Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016.08.22 0 0 234

Hát igazad van más topikon én javasoltam hogy töröljék el az öröklést.

De úgy gondoltam, hogy miután bebizonyította a gyermek hogy önállóan is képes valamire akkor megkaphatja.

Semmi olyan nincs ott hogy osszák szét valakik között.

 

A gyerek sose tehet róla hova születik.

 

Teljesen politikás topik lesz belőle.

Előzmény: bidámbidám (197)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.22 0 0 233

akkor meg minek ajvékolsz???

 

 

Előzmény: püfffneki (232)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.22 0 0 232

Dehogyisnem.

Végülis benne lakok.  És nem havi hanem évi 120 ezret tüzelek el.

 

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (231)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.22 -1 0 231
Amúgy az is egy vicc hogy te egy vevőtől annyit vársz érte hogy az elég legyen egy lakhatásra, miközben amit eladsz az sem lakhatás.
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.22 0 0 230

Nem hinném, hogy én pro izé hogy vegyék el az öröklés lehetőségét.

Összeolvasol mindent aztán kevered. Mennyivel jobb mint a jereváni rádió.

 

 

 

A te memóriádat kéne javítani.... !

 

 

püfffneki 2016.03.15

-4 1 18125

Igen törvénytelen gazdagnak lenni, ha az mások kizsákmányolásán alapul.

El kell törölni az öröklést.

Ha valaki jó körülmények közé születik is ne automatikusan legyen vagyonos, hanem mutassa meg hogy valóban értékes ember és nem parazita.

Előzmény: püfffneki (207)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.22 0 0 229
Neked se a problémamentes albérlet nem tetszett, se a problémamentes kisház építése, se az hogy megcsináltasd a kibaszott 6 négyzetméteres kazánház tetejét.

Olyan nem lesz amihez nem kell pénz.

Ha nincs, DOLGOZZ.

Vagy ott rohadj el a romhalmazban, fizess ki havi 120 ezret fűtésre.
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.22 0 0 228

Még mindig nem fogja fel, hogy az adásvétel nem szerelmi alapon történik? :-D

 

Ő vajon venne 2-3x-os áron bármit is, csak azért, hogy a szegény eladót támogassa...?

 

LOL

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (215)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.22 0 0 227

Most pont igen.:((

Előzmény: Vernichter (225)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.22 0 0 226

aztán jönnek megint az egyéb bajok

Előzmény: Vernichter (225)
Vernichter Creative Commons License 2016.08.22 0 0 225

  Most pont beáztok !!!

Előzmény: püfffneki (224)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.22 0 0 224

Az hogy elfér, vagy hogy engedélyezik 2 külön dolog.

Amúgy mennyibe jönne ki egy 40 m es ház?

Ha lenne annyim, akkor nem lenne gond a felújítás.

 

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (221)
joevagyok68 Creative Commons License 2016.08.21 0 0 223

Még valaki számolt...szerintem nem órákat !

Ami egybecseng az empírikus úton szerzett "adataival" !

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=140704238&t=9120324

És milyen meglepő.....hasonló az eredmény a korábbihoz...

És a lényeg !

Nem igényel több energiát ha a házból egy szobát fűtenek, mintha az egész házat fűtenék...

Mint azt állítottad !

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (189)
joevagyok68 Creative Commons License 2016.08.21 0 0 222
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (221)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.21 0 0 221

A fele 400 négyzetméter, egy 40 négyzetméteres ház 10%. El kell férnie...  Felépíted az üres részén ezt meg eladod telekárban.

Előzmény: püfffneki (220)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.21 0 0 220

Nekem óriási, mert sok a beton és kihasználatlan.

Amúgy 800 m2 erre nem hinném hogy engedélyeznének még 1 házat, egyébként meghirdettem a hátsó telekrészt, de 1 érdeklődő sem volt.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (215)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.21 0 0 219

Ami nem került pénzbe és nincs túl magasan, vagy a szomszédban azt azért megcsináltam.

Előzmény: Táblaíróság (217)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.21 0 0 218

Milyen részt tettek hozzá az alapítványok?

