Keresés

Részletes keresés

sziget30 Creative Commons License 2016.05.12 0 0 8

én meg 97 óta, még 28.8 kbit/s-es modemmel inditottam  óta de még egy ilyen társasággal egy fórumon se találkoztam mint ezzel itt az index fórumán

 

A kérdés nem "bugyuta" vagy talán ti levegővétel nélkül ültök a vécén székelés közben?

(vagy esetleg irjam szarásnak mert úgy tűnik a kedves öregfórumosok már ebbe is belekötnek)

 

Hallod rendezzetek már egy "öregfiúk partit" aztán ott éljétek már ki egymáson magatokat, szerintem itt full homokos a régi fórumosok többsége

 

Előzmény: 5. Hugo (5)
sziget30 Creative Commons License 2016.05.12 -2 1 7

ja és nézd meg a központi indexes nkvd bizottság visszatért 2016-ban, akinek más dolga sincs csak embereket csekkolgatni

Nekem már van egy diagnózisom: Talán el kellene menni dolgozni vagy ha van akkor kicsit fárasztóbb munkahelyet találni, vagy netalátán homoszexuális vagy mert az ellen sajnos nincs gyógymód

 

Előzmény: forgione1 (6)
forgione1 Creative Commons License 2016.05.12 0 0 6

bármilyen bugyutának tűnő is a topiknyitó

 

Nézd meg eddig milyen topikokat nyitott és olvass is bele :-)

Rögtön felfogod tudni állítani a diagnózist :-)

 

Témánál maradva, sok víz és rost bevitele és rendszeres mozgás, sport.

 

Aztán a tetthelyen ülve van akinek segít, hogy lábait pipiskedve maga alá húzza. Így a székletnek egyenes az útja kifelé.

 

Én még nem próbáltam, nem volt rá szükség.

 

Viszont azt tapasztaltam, hogy intenzívebb sportolás másnap reggelén extra hosszú és ideális állagú kábeleket fektettek.

 

Lustulós napok után pedig kisebb is vékonyabb is :-)

Előzmény: 5. Hugo (5)
5. Hugo Creative Commons License 2016.05.11 0 0 5

 

... persze, a nullázás valami kényszer-poén szint volt-van-lesz, de én 96 óta netezem és még sosem volt rá kényszerem, bármilyen bugyutának tűnő is a topiknyitó, azt a kérdést az őt érdeklő valami miatt teszi ki az asztalra és nem azért, hogy valaki lehülyézhesse:-) szóval ha van véleményem azt pötyögöm, ha nincs, akkor meg kilépek, ennyi... ez a "Helyes székelés" topikcím eleve nehezen megfogalmazható, mert hogy  ha hétköznapi szinten fejezed ki, akkor a moderátorok valszeg törlik már kérdést is... de ez az "Általános orvosi problémák" topik, ergo a kérdés feltevése nyilván sokaknak olyan téma, amit egyébként a létező közegében nem szívesen beszélne meg, ergo itt megpróbálhat választ találni, ennyi.

Előzmény: astery (3)
5. Hugo Creative Commons License 2016.05.11 0 0 4

szvsz kortól, és számos más akármitől (pl káros szenvedélyektől, vagy mozgáshiánytól) is nagyon függő valami... 50 felett tutira gondot tud okozni:-(

Előzmény: astery (3)
astery Creative Commons License 2016.05.11 0 0 3

Bocsi, az első sor már érvénytelen (nullázás), mert láttam, hogy valaki már válaszolt a topiknyitóra (egyébként azt akartam válaszolni rá, hogy csak akkor kell hasprés, ha a magától kijövő széklet mennyisége: NULLA).

 

 

Előzmény: astery (2)
astery Creative Commons License 2016.05.11 0 0 2

Először is - nullázásként - pontosítsunk:

 

A hasprés (benntartott levegővel erőlködni) csak addig hatásos amíg ki nem fújjuk a levegőt...

 

De csak akkor alkalmazzuk szándékosan, amikor székrekedés van. Ha magától jön akkor meg mindegy.

 

Előzmény: sziget30 (-)
B.GY Creative Commons License 2016.05.11 0 2 1

Én akkor megyek amikor nem kell nyomni:) Jön az magától is ha kell.

5. Hugo Creative Commons License 2016.05.11 0 3 0

... ha már lila a fejed, akkor kijön:-) jó rá a dohányos köhögés, vagy a kávé:-) kinek mi...

nagyon befolyásolja a megszokás, normális esetben ébredés után...

nagy gond az óraátállítás, az nagyon bezavar...

Előzmény: sziget30 (-)
sziget30 Creative Commons License 2016.05.11 -2 0 topiknyitó

Hogyan kell helyesen székelni?
Levegővételel benntartani vagy kifújni a levegőt amikor az ember kinyomja a székletet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!