Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016.11.12 0 0 344

Kösz. ezt megpróbálom . Rávenni a fiamat, hogy hozzon ilyen ragasztót.

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (341)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.12 0 0 343

Nos a kémény a saját portánkon van és sok kérésre, mire eljött a fűtésszezon a fiacskám megcsinálta.

De ami házra felkúszik az a szomszédban van, akit többször is megkértem, hogy eccerűen tőből vágja ki, és számolja el a költségeket, megígérte, nem tette. Nem hinném, hogy betörhetnék hozzájuk, hogy megtegyem,

Nem barátságtalan, megígéri, és tojik az egészre. Neki odaát szép zöld.

Sőt most a kerítése mellé is ültetett. Azt márő csinálta, és az bezzeg jön át alatta fölötte, kész rémálom a hadakozás vele. Vad szőlő, borostyán.

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (342)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.12 0 0 342

"aggasztóan kúszik a tetőre , kéményre. Brrrrr..."

 A megoldás egy jó hosszú létra és 1 drb metszőolló....évente 2x../én is így csinálom..))

Előzmény: püfffneki (80)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.12 0 0 341

".Muszáj lenne találni egy ócsó megoldást.."

Ha hullámpala van  a tetődön, akkor egy 24 órás esőmentes időben fogj egy 5..6 lityi flexibilis ragasztót, küldj valakit  a tetőre és kenje le a repedéseket /akár 2x is megteheted, vagy a padlásról is kikened...a büdös életben ott nem fog beázni többet /....és máma már nem szakad tovább/

Előzmény: püfffneki (30)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.12 0 0 340

Mér' nem hagyjátok békén?

Mi örömöd van abban, hogy egy (kicsit önhibájából is) szerencsétlen sorsú embert rugdalsz?

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (339)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.12 0 0 339
idetévedtem mert voltam szegény és mert ez a szakmám.

Nincs a topikban semmi ami életkorfüggő lenne.

Te is buta voltál 40 éve is, most is.
Előzmény: püfffneki (337)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.12 0 0 338

Leírtam az álláspontját és szted igaza van?

 

Tudod mennyi időbe telt míg meggyőztem a fóliázásról? Ő állítja, hogy betonhoz nem lehet szögelni. Ragasztani se.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (336)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.12 0 0 337

DE ez még nem válasz arra, hogy miért jársz egy olyan topikba ilyen fiatalon, ha tényleg 30 alatt vagy még, ahol ilyen vén csoroszlyák vannak mint én a cipó, meg a macska.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (335)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.12 0 0 336
Ha a saját fiad is felbassza az agyát a baromságaidon, akkor nem kéne elgondolkodni rajta hogy igaza van?
Előzmény: püfffneki (331)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.12 0 0 335
Barátnőm nem idióta, így vele sosem kell így beszélni :D
Előzmény: püfffneki (331)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.12 0 0 334

Nincs más álmom.

Előzmény: arnyekxxx (333)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.12 0 0 333

Jelenleg itt állunk.Kiszáradás helyett a kihűlésben reménykedve.

 

Előzmény: püfffneki (330)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.12 0 0 332

Ha ő is bemérgesedik, meg itt a fórumon szinte mindenki, akkor hol keresnéd a "hibát"...? ;-)))

Előzmény: püfffneki (331)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.12 0 0 331

Kíváncsi lennék hogy vajon téged mi motivál egy ilyen szted "vénasszonnyal " való kommunikálásra.

Mert nekem van huszonéves fiam, akit egyáltalán nem érdekel ez a téma, nem kell neki akkora ház, se a fák, se a kert.

És pont ilyen hamar bemérgesedik mint te, csak élőben még ijesztőbb mint virtuálisan.

Nem ijed meg a barátnőd a kirohanásaidtól?

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (329)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.12 0 0 330

Honnan tudod? Idáig ellátsz Győrből?

Képzed tettünk rá fóliát, de mivel rögzíteni nincs mihez, ezért csak lesúlyoztuk, és ahol fölfújja a szél ott csak beszivárog előbb utóbb.

