Előzmény: püfffneki (378)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.14 0 0 381

Újfent bizonyítod mennyire életképtelen vagy.

 

Néhány egyszerű számot is képtelen vagy összeadni, összeszorozni.

 

Ezért érdemled meg hogy ott vagy, ahol.

Előzmény: püfffneki (377)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.14 0 0 380

végigolvastam a topikodat.

Kár volt.

Előzmény: püfffneki (377)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.14 0 0 379

...csak annyi, mint a betonozásnak..! Emeled a talajszintet 10...15 cm-t és nem áll meg az esővíz..!/hiszen az a baj vagy nem?/

Előzmény: püfffneki (375)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 378

Pedig látod pont ezért kell az FNA .

Hogy aki ilyen az inkább otthon üljön, minthogy kárt okozzon.

Előzmény: ásítósmacska (371)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 377

ez jellemző rád. Ez a fiatalok mérhetetlen segítőkészsége.

Ha olyan eccerű miért nem írod meg.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (373)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 376

Ne velem vitázz, pont előtte kérték számon, hogy örökké a páromat hibáztatom.

 

Én a lusták pártján állok:))

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (374)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 375

Ennek mi értelme lenne? A járdáról van szó meg a kocsibejáróról.

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (372)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.14 0 1 374

Mert az én páromnál dolgosabb, bevállalósabb ( szakma nélkül házat felhúzni!)

 

 

Ez komolyan egy erény?  

 

Te is látod mit épített, egy rakás szar a munkája!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

erre büszkének kéne lenni?

Előzmény: püfffneki (366)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.14 0 0 373

És egy kb 100 m2 területre nem tom mennyibe kerülne minimum 10 centi beton, de biztos sokba.

 


Olyan nehéz beírni a googleba??!!!!!

 

http://www.betonar.hu/beton-arlista

 

 

 

Remélem azt ki tudod számolni hogy 100 négyzetméter x 10 centi az hány köbméter.  

 

 

(erre a célra a legalja beton is megfelel)

Előzmény: püfffneki (369)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.14 0 0 372

"nem tom mennyibe kerülne minimum 10 centi beton, de biztos sokba..."

Akkor gyorsan borittas le vagy 12m3  földet--és máris nix probléma..(

 

Előzmény: püfffneki (369)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.14 0 0 371

Gratulálok, ismét megtaláltad a szarva közt a tőgyét! :-DDDDDDDDD

 

 

Előzmény: püfffneki (370)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 370

És leszerelés után mi legyen vele?????

 

Előzmény: ásítósmacska (368)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 369

És hiába gúnyolódsz, ha a kert magasabb legalább 10 cm vel, mint az udvar , akkor nincs az a fizika ami rábeszélni a csapadékot, hogy kifele folyjon a kertbe.

És egy kb 100 m2 területre nem tom mennyibe kerülne minimum 10 centi beton, de biztos sokba.

 

Előzmény: Mantis Screamer (365)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.14 0 0 368

Mert az én páromnál dolgosabb, bevállalósabb ( szakma nélkül házat felhúzni!) ügyesebb, kitartóbb, segítőkészebb embert a hátán nem hordott még a föld.

 

 

 

Ismered Montgomery tábornok hogyan osztályozta a katonáit?

 

Amelyik okos és szorgalmas, az mehet a tőrzskarba. Aki okos, de lusta, ezredes lehet, aki viszont buta, de szorgalmas, azt azonnal le kell szerelni, mert a tehetség nélküli szorgalom pusztít.

Előzmény: püfffneki (366)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 367

Természetesen mind be van fedve.

Csak mivel pont legelőször a vizet kötötték be  és rosszul mérték ki pont a járdára esik.

Az emésztő nem.

Előzmény: Mantis Screamer (365)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 366

Ez a topik azért született hogy megmutassam miért is pártolom, a lustákat és butákat, vagy ügyetleneket.

Mert az én páromnál dolgosabb, bevállalósabb ( szakma nélkül házat felhúzni!) ügyesebb, kitartóbb, segítőkészebb embert a hátán nem hordott még a föld.

 

De sztem sokkal jobb lett volna ha mi is mint a haverok beadjuk az igényt a panelra, az is összejött volna annyi idő alatt mint ez a monstrum. Ő meg csak heverészhetett volna munka után, és lehet hogy ma is élne.

Előzmény: Mantis Screamer (365)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.14 0 0 365

Vízóra akna befedése két elemivel megoldható, leméred és csináltatsz rá egy tetőt, vagy leméreted a vasmunkással, nincs olyan falu ahol ne lenne maszek hegesztő.

 

A többihez sem kell nagy ész.

Amíg itt a fórumon az életedre lényegtelen hatású dolgokról diskurálsz annak az időnek a töredékéből megnézhetted volna az interneten, utána kérdezhettél volna (szakmai fórumokon meglepően sokan készek tanácsod adni ha tényleg választ akarsz). Az emésztő befedésről is meg a csapadék elvezetésről is, melyek a járatos módszerek. Ha nálad nem működnek pont úgy ahogy máshol akkor is okosabb leszel, már nem tűnik kvantumfizikának a feladat, egyszerűbb mint egy +Olasz módra folyamatosan "(azt csak remélni tudom, hogy a vízóra akna, az emésztőgödör és a csapadékgyűjtő nem ugyanaz a gödör...). Aztán keresel egy nem tróger szakembert aki (azaz nem két sörért hanem pénzért) megcsinálja. Ismerettségi kört meg lehet kérdezni kit ajánlanak.

