Keresés

Részletes keresés

hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 1 102

Mit vezessek le baszki?

 

Megnézed mennyi a környéken az üres telek.

 

Leveszel 1 milliót belőle mert annyi a bontás. 

 

Eladod annyiért.

 

Elmész egy 30 négyzetméteres, új építésű, bérelt, problémamentes lakásba.

 

Amit fillérekért fenntarthatsz.

Előzmény: püfffneki (100)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 101

Már többször is megtettem. Ne foglalkozzak vele majd ő elintézi, nyugodjak meg.

Aztán 2 év alatt se történt semmi.

 

Sőt olyan is volt hogy azt állította, hogy megtette, majd le fog az száradni.

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (99)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 100

Ezt vezesd mán le hogy képzeled.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (97)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 2 99

És nem lehet átcsöngetni, hogy "levágnám a falamról a kúszónövényt" ?

Előzmény: püfffneki (98)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 98

A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.

 

A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.

Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék.

Előzmény: arnyekxxx (84)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 1 97

Csak reménykedem, hogy eccer csak felébredek és hopp, már egy iciripiciriben lakom.

 

 

 

Bazmeg!!!!!

 

Eladod telekárban és holnap lakhatsz iciripiciriben!!!! 

Előzmény: püfffneki (82)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 0 96

5-10 millió kell ahhoz, hogy  a kezedbe vegyél egy metszőollót / kisfűrészt, és elkezdjed levagdosni a borostyánt/vadszőlőt a falról...???

 

Anyámborogass! :-D

 

 

Előzmény: püfffneki (91)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 95

Sajnos ez nem trollkodás.

 

Évek óta láthatjuk a ténykedését. Ez komolyan gondolja. :(((((

 

 

Előzmény: Mantis Screamer (86)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 94

Egy darabig nem is volt baj. lassan növögetett de 5 éve mióta Ő nincs mintha megtáltosodott volna , aggasztóan kúszik a tetőre , kéményre.

 

 

Aha.

 

És nincs egy metszőollód, hogy levagdosd.......

 

Leülsz a tövébe, oszt nézed, hogy kúszik..... 

Hátha téged is befon... Maradj ott - és aztán nem lesz gondod arra, amit annyira vársz....

 

LOL

 

 

 

Előzmény: püfffneki (80)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 93

Uramatyám...! :-DDD

 

 

Előzmény: püfffneki (76)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 92

Gondoltam rá hogy nem ide való, de valahogy nem passzolt az aktuál politikába.

 

 

Előzmény: Mantis Screamer (86)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 91

A boldogtalanság fő oka a választás lehetőségeinek szinte korlátlansága. Ezt is a rádióban hallottam.

 

Igazad van, annyi a baj, hogy fogalmam sincs hol kezdhetném a rendbehozatalt.

OK.

Felsöpörtem az udvart. Egy dolog kipipálva.

 

Ezt a probléma halmazt egyben kell megoldani hogy láccata legyen.

Ehhez pedig sok -sok pénz kell.

5-10 millió.

Előzmény: japex.. (87)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 1 90

"De én csak úgy mondtam, tőlem soha nem lett volna megvalósítva."

 

Ez az egy mondatod önmagában is hiteles.

Előzmény: püfffneki (80)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 0 89

:))))

Előzmény: japex.. (87)
mevet Creative Commons License 2016.08.18 0 1 88

 "...ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza."

 

Ez azért van, mert a DNS fordított arányban áll az IQ-val, ami viszont peptid kötésben van a proteinnel, másképpen fogalmazva, a baj nem jár egyedül, mellette van a szamovár is. 

 

Ha nem szeretnél sokat rákölteni a tetőre, keresd Mekk Eleket, pár fej káposztáért megoldja neked.

<iframe width="420" height="315" src=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Előzmény: püfffneki (75)
japex.. Creative Commons License 2016.08.18 0 1 87

Először azt hittem csak simán hülye vagy, de rájöttem, hogy inkább művész lehetsz. A problémára nem is igazán akarsz már megoldást, hisz annyi minden szar, hogy reménytelen kijavítani, inkább csak kiírod magadból és ezzel minket is remekül szórakoztatsz. Az egész egy szürreális világot idéz meg, kicsit a Száz év magány jut eszembe, már csak a nagy diófa és a hangyák hiányoznak. A szereplőket is szeretnénk megismerni.

Előzmény: püfffneki (80)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 2 86

:D

 

mivel ez nem polityikás rész én különösen próbáltam konstruktív lenni, de már kész vagyok teljesen a topikgazdától

abban bízom, hogy valójában nem ilyen ostoba és haszontalan, csak szívat minket ezzel a trollkodással, mert ki az aki tényleg ország-világ elé akarja tárni őszintén a brutális szellemi defektusait ?

