Keresés

Részletes keresés

sebatti Creative Commons License 2021.04.12 0 0 2

Sziasztok! Ha van állandó keresetem (munkahelyem), igényelhetek rokkantsági ellátást (B2) ellátás?

yulika Creative Commons License 2017.07.03 0 0 1

80% rokkant ellátott végleges vagyok 54 éves.Most lenne egy 4 órás munka lehetőségem.Lehet ebből problémám?Vissza hívhatnak?

Zoltán Sándor Erdélyi Creative Commons License 2016.01.28 0 0 0

Itt dolgozunk azon, hogy a debreceni "MMK" munkakeresők normális munkahelyeken találjanak munkát: http://lepeselony.com/kapcsolat/ 

 

Persze segítünk sok más embernek is a munkavállalás felé vezető úton lépéselőnyre szert tenni, viszont Hajdú-Bihar és Debrecen területén szinte csak mi maradtunk akik foglalkoznak Rokkant és Rehabilitálható egészségkárosodott aktív korban lévő mukaerő foglalkoztatásával is.

Ezalatt a két év alatt nagyon sok problémával találkoztunk már, így biztosan tudok segíteni ha valamiben kérdéseid vannak!

Zoltán Sándor Erdélyi Creative Commons License 2016.01.28 0 0 topiknyitó

Két és fél éve Voltam a Rehabilitációs hivatal Rehab Bizottsága előtt.

Nem ismertem a rendszert, Kétségbe voltam esve ítéletüktől

Mit fogok tenni, hiszen rokkantként annyit sejtttem: Más munka után nézhetek, és néhány dologgal tisztába kell kerülnöm

Ezekben most mivel 2. éve dolgozom olyan egyesületnél ahol a legfőbb cél: Megváltozott munkaképességű munkavállalókat (mert ez a neve azoknak akiket rehabilitálhatónak ítéltek és azoknak is akik Rokkant ellátás esetleg FOT (fogyatékos támogatás)  mellett is munkát kényszerülnek vagy csak szeretnének vállalni!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!