Én egy ad-hoc víkendházat téliesítettem és fejlesztettem nulla tapasztalattal, tudom mit beszélek.

Nincs adósságod, hát erre költsd a pénzed.

 

De ha nem akarod, akkor add el, az egészet becsülettel akár tanúk előtt megmutatod szerint mi szar vagy veszélyes, aztán majd a vevő eldönti kell-e neki. Ha nem akkor engedsz az árból vagy nekiállsz mégis rendbehozni a legsürgősebbeket, mint bárki más.

 

De egyfolytában a halott férjedet hibáztatni nem szánalmat ébreszt.

Előzmény: püfffneki (356)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.14 0 0 364

Szerintem neked is eladnak egy ilyet ha kérsz a boltban.

Előzmény: püfffneki (344)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 363

És ki garantálja, hogy amit veszek az sokkal jobb lesz, és nem csak egy agyondicsért valami, hisz még a cigány is a maga lovát dícséri bíztat itt a macska a hazugságra.

 

 

A feléért a környéken csak olyan van amiben nincsen gáz pl.

 

És ez teljesen nyugis környék, kibekkeltem a szomszédok 5 kutyáját, mostmár olyan jó csönd van:))

Előzmény: Törölt nick (360)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.14 0 0 362

a hatalmas házadban nincs rezsi?????

 

 

Előzmény: püfffneki (358)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.14 0 0 361
Gondolj bele 6 szoba, mennyi fűteni és
takarítani való.

Mert amikor a 7 diplomás javasolja az
albit akkor nem tom beszámítja e a
rezsit.


Ez tényleg hülye bazmeg.
Előzmény: püfffneki (358)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.14 0 0 360

Ha nem köt oda semmi, s csak a gond van vele, add oda, amennyiért veszik, s keress egy kis faluban olcsó parasztházat.

Nyuggerként mindegy, hol laksz, ha nyugis a környék, s van ellátás.

Előzmény: püfffneki (358)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.14 0 0 359

Direkt rámutatok a hibáira, hogy vevő tisztában legyen a helyzettel, ez talán sokaknak úgy hat mint egy lebeszélés.

 

 

 

Bocs, de erre szokták mondani, hogy "aki hülye haljon meg". :-s

 

Még a cigány is a maga lovát dícséri... :-D

 

 

Előzmény: püfffneki (358)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.14 0 0 358

 Semmi Pont ez az hogy annyira nem szeretem, még ránézni sem nemhogy ápolni, gondozni, de épp ezért nem is vagyok képes mutogatáskor dícsérni.

Direkt rámutatok a hibáira, hogy vevő tisztában legyen a helyzettel, ez talán sokaknak úgy hat mint egy lebeszélés.

 

De amúgy nem teng túl az érdeklődés sem.

Gondolj bele 6 szoba, mennyi fűteni és takarítani való.

600m2 kert. aki nem akar veteményest annak fűnyíráshoz elég sok.

 

Persze az hogy tehermentes, hogy csak a rezsi, és sz teljesen rajtam áll, vagyis akár ócsónak is nevezhető.

Mert amikor a 7 diplomás javasolja az albit akkor nem tom beszámítja e a rezsit.

Előzmény: Törölt nick (357)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.13 0 0 357

Mi köt oda?

Előzmény: püfffneki (356)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.13 0 0 356

Jó én gödörnek hívom, de tuképpen a vízóra akna és valami elosztó hely, és a régi emésztőgödör, amibe most a csapadékvíz van bevezetve, tehát direkt nincs betemetve, mert így is 20 cm víz áll az udvaron ha esik, hát még ha azt is nem találom ki hogy odavezessük.

 

Mert mindenki más föltöltötte a földjét mielőtt betonozott kivéve az én nagyon okos páromat aki ledúratta róla a tetejét ki a mostani uccára.

 

Ezért sokkal alacsonyabban vagyunk mint a többiek.

Előzmény: Törölt nick (355)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.13 0 0 355

aki nézegette azoknak pl pici babájuk van, és megriadtam, mi lesz ha beleesik valami gödörbe."

Az agyam eldobom.

Akinek pici babája van, az fiatalember általában.

Fogja magát és betemeti a gödröt, ha a te gyerekeid nem hajlandók.

Ne akarj mások helyett gondolkodni, amikor láthatóan magadért sem tudsz!

Ott van a hátsó falra felfutó lián.

-Jogod van átmenni a szomszédba, hogy levágd, ezt a törvény biztosítja neked. Csak élni kellene a lehetőségeiddel.

De te inkább megmagyarázod, mit, miért nem.

És én nem támadlak, mert segíteni akartam ezzel is.

Előzmény: püfffneki (352)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!