Keresés

Részletes keresés

Kuruspán Creative Commons License 2019.09.20 -1 1 15126

Mint amilyen Orbán lesz 2022-ben!

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.09.20 -2 0 15125

És bizonygatja, hogy nincs sajtószapaccccság

Előzmény: Békemenetelő (15124)
Békemenetelő Creative Commons License 2019.09.19 -1 2 15124

Nyugodjon le mindenki: az ellenzék csak idehaza játszik klímahősöset, az unióban magasról tesz a témára

 

A magyar parlamenti ellenzék maga bizonyította be, hogy nem a klímaváltozás, hanem a közelgő önkormányzati választások miatt kezdeményeztek rendkívüli ülésnapot az Országgyűlésben; erre utal, hogy az éghajlat vitatott változása csak ürügy volt a kampányszlogenek bemutatásához. Szerintük a kormánypártok érzéketlenek a téma iránt; a valóságban a kormánypártok képviselői részt vettek az Európai Parlament ugyancsak szerdán, a kérdéskörben megrendezett vitanapján, az ellenzékiek ezt valamiért azonban nem tették meg. Megnyugtató, hogy Budapesten feltárult A Nagy Titok: a Közelgő Nagy Világégést meg lehet állítani, ehhez mindössze ellenzéki polgármestereket kell megválasztani az ellenzék szerint.

 

https://pestisracok.hu/nyugodjon-le-mindenki-az-ellenzek-csak-idehaza-jatszik-klimahososet-az-unioban-magasrol-tesz-a-temara/

MrJones512 Creative Commons License 2019.09.18 0 0 15122

Konok Péter 7 órája · 

A sufniba indultam reggel, hónom alatt a ventilátor, ideje kivinni, és behozni helyette a hősugárzót, ősziesre fordult az idő. A sufni a kert végben van, abból nyílik a pince. Ritkán látogatjuk a sufnit – és így a pincét is, pedig szép, löszfalba vájt régi pince, errefelé szinte minden háznál van ilyen – amióta az öreg eperfa egy jókora ága a tetejére esett, ezért beázik. Az elfekvő dolgok purgatóriuma lett a sufnink, kifakult, még-jó-lesz-valamire kacatoké. Félreeső hely, félig elfeledett zug, nyár elején beköltözött egy szökevény kakas, akit Károlynak neveztünk el, mert állandóan megrovón kárált nekünk és a macskáknak, de pár nap után tovább állt, remélem, jól van azért. Azóta, úgy véltük, a sufni lakatlan. 
Félúton voltam már (nagy a kert), mikor az egyik bodzabokor mögül elém penderült a Kövérlászló. Sárgás, savas, orrbozontos emberke, izzadt homlokát vörös görcsbe rántotta a nagy, nekisuvadt tenniakarás.