 

Az eladási szövegedre a következő.

Nem csak az enyém a ház, max a feléből gazdálkodhatok.

1-2 milliót nagyon hamar el lehet albérletre költeni.

1-2 millió alatti ház nem nagyon van, ahol munka is adódik.

 

Albérletet meghirdettem, hogy csak rezsi és besegítés a ház körüli munkába, nem volt jelentkező.

Figyelem az albérletet keres hirdetéseket, de senki nem akar erre felé jönni, mert ugyanúgy nincs munka mint Borsodban.

 

Jelenleg itt állunk.Kiszáradás helyett a kihűlésben reménykedve.

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (329)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.12 0 0 329
Megint eltelt egy nyár mikor meg lehetett volna csinálni a tetőt.

Megint semmi sem történt.
püfffneki Creative Commons License 2016.11.12 0 0 328

Kösz megoldódott.

Előzmény: doki a kapitalista (327)
doki a kapitalista Creative Commons License 2016.11.11 0 0 327

Meg tudja jegyezni a böngésző a jelszavadat, és nem kell fejben tartani.

Előzmény: Apóca polca (326)
Apóca polca Creative Commons License 2016.10.30 0 0 326

Azt hiszem.

Amit beírok nem fogadja el.

Előzmény: ásítósmacska (325)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.29 0 0 325

elfelejtette a jelszavát?

Előzmény: Apóca polca (324)
Apóca polca Creative Commons License 2016.10.29 0 0 324

Püfffneki eltűnt:((

Próbálom visszaszerezni..

püfffneki Creative Commons License 2016.10.24 0 0 323

Butaság.

Tudni kell hogy ahova megyek az jobb hely.

Egyik rosszból a másikba miért .

 

Itt amiért siránkozok az a házikó. Sajnálom szegényt, hogy itt csúfoskodik a sok puccos ház között, és sajnálom, hogy nincs aki élvezettel használná az életünk munkáját.

 

De ez még nem indokolja, hogy váltsak amíg nem kényszerít semmi, vagy nem csábít valami jobb.

 

És ma reggel süt a nap:))

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (321)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.10.23 0 0 322

Előzmény: püfffneki (320)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.10.23 0 0 321
Aki el akar költözni, az fogja magát, és elköltözik.

Ilyen kurva egyszerű.
Előzmény: püfffneki (320)
püfffneki Creative Commons License 2016.10.23 0 0 320

Ez mondjuk teljesen igaz. Nem akarok holnapot.

Nem tervezek évekkel előre.

Szabadulni szeretnék, költözéssel, valahova.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (319)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.10.22 0 0 319
Mondjuk amennyi eszed van, hótvizesen. Mert csak aznapban vagy képes gondolkodni olyanban véletlenül se hogy kibasszuk a fákat tavasszal hogy száraz legyen télre (igaz inkább jövő télre, de ne kérjünk ekkorát elsőre.
Előzmény: püfffneki (317)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.22 0 0 318

És jönnek rá a megcélzott másik nem képviselői? :-DDDDD

 

(viccvót! :-D)

Előzmény: püfffneki (317)
püfffneki Creative Commons License 2016.10.22 0 0 317

Úgy láccik, hogy csak nekem tűnnek hatalmasnak. Egyet kivágtunk és elfogyott , pedig minden apró gallyát is eltüzeltem.

 

Egyébként van gáz, úgyhogy nincs vész, csak szeretek tüzelni.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (316)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.10.22 0 0 316
Képtelen vagy 3 napot is elöre gondolkodni.

Nemhogy egy telet.

Elképesztő.

Amúgy azt írtad tele van a kerted szörnyű hatalmas fákkal. Azt írtad van valami 20 fa. Az vagy 4 évi tüzifa.

Előzmény: püfffneki (314)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.22 0 0 315

A fiaid miért nem visznek neked?

 

 

Előzmény: püfffneki (314)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!