Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2020.02.03 -10 2 157

Strog nincs. 

Stroke van, de annak gyógyulását nem segíti elő a különbözö nem gyógyszer,  étvágy kiegészítők. 

Tudom, átéltem, 1984-ben elkapott. Gyógyszerek ,az agyi és hozzá közvetlen kapcsolódó érhálózat erősítők és nem étvágy fokozó cuccok. Nem tudom tudod e, a stroke agyi infarktus! 

Átmenet bénultságot okoz, - jobboldali teljes bénulásom volt 

Beszéd zavar, -alig tudtam beszélni, szinte makogtam

Értelmezési nehézség, - egy nap alatt képtelen voltam 1 nyomtatott oldalt értelmezni

Elfelejtettem szavakat, kiesett a helyesírás, orosz, angol nyelveket elfelejtettem

Betü és szócserélés

Maradandő hőérzet gondok, - jobb kezemen, karomon nincs sem hideg, sem meleg érzet

és sok sok idegi alapon keletkezett gond, de étvágy probléma nem volt, sőt.

Szóval nem értem, mifenének tömték a semmit sem értő, de drága bogyók? Sajnos megtapasztaltad, nem ért semmit.

Most éppen 4.  éve rákos vagyok, de most is semmibe veszem a műtrutymókat. Hidd el, már már tudod, azért mert nem tiltott valami "csoda",attól még nem gyógyít.

 

Előzmény: rátótia (156)
rátótia Creative Commons License 2020.01.31 -3 9 156

Nem reklámozom, de a halál oka nem a rákbetegség, hanem  a Strog miatti leépülés volt. A megmaradt étrend kiegészítők pedig legalább segítettek a súlygyarapodásban és némi fizikai megerősödésben. Egyébként szívesen adom ingyen arra rászoruló betegnek, aki ugyanezeket issza, de fizet értük. 

 

Előzmény: japipapi (155)
japipapi Creative Commons License 2020.01.31 -8 1 155

Részvétem.

De, legalább ne reklámozd, hogy mennyire hasznos voltak a gyógyszerek! :-(

 

Előzmény: rátótia (152)
japipapi Creative Commons License 2020.01.31 -8 1 154

Most olvasom.......

 Ezt a baromságot!

Nem fáj a fejed?

 

Előzmény: Láló 36 (146)
rátótia Creative Commons License 2020.01.30 0 0 153

Az alábbi bejegyzésemmel kapcsolatban jelzem, hogy megtaláltam a blokkot!

 

rátótia Creative Commons License 2020.01.30 -3 0 152

Férjem elhalálozása miatt megmaradtak az alábbi bontatlan, noveber végén, ill. december végén vásárolt gyógyszerek, és étvágy-kiegészítök:

3 doboz MEGACE belsőleges szuszpenzió /dobozonként 240ml/, 3 karton /3x30doboz/ MediDrink Plusz gyümölcsízű ital, + ugyanebből még 19 doboz. Ezektől a beteg jól eszik, hízik. Megmaradt még 1 doboz Chihotal 400mg filmtabletta/100 db/, 1 doboz Ferrograd Folic filmtabletta /30db/, 1 doboz Merckformin 1000mg filmtabletta /30 db/. Valamennyi termék lejárati ideje 2020. 08. hónap. A blokkot nem tettem el, hisz nem számítottunk arra, hogy a meglévő tüdőtumor mellé egy nagyon erős Strog is eléri a férjemet. Az étvágy-kiegészítőket orvos által felírt vényköteles recept alapján váltottuk ki, ezeket a tumor miatti fogyására kapta, de nagyon hasznos volt. A tablettákat a Strog betegségre szedte. Ha valaki ilyet szed, vagy javasolja neki az orvos szívesen segítek. Kérem, hogy a visszajelzéseket a nickmargit@gmail.com  e-maill címew küldjék. Köszönöm.

Láló 36 Creative Commons License 2019.08.23 -1 0 151

Ha erre jársz, kérlek nézd meg, mail ment.

 

Előzmény: forgione1 (148)
Láló 36 Creative Commons License 2019.08.23 -1 0 150

Ha erre jársz, kérlek nézd meg, mail ment.

