Keresés

Részletes keresés

R0L Creative Commons License 2020.11.17 -1 0 87

Sziasztok

 

kis segítséget kérnék

hoztam 1 sim kártyát az üsziről és nem mükszik

azt írja /samu s7/  " nem engedélyezett sim kártya"

próbáltam másik két telóval , az sem ok

beállítások ok, már gyári vissza is volt a telón

telefonos üszi tehetetlen, 3x semmi csak igérgetés

mi lehet ?

 

 

üdv

Motorola. Creative Commons License 2020.10.31 0 0 86

Valamint a bruttó 4 Forintos percdíjat még említsd meg neki.

Senkinek nem fognak fegyvert a fejéhez, hogy maradjon meg a kártya.

Előzmény: szucsi1 (85)
szucsi1 Creative Commons License 2020.10.31 0 0 85

Havi ezer forintért 200 perc és 15 GB internet nem éri meg ?

Melyik szolgáltató ad ennél jobb ajánlatot ?

Előzmény: Balu424 (84)
Balu424 Creative Commons License 2020.10.31 -1 0 84

Felhívott tegnap egy nő a DIGItől, kérdezte, hogy mit szólok a 2021. január 1 után élet belépő tarifákról. Mondtam neki, hogy akkor maradné, hogy ha a Digisek egymás között ingyen beszélhetnének. Azt mondta, hogy erre esélyjelenleg nincs. Mondtam, hogy akkor elköszönünk egymástól, a kártyákat visszaadom. Azt mondta, hogy nem kell visszaadni. SZerintetek jobb ha visszaadom, hogy nehogy kifizettessék velem az alapdíjat is (feleslegesen)?

 

TMK-s Creative Commons License 2020.10.03 0 0 83

köszi

Előzmény: h_g (82)
h_g Creative Commons License 2020.10.02 -1 0 82
Előzmény: TMK-s (81)
TMK-s Creative Commons License 2020.10.01 0 0 81

Jó napot mindenkinek.

 

Pici segítséget szeretnék kérni.

Tudna nekem valaki olyan nyomógombos telefont mondani ami támogatja a whatsapp-ot?

Előre is köszi.

Meister Creative Commons License 2020.09.29 -1 0 80

Freki nélkül nem, sajnos.

Amúgy a Digi épp aláírásokat kér, hogy az nmhh ne szopassa őket.

https://digi.hu/tamogatom

Előzmény: Mimintmi (79)
Mimintmi Creative Commons License 2020.09.29 0 0 79

Remélhetőleg ez azt is jelenti, hogy az egész ország területén működőképes lesz.

Előzmény: Törölt nick (76)
ttpityu Creative Commons License 2020.09.25 0 0 78

Eléggé kár. De talán még nem teljeskörű a tájékoztatás. Romániában is ingyenes a hálózaton belüli beszélgetés.

 

Előzmény: ban.laszlo (77)
ban.laszlo Creative Commons License 2020.09.25 0 0 77

A movil hálozaton bellül az ingyenes beszélgetésnek vége?! Eléggé kár!

Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.24 0 1 76
Törölt nick Creative Commons License 2020.07.29 0 0 75

Csak azt kívántam ezzel elmondani, hogy Magyarországon is léteznek még mindig elmaradott térségek, települések az internet szolgáltatás terén! Volna még mit pótolni azok ellenére is, hogy internet barát országnak vagyunk beállítva! Azt szoktuk mondani ilyenkor, hogy  a remény hal meg utoljára! 

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.07.29 0 0 74

Igazán nálunk is csak a nagy városokban érvényesül a mobil net, legyen az bármely szolgáltató. Szolgáltatók általi ingyenest mind kipróbáltam már de sajnos alig alig működik hegységek közelében. Egy faluban pedig amíg csak egy vezetékes  internet szolgáltató létezik addig ő bizony csak drágábban szolgáltat! 

