Keresés

Részletes keresés

kelso82 Creative Commons License 2024.02.15 -3 1 7863

Atmoszferaja kva jo sztem a musornak. De az, h tvben idore odaulni napi 1x? Ugy biztosan nem neznem.

 

Az eddigi legjobb csapat volt (mert amugy az atmoszfera mindig uolyan:)

A ripli zsura sem emlekszel? :D En nem fogom feledni egykonnyen, nem volt semmi a stilusa. Amugy helyes csaj tudna lenni, de az a termeszet? :)

Jah, meg a rippel. Meg a rekasi. De ok akarmennyire is kituntek es fogtad a fejed sokszor, csak hozzaadtak a musorhoz.

 

Nem ugy voltak idegesitoek, h nincs kedved az egesz musorhoz. (mint nemazalany azsia expressz):D

 

 

Apropo azsia:) na az is meg hatravan nalam. Azt nem volt azota sem kedvem kezdeni, de megvan a teljes.

 

 

 

 

Előzmény: shu14 (7862)
shu14 Creative Commons License 2024.02.15 -1 0 7862

Már el is felejtettem az egészet, pedig még tényleg ez volt a legjobb évad. Szabira emlékszem, meg arra, hogy Rippel milyen idegesítő volt.

 

Ezek a műsorok nem érnek túl sokat. Mint a cukros rágó, az ízük két percig tart, utána kiköpi az ember.

kelso82 Creative Commons License 2024.02.14 -2 0 7861

Vegehez ertem a musornak!

 

Simonnak drukkoltam a finaleban, ezegyszer az nyert akinek drukkoltam:D

A jatek egesze alatt birtam simont, emberileg es jatekoskent is szimpatikus volt.

 

Vegre el tudom kezdeni a kommentek olvasgatasat most, hogy vegeztem az osszes resszel.

 

Nagyon roviden a velemenyem az, h a tv2-eras osszes eddigi Farm evad legjobb evada volt.

Azert is, mert a csapatbol senki nem irritalt annyira, hogy ne lett volna kedvem a musor nezesez vki(k) miatt. Ha egyetlen szemelyt kellene mondanom akit mondjuk csereltem volna vki masra,a hadas alfred.  Talan o illett oda a legkevesbe, de nem volt rossz azert o sem.

 

Mert voltak nevetseges, tudalekos karakterek, de jot tettek a musornak. (feri, ripli zsuzsi es akk nem mondok tobbet, nehogy megbantsak tovabbi szereploket (olvasni fogjak ezt a kommentet):D

 

A jatekok jok voltak, viszonylag valtozatosak es volt sok uj is kozte.A donto programjat is eleg jol osszeraktak.

 

-Szabi pl felfele ivelt nalam a jatek masodik feletol kb. Elejen nem volt tul szimpatikus ,de egyre kedvelhetobb lett a musor elorehaladtaval.

 

-B. Edina pedig az osszes eddigi farm evad legjobb noje velemenyem szerint.

 

 

 

 

 

 

 

 

Magdi60 Creative Commons License 2024.02.03 0 0 7860

Fel se tűnt. De jó :-)))

Előzmény: kelso82 (7859)
kelso82 Creative Commons License 2024.02.03 0 1 7859

Ujabb gyongyszem

 

 

"Lantolgatod az eselyeket" -FarmVip S04 2023 Szabi

 

:D

 

kelso82 Creative Commons License 2024.02.01 -2 1 7858

21-es resznel vagyok.

 

Siman lehetne az evad alcime: Vezetok.

2es fel resz ota a csapatvezetoi valasagokrol es vezetok csereirol szol a musor. Kulonos hangsulyt fektettek ebben a szezonban a vezetokre. :D

 

Amugy szabinak van igaza. Eleve tok ertelmetlen az egesz... Raadasul nem tudom miert nem adnak meg a latszatra sem, h esetleg nem iranyitott a musor. Nagyon kis elteressel mindket csapatnal pont ugyanakkor merulnek fel ugyanazok a problemak.