Előzmény: Láló 36 (149)
Láló 36 Creative Commons License 2019.08.18 -1 0 149

Csak priviben.

Előzmény: forgione1 (148)
forgione1 Creative Commons License 2019.08.18 0 2 148

Na neeee, ezt inkább meg se láttam.

Előzmény: Láló 36 (146)
forgione1 Creative Commons License 2019.08.18 0 0 147
Láló 36 Creative Commons License 2019.08.18 -2 0 146

"Amúgy se lenne orvos aki befecskendezi a tumorba vagy bárhová a szervezeten belül. "

Ha az életem múlna ezen akkor én beadnám magamnak vagy megkérnék valaki igen közelit. Megjelöltetném maszek ultrahang vizsgálattal hol van, milyen mélyen, jó adag fájdalomcsillapító és had menjen.

Előzmény: forgione1 (143)
Láló 36 Creative Commons License 2019.08.18 -2 0 145

Valaki küldött termék ajánlókat erre a fórumra hivatkozva. Nézegetem.

Előzmény: forgione1 (142)
Láló 36 Creative Commons License 2019.08.18 -1 0 144

Akkor mondjál valamit. Lehet privátban is. Megköszönném, ha lenne valami fogódzó.

Előzmény: forgione1 (143)
forgione1 Creative Commons License 2019.08.18 0 2 143

Megpróbálunk szerezni ilyen szert esetleg, amiről szó volt.

 

Teljesen fölösleges!

Ne szerezzetek semmit, mind átverés!

Amúgy se lenne orvos aki befecskendezi a tumorba vagy bárhová a szervezeten belül. 

Előzmény: Láló 36 (139)
forgione1 Creative Commons License 2019.08.18 0 0 142

Én biztos, hogy nem küldtem.

Előzmény: Láló 36 (141)
Láló 36 Creative Commons License 2019.08.18 -1 0 141

Te küldtél emailt?

Előzmény: forgione1 (137)
Láló 36 Creative Commons License 2019.08.18 -1 0 140

"De hogyhogy csak most derült ki? Nem volt valami előzménye?"

Fájt a gyomra, kiderült, hogy gyomor fekélye van. Nem akart semmiképp, az istennek se bemenni. Sárga is volt. Végül bement. 

 

"Eddig milyen kezeléseket kapott?"

Csak vizsgálták. Valami cső félét akarnak neki betenni, hogy ne legyen sárga, utána kemoznának.

 

 

"Te mint rokon mennyire vagy kompetens a témában, célszerűbb lenne ha ő maga tudna válaszolni akár privátban is."

 

Nem vagyok eléggé kompetens. Vannak sokkal közelebbi rokonai is.

 

"Nem biztos, hogy nyilvánosan kellene beszélni az egészségi állapotának részleteiről. Ez a ti döntésetek."

Menjünk át privát beszélgetésbe.

Előzmény: forgione1 (137)
Láló 36 Creative Commons License 2019.08.18 0 0 139

Az immunrendszer annyira nem lehet tropa, mert nem volt még kemózva ő. 

Nem tudom mi az igazság, de a te igazságodat se hagyom figyelmen kívül. Több úton kell elindulni. Az orvosok csinálnak valamit, te mondasz valamit, ha tudod konkrétan mit csináljunk azt is akár elfogadhatjuk. Megpróbálunk szerezni ilyen szert esetleg, amiről szó volt.

Előzmény: forgione1 (136)
Láló 36 Creative Commons License 2019.08.18 -1 0 138

"Ide figyelj!

Az immunterápia létezik. Gondolod, ha az orvos, onkoteam nem lát megoldást, mi a "gyakorlott" rákosok tudjuk a megoldást? Mi nem szeretnénk tünetmentesen élni? Az utolsó Kasler-i  medicina az ima, - szerinte. 

Egyenlőre a tudománymég nem ura a rákos sejteknek. Sajnálom rokonod. "

 

Az immunsejtek idáig csak ímmel ámmal foglalkoztak a rákos sejtekkel. Most, ha elolvastad a cikket, meg megnézted a videót láthatod, hogy ettől a két anyagtól megtáltosodnak. Le van írva a cikkben a hatásmechanizmusuk. 