Leo30 Creative Commons License 2020.07.28 0 0 73

*88-100 mbps a let.*

Leo30 Creative Commons License 2020.07.28 0 0 72

Romániából írok,gondoltam megosztom veletek hogy milyen itt a Digi szolgáltatása és mennyire népszerű, a lefedettsége a leggyengébb az országban a többi szolgáltatóhoz képest a térkép az oldalukon egy vicc, átverés, a falvakban gyakorlatilag semmi jele nincs kivéve ha közel van egy városhoz az adott település, ezért a haldokló Telekom után alulról a második a népszerűségi listán,azt követi az Orange az első pedig a Vodafone, hiába olcsó a Digi mobil internet tetü lassú a full jelen a 4G is, ingadozik a sebessége, a gyatra infrastruktúra miatt állandóan le van terhelve, egyedül a legolcsóbb és gyors de csak a városokban elérhető kábeles internetjük a népszerű szolgáltatásuk ami most 2154 forint , 300 / 150 Mbps -es internet aminek lemérve 902154-100 mbps a let. és 70-80mbps a felt. sebessége, ami jó még benne hogy mostmár külön is bekötik egyéb szolgáltatás nélkül.

Törölt nick Creative Commons License 2020.07.27 0 0 71

Üdvözletem! 

 

Érdeklődöm, hogy használja e valaki a Mátra lábánál és mennyire működőképes internetezésre ez a net http://digi.hu/mobilinternet/diginet-aktiv-50  ? Digi jel házon belül hol van hol nincs, kertben sem mindig de ott valamivel erősebb. 

Motorola. Creative Commons License 2020.06.28 0 0 70

Dunántúl, azon belül a dél-Dunántúl gyakorlatilag használhatatlan, csak a nagyobb városokban működik.

Budapesten elég jól használható.

A keleti országrész, alföld egész jó.

A Volte hangminősége az összes többinél sokkal jobb.

 

Előzmény: Kabala Baba (68)
Kenderice Ákos Creative Commons License 2020.06.27 0 0 69

Pesten nagyon jó a tapasztalataim szerint, de vidéken fos...

Előzmény: Kabala Baba (68)
Kabala Baba Creative Commons License 2020.06.27 0 0 68

sziasztok! Mennyire jolhasznalhato a digi mobilja Pesten? 

kovászos_uborka Creative Commons License 2020.04.19 -1 0 65

Igen, ezt én is sejtettem, de valamennyire képben volt az ügyfélszolgálatos, mert semmilyen módon nem volt hajlandó megmondani mit csináltak, az átjött, tudja, de nem mondja, csak annyit képzeljem azt amit mondtam.

Másutt feltéve a problémám megadták: igen a szolgáltató hozzáfér a sim kártyához, sőt telepíteni és babrálni tudja.

A telcsikönyvre azt írták valamilyen azonosító megváltozott emiatt mehetett el, ne tartsam a simen, hanem a mobilon.

Csakhogy volt vállalkozó, netes, magán stb sim-em amikhez más-más telcsiszámok tartoztak, mások is használták a vállakozóim, ezért volt külön.

Köszi!

 

Előzmény: Egér Fogó (64)
Egér Fogó Creative Commons License 2020.04.18 0 1 64

Nem valószínű, hogy a problémát megoldó szervízmérnökkel beszéltél. Az ügyfélszolgálatosnak gőze nincs arról, hogy mit mókolhattak a kártyával, maximum azt látja, amit a munkalapon feltüntettek.

Előzmény: kovászos_uborka (58)
Airbag. Creative Commons License 2020.04.18 -2 1 63

talán még le is hallgatták a bszélgetéseidet..

:D

Előzmény: kovászos_uborka (62)
kovászos_uborka Creative Commons License 2020.04.18 -1 1 62

Hú de szellemes vagy!

Semmit tudásod elég sikeresen reklámozod!

Magyar nyelvvel, szamailag vagy mindkettővel gondod van??

