Keresés

Részletes keresés

kopi56 Creative Commons License 2018.06.18 0 0 41

Legalább is a legtöbb lakó nem ezt tapasztalja, pl mi sem hallunk semmit a szomszédoktól. (plusz hangszigetelő előtétfal van a lakások között - http://levendulalakopark.hu/ : "A lakásokat elválasztó falak valamit a lakás és a lépcsőházi közlekedő között speciális hanggátló téglafal kerül beépítésre." )

"folyoson a burkolasnal kisporoltak az anyagot" - ezt nem értem, a kép is hiányzik, ilyen panaszt nem láttam a facebook csoportban sem.

"Elfelejtettek kuszobot rakni is, komoly kis res van az ajto alatt." - nem felejtettek el, az ajtóba integrált automata küszöb van,  zárásnál lemegy, nincs rés.

De ha vevők olvassák: tényleg el kell jönni, megnézni, nem egy fórum alapján tájékozódni.

Előzmény: trilla414 (40)
trilla414 Creative Commons License 2018.06.17 0 0 40

Hát, ezek után érdemes lenne elmenni, és meghallgatni. A topiknyitó Tapike szerint valótlant állítasz. Setsunával együtt... 

Előzmény: Anna0324 (38)
csiziredony (X) 2018.05.23 0 0 39

Kedves Lakók!


Cégünk 1996. óta redőnyökkel, árnyékolástechnikával foglalkozik.

 

Fő tevékenységünk közzé tartozik redőnyök (műanyag és alumínium, motoros kivitelben is), rolók, zsalúziák  és napellenzők beszerelése valamint ablakcsere is.

 

Ingyenes árajánlat és felmérés megrendelése az alábbi telefonszámon lehetséges!

 

Balázs Csizmadia: 06 70 362 4768

 

Facebook elérhetőség és referenciák :
https://www.facebook.com/CsiziRedony/

 

CSIZIREDŐNY

 

Anna0324 Creative Commons License 2018.05.08 0 0 38

tényleg ennyire... mindig tudod a felső szomszéd merre jár... a fürdőben pedig nem szigetelték le a csöveket és mintha vízesést hallanál... ja és már most nagyon meleg van bent.. szerintem egy panel szintjét nem üti meg. 

Előzmény: doooree (37)
doooree Creative Commons License 2018.04.18 0 0 37

Kedves Setsuna!

Mi most nezunk egy lakast, szeretnem megkerdezni, hogy ti mar bent laktok? Tudnal esetleg irni bovebben? Tenyleg ennyire rossz a hangszigeteles? Van-e barmilyen mas nagy problema? Nagyon koszonom!

Előzmény: Setsuna (31)
garazsadmin (X) 2018.04.03 0 0 36

Hirdesse meg garázsát, tárolóját nálunk a) értékesítésre a regisztrációt követő 30 napig, b) bérbeadásra pedig folyamatosan, időkorlát nélkül INGYENESEN!

Folyamatosan bővülő kínálat és ezzel párhuzamosan emelkedő látogatói szám!

Garázsát, tárolóját oldalunkon befektetőként is keresik! 

www.garazs.com!

editablepoly Creative Commons License 2018.03.12 0 0 35

Ugyan nem Levendula lakópark, de ha valaki érdeklődik a befektető új projektjéről, Nerium park, ami a Petneházy utcában épül, akkor ajánlom figyelmébe ezt a facebook csoportot:

 

https://www.facebook.com/groups/2035737576639871/

 

 

garazsadmin (X) 2018.03.01 0 0 34

www.garazs.com - Eladó, kiadó garázsok és tárolók az ország minden pontjáról!

dell27 Creative Commons License 2018.02.26 0 0 33

Kedves Lakók!

 


Cégünk 1996. redőnyökkel, árnyékolástechnikával foglalkozik. 


Az egységes kép kialakítása végett, illetve, hogy mindenkinek megfelelő legyen az árnyékolás szívesen összefognánk a lakóparkban a redőnyök/rolók/napellenzők beszerelését korrekt áron.