 

A probléma ott van, hogy ez a rák téma, új kutatási eredmény stb. El van devalválódva. Szócséplés. Annyi, de annyi reménykeltő hír volt, annyi de annyi átverés, kuruzsló, hogy bárki ilyesmiről hall egyből csak ezek jutnak eszébe és legyint egyet. Nem oktalanul. De aki a biológiában ehhez elég járatos (nem kell professzornak lenni) az látja, hogy ez más, radikálisan más. Egyáltalán nem úgy működik mint a kemó. KIs sejtbiológia, orvosi élettan ismeretek kellenek. Aki ezekről még nem hallott, nem olvasott ilyen könyveket, az nem túl sokat érthet ebből a cikkből, így besorolja a többi "csodás rákgyógyszer" közé. Még az is lehet, hogy igaza van, lesz, de ez másnak látszik.  

Előzmény: japipapi (135)
forgione1 Creative Commons License 2019.08.17 0 1 137

Most derült ki két hete. 54 éves,

 

Sajnos ez nem korfüggő.

De hogyhogy csak most derült ki? Nem volt valami előzménye?

Ha a májfunkció csökken annak számos jele van.

 

Konkrétan mi a diagnózis és mit mondanak javasolnak az orvosok?

 

Eddig milyen kezeléseket kapott?

 

Te mint rokon mennyire vagy kompetens a témában, célszerűbb lenne ha ő maga tudna válaszolni akár privátban is.

Nem biztos, hogy nyilvánosan kellene beszélni az egészségi állapotának részleteiről. Ez a ti döntésetek.

Előzmény: Láló 36 (131)
forgione1 Creative Commons License 2019.08.17 0 1 136

Bekell adni a rákba

 

Jah, persze :-D

Az meg majd tudja, hogy mit kell csinálni.

Immunrendszer ilyenkor amúgy is tropa. Egy beadott valamivel meg nem fog az immunrendszer varászütésre újjáéledni és legyőzni a rákot.

Ez mese, gumicsont.

 

Nem így működik!!!!

 

Ha kialakult a rák, ráadásul áttétes, akkor azt immunrendszer már soha nem fogja magától legyőzni.

Ha letudná győzni akkor kisem alakult volna rák. Csírájában elfojtotta volna. Nem pedig egy ereje teljében elhatalmasodott és áttétes daganatot majd legyőz. Ugyan már!

 

Ilyen állapotban a szervezet már amúgy is agyonra levan terhelve. Nem lehet az immunrendszert ebben a fázisban egy egészséges ember szintjére felhozni. Aki ezt mondja hazudik!

 

Mi az ami működik?

A kemó válogatás nélkül megöli a gyorsan szaporodó sejteket.  Válogatás nélkül mindet! Azokat is melyek létfontosságúak. De megöli a rákos sejteket is a csúcsra járatott kemó. 

Számos káros hatása van, miközben egyben verseny is, hogy a szervezet erősebb avagy a rák. Ezért fontos az orvos felelőssége, hogy milyen dózist ír elő. Olyat kell neki amit a  szervezet túlél, de ha alacsonyra veszi akkor rák is túléli.

 

 

A jó megoldás viszont különbséget tud tenni hasznos és káros sejt közt vagyis irányított sejtpusztulást okoz. Csak és kizárólag az úgynevezett rosszindulatú sejteket pusztítja el.

Persze nem találomra, hanem kőkemény biokémia által különbözteti meg, amit az első reagenssel kell előidézni. A második fázis pedig elindítja az irányított sejtpusztulást.

 

 

Előzmény: Láló 36 (132)
japipapi Creative Commons License 2019.08.17 0 1 135

Ide figyelj!

Az immunterápia létezik. Gondolod, ha az orvos, onkoteam nem lát megoldást, mi a "gyakorlott" rákosok tudjuk a megoldást? Mi nem szeretnénk tünetmentesen élni? Az utolsó Kasler-i  medicina az ima, - szerinte. 