- Nemmékoa-hamagavaonné! – dörrent rám.
- Parancsol? – kérdeztem, mert udvarias ember vagyok, és láttam a Kövérlászlón, hogy kevés dolgot szerethet a teremtett világból, de parancsolni, azt nagyon. 
- Opppá! – mondta, és megigazította a szájából kilógó kapanyelet. – Így már érthetőbb?
- Igen – válaszoltam. Mindig ezt szoktam válaszolni, ha nem értek valamit. 
- Én nem mennék oda, ha maga volnék – mondta a Kövérlászló. 
- De ön nem vagyok én – mutattam rá a nyilvánvalóra. – És miért, ha szabad kérdeznem?
- Ezt utálom magukban! – dohogott a Kövérlászló. – A hülye kérdéseiket. Csegevára költözött a sufnijába. 
- Csegevára?
- Az, Csegevára. Tudja, a gerillaharc taktikája… csináljatok sok-sok kis Vietnámot. Hát ez most azt csinál. 
- Az én sufnimban? – értetlenkedtem. 
- Abbiz’! – döccent a Kövérlászló, és a kezembe nyomott egy papirost. – Látja?
A papiroson valami rémes, rusnya szörnyeteg volt, ahogy önmagát rágcsálja. 
- Rémes, rusnya szörnyeteg – mondtam. – Ez a Csegevára? 
- Fenét! – bosszankodott a Kövérlászló. – Maga eléggé műveletlen. Ez „A polgárháború előérzete” Salvador Dalítól, egy kurva drága festmény. Na, ez folyik a sufnijában. Polgárháborút terveznek a Brüsszelből szalajtott kubai vietkongok. 
- De mit keresnek a sufnimban?
- Mindenhol ott vannak. Minden zugban és szegletben. Ne menjen oda!
- Jó, akkor felviszem a padlásra ezt a szart – mutattam neki az okafogyott ventilátort. – Idén már nem fog kelleni. 
- A padlásán éppen jegyzőkönyveznek a Cion bölcsei – csóválta a fejét a Kövérlászló. – Nem biztonságos most a padlás, vészhelyzetet hirdetek rá... Vegyen vészhelyzetet, most szezonja van! – rikoltott fel váratlanul. 
A frász tört ki. 
- Miért kiabál?!
- A hirdetés miatt. 
- Értem. És a pincém? Talán mumus lakik benne? Egy pincerém?
- Ne idétlenkedjen! – mordult fel a Kövérlászló. – Méghogy mumus?! Hát kisgyerek maga, hogy minden marhaságot elhisz? A pincéjében Guy Fawkes lőporoshordókat halmozott fel. Martinovics Ignác fogja meggyújtani a gyutacsokat, miközben Kónbenditeket és migránsokat ültet a répaföldjébe.
- Akkor mit tanácsol? – kérdeztem ijedten. A helyzet egyre fenyegetőbbnek tűnt, pedig nincs is répaföldem. 
- Menjen vissza a házba. Zárja be az ajtót, húzza be a függönyöket. Ne nagyon mozogjon. Meg fogjuk védeni. Már most is megvédjük. Eddig is megvédtük. Védtük, védjük, védni fogjuk.

Szóval, most itt ülök bent, a házban. Sötét van a szobában, és hideg is. De van egy ventilátorom. Az ablakhoz menni nem merek; ha netán, mindennek dacára mégis érdekelni kezd, a baljós külvilág, bekapcsolom a rádiót, és máris újra nem érdekel. 
Végre biztonságban vagyok. 

Békemenetelő Creative Commons License 2019.09.18 -1 1 15121

Komolytalan és szánalmas az ellenzék mai parlamenti akciója

 

Az ellenzéknek tavaly decemberben még nem volt fontos a klímavédelem, inkább az utcán őrjöngtek.

Maxi_Mumus Creative Commons License 2019.09.18 -1 0 15120

Egy szegedi férfi társaival együtt két éven keresztül fiktív számlákat bocsátottak ki. Az ügyészség szeptember első hetében adott hírt a vádemelésről, ami szerint a férfiak 2017-ig a kibocsátott számla bruttó számlaértékének 3-5 %-áért cégeknek, egyéni vállalkozóknak állítottak ki fiktív számlákat, amelyek mögött "semmilyen gazdasági esemény nem állt". Így a társaság 1,5 milliárd forint Áfát csalt el a költségvetésből. A Csongrád Megyei Főügyészség 36 ember ellen emelt vádat és további 54 személlyel szemben alkalmazott más intézkedést. 

A cég tulajdonosa Németh Ferenc Fideszes képviselőjelölt. Visszaléptetik?

Maxi_Mumus Creative Commons License 2019.09.18 -1 0 15119
szarvasmarha Creative Commons License 2019.09.18 0 1 15118

nincs 😂😂😂 

 

Bradanek a visszatérő Creative Commons License 2019.09.17 0 0 15117

Fény derült minden hazugságra 

 

Ma tizenhárom éve, hogy kiszivárgott az őszödi beszéd, pontosabban annak legfontosabb mondatai, aminek következtében Magyarország a rendszerváltás utáni legsúlyosabb politikai válságát élte át.