 

Raadasul a piros csapatnal most orulniuk kellene, de nem! Vezetoi valsag van:) Aztan egyontetuen megszavazza mindenki ujra a ferit.

 

 

Kivancsi vagyok miket irtatok az adasok sugarzasanak idejeben, vissza fogom olvasni mindet.

 

kelso82 Creative Commons License 2024.01.20 -2 3 7857

Utolso dolog, aztan a musor vegeig nem jovok. De vmit meg mondanek:)Megpedig a ripli zsuzsirol, tegnapi reszben(6os) vegig ez motoszkalt az agyamban, igy megosztom.

 

Milyen jogaoktato lehet ez a csaj?Nem vagyok nagy jogas, de az nem a kiegyensulyozottsagrol, meg az arado nyugalomrol kene szoljon? Marmint attol aki szakmajakent tekint a jogara elvarhato lenne, h kicsit kevesbe legyen feszult es megfeszulve egy olyan feladattol ,amit sajat magara rott ki (VEZETO :D:D)

 

Amugy ennyire tudalekos ,okoskodo termeszetu csajt nem tudom mikor lattam utoljara es hol :) minden tudalekos, minden mozzanat. Meg a mimikaja is ezt sugallja. Dobbenet egy stilusa van.

 

Ahogy pl csak bologat vagy egyetert vkivel. Basszus:) a tudalekossag iskolapeldaja ez a termeszet.

 

kelso82 Creative Commons License 2024.01.19 -2 2 7856

demcsak vagy nagyon nem erzi, h mennyi 1 masodperc vagy drukkolt a szamolasnal daniellanak es ezert minel gyorsabban tul akart lenni rajta :)

 

Az 5 masodpercet leszamolta szuk kettoben:o

kelso82 Creative Commons License 2024.01.18 -3 0 7855

Rendben van ez a B.Edina. Sztem a teljes mezony legvonzobb noje. Bizonyos szempontbol meg annal a daniellanal is vonzobbnak talalom.

 

Nyilvan utobbi kb a lanyom is lehetne kor alapjan, edina kozelebb van hozzam korban nyilvan.

 

Jo, szexy kisugarzasa van. Jo alak, szep arc, kellemes szexy hang, normalis termeszet.

 

Gondolom ha el is vesztik az asztalos termelesit nem o megy elsonek. De lehet,h el sem vesztik.

4es resznel vagyok.

 

 

kelso82 Creative Commons License 2024.01.17 -3 1 7854

:D

 

Ezt majdnem nem mertem elolvasni, de megtettem. A spoilereket nagyon probalom kerulni azt hittem, hogy egy hosszabb terjedelmu posztban lesz vmi amit korai lenne megtudnom az evaddal kapcsolatban, de csak a kerdesemre valaszoltal. Koszi!

 

 

Majd ha vegeztem az evaddal jovok visszaolvasni a musor alatt szuletett kommenteket.

 

 

 

Előzmény: Mazsola0070 (7853)
Mazsola0070 Creative Commons License 2024.01.16 -5 4 7853

A Séfek séfe 4. évadában tűnt fel a TV2-n, ahol is Krausz Tóthgabiexe Gábor főséf nem pontosan érthető (vagy a későbbi történések fényében nagyon is érthető) okokból beválogatta a csapatába, így elég sokáig volt látható a műsorban.

 

Ezután a TV2 nem pontosan érthető (vagy nagyon is érthető) okokból (a főzős műsorban feltűntek közül egyedül őt) nagyon elkezdte tolni Paprikát, több "celebes" műsorban is feltűnt, így a Farmban is.

 

Hirtelen befuttatását először azzal magyarázták, hogy a Gáspár klán tagja (onnan meg ugye csak az nem szerepel a TV-ben, aki nem akar), mivel Gáspár "Főfideszes" Győzőke főceleb keresztlánya, illetve nem is, de mégis, ja, nem.  

 

Más magyarázatok szerint azért futtatták be, mert bevonz egy nézői réteget, ami lehet, hogy így van, de szerintem meg ugyanannyi nézőt taszít is a stílusa.

