Keresés

Részletes keresés

hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 1 135

hogy fizet albérleti díjat ÉS ugyan annyi vagy több fűtési költséget mint ahol most van.

 

 

Milyen ugyanannyit vagy többet te szerencsétlen bazmeg.......

 

Szigeteletlen, lyukas, beázó teteje van, az isten kék egét fűti. Egy jól szigetelt kislakást meg szinte kifűt a saját teste.

 

 

Jó nem kell az egészet fűteni

 

 

A legnagyobb baromság "nem az egészet fűteni"

 

Akkor is ugyanannyi hőenergia lesz hogy abban az 1 szobában elviselhető hőmérsékletre fűts.

 

Csak még tönkre is megy a ház 3/4 része.

 

Csak szólok a hő nem áll meg a kisszoba falánál.

 

Előzmény: joevagyok68 (120)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 1 134

Olyanok adnak tanácsot, akik még - vélhetően -életükben nem voltak olyan "élethelyzetben" !

 

 

 

1. Kurvára voltunk "élethelyzetben!!!!

 

2. Az onkológus is csak olyan lehet aki volt rákos?

 

 

Most meg ülve a papa/mama által (is) finanszírozott lakásukban, házukba azt hajtogatják, hogy adja el..

 

 

Lófaszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Én is azon DOLGOZOM hogy legyen.

 

És igen adja el mert Ő SOHA A BÜDÖS KURVA ÉLETBEN NEM FOG TUDNI KEZDENI VELE SEMMIT!!!!!!!!

 

És elárulom más sem.

 

Egy bontandó szar.

 

Tök felesleges költeni rá.

 

 

 

Az ilyet ott kell hagyni, még ha ingyen adja oda valakinek akkor is! Különben belerokkan.

 

 

 

Előzmény: joevagyok68 (131)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 133

megtöltene egy külön topikot, csak az, amit a két mélyszegényes topikon tanácsoltunk neki...

 

De püfffneki kifogásgyáros. Abból mindig van neki bőven.

 

 

Előzmény: Mantis Screamer (132)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 1 132

Na azért őneki vannak "megoldhatatlan" problémái, leginkább azért mert szinte bevallotta, hogy meg se akarja oldani őket, őmaga mondta, ilyen a DNS-e.

Akkor meg tényleg csak mazochizmusból él egy többházas, sok gyümölcsfás, indákkal benőtt telken ahelyett hogy elmenne egy lakásba. Kitalálta hogy 5-10 millió kellene bármilyen megoldáshoz de nincs neki, sőt húszezre sincs egy pár négyzetméteres tetőjavításhoz. Akkor  meg mit akar ? Ha nyerne a lottón tízmillát akkor is ugyanígy állna portája jövőre is, amúgy.

Nem azok rinyálnak akik kezdetben legalábbis megpróbáltak tanácsot adni (aztán rájöttek, felesleges).

Előzmény: joevagyok68 (122)
joevagyok68 Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 131

Azt értem !

Nem is azzal van a baj...

 

Hanem a "tanácsokkal" !

Olyanok adnak tanácsot, akik még - vélhetően -életükben nem voltak olyan "élethelyzetben" !

Ha meg lennének , lehet ők se lennének jobb "lelki állapotban" !

Most meg ülve a papa/mama által (is) finanszírozott lakásukban, házukba azt hajtogatják, hogy adja el..

Mert az milyen 1xű..

Persze...

 

Előzmény: ásítósmacska (127)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 0 130

Dunaújvárosban simán ez volt évekig, jó kis cég volt a DVCSH.

Előzmény: ásítósmacska (121)
japex.. Creative Commons License 2016.08.18 0 0 129

:)

Előzmény: ásítósmacska (128)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 128

Jereváni rádiót hallgat. És utána azt még értelmezi is. Félre. :))))

 

 

Előzmény: japex.. (126)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 127

Értsd már meg, hogy éVEK ÓTA ismerjük őt, meg a sirámait.....!

 

Nem akarok IRL-ezni, bár ő maga írta le, hogy hol lakik.

Meg az összes körülményeit...

 

 

Előzmény: joevagyok68 (125)
japex.. Creative Commons License 2016.08.18 0 2 126

A boldogtalanság fő oka a választás lehetőségeinek szinte korlátlansága. Ezt is a rádióban hallottam.

Ülsz a tornácon és megy a Kossuth, mellé egy füves cigi, hallod, fasznak se lenne kedve belefogni bármibe is :)

Előzmény: püfffneki (91)
joevagyok68 Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 125

Majd aki olyanba lakik leírja...

alapdíj, nyáron is ! , rendelkezésre állás , melegvízdíj, fűtésköltség...

