Itt amiért siránkozok az a házikó. Sajnálom szegényt, hogy itt csúfoskodik a sok puccos ház között, és sajnálom, hogy nincs aki élvezettel használná az életünk munkáját.
De ez még nem indokolja, hogy váltsak amíg nem kényszerít semmi, vagy nem csábít valami jobb.
Mondjuk amennyi eszed van, hótvizesen. Mert csak aznapban vagy képes gondolkodni olyanban véletlenül se hogy kibasszuk a fákat tavasszal hogy száraz legyen télre (igaz inkább jövő télre, de ne kérjünk ekkorát elsőre.
azé az nem meglepő, hogy anika világnagy problémájára az se ad polkorrekt megoldási javaslatot aki egyébként a fikázók fikázásával tengeti hozzászólásait.
1. Ez már nekem is feltűnt...azóta csinálja mióta "összevesztünk"..
Ez lehet, valamilyen általam ismeretlen netikettes felsőbbrendűséges móka, hogy olyan mintha nem foglalkoznék vele, de mégis..
Olyan, mint amikor hárman vagytok, de te az egyikkel (x) nem vagy beszélő viszonyban és a másiknak (y) mondod, hogy mondd már meg "x"-ne, hogy, pedig az is hallja...