Békemenetelő Creative Commons License 2019.09.16 0 0 15116
Jaka46 Creative Commons License 2019.09.16 -1 0 15115

A lakájmédiának ez a dolga,ezért fizetik őket.

Csalódott LMP-s Creative Commons License 2019.09.16 0 0 15114

A Momentum extra pénzt fizettetne Magyarországgal, amennyiben nem fogad be migránsokat.

https://pestisracok.hu/a-momentum-extra-penzt-fizettetne-magyarorszaggal-amennyiben-nem-fogad-be-migransokat/

Bradanek a visszatérő Creative Commons License 2019.09.16 0 0 15113

Súlyos ellentmondásba keveredtek Gyurcsányék 

 

Korábban leégett irodájukban állítólag megsemmisült könyvelésükre hivatkozva támadja a DK az ÁSZ-t, mert a szervezet a törvényben rögzítettek szerint kéri számon a 2018-as pénzügyi beszámolójukat.

Csalódott LMP-s Creative Commons License 2019.09.16 0 0 15112

Az önfeledt Gyurcsány-kampány, avagy a politikai pedofília

 

Bár Gyurcsány Ferenc közösségi oldalainak követése önmagában a mazochizmus egy formájának tekinthető, de a legnagyobb őszödi böszme..

Poplacsek a sőrgyári Creative Commons License 2019.09.15 0 0 15111

Sopronban is szórólapon, alpári módon gyalázzák egymást az ellenzéki pártok

 

Póczik Roland végzettségéről nem lehet semmit tudni - hirdetik a politikus vetélytársai.

antiglobalistapista Creative Commons License 2019.09.15 -1 1 15110

A harag napja – Politizálás helyett sajnáltatja magát és vádaskodik az ellenzék (PS-videó!)

 

Jó szűk utcába szervezte az ellenzék az önsajnáltató tüntetését, tanulva abból, hogy legutóbb már Karácsony Gergely Szabadság téri kampánynyitóján is adódtak látványgondok, amikor még a füves rész fele is üresen tátongott. A baloldaliak minden erejükkel igyekeznek elkerülni, hogy Pikó Andrásék törvénytelen adatgyűjtéséről legyen szó, ezért inkább eljátsszák a hatalommal dacoló mártírt, és vádaskodnak a rendőrséggel szemben. Eközben pedig egyre feszültebb gyűlölettel fordulnak a jobboldali sajtó felé.

 

https://pestisracok.hu/a-harag-napja-politizalas-helyett-sajnaltatja-magat-es-vadaskodik-az-ellenzek/

Szabálytalan nicknév. Creative Commons License 2019.09.14 0 3 15109
Előzmény: csupaokosság (15088)
Peter_Cs Creative Commons License 2019.09.14 -2 0 15108

Ez is tökéletesen jogos és igaz. Csak ez ugyanúgy vonatkozik a gyurcsányistákra is.

Előzmény: csupaokosság (15095)
Peter_Cs Creative Commons License 2019.09.14 -2 0 15107

Ez sajnos igaz. Nem a hír hozóját kellene ekéznetek!

Előzmény: csupaokosság (15093)
Poplacsek a sőrgyári Creative Commons License 2019.09.14 -1 2 15106

Közismert, már elítélt garázdával kötött szövetséget az ellenzéki koalíció Újpesten

 

Csoportosan elkövetett garázdaság, hivatalos személy elleni erőszak – ilyen bűncselekményekért marasztalták már el Szabó Balázst, a Jobbik újpesti szervezetének alelnökét. A helyi ellenzéki koalíció önkormányzati képviselőjelöltje ellen jelenleg is több, az előbbiekhez hasonló büntetőeljárás van folyamatban. Az egyik ilyen az az eset, amikor társaival Szabó a Fidelitas aktivistáit verte meg a tavalyi országgyűlési választások előtt néhány nappal a XI. kerületben, ahol a történtek miatt intézkedő rendőrökkel is erőszakoskodott, előtte pedig külföldieket támadtak meg falkában a fővárosban. Szabó Balázs az újpesti polgármester-jelölt, a momentumos Déri Tibor hű szövetségese. A PestiSrácok.hu igyekezett megtudni Déritől, hogy mi a véleménye Szabó viselt dolgairól, de a IV. kerület élére aspiráló jelölt ezt nem árulta el, és nem azért nem árulta el, mert nem tudott Szabó botrányos ügyeiről, hanem mert csak.