 

Az alábbi telefonszámokon vagyunk elérhetők:

 

-Csizmadia Gézáné: 0620 209 5678

-Csizmadia Balázs: 0670 362 4768

 

Árajánlatért, felmérés megrendeléséért keressetek bizalommal! :)

 

Weboldalunk fejlesztés alatt áll, ideiglenes webes elérhetőségünk:

 

https://csiziredony.wixsite.com/website

 

 

CSIZIREDŐNY

garazsadmin (X) 2018.02.24 0 0 32

Szeretne kihozni minél többet garázsából, tárolójából? Hirdessen nálunk ingyenesen (bérbeadásra vagy értékesítésre)! Oldalunkon  garázsát, tárolóját befektetőként is keresik! www.garazs.com  

Setsuna Creative Commons License 2018.02.13 0 1 31

Sziasztok, mielőtt barki lakast venne itt szeretnem egy ket dologra felhivni a figyelmet. Az elso es legfontosabb: jobban athallatszik minden mint egy panelban, a szomszed fingasat is hallod. Ilyen sz*r szigetelessel meg sehol nem talakoztam meg panelban sem. A folyoson a burkolasnal kisporoltak az anyagot kepen mutatom a helyzetet. Elfelejtettek kuszobot rakni is, komoly kis res van az ajto alatt. A tobbirol nem panaszkodom lehet hogy ez mar nem a beruhazo hibaja de szerintem a szigeteles hianya mindenkepp elriaszto teny. Ekezetek hianyaer elnezest telefonrol irtam.

Tamas2428 Creative Commons License 2017.11.06 0 0 30

Sziasztok,

 

55-75 nm közötti, 2-3 szobás lakást keresünk a lakóparkban. A, vagy B épület is érdekelne. Ha bárki tud eladó lakást, kérem szóljon: tamas.berki@icloud.com

 

Köszönöm! 

 

amarillisz83 Creative Commons License 2017.11.02 0 0 29

Szia István,

kb egy hete jelentkeztem a csoportba (válaszolva a 3 kérdésre), de a mai napig nem kaptam visszaigazolást, pedig már nagyon várom. A B épületben vettem lakást, és szeretnék infókat kapni Tőletek. Tudsz segíteni, kérlek?

Köszi!

Előzmény: wizzistvan (26)
nagytibi Creative Commons License 2017.01.30 0 0 28

Sziasztok!

Mikor lehet beköltözni? December elején még lakatlannak tűnt a lakópark, szembe vele pedig nagyjából minden második-harmadik családi ház eladó volt a Dorozsmai utcában.

wizzistvan Creative Commons License 2016.10.28 0 0 27

Itt FB zárt csoport: https://www.facebook.com/groups/768331939971564/ Nyomás ide! :) 

Előzmény: kopi56 (15)
wizzistvan Creative Commons License 2016.10.28 0 0 26

Szia csináltam egy FB zárt csoportot, gyertek oda! A csoport neve: Levendula Lakópark - zugló (lakók)

 

Itt a link: https://www.facebook.com/groups/768331939971564/

 

 

Terjeszd az igét! :) 

Előzmény: Tapike (1)
wizzistvan Creative Commons License 2016.10.28 0 0 25

Sziasztok! 

 

Elkészítettem a FB zárt csoportot, "Levendula Lakópart - Zugló (lakók)" néven. Egyelőre nem tudtam felvenni senkit, mert nem ismerlek Benneteket, így kérlek, jelentkezzetek a csoportba! 

 

Tegyük át oda a beszélgetésünket, szerintem a közel 1 év alatt lesz miről-mit megbszélni! :) 

 

Bemásolom ide a csoport FB linkjét: https://www.facebook.com/groups/768331939971564/ 

 

Szerveződjünk! :) 

 

 

István 

wizzistvan Creative Commons License 2016.10.28 0 0 24

Csináljunk! 

Előzmény: balopicotto2 (21)
wizzistvan Creative Commons License 2016.10.28 0 0 23

Sziasztok, én a B épületben vettem lakást. Nálam szempont volt a magas emelet és a terasz, ennál a lakásnál 18 m2-es a terasz és a kertre néz. Már alig várom, hogy kiköltözhessek a belvárosból. A nagymamám lakott zuglóban és mindig is jó helynek tartottam. Nekem jók a megérzéseim és amikor először voltam az építkezésen tudtam, hogy ez a lakópark rendben lesz/van. 

 

Az értékesítő Csaba nagyon készséges volt, ráadásul én egy kicsit problémás vagyok, mert a belsőépítészemmel falakat fogok mozdítani, mivel gardróbot nem terveztek egyik lakásba sem, nekem viszont szükség van rá, mert utálom szekrényekkel telepakolni a lakást. :) 

 

Szóval, tényleg jó lenne egy FB zárt csoport, ahol tudnánk kommunikálni egymással. Ha van már ilyen, akkor mondjátok, milyen néven találom, ha még nincs, akkor csináljunk izibe! :) 

 

 

sz_arnold Creative Commons License 2016.10.27 0 0 22

Nem értem, hogy a lakás vásárlásakor miért nem nézett utána senki a beruházó tulajdonosi hátterének. Az adásvételi szerződésben szerepelnek a cégek. Az adatok bármely cégadatbázis segítségével lekérdezhetők. Ennek alapján az egyik cég 2015.májusában hóban, a másik 2015. júliusában lett a cégbíróságra bejegyezve 3-3 millió Ft-os törzstőkével. Azonnal adódik a kérdés, hogy 400 db lakás 20 millió Ft-os lakásonkénti beruházási értékkel számolva, azaz összesen 8 milliárd Ft-os beruházást hogyan finanszíroznak meg ezek a cégek. Ebből adódóan ezek milyen minőségben fognak elkészülni és hogyan lesz a garancia érvényesítve. 

