Keresés

Részletes keresés

sikha Creative Commons License 2023.10.18 0 0 44

Power BI is a powerful business intelligence and data visualization tool developed by Microsoft. Its importance in today's business landscape cannot be overstated due to several key reasons:

  1. Data-driven decision-making: Power BI enables organizations to turn their raw data into meaningful insights and visualizations. This empowers decision-makers to make informed choices based on data, leading to better strategic decisions.

  2. Accessibility and ease of use: Power BI's user-friendly interface allows both technical and non-technical users to create interactive reports and dashboards without the need for extensive coding or technical expertise. This democratizes data access across an organization.

  3. Data consolidation: Power BI can connect to a wide range of data sources, including databases, cloud services, spreadsheets, and more. This ability to consolidate data from various sources into a single dashboard streamlines the analysis process and ensures data accuracy.

  4. Real-time data monitoring: Power BI supports real-time data updates, allowing users to monitor key metrics and KPIs as they change in real-time. This is especially valuable for businesses that need to respond quickly to changing conditions.

  5. Interactive dashboards: Power BI provides interactive and customizable dashboards that allow users to explore data dynamically. They can filter, drill down, and ask questions about the data, making it easier to uncover insights and trends.

  6. Collaboration and sharing: Power BI allows users to share reports and dashboards with colleagues, clients, or stakeholders. This facilitates collaboration and ensures that everyone is working with the same data and insights.

Power Bi Training in Pune

 

Power Bi Course in Pune

Jamesbarden Creative Commons License 2023.10.18 0 0 43

Certainly! If you're planning a visit to City Park, remember to check for any help with dissertation resources and enjoy your day!

 

dob.rob Creative Commons License 2023.09.19 0 0 42

Sziasztok! Felvételire szeretnénk majd készülni és jól jönne néhány feladatsor, ami segítheti a felkészülést. Illetve bármi egyéb infó, hogy mi várható, mire kell készülni.

robert.dobo@gmail.com

 

Köszönöm!

homorod Creative Commons License 2023.09.02 0 0 41

Sziasztok! Elkerhetnem én is a feladatsort? Nagyon szépen köszönöM.

szabobandee@hotmail.com

sparkling Creative Commons License 2023.06.07 0 0 40

Sziasztok, egyrészt szeretném én is elkérni a feladatsort, valamint bejutott gyermek szülővel is szeretném felvenni a kapcsolatot, lenne néhány kérdésem.

torma.aniko.87@gmail.com

 

Enjie Creative Commons License 2022.04.23 0 0 39

Sziasztok!
A kisfiammal hamarosan szeretnénk kezdeni a felvételi felkészülést. Elküldenétek nekem is a feladatsort, illetve a (lehető legjobb) felkészítő elérhetőségét? szilagyieniko@freemail.hu

Hálásan köszönöm a segítséget! :)

 

Bbuc Creative Commons License 2020.04.20 0 0 38

Sziasztok!

 

Végül hogy sikerült nektek a felvételi?

Mi már sajna nem jutottunk el a személyes körre, a portfólió alapján meg nem vettek fel. :-(

 

Köszi!

hzs1313 Creative Commons License 2020.03.11 0 0 37

Kedves Ági! Nem tudom, kaptál-e feladatsort. A fiam tegnap volt, elmondása szerint olyan feladatok voltak, hogy mutatkozzon be, meséljen képről történetet önállóan, tegyen sorba tárgyakat méret szerint, adott sormintát folytassa, ilyesmi, nem hiszem, hogy erre lehet, vagy érdemes gyakorolni, vagy tudja a gyerek, vagy nem. 50 perc volt, elmondása szerint nagyon könnyű volt minden, és mindent tudott. Nem tudom, hogy pontoznak, a tájékoztatón elmondottak szerint a készségek mellett legalább olyan fontos, hogy talpraesett és a felnőttekkel nyitott, kommunikatív legyen valaki, na az én gyerekem pont nem ilyen, hiába tud mindent...:) 

Előzmény: Adiv Agnes (36)
Adiv Agnes Creative Commons License 2020.03.09 0 0 36

Szia! Én is nagyon szeretném elkérni a feladatsort. Most csütörtökön megyünk. Előre is nagyon köszönöm!

mail.agnesvida@gmail.com

Üdv Agi

ritakiolla Creative Commons License 2020.02.26 0 0 35

Sziasztok! 

 

Én is szeretném elkérni a feladatsort és annak a szakembernek az elérhetőségét, aki vállalja gyerekek felkészítését. Az e-mail címem: ritakiolla@gmail.com Köszönöm szépen! 

Nazsola Creative Commons License 2020.02.16 0 0 34

Sziasztok! 

 

Én is szeretném elkérni a felvételi feladatokat, zsolt.nagy@hotmail.com címre. 

Nagyon hálás köszönet érte!:) 

 

Akik a Terézvárosiba vagy Karinthyba felvételiznek, járatjátok a gyerekeket előkészítőre? 

klauzal33 Creative Commons License 2020.01.29 0 0 33

Sziasztok!

Csatlakozok a feladatsor kérői sorába, hálásan köszönöm, ha valaki a számomra is eljuttatja! klauzal33@yahoo.com

Hálásan köszönöm! :)

kkatuka Creative Commons License 2020.01.27 0 0 32

Szia!

