Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Smíró Creative Commons License 2023.05.24 0 0 424

Az jó, ha megoldódott. A Premium+ nekem sajnos az AndroidAuto miatt kell, ahogy korábban írtam, mert anélkül csökkentett módban teszi ki a navit a központi kijelzőre. Gyárilag nincs az autómban navi, az nekem + több százezer forintot 5 ingyen frissítéssel nem ért. 

 

A CamSam Plus progit nem ismerem, meg is lesem. Majd összehasonlítom, tud-e többet a Premium+-ban láthatóknál. De mostanában hajlamos vagyok betartani a büntetési tételt el nem érő sebesség határokat, pár perc előny nem ér meg legalább egy tank üzemanyag hátrányt.

 

Így tehát megjavulva baleset- és hibamentest!

Előzmény: drszucsrobert (423)
drszucsrobert Creative Commons License 2023.05.24 0 0 423

Igen, a kb. 1 hétig tartó időhúzós játék (kapcsold be a mobil adatot, mert a forgalmi infókhoz arra van szükség, telepítsd újra az appot, mondd el újra a problémád, elküldtem a számlát, a sygic licensz csomagolásának elő és hátlapját, a benne lévő kódot, stb.) és levelezés után ma módosítottak a licenszemen. Végre látom a forgalmi helyzetet. Az ingyenes traffikat látom, a prémium traffikhoz prémium+ licensz kellene. Na olyat nem veszek, nincs rá szükségem. Nincs értelme ezért fizetni 14,99 eurót, évente. A Cockpit és egyéb butaságok számomra teljesen feleslegesek. Szerettem volna letölteni a blitzer .de appot, de az hazánkban nem elérhető. Írtam a scdb-nek, akik elmondták, hogy több országban CamSam Plust lehet letölteni, ez is ugyan azt tudja, az ő adatbázisukat használja. Letöltöttem a CamSam Plus appot, az jelez mindenféle traffit. Ráadásul csomó beállítási lehetőség van benne. Pl. csatlakozik az autó bluetooth rendszeréhez, aminek hatására automatikusan indul az app, majd lecsatlakozáskor automatikusan ki is lép. Nyilván a Waze közösségi navival nem azonos, de nálam a Waze eléggé terheli a telefont, melegszik tőle. Én az offline navikat (+online forgalmi infó hozzá) jobban kedvelem, a hátrányaikkal együtt is. A lényeg, működik, végre kapok forgalmi információkat.

Előzmény: Smíró (421)
Smíró Creative Commons License 2023.05.21 0 0 422

Hú, benéztem. Ilyen ez a másnap....g. A traffipaxra asszociálam:((( Ha van mobil neted, jelzi. Általában mint írtam elég jól. De folyamatos net kell hozzá.

Előzmény: Smíró (421)
Smíró Creative Commons License 2023.05.21 0 0 421

Fognak válaszolni. Gondolom engedélyezve van a programon belül a használat. Lehet, hogy azzal fogják kezdeni, hogy töröld és telepítsd újra a programot, lépj be a fiókodba újra. Persze előtte egy fiók mentés, hogy a kedvencek maradjanak és a többi beállítás is. Nálam állandó mobilnet is megy, így a fix traffikat jelzi. A mostani lehúzós játékot még nem. De a Waze ebben mindig jobb volt. Ott a közösség aktívan nyomja a traffis helyeket. Itt sajnos csak a torlódásra figyelmeztetés naprakész, ahogy én tapasztaltam. 

Előzmény: drszucsrobert (420)
drszucsrobert Creative Commons License 2023.05.18 0 0 420

Szlovákiából vettem Sygic World HUD, Dashcam, Traffic lifetime licenszt. Számlával, jogtisztán. Az aktiválás sikeres volt, viszont egyáltalán nem kapok traffik infókat annak ellenére, hogy a licenszeim között is szerepel. "Premium + Traffic Világ lifetime license" ez szerepel az összes licenszem között a Basic World öröklicenc mellett. A termék csomagolásán is ott van, hogy lifetime traffic. Írtam a Sygic-nek az ügyben, hogy nem kapok forgalmi infókat. Küldtem nekik a számlát, a csomagolást, a kódot, mindent. Kíváncsi vagyok a reakciójukra. 

