Keresés

Részletes keresés

hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 1 109

Szerintem a párját is a húsevő kúszónövény ette meg.

Előzmény: japex.. (107)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 1 108

Leülsz a tövébe, oszt nézed, hogy kúszik..... 

Hátha téged is befon...

 

Előzmény: ásítósmacska (94)
japex.. Creative Commons License 2016.08.18 0 1 107

A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.

 

A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.

Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék.

 

Előbb még azt mondtad, hogy a fákat ti ültettétek és picik voltak, most már a szomszédban vannak a fák?? Imádom!! :)

 

Teljesen álomszerű az egész történet, fák átkerülnek a szomszédba, a futónövény megfojt mindent és mindenkit, akár Towlie írna az írógép mögött piros szemekkel, teljesen beszívva. 

Komolyan szeretném, ha leírnád mi lett a 20 év alatt a lakókkal, hogyan tűnt el a párod, stb. :)

Előzmény: püfffneki (98)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 106

Saját maga számára csinál álindokokat (álösszegekkel), hogy miért NE fogjon bele már valamibe!

 

Nyilvánosan síránkozni - ez az életeleme.

 

 

Előzmény: arnyekxxx (105)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 1 105

Ehhez pedig sok -sok pénz kell.

5-10 millió.

 

"Lószart, mama"

mondaná erre a legnagyobb politikus

 

Mármint ha az általad eddig felsorolt problémák vannak, nem pedig az, hogy mondjuk téglaalapra raktátok a házat vízszigetelés nélkül és az emeletig nedves emiatt a fal.

Előzmény: püfffneki (91)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 2 104

na helyben vagyunk....

 

Sok az eső....

 

Tavaly meg feszt azon síránkoztál, hogy minden taplószáraz, és nincs pénzed locsolni.....

 

LOL

Előzmény: püfffneki (98)
joevagyok68 Creative Commons License 2016.08.18 0 0 103

Nem tudom merre felé lakik, DE "vidéken" azért ezt még egy hétnyelvű hétdiplomás IS nehezen lépné meg !

Már csak peremfeltételek miatt is..

30 m2-es

új

bérlakás

 

százával vannak és éppen ezért nyomott áron adják ki őket..

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (102)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 1 102

Mit vezessek le baszki?

 

Megnézed mennyi a környéken az üres telek.

 

Leveszel 1 milliót belőle mert annyi a bontás. 

 

Eladod annyiért.

 

Elmész egy 30 négyzetméteres, új építésű, bérelt, problémamentes lakásba.

 

Amit fillérekért fenntarthatsz.

Előzmény: püfffneki (100)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 101

Már többször is megtettem. Ne foglalkozzak vele majd ő elintézi, nyugodjak meg.

Aztán 2 év alatt se történt semmi.

 

Sőt olyan is volt hogy azt állította, hogy megtette, majd le fog az száradni.

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (99)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 100

Ezt vezesd mán le hogy képzeled.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (97)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 2 99

És nem lehet átcsöngetni, hogy "levágnám a falamról a kúszónövényt" ?

Előzmény: püfffneki (98)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 98

A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.

 

A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.

Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék.

Előzmény: arnyekxxx (84)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 1 97

Csak reménykedem, hogy eccer csak felébredek és hopp, már egy iciripiciriben lakom.

 

 

 

Bazmeg!!!!!

 

Eladod telekárban és holnap lakhatsz iciripiciriben!!!! 

Előzmény: püfffneki (82)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 0 96

5-10 millió kell ahhoz, hogy  a kezedbe vegyél egy metszőollót / kisfűrészt, és elkezdjed levagdosni a borostyánt/vadszőlőt a falról...???

 

Anyámborogass! :-D

 

 

Előzmény: püfffneki (91)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 95

Sajnos ez nem trollkodás.

 

Évek óta láthatjuk a ténykedését. Ez komolyan gondolja. :(((((

 

 

Előzmény: Mantis Screamer (86)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 94

Egy darabig nem is volt baj. lassan növögetett de 5 éve mióta Ő nincs mintha megtáltosodott volna , aggasztóan kúszik a tetőre , kéményre.

 

 

Aha.

 

És nincs egy metszőollód, hogy levagdosd.......

 

Leülsz a tövébe, oszt nézed, hogy kúszik..... 

Hátha téged is befon... Maradj ott - és aztán nem lesz gondod arra, amit annyira vársz....

 

LOL

 

 

 

Előzmény: püfffneki (80)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 93

Uramatyám...! :-DDD

 

 

Előzmény: püfffneki (76)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 92

Gondoltam rá hogy nem ide való, de valahogy nem passzolt az aktuál politikába.