Mennyire lekövethető az ott dolgozó/dolgoztató "szakemberek" hozzáértése. (A kivitelésben a látszat csal elv gyakran érvényesülhet.) A rejtett hibák szemrevételezéssel nem állapíthatók meg, hanem  hónapok-évek elteltével derülnek ki. Lásd a Zöldváros lakópark garanciális javítások miatti,  mai napig tartó pereskedése.

 

 

balopicotto2 Creative Commons License 2016.10.27 0 0 21

csinaljunk egy zárt fb csoportot....es adjuk meg itt az elerhetoseget...aztan mindenki egyesevel feljelentkezik... remeljuk azert redonyt engednek : D

Előzmény: kopi56 (20)
kopi56 Creative Commons License 2016.10.27 0 0 20
  • Ez fontos infó, mert ha jól tudom, a redőnyhöz fúrni vagy vágni kell a nyílászárót is, de ha jól tudom, redőnyös céggel nincs szerződés.
  • Van valakinek ötlete, hogy hogy tudnánk összegyűjteni a tulajokat egy csoporthoz?
Előzmény: tju02 (16)
balopicotto2 Creative Commons License 2016.10.26 0 0 19

szia! persze ezt mind en is tudom. Csak azert aggodom,ezt azert meg lehet erteni. De igen, en is arra gondoltam,hogy azert...sokan leszunk,raadasul mondjuk a mi lakasunk pont a miskolci ut fele nez majd.. (majd!---> :D ...egyszer majd:) )

 

Ezt a redonyt ami feltolasgatlasos, mi is szeretnenk...egyreszt nyaron jol jon,masreszt valamennyit az vedene...mar ha egyaltalan valaki beprobalkozna..

 

Egyebkent szerintem sem rizikos,es amit irtal,hogy orok,csipogtatas,stb..ezeket mi is igy tudjuk

 

 

Előzmény: kopi56 (18)
kopi56 Creative Commons License 2016.10.26 0 0 18

Egy kamerával és őrökkel védett zárt kertbe nem hiszem, hogy bárki betörne, és a 400+ lakás miatt biztos mindig lesz annyi mozgás, hogy az se bátorítson senkit. (az őrök amúgy járőröznek majd, ha jól tudom, bizonyos helyeken csipogniuk kell kártyával, hogy ezt igazolják is. Ahol most lakunk is így van).

 

Nem tudom, hogy támogatná-e a többség, hogy a több tíz millióért vett lakásuk házára csúnya rácsokat rakjanak, nem rajtam fog múlni, de szerintem nem. A riasztó vagy akár egy feltolásgátlós redőny egyszerűbb lenne, és szebb is ;)

 

 

 

 

Előzmény: balopicotto2 (17)
balopicotto2 Creative Commons License 2016.10.25 0 0 17

Sziasztok!

 

De jo is lenne! :)Nekunk mar a konyhabutor is lassan keszuloben,gepek,stb....jo lenne november vegen,december elejen bekoltozni....

Amugy ha igy van,lassan mar varnank toluk egy levelet....gondolom nem ugy van,hogy nov 30 atadas-es nov 25-en szolnak.

Par napja jartunk ott,most nagyon nyomjak az epitest a munkasok. Persze ne csapjak ossze,inkabb megvarjuk a minosegi munkat...(ellenorizni ugyis centimeterrol centimeterre fogjuk-ha hiba lesz,ugyis szolni fogunk mindenert-de gondolom mindenki igy fog tenni persze)

A kerites magassagara most mar nagyon kivancsiak vagyunk! (mivel mi vagyunk azok egyike,akik a kertresszel vettek a lakast-raadasul miskolci ut fele nezo)