Egyenlőre a tudománymég nem ura a rákos sejteknek. Sajnálom rokonod. 

Ha, sikerül előre lépni, az a megelőző évtizedek kísérlet eredménye, mire klinikai bevezetésre kerül. Az egêr azért nem ember bármilyen is biológiai hasonlóság van. 

Biztosan egykor lesz megoldás, de 1 év múlva vagy 200 év múlva. Pechünk van, most élünk. (talán még egy kicsit)

  

Előzmény: Láló 36 (132)
japipapi Creative Commons License 2019.08.17 0 1 134

👏😂

Előzmény: forgione1 (130)
Láló 36 Creative Commons License 2019.08.17 -1 1 133
Láló 36 Creative Commons License 2019.08.17 -3 0 132

Elolvastad ezt a linket? Olvasd el. Radikálisan más mint a kemó. Az immunrendszerre épít. A kis nanorobotokra, amik ott keringenek a vérben a "T" limfocitákra. Amiket idáig lebénított a molekuláival a rák. Most már nem.

https://mta.hu/tudomany_hirei/a-felebresztett-immunrendszer-kisopri-a-daganatot-108737

 

Azt kérdezném valakitől, hogy van -e fogalma, elképzelése arról, hogyha ezt megszerezzük ki adhatja be? Be kell adni a rákba. Természetesen saját felelőségre. Ez nem méreg, mint a kemo, ez simán csak fehérjét tartalmaz meg némi DNS darabkákat. Ilyen amúgy is rengeteg kering a vérben. Szóval nem mérgező. Az elképzelés, az, hogy megvesszük a netről, a megadott linkeken és valaki ultrahang alatt beadná a tumorba. 

Előzmény: japipapi (128)
Láló 36 Creative Commons License 2019.08.17 -1 0 131

Nesze semmi fogd meg jól. Ez legalább valami. Az orvosok nem mondanak semmi jót. Mondjál jobbat ha tudsz.

 

Az orvos nem tud segíteni, az amit linkeltem nem jó, a többi kuruzsló, akkor mi jó? Mitől maradhat esetleg életben? Áttétes májrák. Műthetetlem mert az ereknél és csöveknél van a legnagyobb. Be van sárgulva. Most derült ki két hete. 54 éves, még élhetne. 

Előzmény: forgione1 (129)
forgione1 Creative Commons License 2019.08.17 0 0 130

Azt mondják a szektások, hogy amit elképzelsz azt be is vonzod :-)

Szóval tudatlanul ne képzelődj :-)

Előzmény: japipapi (128)
forgione1 Creative Commons License 2019.08.17 0 2 129

Időnként mindig bedobnak egy-egy reményt keltő gumicsontot, aminek persze pont úgy van valóságalapja mint a hollywoodi filmeknek, hiszen az ötlet az életből származik.

 

Csakhogy ebben a témában nem cél a megoldás(ok) széles körű kiterjesztése, hiszen a kemó óriási üzlet.

 

Ennek a cikknek is van valóságalapja, még mutatós ábra is készült róla :-) Sőt még a hatásmechanizmusának elvi elve sem teljesen légből kapott, de ordít róla, hogy csak gumicsont.

Ez minden valós szakembernek egyből lejön, aki dolgozik a már évtizedek óta kidolgozott és működő terápiával.

 

Aztán persze ne felejtsük el a sok kókler kuruzslót, akik hatástalan vackokat árulnak csillagászati árakon.

Erre is épült egy sor üzlethálózat, ami nem az emberi kapzsiságra hanem a félelemre alapoz.

A félelmet pedig remekül táplálja a közmédia és maga az egészségügy is.

Előzmény: Láló 36 (127)
japipapi Creative Commons License 2019.08.17 0 0 128

Kemó mellett a szárított macska szar is hatásos lehet! De, ha nem ittál volna kutyulékot , csak a kemó, szerinted mi lett volna? Megsúgom: mint teáddal együtt. 

Azt sem képzelem el, hogy áttételes rák esetén bármivel is, valaki tünetmentessé válhat. Csodâk egyenlőre nincsenek, sajnos.

Előzmény: Ramosze (118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!