Előzmény: Smíró (418)
Smíró Creative Commons License 2023.05.16 0 0 419

Telóról írtam, most nézem, hogy néhol érthetetlen. Most már gép mellől jobban megy az írás, ha van esetleg kérdés. 

Előzmény: Smíró (418)
Smíró Creative Commons License 2023.05.15 0 0 418

Szia. Letöltöd, próba, és ha bejön, a store-ban veszed, ami kell. Nekem nagyon rég óta fent van, de mivel az autómban nincs navi, a központi kijelzőre csak az Androida uton tudom kiküldeni. Ide viszont meg kell vennem évente a Premium+ csomagot, eddig 7000 alatt volt bőven. Így működik kiküldve hang, sávváltás asszisztens, stb, cserében havi frissítés is jön. Egyébként örök licenc van teljes világ térképre, trafficre, és real navira, aminek mondjuk senki hasznát nem veszem, mióta nem a telefonról navigálok, hanem kábelről. Az örök licences dolgokat régen vettem black friday napokon, ezt meg a kocsi csere után egy éve, mert mint írtam, nem tükröződött ér teljes hallgatósággal a program. Most tökéletes. És tényleg havi másfél gombóc fagyi ára...

Előzmény: drszucsrobert (417)
drszucsrobert Creative Commons License 2023.05.12 0 0 417

Sziasztok! Kezdő sygic-es vagyok. Gondolkoztam a megvásárlásán, viszont nem éves licenszt szeretnék, hanem lifetime-ot. Lehet még ilyet venni valahol? Vagy esetleg nem lehet csak speedcam és online forgalmi infora feliratkozni? (Különböző kétes forrásokból letöltött, moddolt apk nem érdekel, olyat én is tudnék. Az adatbiztonságom többet ér, mint pár doboz cigi ára...)

Smíró Creative Commons License 2023.05.10 0 0 416

Szia. Beállítások-értesítések-sebességkorlátozások. Ott vedd ki a pipát, hogy nem kérsz értesítést. Vagy ez alatt a speciális beállításoknál állítsd be a megfelelő értékeket. Jó az, ha jelez.

Előzmény: radva19 (415)
radva19 Creative Commons License 2023.05.04 0 0 415

Segitséget szeretnék kérni  a Sygic navom a sebesség mérö  piktogram minduntalan 50 kmétert mutatja állandóan bemondja ,hogy tulépted a megengedett sebességet ez valamelyik frisstés ota van hogy tudom ezt vissza állitani Üdv .

Smíró Creative Commons License 2023.03.28 0 0 414

Nem.

Előzmény: lacipapesz (413)
lacipapesz Creative Commons License 2023.03.27 0 0 413

Sziasztok! A sygic működik windows op.rendszeren?

 

leader11 Creative Commons License 2023.03.16 0 0 412

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Életre szoló Prémium licencem van. Csehektől vásároltam Androidra használom. Vannak hiányosságok, nem teljes a térkép. 

A gondom, a kanyarok beállításával van. 

A speciális beállításoknál három lehetséges beállítás van, melyen a kanyarok szögét csúszkával tudom beállítani, elvileg.

- Enyhe

- Közepes

- Éles

 

Beállítom mindegyiket, de csak az egyiket határozza meg.

 

Mondjuk, az enyhe 30 fok, felfogásom szerint 20 fok után bemondja, hogy enyhe

Második, a közepes, beállítva 40 fok, szerintem 40 fok után a közepes szöveggel kellene gigyelmeztetnie.

Harmadik beállítás, 70 fok után éles figyelmeztetést kellene adni.

Rosszul gondolom, vagy beállítási gondom van?

 

Olyan volt, hogy közepest jelezte, de azon az uton csak azt a kategoriát jelezte. 

 

Nekem különböző navigációim voltak. Ezt, a hibáival együtt elfogadom.

 

Jó utat kívánok

Jano

 

FLászlo60 Creative Commons License 2023.03.01 0 0 411

Le lehet-e kapcsolni azt, hogy az út számokat ne mondja be.

Nekem nagyon zavaró. Van, hogy mire kimondja már a következő infót kell mondania másik útszámmal.

