püfffneki
2016.11.12
0 0
330
Honnan tudod? Idáig ellátsz Győrből?
Képzed tettünk rá fóliát, de mivel rögzíteni nincs mihez, ezért csak lesúlyoztuk, és ahol fölfújja a szél ott csak beszivárog előbb utóbb.
Az eladási szövegedre a következő.
Nem csak az enyém a ház, max a feléből gazdálkodhatok.
1-2 milliót nagyon hamar el lehet albérletre költeni.
1-2 millió alatti ház nem nagyon van, ahol munka is adódik.
Albérletet meghirdettem, hogy csak rezsi és besegítés a ház körüli munkába, nem volt jelentkező.
Figyelem az albérletet keres hirdetéseket, de senki nem akar erre felé jönni, mert ugyanúgy nincs munka mint Borsodban.
Jelenleg itt állunk.Kiszáradás helyett a kihűlésben reménykedve.
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (329)
püfffneki
2016.10.24
0 0
323
Butaság.
Tudni kell hogy ahova megyek az jobb hely.
Egyik rosszból a másikba miért .
Itt amiért siránkozok az a házikó. Sajnálom szegényt, hogy itt csúfoskodik a sok puccos ház között, és sajnálom, hogy nincs aki élvezettel használná az életünk munkáját.
De ez még nem indokolja, hogy váltsak amíg nem kényszerít semmi, vagy nem csábít valami jobb.
És ma reggel süt a nap:))
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (321)
püfffneki
2016.10.22
0 0
317
Úgy láccik, hogy csak nekem tűnnek hatalmasnak. Egyet kivágtunk és elfogyott , pedig minden apró gallyát is eltüzeltem.
Egyébként van gáz, úgyhogy nincs vész, csak szeretek tüzelni.
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (316)
püfffneki
2016.10.14
0 0
310
Csakhogy aki akar képben legyen folytatom a ház kálváriáját.
Szal eccer csak a szüleim összevesztek és akkor a Fater odajött 200 ezer ftal, hogy szeretne mégis velünk lakni.
A tetőtér még nem volt kész, négyünknek elég volt az alja , abban csak 2 szoba volt, vagyis bővítés kellett.
A pénz a fölső szinthez kevés.
A párom nem akarta a kiskonyhát a melléképületben, mert nem és kész. Pedig komolyan könyörögtem neki.
Így lett a terasz beépítve, a régi konyhából meg szoba lett, vagyis egy ablaktalan helyiség..
Ráadásul az öregek kis idő múlva ki is békültek.
Vagyis van egy plusz helység, egy hirtelen készült beázó konyha, és egy évek óta tartó dilemma, hogy visszabontsuk e vagy sem.
püfffneki
2016.10.14
0 0
309
Az albérlet az pézbe kerül, az itt lakás az ingyenes.
Az hogy kellene költeni rá az tény. De ha nincs miből és nem teszem akkor 0 ft a kiadásom.
Ennyire ócsó albérlet nemigen van.
Aztán meg főképp az eleje nem akar összejönni. A vevő.
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (308)
püfffneki
2016.10.13
0 0
307
És még fog is. Jaj. Rettegek előre a jövő héttől.
De most éppen süt a nap.
Egyébként megfogadtam a tanácsodat . Korábban azt írtad hogy hagyjam a csudába az egészet,, sőt vmi fölgyújtás is leíródott (sic!!).
Ha vkinek kell egy ilyen nagy területű ház majd költ rá ha megveszi.
Én csak akkor ha nyerek a lottón.
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (304)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!