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (216)
Táblaíróság Creative Commons License 2016.08.20 0 0 217

Magánházam van amivel törődni kell."

 

Nekem úgy tűnt, hogy eddig sem törődtél vele.

Előzmény: püfffneki (208)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.20 0 0 216

ha az Alapítványok kapnak közpénzt arra, hogy ingatlant vegyenek, aztán arra, hogy felújítsák, akkor a szegények miért ne kaphatnának ugyanerre közpénzt?

 

 

Csak úgy szólok millió pályázat van.

 

Persze úgy hogy bizonyos részét te is hozzáteszed!

Előzmény: püfffneki (207)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.20 0 0 215

Nem ez határozza meg az ingatlan piaci értékét. 

 

Senki nem fog telekárnál többet adni (még kurva rendes ha megadja a telekárat!!!!  mert ott még millióért bontani kell!!!!!), senkit nem érdekel a te problémád.

 

Ha eladod telekárért és elmész egy problémamentes albérletbe, még mindig előrébb leszel mint hogy nyakadon ez a rakás szar.

 

 

Esetleg ha van a telken hely, építs egy pici házat JÓ MINŐSÉGBEN. a többi meg le van szarva.

 

Esetleg, mivel elvileg óriási a telek, megosztani, az üres felét eladni és abból rendbetenni ezt a házat (bár én azt mondom nem érdemes rá egy fillért se költeni)

 

 

Előzmény: püfffneki (214)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.20 0 0 214

Nem lehet  annál lejjebb vinni, mint amiből másik lakhatást lehet szerezni.

Előzmény: a tömeg az tömeg (212)
a tömeg az tömeg Creative Commons License 2016.08.20 0 0 213

 És ha 48  órára mentetek el, akkor mekkora állásra  vetted le ?

Előzmény: Mantis Screamer (201)
a tömeg az tömeg Creative Commons License 2016.08.20 0 0 212

 Vevő mindig akad, csak az árat kell lejjebb vinni.

 

Néha akár az   1 ft -ig is.

Előzmény: püfffneki (210)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.20 0 0 211

akkor rábasztál, ilyen a szelavi

Előzmény: püfffneki (210)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.20 0 0 210

Pontosan ez lenne a cél, de nincs vevő.

Nem egyedüli tulaj vagyok, és senki nem akar annyit adni aminek a feléért kapni lehet akárcsak egy garzont, vagy 1 panelt.

Előzmény: arnyekxxx (209)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.20 0 0 209

eladod és beköltözöl egy panelbe ahol csak fizetned kell a közösköltséget és mással nem kell törődnöd (mármint a saját falaid belsején kívül)

Előzmény: püfffneki (208)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.20 0 0 208

Ez hülyeség.

Magánházam van amivel törődni kell.

Már csak olyat szeretnék, amivel nem kell.

Előzmény: bidámbidám (202)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.20 0 0 207

Nem hinném, hogy én pro izé hogy vegyék el az öröklés lehetőségét.

Összeolvasol mindent aztán kevered. Mennyivel jobb mint a jereváni rádió.

 

Azt nem tudom hogy konkrétan a saját házamról írtam e, hogy javítsa meg a kormány, de úgy általánosságban, ha az Alapítványok kapnak közpénzt arra, hogy ingatlant vegyenek, aztán arra, hogy felújítsák, akkor a szegények miért ne kaphatnának ugyanerre közpénzt?

 

De ez a téma tényleg a politikába való, a szegények topikjába.

Előzmény: bidámbidám (197)
tárkonyos cipó Creative Commons License 2016.08.19 0 1 206

Értem én, hogy nagy az Isten állatkertje, de esküszöm, én még életemben nem láttam még ilyen zagyva, rosszindulatú, korlátolt ostobát.

Egyszerűen ijesztő.

 

tárkonyos cipó Creative Commons License 2016.08.19 0 0 205

Ilyen előzmények után mégis mire vársz...???

 

Tapsra... :)

Előzmény: bidámbidám (197)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!