 

Mivel a klasszikus szerint ha valakiről már azt is megírják, hogy lefogyott/meghízott, az menthetetlenül celeb lett, úgy tűnik Paprikából is sikerült a TV2-nek helyi celebet gründolnia, mert már róla is jelentek meg hasonló tartalmú cikkek.

 

Azt, hogy a fentieken túl mit tett le az asztalra (pl. színészi, művészi, sport, stb. teljesítmény), ne kérdezd, én semmi ilyenről nem tudok. 

 

Előzmény: kelso82 (7852)
kelso82 Creative Commons License 2024.01.16 -4 5 7852

Ez a paprika csaj ezkiez? Melyik villamosmegalloban szedtek ossze? Hovatovabb..Mitol celeb?Esetleg mitol vip?

 

Előzmény: kelso82 (7851)
kelso82 Creative Commons License 2024.01.16 -3 0 7851

Holgyek-urak, kedves topic hozzaszolok!

 

Most kezdem be az evadot:D Pontosabban a 2. resszel kezdem, mert az elot akkor mar megneztem amikor kb 2 hete ment a musor a tvben.

 

Most egy 31 gbos pakk keretein belul ugy nyomom le az egesz evadot ahogy akarom:)

 

Remelem jo szezon lesz, az elso resszel elegedett voltam teljesen, nem tunik rossz csapatnak.

Majd kiderul.

 

 

Jo szorakozast kivanok

:)

 

Ilhilla Creative Commons License 2024.01.11 -1 0 7850

...és az is, ahogy Edina "átengedte" Simonnak a győzelmet! Kizárt, hogy elfáradt, rezzenéstelen arccal csinálta addig és a Laurával közös "kockatartás lábbal" játékot simán vitte másfél órán át!

Tulajdonképpen ő hozta össze Simonnak a végső győzelmet!

Előzmény: gombóc63 (7849)
gombóc63 Creative Commons License 2024.01.11 0 0 7849

Így utólag, a párbaj utáni ölelésből már sok minden látszott. Legyenek boldogok!

Előzmény: Magdi60 (7847)
Ilhilla Creative Commons License 2024.01.10 -1 1 7848

14 + 1 = 15, ha összeteszik, amit kaptak! :D

Előzmény: Magdi60 (7847)
Magdi60 Creative Commons License 2024.01.10 0 0 7847

Most vannak a tények pluszban, hááát, szép lassan, barátságból átalakult egy mélyebb valamivé, mondta Som Edina.

Előzmény: Ilhilla (7846)
Ilhilla Creative Commons License 2024.01.08 -4 0 7846

https://www.blikk.hu/sztarvilag/hazai-sztarok/som-krisztian-csonka-rebeka-uj-szerelem/ndzg7r1

 

Krisztiánnak egy szépség, a pletykák szerint Edinának csak a kopasz, beszédhibás kollégája jutott? 

gombóc63 Creative Commons License 2024.01.05 -4 3 7845

Ugye nem akarod hogy elkezdjem sorolni ki nem alkalmas erre a pályára és mégis évtizedek óta nyomatják!? Ez van, sajnos.

Előzmény: shu14 (7844)
shu14 Creative Commons License 2024.01.05 -2 4 7844

Elkaptam ma a Szerencsekerékből egy 10-15 percet. Tudnám szeretni ezt a műsort, de semmiképp nem Kaszával meg ezzel a sok idegesítő májerkedéssel. Viszont Alfi volt a sztárvendég. Hát nem tudom, nekem kínos ez a gyerek. Annyira nem alkalmas erre a pályára, tényleg nem látják?

forgoszel Creative Commons License 2024.01.01 -2 1 7843

Ugyan már! Hol élsz te?

Előzmény: Peti817172M (7837)
Mazsola0070 Creative Commons License 2024.01.01 -3 2 7842

Dehogy ajánlotta fel, vett öcsinek (tartok tőle, hogy a többi Sóbert után hamarosan őt is láthatjuk egy Farm VIP-ben vagy más celebes műsroban, ahová milliárdosfater be tudja nyomni) egy 300.000 Ft-os legót (biztos milliárdosfaternek nem fussa rá), a többit meg magára költötte (biztos milliárdosfaternek nem fussa a gyerek tanulmányaira sem).