Előzmény: arnyekxxx (79)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 1 85

"baj" az én szótáramban az aminek a megoldása drága és bonyolult, neadjisten lehetetlen. Amiket felsoroltál azokat különösebb macera nélkül meg lehet oldani és nem kell hozzá egy uj ház ára.

 

Egyébként hogyan szigetelnél egy erkélyt?

 

körberagasztanám szigetelőanyaggal.

 

 

Előzmény: püfffneki (83)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 1 84

Vágd le

 

vagy szomorkodj tovább

Előzmény: püfffneki (80)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 83

Te meg azt írtad hogy a baj nem itt kezdődik.

Egyébként hogyan szigetelnél egy erkélyt? Rájöttem, hogy ami csak úgy kilóg azt  erkélynek nevezik.

Előzmény: arnyekxxx (81)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 82

Komolyan nem igazán akarom. Tekintve hogy mennyi baja van nem szívesen sóznám rá senkire.

Csak reménykedem, hogy eccer csak felébredek és hopp, már egy iciripiciriben lakom.

Előzmény: arnyekxxx (79)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 2 81

Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.

 

Valaki itt panaszkodott egy gyűlölt szigeteletlen teraszra, rossz a memóriám nem emléxek rá ki is volt az. Valószínűleg az ásitómacsek lehetett, vagy az Ottó.

Előzmény: püfffneki (76)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 80

Szorongásaim 3. nagy okozója a sok ződség.

 

Persze én vagyok a ludas. Mikor úgy 10 éve már nagyon láccott a hátsó falon, hogy újra vakolásra szorul, akkor én felvetettem, hogy mi lenne ha befuttatnánk borostyánnal, ami elfedné?

De én csak úgy mondtam, tőlem soha nem lett volna megvalósítva.

Bezzeg a párom megtette.

Egy darabig nem is volt baj. lassan növögetett de 5 éve mióta Ő nincs mintha megtáltosodott volna , aggasztóan kúszik a tetőre , kéményre. Brrrrr...

 

A kertbe meg 19 fa van. Amikor elültettük, mind aranyos picike volt most meg egy dzsungelben élek.

Gondolom ez is csak nekem rémes, de jobban szeretnék csak füvet nyírni a veteményesen kívül.

És egy pár elég közel van a házhoz.

arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 1 79

Ezt már írtam korábban, hogy más helyen olvastam, hogy ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza.

 

a sok baromság között amit már írtál ez is elfér.

 

Ja és nincs fényképező alkalmatosságom

 

kétezeré kapsz az ósanban kamerás (blutuszos, mp3lejátszós, zseblámpás, FMrádiós) telefont és még egy praktikumos sim-et is adnak mellé

 

egyébként komolyan fénykép nélkül akarod eladni a házad?

Előzmény: püfffneki (75)
gitana19 Creative Commons License 2016.08.18 0 1 78

Kisséééé?????

Előzmény: Mantis Screamer (74)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 2 77

"Ja és nincs fényképező alkalmatosságom"

 

szereztél két perc röhögést

Előzmény: püfffneki (75)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 76

Nem világos, hogy a hő miért menne az Isten kék egébe.

Itt megvan a lehetősége annak, hogy annyira melegítsek amennyit a pénztárcám enged.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (71)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 75

Ezt már írtam korábban, hogy más helyen olvastam, hogy ez benne van a DNSben, ezért van az hogy egyeseket a baj erősebbé tesz a többit pedig letaglózza.

 

Ja és nincs fényképező alkalmatosságom

Előzmény: Mantis Screamer (74)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 0 74

azért kissé kádárista a felfogásod

 

mintha azt várnád, hogy valaki fénykép nélkül messzi távolból tutira oldja meg úgy a dolgot, hogy neked pénzbe egyáltalán ne kerüljön

amíg ez nem történik meg addig meg panaszkodsz a sanyarú sorsra és nézegeted ahogy csöpög befele a víz

és ha mégis feldereng valami ötlet akkor az meg nem tetszik és kész és különben meg szar a terasz is

miközben azért nem tűnik ez a probléma sem gigantikusnak sem megoldhatatlannak, de gyanítom a te életedben már így marad ez  ha megtartod a házat

vigasztaljon hogy nem vagy egyedül, ez egy embertípus amibe tartozol

Előzmény: püfffneki (67)
Táblaíróság Creative Commons License 2016.08.17 -1 1 73

Fotókat akarunk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!