Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2016.07.09 0 0 32

Voltak jó tippek azért, ahogy nézem.

_kitsilatzi

Ausztria - Magyarország 0-2 (Szalai, Klenheisler)
Egy félidő tapogatózás után kipukkad az osztrák lufi. A kezdőben Fiola helyett Bese, Lang helyett Juhász.

Vjacheslav

A sógorok ellen, már az elején betalálunk egy szöglet után, a végén meg egy kontrából duplázzuk.

Izland-Magyarország: 1-1

Plusz, a Portugál és/vagy Izland elleni döntetlent is ( a pontos végeredményt senki ) eltalálta Choves, Én, Caran, Sópipa, MrMundr, Zo73, Sul312

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.23 0 0 29

Caran78 eltalálta, hogy 5 pontunk lesz (más felosztásban), kitsilatzi pedig azt, hogy a belgákkal játsszuk a nyolcaddöntőt. Gratulálok nektek, szép munka!

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.23 0 0 28

Amikor azt írtam, hogy a belgák nyerik az eb-t, valójában nem gondoltam komolyan, csak a macska rámászott a billentyűzetre, mikor kimentem egy sörért, és véletlenül begépelődött.

Előzmény: Törölt nick (21)
Vjacheslav Creative Commons License 2016.06.19 0 0 27

Ez is egy témába vágó tipp:

Eddig elég szarul állnak 24/12 meccs, és kettőnél az ellenkező csapat nyert, mint akit jósoltak.

bakibaby Creative Commons License 2016.06.15 0 0 26

"Ausztria - Magyarország 0-2 (Szalai, Klenheisler)" - Gratulálok! :-)

Előzmény: _kitsilatzi (22)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.14 0 0 25

Legfanatikusabb szurkolótábor: Magyarország

Leghidegebb nézők: Svédország

Legnépibb énekes szurkolók: Írország

zo73 Creative Commons License 2016.06.08 0 0 24

Tehát ha jól értem, Portugália Böde 2 öngóljával ver minket 2:0-ra   :)

sul312 Creative Commons License 2016.06.08 0 0 23

mi-osztrákok: 0-1

izlandiak-mi: 0-0

mi- portugálok 0-1

Ennyire taksálom a mieinket maximum és akkor még nem is fogok nagyot csalódni, ha ez lesz!

_kitsilatzi Creative Commons License 2016.06.08 0 0 22

Portugália–Izland 0-0

Izland - Magyarország 0-3 (Böde 3×)
Izland készült Szalaiból, megkapják helyette Bödepápát. Király megsérül, ezután már Dibusz véd minden meccsen. Mivel a másik meccs x lett, így két forduló után biztos csoportelsők vagyunk.

Portugália–Ausztria 0-0

Magyarország - Portugália (0-2) (Böde 2×)
Storck pihenteti ászainkat, hogy minden játékos bemutatkozhasson az Eb-n. Innentől a magyar csapat taktikája egyszerű: Priskin vagy Szalai fárasztja a védőket, majd a meccs hajrájában jön Böde és eltakarítja a romokat - ez esetben Pepét, akit ki is állítanak.

Izland–Ausztria 2-2

(remélem jól néztem a sorsolási fát)

nyolcaddöntő

Magyarország-Belgium 1-0 (Dzsudzsák)
A játék küzdő jellege domborodik ki, egy szabadrúgás dönt.

Negyeddöntő

Magyarország-Anglia 4-3 (Böde 2×, Kleinhesler, Gera, illetve Vardy, Milner)
Az Eb legnagyobb meccse, amit még évtizedek múlva is emlegetnek. Kétszer is vezetnek az angolok, de a 94.percben Gera egy szöglet utáni kavarodásnál a hálóba ollóz.

elődöntő

Spanyolország-Magyarország 3-0 (Pedro 2×, Iniesta)
Elfogyunk a végére, kijön a védelem lassúsága és a spanyolok szétfutnak minket.

Benevezném ezt is:

Ezek szerint 2 pont két 1-1 izland, és ausztria ellen, és 2-1-es vereség a portugálok ellen.

A 8 között meg 2-1-re kapunk ki a spanyoloktól.