Smíró Creative Commons License 2023.01.01 0 0 410

Telefon tudja automatikusan. Ha tudja...

Előzmény: Jlacos (409)
Jlacos Creative Commons License 2022.12.29 -1 0 409

És akkor mi a teendő, hogy az L5 is eszlelje?

Smíró Creative Commons License 2022.12.28 0 0 408

Nyilvánvalóan késik a jel, ahogy gondolod. L1 mellett L5 észlelés is kell, hogy gyors és pontos legyen. Szerintem.

Előzmény: Jlacos (407)
Jlacos Creative Commons License 2022.12.28 0 0 407

Sziasztok. Van egy olyan problémám, hogy az autóba vettem egy androidos rádiót. Rá telepítettem a sygicet prémium licencel. Működik minden csak késik navigáció alatt pl. egy utcát már elhagytam de még a navigáció nem. 

Érdekes hogy a Google map is így működik. Gondolkodom, hogy kicserelem a gps antennát (modult). 

Szerintetek???

grandegabor1 Creative Commons License 2022.12.28 0 0 406

Köszönöm.

Hiánypótló információ volt.

Legalábbis nekem. :-)

Előzmény: vjano (404)
Hobbi-Fotós Creative Commons License 2022.12.28 0 0 405

Előzmény: grandegabor1 (403)
vjano Creative Commons License 2022.12.27 0 0 404

Hát állitsd be, és akkor menni fog....

Előzmény: grandegabor1 (400)
grandegabor1 Creative Commons License 2022.12.27 0 0 403

Hát....csak meglett. :-)

 

grandegabor1 Creative Commons License 2022.12.27 0 0 402

grandegabor1 Creative Commons License 2022.12.27 0 0 401

A fórum félek megtréfált. Mellékeltem képet is, de az lemaradt. :-)

Előzmény: grandegabor1 (400)
grandegabor1 Creative Commons License 2022.12.27 0 0 400

Köszönöm a gyors válaszod! 

Nekem Prémium+ - om van és meg is találtam, de mégsem jutottam túl rajta. 

Nekem TTS hang beállítását kéri. 

Előzmény: Hobbi-Fotós (399)
Hobbi-Fotós Creative Commons License 2022.12.27 0 0 399

A hangutasítások prémium szolgáltatás. 
A munkához aktív prémium licenccel vagy Premium+ előfizetéssel kell rendelkeznie.
 
Ha azt látja, hogy csak Basic, élettartamra szóló licence van az alkalmazásban,
hangutasítások és a hangértesítések nem működnek. 


Előzmény: grandegabor1 (397)
Hobbi-Fotós Creative Commons License 2022.12.27 0 0 398

Androidon.  Két kép.

  

Előzmény: grandegabor1 (397)
grandegabor1 Creative Commons License 2022.12.27 0 0 397

Szia!

Sajnos a problémádra nem tudom a választ, mert nincs iPadom, de érdekelne, hogy hogy kell

azt megoldani, hogy szöveggel mondja? Persze csak, ha alap lúzerként is meglehet csinálni. :-)

Előre is köszi.

Előzmény: Hobbi-Fotós (396)
Hobbi-Fotós Creative Commons License 2022.12.26 0 0 396

Régóta használom a Sygic alkalmazást. Főleg Androidra. Itt minden ok. 
A különböző hangok helyett szavakkal mondja be, hogy pl: "Sebességmérő kamera van előtted" (Kézzel kell beírni, mit mondjon.)
"Vasúti átkelőhely következik."
"éles kanyar, Bea kirepülsz", ...
 
De van egy iOS Apple iPadom, ami be van szerelve az autómba.
Ott is beállítottam, engedélyeztem, hogy mit mondjon, mint az Androidnál, de NEM mondja. 
Csak a hangokat játssza le.

Valaki járt így iPadnál?

Köszönöm.

 

Smíró Creative Commons License 2022.12.18 0 1 395

Bankban tiltsd le a levonást. Töröld a Sygic fiókodat. Lehet, fordítva csinálnám, vagy mindkettőt egyszerre. Szerintem.

Előzmény: Nibelis.22 (394)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!