Előzmény: Airbag. (61)
Airbag. Creative Commons License 2020.04.18 -2 1 61

ennyi ésszel menj és gyújts fel egy 5G tornyot.

Előzmény: kovászos_uborka (60)
kovászos_uborka Creative Commons License 2020.04.18 -1 1 60

Mégpedig?

 

vagy csak arra telik értelmedből hogy személyeskedj??

 

Előzmény: Airbag. (59)
Airbag. Creative Commons License 2020.04.18 0 0 59

hülyeségeket beszélsz.

Előzmény: kovászos_uborka (58)
kovászos_uborka Creative Commons License 2020.04.18 0 1 58

Nem az első sim kártya hibám, vagy cserém, a régi mindig megmaradt rajta a számokkal.

Vodánál is volt és ahogy írtam a Diginél is, kaptam újat de a kártyán megmaradtak a telcsiszámok, persze lementhetők a telóra.

 

Most nem adtak újat hanem az általam hibásnak véltről eltüntették maguk a Digisek!!

 

Hibás állapotában - én annak láttam, csak telefonálni nem lehetett vele,- is ott voltak a számok, nevek, csak amikor reklamáltam és azt mondták benntről megnézik azután tüntek el!!

 

És hogyan hogy eközben a sim meg megjavult?

 

valamit manipuláltak.

 

vagy 5x rákérdeztem mit csináltak, nem volt hajlandó válaszolni, kertelt, mismásolt, és amikor rákérdeztem szóval a belső mahinátoruk belebarált a simembe akkor azt válaszolta:

ha akarja akkor gondolja ezt!!

 

 

Előzmény: Egér Fogó (57)
Egér Fogó Creative Commons License 2020.04.18 -1 0 57

Gondolom, ha SIM miatt reklamálsz, előtte lemented a számokat, mondjuk a telefonra. Én legalábbis ezt csinálnám. Így a számokat gyorsan vissza tudom állítani, legalábbis gyorsabban, mintha egy ilyen hosszú posztot írnék.

Előzmény: kovászos_uborka (56)
kovászos_uborka Creative Commons License 2020.04.18 0 1 56

Tegnap valami megdöbbentő fordult elő velem a Digi mobilnál.

két sim kértyám van, egyik netre,  másik telefonra.

Szerdán kimaradt az internet több helyen és elment egyuttal telefonom is,  azt hittem összefügg, de a net helyreállt a mobil nem. Hívtam a családom azt nyomta be:  a számon előfizető nincs. Furcsa lett volna.

Engem hívtak, a hívónál is ezt mondta be.

tecsi ki-be újra indítás, ....ugyanez maradt.

2 napot várva tegnap elmentem az ügyfélszolgálatrakérjek egy új sim-et, -/ már 1x sim hiba miatt cserélni kellett és szó nélkül kicserélték/ most nem meg kellett mondanom mit tapasztalok, adjak egy másik telszámot felhívhassanak a digitől.

Mondom ez mire jó? Arra, hogy a vonalat bennt technikailag leellenőrzik és azt közlik vele, kell-e új sim kártya.

1 óra múlva otthon hívnak a Vodás számon amit nem adtam meg és mondják dugjam be biztos ok.

Hogyan?  kérdem. Ne kérdezzek dugjam be biztos jó lesz,  benn visszaállították.

Kicsist érdeklődtem nem volt hajlandó elárulni mit csináltak, majd a sim vissza, PIN be élesítés és láss csodát a Digi mobil működik.

Csakhogy a sim kártyán tárolt telcsiszámok mind elvesztek üres lett.

Amikor még hibás állapotban volt,  a számok megvoltak.

Belenyúlt a mobilomba, sim kártyába, mindent lát, ott látta két sim kártyás a mobilom és a másik a Voda szám amin hívtak??

Kezdek félni ezt NAGY TESTVÉR CSINÁLTA? 

Tud valaki érdemi infót erről???


Köszi előre a választ!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!