 

 

Előzmény: Mantis Screamer (86)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 91

A boldogtalanság fő oka a választás lehetőségeinek szinte korlátlansága. Ezt is a rádióban hallottam.

 

Igazad van, annyi a baj, hogy fogalmam sincs hol kezdhetném a rendbehozatalt.

OK.

Felsöpörtem az udvart. Egy dolog kipipálva.

 

Ezt a probléma halmazt egyben kell megoldani hogy láccata legyen.

Ehhez pedig sok -sok pénz kell.

5-10 millió.

Előzmény: japex.. (87)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 1 90

"De én csak úgy mondtam, tőlem soha nem lett volna megvalósítva."

 

Ez az egy mondatod önmagában is hiteles.

Előzmény: püfffneki (80)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 0 89

:))))

Előzmény: japex.. (87)
mevet Creative Commons License 2016.08.18 0 1 88

 "...ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza."

 

Ez azért van, mert a DNS fordított arányban áll az IQ-val, ami viszont peptid kötésben van a proteinnel, másképpen fogalmazva, a baj nem jár egyedül, mellette van a szamovár is. 

 

Ha nem szeretnél sokat rákölteni a tetőre, keresd Mekk Eleket, pár fej káposztáért megoldja neked.

<iframe width="420" height="315" src=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Előzmény: püfffneki (75)
japex.. Creative Commons License 2016.08.18 0 1 87

Először azt hittem csak simán hülye vagy, de rájöttem, hogy inkább művész lehetsz. A problémára nem is igazán akarsz már megoldást, hisz annyi minden szar, hogy reménytelen kijavítani, inkább csak kiírod magadból és ezzel minket is remekül szórakoztatsz. Az egész egy szürreális világot idéz meg, kicsit a Száz év magány jut eszembe, már csak a nagy diófa és a hangyák hiányoznak. A szereplőket is szeretnénk megismerni.

Előzmény: püfffneki (80)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 2 86

:D

 

mivel ez nem polityikás rész én különösen próbáltam konstruktív lenni, de már kész vagyok teljesen a topikgazdától

abban bízom, hogy valójában nem ilyen ostoba és haszontalan, csak szívat minket ezzel a trollkodással, mert ki az aki tényleg ország-világ elé akarja tárni őszintén a brutális szellemi defektusait ?

Előzmény: arnyekxxx (79)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 1 85

"baj" az én szótáramban az aminek a megoldása drága és bonyolult, neadjisten lehetetlen. Amiket felsoroltál azokat különösebb macera nélkül meg lehet oldani és nem kell hozzá egy uj ház ára.

 

Egyébként hogyan szigetelnél egy erkélyt?

 

körberagasztanám szigetelőanyaggal.

 

 

Előzmény: püfffneki (83)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 1 84

Vágd le

 

vagy szomorkodj tovább

Előzmény: püfffneki (80)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 83

Te meg azt írtad hogy a baj nem itt kezdődik.

Egyébként hogyan szigetelnél egy erkélyt? Rájöttem, hogy ami csak úgy kilóg azt  erkélynek nevezik.

Előzmény: arnyekxxx (81)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 82

Komolyan nem igazán akarom. Tekintve hogy mennyi baja van nem szívesen sóznám rá senkire.

Csak reménykedem, hogy eccer csak felébredek és hopp, már egy iciripiciriben lakom.

Előzmény: arnyekxxx (79)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 2 81

Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.

 

Valaki itt panaszkodott egy gyűlölt szigeteletlen teraszra, rossz a memóriám nem emléxek rá ki is volt az. Valószínűleg az ásitómacsek lehetett, vagy az Ottó.

Előzmény: püfffneki (76)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 80

Szorongásaim 3. nagy okozója a sok ződség.

 

Persze én vagyok a ludas. Mikor úgy 10 éve már nagyon láccott a hátsó falon, hogy újra vakolásra szorul, akkor én felvetettem, hogy mi lenne ha befuttatnánk borostyánnal, ami elfedné?

De én csak úgy mondtam, tőlem soha nem lett volna megvalósítva.

Bezzeg a párom megtette.

Egy darabig nem is volt baj. lassan növögetett de 5 éve mióta Ő nincs mintha megtáltosodott volna , aggasztóan kúszik a tetőre , kéményre. Brrrrr...

 

A kertbe meg 19 fa van. Amikor elültettük, mind aranyos picike volt most meg egy dzsungelben élek.

Gondolom ez is csak nekem rémes, de jobban szeretnék csak füvet nyírni a veteményesen kívül.

És egy pár elég közel van a házhoz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!