Elkérhetnék a feladatokat én is?

kata.konya@freemail.hu

Köszönettel!

Titianyukàja Creative Commons License 2020.01.27 0 0 31

Kedves Fòrumnyitò!

 

Mi is felvètelizünk a Vàrosligetibe, megköszönöm minden informàciòt, ami az iskolàval, a jàtèkos foglalkozàssal kapcsolatos.

 

Címem: szilvia.boros.office@gmail.com.

 

Köszönöm!

Ágica1980 Creative Commons License 2020.01.18 0 0 30

Keves drtm!

 

El tudnád küldeni a felkészítő hölgy/úr telefonszámát?

Az email címem: tagicalike@gmail.com

 

Köszönöm szépen,

 

Ági

Előzmény: drtm (3)
Ágica1980 Creative Commons License 2020.01.18 0 0 29

Kedves drtm!

 

Kérlek, meg tudnád adni a felkészítő hölgy/úr elérhetőségét?

 

Nagyon szépen köszönöm,

 

Ági

 

Előzmény: drtm (3)
Luna_11 Creative Commons License 2020.01.15 0 0 28

Kedves Fórumnyitó!

Érdeklődünk az iskola iránt, így szeretnélek megkérni, hogy részemre is küldj róla részletesebb információkat, próba feladatokat. 

Köszönöm! sira091420@gmail.com 

AYF Creative Commons License 2020.01.13 0 0 27

Kedves DRTM

Én is szeretném elkérni a játékos foglalkozás feladatait amennyiben ez még lehetséges

email: antal.kiss917@gmail.com segítségét és válaszát előre is köszönöm.

 

K L Erika    

ZsuTM Creative Commons License 2020.01.13 0 0 26

Szia!

Szeretném elkérni én is a feladatokat, ha lehetséges. Előre is köszi! A címem: jujinho@freemail.hu

Zsu

Előzmény: drtm (3)
Csfabi Creative Commons License 2020.01.10 0 0 25

Mindenkinek BÚÉK!

 

Kedves Drtm,

 

Bár mi nem a Városliget-be készülünk játékos felvételire, köszönettel venném, ha velem is megosztanád a feladatokat, hogy átnézhessük "gyakorlás képpen".

 

Előre is nagyon köszönöm!

 

Az e-mailem: csfabi@yahoo.com

 

Üdvözlettel,

Cs.

 

BSGM Creative Commons License 2019.11.08 0 0 24

Kedves drtm!

 

Elküldenéd az én e-mail címemre is a felvételi feladatokat?

Köszönöm előre is!

beata.solti@gmail.com

 

 

Rebbeka az én nikem Creative Commons License 2019.10.19 0 0 23

Kedves drtm!

 

Kérlek nekem is elküldeni a felviteli feladatokat. rebbeka@chello.hu

 

Előre is hálásan köszönöm.

 

Üdvözlettel,

Rebi

yetiking Creative Commons License 2019.10.19 0 0 22

Kedves drtm!

 

Olvastam korábbi bejegyzésedet, és segítséged szeretném kérni. Esetleg el tudnád küldeni nekem privátba a felvételi feladatokat illetve meg tudnád adni esetleg a felkészítő elérhetőségét.

 

Segítséged nagyon megköszönném! Címem: yetika@freemail.hu

 

Köszönöm! 

Előzmény: drtm (3)
lahado Creative Commons License 2019.03.08 0 0 21

Én is nagyon hálás lennék, ha elküldenétek a felvételi típusfeladatokat...Jövő héten megyünk..Köszönöm: burgeredina@freemail.hu

Éva19800108 Creative Commons License 2019.03.04 0 0 20

Sziasztok!

Én is szeretném elkérni az ezévi felvételi feladatsort.

Megköszönném ha elküldenétek az eva_sarosi@yahoo.es e-mail címre.

Tudja valaki mikor lesz pontosan a felvételi?

Sok sikert Mindenkinek!! :-)

 

 

Erika839 Creative Commons License 2019.03.01 0 0 19

Sziasztok

 

Én is elkérhetem a felvételi tananyagot aki most felvételizik?

És még segítsetek nekem,hogy hol tudok jelentkezni a felvételire?

E-mail cím"nagyvardoerika@gmail.com

Anetta17 Creative Commons License 2019.02.19 0 0 18

Kedves mindenki, szívesen fogadnánk mi is felvételi feladatsor előre is köszönöm! Email címem: burjan.anett17@gmail.com

rozsasannamari Creative Commons License 2019.01.20 0 0 17

Kefves drtm!

Kérlek küldd el nekem is privátban a feladatokat.

 

Köszönöm!

 

 

Kiziki Creative Commons License 2019.01.17 0 0 16

Sziasztok en is megkaphatom a feladatsorokat?

Előzmény: edithvarga (15)
edithvarga Creative Commons License 2019.01.03 0 0 15

Kedves drtm!

Szívesen megnézném én is a feladatkat. Tájékoztatásképpen megküldenéd az e-mail címemnre: edithvarga@freemail.hu.

Köszönettel:

edithvarga

Előzmény: drtm (3)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!