 

https://pestisracok.hu/kozismert-mar-elitelt-garazdaval-kotott-szovetseget-az-ellenzeki-koalicio-ujpesten/

Ec pec kimehecc a Creative Commons License 2019.09.13 0 2 15105

"Végtére a magyarországi kommün századik évfordulója van, várható volt, hogy valahonnan előkerülnek ezek az alakok."

Előzmény: Ec pec kimehecc a (15102)
Vevegyő Creative Commons License 2019.09.13 -3 0 15104

miközben delejes hatalmukat kiterjesztették a szocdemekre, a liberálisokra, a zöldekre és a néppártiak egy részére is. ügyes lányok ezek, no.

:)))

Előzmény: Pacemaker (15103)
Pacemaker Creative Commons License 2019.09.13 0 4 15103
Azért ujhulye 5 éves tevékenységet 2 hét alatt sikerült a momentumosoknak alulmúlni.
Előzmény: csupaokosság (15098)
Ec pec kimehecc a Creative Commons License 2019.09.13 0 3 15102

"Most Soros ezekre - Dobrev,Cseh Kata és Donáth Anna - cserélte Webert ,Timmermans-t,Schultzot,Verheugent !

Saját magyar állampolgárokat állit szembe Magyarországgal Brüsszelben !

Na persze ugy magyarok ezek mint én szíu indián !"

 

Ipari szinten segítette a migrációt Donáth Anna

Előzmény: csupaokosság (15098)
csupaokosság Creative Commons License 2019.09.13 -10 1 15101

Szerintem nagyon gyorsan maradj csöndben, mert ilyen aljas indulatokkal operálva megint ronggyá lesztek verve

a szavazáson október 13-án. Legalább kussban viseljétek el!

Előzmény: ejropa2 (15100)
ejropa2 Creative Commons License 2019.09.13 -2 0 15100

Örülhet a tudjukki, hogy ez az aljas duma elfogadott lett mára.

És ezt a fazont, aki igenis helytartó, ezt fogják megszavazni a budapestiek?!

Mindegy, hogy ledózerolják a fővárost, csak nyerjen a fidesz?

Slusszpoén a filmecske bal szélén található, mely szerint a sokadik fát ültették, mikor éppen arról nevezetes ez a bűnbanda, hogy még a fák is ellenségeik, ahol csak tudják, kivágják őket.

Előzmény: csupaokosság (15088)
Vevegyő Creative Commons License 2019.09.13 -4 0 15099

teljesen igaza van. amelyik ország ellen eljárás folyik a 7. cikkely miatt, az kussoljon.

Előzmény: csupaokosság (15098)
csupaokosság Creative Commons License 2019.09.13 -9 2 15098

Donáth Anna arról beszélt, hogy a jelölt személyével és a portfólióval is probléma van. Arra a műsorvezetői kérdésre, miszerint Győri Enikő személyével esetleg egyet értenének e, azt felelte:

ezt a portfóliót odaadni bármilyen magyar kormányt képviselő személynek elfogadhatatlan

 

 

 

 

https://mandiner.hu/cikk/20190912_donath_anna_azt_szeretnenk_ha_mast_jelolnenek_trocsanyi_helyett

Előzmény: Vevegyő (15097)
ThoorPapi Creative Commons License 2019.09.13 -1 3 15096

Tordai te beteg fasz!

Előzmény: csupaokosság (15088)
csupaokosság Creative Commons License 2019.09.13 -9 2 15095

Friss! Egyetlen EU biztosi pozícióra sem felel meg a magyar kormány egyetlen küldöttje sem,

jelentette ki Donáth Anna EP képviselő (Momentum)!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!