 

https://www.penzcentrum.hu/megtakaritas/20230109/luxushajot-vett-nyeremenyebol-ifj-schobert-norbi-kiderult-mire-kolti-a-farm-vip-fodijat-1132807

Előzmény: gombóc63 (7840)
JohnIII Creative Commons License 2024.01.01 -2 2 7841

És leírja az adójából.

 

Előzmény: Peti817172M (7837)
gombóc63 Creative Commons License 2023.12.31 -2 2 7840

Nem emlékszem Norbika felajánlotta? Kötve hiszem, hogy rászorul.

Előzmény: Peti817172M (7837)
Katalinda Creative Commons License 2023.12.31 -2 2 7839

Így igaz, ott vérzett el. BUÉK, jövőre talàlkozunk :)

Előzmény: Ilhilla (7838)
Ilhilla Creative Commons License 2023.12.31 -4 0 7838

Ha nyert volna, akkor sem bontok, csak "kölyök" pezsgő van itthon, az pedig kell mára (feltéve, ha ébren tudok maradni éjfélig. :D)

 

Egyébként már a kulcskeresésnél sejtettem: nem Zsuzsi győzelme várható, ám mégis majdnem nyert: ha az utolsó dominóját jól tette volna fel, kinyílik a postaládája. 

Előzmény: Katalinda (7835)
Peti817172M Creative Commons License 2023.12.31 -5 1 7837

Ha olyan nyer, aki nem szorul rá az adott összegre, akkor úgyis felajánlja jótékony célra.

Előzmény: JohnIII (7834)
Katalinda Creative Commons License 2023.12.31 -1 0 7836

...végül

Előzmény: Katalinda (7835)
Katalinda Creative Commons License 2023.12.31 -2 2 7835

Nem várt végeredmény, erre senki nem számított.  Tetszett nagyon, hogy ügyességi

feladatok voltak,  nem úgy mint a keresztre feszítős verseny, ahok Vasváry Vivinek esélye sem

lehetett. Simi végig ügyesebb volt, pl. a bálabontásban is és a szegek felhelyezésénél is jobb

technikával dolgozott.

Akik nekem szimpik voltak: Tünde, Takács Zsuzsi, Laci, Szabi, Laky Zsuzsi, amúgy Kotai is

Simi nem volt köztük, de el kell ismernem, hogy nem rossz srác.

Ilhillàt sajnàlom, hogy feleslegesen bontott pezsgőt, mert végúl nem Laky Zsu nyert :)

 

 

JohnIII Creative Commons License 2023.12.31 0 2 7834

Gondolom, sokaknak megfordult már a fejében:

az átlagembernek nem rossz az a 14 millió forint, de ha úgy nézzük, csak egy középkategóriás autó ára... Nekik - valószínűleg - már eleve megvan.

 

Az összeg - és a Séfek Séfe 10 milkája befagyott, az infláció azóta megette régen, értékarányában szerintem már 35-40 millióért kellene versenyezniük.

De akkor az a közutálat  hullám betemetné a TV-t. :)

 

Az első nem VIP farm győztese még vehetett talán egy vidéki házat magának,

A Séfek Séfe mindegyike saját étteremről szónokolt, ma már... 1 000 000 Ft/m2 ?? Üresen.

 

Különben a Simon nem csak üldögélt. Állandóan főzött és a tüzet is csinálta, ha belegondoltok, milyen stapa már 4-5 emberre is főzni, De főleg 8-10 emberre, akik még egy teát se tudnak elkészíteni, áldás volt számukra. És igen, becsülöm a helytállását.

 

 

(Gondolom, gázsit kapnak, nem keveset, és miután ez egy valóságsó, forgatókönyvek vannak, melyet, azért szvsz menet közben módosítgatnak, ahhoz mérten, hogy ki hogyan szerepel, mennyire képernyőképes, reklámarc, brutál állat, stb.)

 

Simon pedig a Megdönteni Hajnal Tímát végjelenétől szeretem. :)  Akkora...

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!