Emlitve volt elozoleg a redony. Hat igen! Ezt lehet majd akkor kellene,hogy egyseges legyen,ha mar ott vagyunk...Aztan,es most kovezzetek meg, de ...hallani ezt-azt a betoresekrol..Egyebkent en mar laktam a kornyeken igen sokaig- telepes utca-miskolci sarok...Volt betores rendesen,es meg auto ellopas is. Nem is egy. Szerencsere mi pont mindig megusztuk! Tudom,itt most kamerarendszer,orseg...de en azert megmondom oszinten,egy hosszabb nyaralas alkalmaval akkor aludnek nyugisan,ha racs lenne a kertre nezo ajto fele,es az ablakon! Tudom ronda. En sem szeretnem azt nezegetni! De mindenki tudja,hogy milyen emberek vannak. Azt meg nem varhatom el, hogy 24 oraban a kertajtot,es az ablakot nezze az or...Ez egyelore csak elvi kerdes, utana sem neztem sem az araknak,sem annak,hogy egyaltalan engedik -e...arra gondoltam,hogy...mondjuk nem varnank meg mig valaki betor,de a bekoltozes utan felvetnem a kerdest egy lakogyulesen. Engem persze meg lehet gyozni,hogy higgyem el,itt aztan semmilyen betores nem varhato,hiszen ott az orszolgalat...Csak meg ne tortenjen egyszer! Aztan majd mondhatom,hogy en megmondtam,hogy kell :) persze nem mintha gyemantokat keszulnek tarolni a lakasban,meg keszpenzt. Es a racsot pedig at lehet fureszelni, de megis valamennyire visszafogja a nem kivant latogatokat. (egyebkent meglepo latvany szamomra,hogy az emlitett hazsornal (dorozsmai u) milyen alacsony a kerites, es a kertre nezo ajtok/ablakok egyiken sincs racs. Batrak,mondhatom, vagy nagyon jo a lakasbiztositasuk :)

 

 

Előzmény: kopi56 (15)
tju02 Creative Commons License 2016.10.25 0 0 16

A redőnyről jut eszembe...Tegnap azon a Zöldvárosos fórumon olvastam, hogy gondok voltak náluk a redőnnyel, ha nem azzal a redőnyössel csináltatták, akivel a ház le volt szerződve, akkor elveszítették az ablakra szóló garanciát.  Szerintem ez fontos infó lehet a későbbiekben nekünk is, persze egyáltalán nem biztos, hogy nálunk is így lesz, de azért nem árt tudni ilyeneket.

Én benne vagyok egy összegyűjtött tulajdonosi csoportban. Nem tudom ki mennyire használja a facebookot, de ott lehet csinál zárt csoportot.

Előzmény: kopi56 (15)
kopi56 Creative Commons License 2016.10.25 0 0 15

Nekünk ezt mondták:

A mostani kivitelező a területet és az terveket / építési engedélyt együtt vette meg, ezért hasonlít a régi épületre, de azt nem ők építették.

 

Azóta amúgy jó híreket kaptunk: idén készen lesz az A épület, be is lehet költözni.

 

Jó lenne valahol összegyűjteni mindenkit, aki tulajdonos (lesz), úgy jobban áramlana az infó, vagy például aki szeretne redőnyt (nincs az árban) megegyezhetnének, hogy milyet lehessen felszerelni (pl szín).

Előzmény: tju02 (13)
tc08 Creative Commons License 2016.10.25 0 0 14

Hali

 

Mivel a weblapon nincsenek árak, ha esetleg valakinek van infója/tapasztalata árakról, alkuról, megköszönném a tájékoztatást:) tcrex08@gmail.com

tju02 Creative Commons License 2016.10.24 0 0 13

Nekünk csak annyit mondtak, hogy november végére lesz kész, de konkrét dolgot mi sem tudunk.

Miután írtad, hogy a Zöldváros Lakópark egy korábbi kivitelezése a cégnek, rákerestem index-en erre a lakóparkra. Nem tudom melyik a valós infót, de egy biztos, hogy már 2005-ben téma volt a fórumon a Levendula, persze akkor még nem volt neve, de már 2005-ben tudták, hogy épülni fog még oda két nagy épület, kb 400 lakással, amitől egyébként a Zöldváros lakói teljesen ki voltak borulva. Az a fórum behalt, de mindenesetre "érdekes" volt olvasni, hogy mennyi probléma van a házzal, kezdve a penészedő falaktól, a biztonsági szolgálaton át a parkolásosdiig.

Nekem egyébként a környék tetszik, sőőőt én már már hangosnak ítélem meg a Miskolci utca forgalmát.

Előzmény: Átrium01 (10)
kopi56 Creative Commons License 2016.10.24 0 0 12

Az árból nem engedtek, szerintem ilyen kereslet mellett nem is fognak, de próbálkozni mindig lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!