Lehet meglepődné-l/nk, hogy mennyi is az szummában egy évre !

Előzmény: ásítósmacska (121)
joevagyok68 Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 124

Ne kezdjük már előröl !

Vidéken - de tényleg vidéken, amiről szó volt , bár írtam, nem tudom merre lakik - 30-40 m2-es panel....

Persze hőközponttal, meg távfűtéssel...

 

Hol ?

Előzmény: ásítósmacska (121)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 123

Minek kéne TÖMEGÉVEL lakás az egyszem püfffnekinek...? :-DDD

 

 

Előzmény: joevagyok68 (122)
joevagyok68 Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 122

Ez nem "kitalálás" kérdése !

Csak józan paraszti ész , meg "nyitott" szem kell hozzá !

Amit ugye nála IS hiányoltok !

CSak hát ugye

"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha,

Mindíg más a hibás, mindíg más az ostoba "

 

"pesthez" közeli városokba sincsenek tömegével az említett méretű/új lakások....

Előzmény: Mantis Screamer (117)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 0 121

Ne mondd már, hogy egy 30-40 nm-es panel fűtési költsége több, mint egy szigeteletlen kádárkockáé...!

 

 

Előzmény: joevagyok68 (120)
joevagyok68 Creative Commons License 2016.08.18 0 0 120

Kurvára..

Viszont ha elad/költözik, megvan annak az "előnye", hogy fizet albérleti díjat ÉS ugyan annyi vagy több fűtési költséget mint ahol most van.

Mert ugye egy 10x10-es tömör tégla kádárkocka csak megköveteli gázból a 3000m3/évet..

Jó nem kell az egészet fűteni

Mennyivel is lesz előrébb ?

 

Jaaa.... annyival , hogy lehet az új helyen nincsenek fák a kertben és nincs "növény" a falon...

Meg lehet kazánház se lesz...

így legalább az nem ázik be...

viszont fával se fűthet...

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (118)
japex.. Creative Commons License 2016.08.18 0 0 119

Sose tudni ki van a nick mögött..

Előzmény: ásítósmacska (111)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 0 118

Ha albérletezik kurvára mindegy ha odébb költözik.

Előzmény: joevagyok68 (116)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 0 117

ebben a topikban nem igazán akarnám én kitalálni, mi a szarkazmus és mi a komoly

Előzmény: joevagyok68 (116)
joevagyok68 Creative Commons License 2016.08.18 0 0 116

Vidéken ?

Sok van ?

Új építésű

30 m2-es

Bérlakásból

Hát persze...

Királyfi

 

Előzmény: Mantis Screamer (115)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 0 115

Ha sok van és nyomott áron akkor miért nehéz ?

Előzmény: joevagyok68 (103)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 0 114

ilyen a DNS-e...

Előzmény: ásítósmacska (106)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 0 113

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (112)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 1 112

Püffneki kertje:

 

:D :D :D :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 111

:-))))))))))))

 

(ha ismernéd már évek óta a poltopikokról, nem csodálkoznál ilyen "apróságokon"... :-DDD)

 

 

Előzmény: japex.. (107)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 110

:-D :-D

 

(vagy a tömény hülyeség miatt inkább a halálba menekült....)

 

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (109)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 1 109

Szerintem a párját is a húsevő kúszónövény ette meg.

Előzmény: japex.. (107)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 1 108

Leülsz a tövébe, oszt nézed, hogy kúszik..... 

Hátha téged is befon...

 

Előzmény: ásítósmacska (94)
japex.. Creative Commons License 2016.08.18 0 1 107

A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.

 

A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.

Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék.

 

Előbb még azt mondtad, hogy a fákat ti ültettétek és picik voltak, most már a szomszédban vannak a fák?? Imádom!! :)

 

Teljesen álomszerű az egész történet, fák átkerülnek a szomszédba, a futónövény megfojt mindent és mindenkit, akár Towlie írna az írógép mögött piros szemekkel, teljesen beszívva. 

Komolyan szeretném, ha leírnád mi lett a 20 év alatt a lakókkal, hogyan tűnt el a párod, stb. :)

Előzmény: püfffneki (98)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 106

Saját maga számára csinál álindokokat (álösszegekkel), hogy miért NE fogjon bele már valamibe!

 

Nyilvánosan síránkozni - ez az életeleme.

 

 

Előzmény: arnyekxxx (105)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!