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.06 0 0 14

Magyarorszag - Austria Nagyon remelem Arnautovicot eltiltjak a Hollandok elleni meccsen valo kopese miatt ezzel egy klasszist bukhatnak. Sogorok ellen ujabban nem mertunk jatszani regen hagyomany volt. Legutolsot megnyertuk Grazba Horvath Andras goljaval. Velemenyem szerint jobbak most mint mi de iden nem mutattak meg elmult ket evben mennyit fejlodtek azonban nagy tornara regen jutottak ki onerobol. Tippem 0:0. Egyik csapat se tud a masik fole noni jo az X. Magyar-Izland Na itt mindket csapat nagy eselye a tovabbjutas kiharcolasa. Szerintem nyerunk 2:1 re. Ezzel mar negy pontunk van. Magyar-Portugal Portugalok komolyan veszik kikapunk 1:0 ra. 4 ponttal tovabbjutunk.

LaCatolica Creative Commons License 2016.06.06 0 0 13

Néhány tipp még a tornára:

Végső győztes: Németország (a döntőben a spanyolokat verik)

Gólkirály: Thomas Müller

Pozitív meglepetés: csapat részről olyan túl nagy nem lesz, egyedül az, hogy az osztrákok bejutnak a nyolc közé

Negatív meglepetés: Horvátország

LaCatolica Creative Commons License 2016.06.06 0 0 12

Ausztria - Magyarország 1-1 (Januzovic, illetve Kleinheisler)

Mi szerzünk vezetés az első félidő közepén. A második félidőben nagyon nyomnak majd az osztrákok, ki is hagyna egy-két nagy helyzetet, végül Januzovic betalál tíz perccel a meccs vége előtt.

Portugália - Izland 1-0 (Ronaldo a meccs hajrájában)

Izland - Magyarország 1-2 (Sigurdson, illetve Dzsudzsák, Nikolics)

Az első félidőben nem születik gól, a második félidő elején vezetést szerzünk Dzsudzsák révén, majd a kapunkhoz nyom minket Izland, azonban egy nagyszerű kontratámadásból Nikolics beveszi az izlandi kaput (kb a 75 perc tájékán). Szétrobban a Vélodrome (no persze nem egy öngyilkos merénylettől, hanem a magyar szurkolók ünneplésétől). Végül a meccs vége felé betalál Izland, de már nem sikerül egyenlíteniük. Mindenki eksztázisban!

Ausztria - Portugália 3-2 (őrült meccs)

Magyarország - Portugália 0-2

A mérkőzés kimenetelétől függetlenül továbbjutóként lépünk pályára tudva a többi csoport kimenetelét (négy pont, legrosszabb esetben is továbbjutó harmadik helyet ér). A portugáloknak fontosabb a győzelem, többet is tesznek érte, és viszonylag könnyen nyernek.

Magyarország - Németország 0-3

Néhány sérült, és a lapok miatt eltiltott játékos van nálunk. Esélyünk sincs a németek ellen.

(Mindez inkább az én kívánságom, mintsem a tippem)

Aliander Creative Commons License 2016.06.06 0 0 11

Ausztria-Magyarország: 2-1

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.06 0 0 10

Lassan felsoroljuk az összes lehetőséget, úgyhogy valakinek nagyon igaza lesz a végére. :)

MrMundr Creative Commons License 2016.06.06 0 0 9

Ausztria-Magyarország: 2-0

Izland-Magyarország: 0-1

Portugália-Magyarország: 1-1, leadnak 1 pontot, amit majd a vb selejtezőkön visszakérnek:)

nyolcaddöntőre mehetünk vissza Belgium mellé a németek elleni meccsre

Vjacheslav Creative Commons License 2016.06.06 0 0 8

Na ez vicces lesz:

2-0

Izland ellen nagyon sima lesz 3-0

A portugálok ellen már az elején emberelőnybe kerülünk, és a szabadot beveri Dzsudzsi. Félidőig nem változik a helyzet.

A második félidőben újabb portugál kiáll, és elszállnak fejben. A vége kivégzés 4-0

Izland-Magyarország: 2-0

Portugália-Magyarország: 1-1 (Gólszerző: Szalai)

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.06 0 1 5

Ausztria-Magyarország 1:1

Alaba ill. Szalai

osztrákok vezetnek, egyenlítünk, magyar-horvát meccs lekopírozása

Izland-Magyarország 0:1

Priskin

A portugálok elleni vereség után az izlandi válogatott szétesik, így mi is megverjük őket.

Magyarország-Portugália 0:0

-

A portugálok 6 ponttal lazára veszik a figurát, rápihennek a nyolcaddöntőre, mi 5 védővel felállva helytállunk.

---

5 pont, 2. helyen megyünk tovább. A B-csoport második helyezettjével (oroszok?) játszunk (44. meccs), kiesünk a tizipárbajban, Böde felérúgja az ötödiket. De ott voltunk a legjobb 16 között.