Keresés

Részletes keresés

Szabina2023 Creative Commons License 2023.09.23 0 1 21

Bármikor :)

Törölt nick Creative Commons License 2023.02.05 0 1 20

Simán. A párom nem engedi szájba, de ha megtenné semmi problémát nem okozna. Az előváladékomat kimondottan szeretem. Tegnap is egy hosszas 69 közben smároltunk. Mondom neki, hogy tulajdonképpen a puncid nyalod 😁 Erre ő: te meg szopod a farkad... ennyi, aztán folytattuk. Kár, hogy gumival csináljuk, szívesen kinyalnám a gecis punciját...😘

Törölt nick Creative Commons License 2022.07.05 0 2 19

simán, csók szopás után



Naki2121 Creative Commons License 2022.03.20 -1 6 17

Egy társasági összejövetelen nyaltam a csajt, a haver integette,ne..
Mondom miért, nagyon élvezi.. nem. mondja én élveztem bele.
Nem is volt rossz íze..

Agbor Creative Commons License 2019.08.20 0 3 16

Én is szoktam csókolni, barátnőm tudja hogy élvezem és mindig megosztozunk a nedün.

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.29 0 3 15

Szájba élvezés után szoktam csókolni a csajokat. Nem szoktak ellenkezni. Bár,úgy még nem volt,hogy az összes sperma a szájban maradt volna mire odaértem.

biszex69 Creative Commons License 2018.12.17 0 1 14

Persze, simán... De másét is szívesen.. :)

fp2018 (X) 2018.08.01 -3 0 13

Ha szereted, ha szopnak akkor itt a helyed! Találj magadnak szexpartnert és minden vágyad teljesíti! :)

vaginaimádó Creative Commons License 2018.07.28 0 3 12

Nekem nincs ellenemre, vagyis régebben nem volt. Mostani párom nem szereti, ha szájába élvezek, így vele nem érdekes a téma. De szívesen csókolóznék utána, kinyalnám saját spermámat is egy hölgy puncijából, vagy akár a popsijából is

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.24 0 6 11

Akció közben nagyon szeretem kivenni a farkam, majd a párom szájába rakni. Egy kis szopás után megint vissza a punciba miközben csókolózunk. Majd megint kivenni és nyalni kezdem a punciját. Utána megint bedugni a már szétpattanó farkamat az őrjítően nedves puncijába miközben csókolózunk. Nagyon izgató hogy a megdugott punciját nyalhatom, majd a szopós száját csókolhatom. Ez így megy addig amig el nem élvezek a szájába vagy puncijába és a számra ülve csúszkál miközben nyalom a kicsorgó finom nedűt. Majd rám fordul és őrjítően nagy csókolózásba kezdünk. Olyankor teljes extázisba esünk a meleg csúszós ondó izét érezve a szánkban amint nyelvezünk és hempergőzés közben mindkettőnk arcára is jutott belőle.  Ezek a befejezések időnként úgy begerjesztenek bennünket hogy kezdhetjük az egészet elölről. Nem volt nehéz rávezetnem, sőt nagyon imponált neki hogy én is megteszem azt amit ő nekem.

A legfontosabb a higiénia és az hogy amit elvárunk a másiktól azt mi is meg tudjuk tenni. :)

Volt1 Creative Commons License 2018.05.08 0 1 10

ha szerencséd van és a partnerd is benne van...

Előzmény: Makutyi Iswány (9)
Makutyi Iswány Creative Commons License 2018.02.21 0 2 9

En a szájbaélvezés után boldogan csókolózom a nõmmel,  mert mindketten imádjuk a testnedveinket,,,. az ember a sajátját is szeretheti. Ha össszekeveredtek a testnedvek aktus után vaginában, ---azt  lágyan kiszopkodni/elfogyasztani egy külön édesség. Remélem nem beteges a dolog, legtöbben (hölgyek is!) bevallották nekem privát társalgás alatt, hogy a sajátjukat már nagykamasz-korban rendszeresen fogyasztották. Szóval nincs abban semmi ördögtõl való, SÕT!!!!

Előzmény: Törölt nick (1)
ferkocd Creative Commons License 2018.02.06 0 2 8

Én is szeretek utána csókolózni, valahogy az orgazmus levezető részéhez tartozik. Szerintem izgató közösen érezni az ízét.

Ami nekem fura, hogy párom ódzkodik a csókolózástól, ha előtte odalent nyalogattam, nagyon nem szereti azt az ízt, pedig szerintem semmi rossz nincs benne.

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.25 -1 0 7

Te nő vagy?

Előzmény: Esther123 (6)
Esther123 Creative Commons License 2018.01.24 -1 0 6

Erdekes, hogy regebben nem akartak ilyesmit a pasik, most mar egyre inkabb. En szivesen 😝🙈

vincaminor Creative Commons License 2017.10.30 0 0 5

jóhogy

Zsoleszkijanka Creative Commons License 2017.10.19 0 1 4

Szerintem simán belefér. Ha kinyalod a csajod ő is csókolózik veled utána...

Odzse Creative Commons License 2016.05.14 0 2 3

Nekem alap dolog.. Saját farkam után pláne, de smároltam már másé után is, hármas szexnél. Nem hiszem hogy ezzel túl nagy gond lenne... 

dekopir Creative Commons License 2016.03.18 0 3 2

Előzmény: Nagyfaszú22 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.16 0 0 1

Ha a barátnőd nem undorodik a spermádtól, gondolom te sem, hiszen a sajátod. :) Legalábbis így fair.

Előzmény: Nagyfaszú22 (-)
Shangri-La Creative Commons License 2016.03.15 0 2 0

Ha a szopás és a csókolózás is NULLA, az az igazi nagy szopás...

Előzmény: Nagyfaszú22 (-)
Nagyfaszú22 Creative Commons License 2016.03.15 -1 1 topiknyitó

lányok, fiúk nektek bejön? Vélemény?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!