Keresés

Részletes keresés

Mediocris1 Creative Commons License 2016.01.23 -1 1 13

Sziasztok!

Valóban igazatok van nőknél sokkal gyakoribb az előfordulása a hisztériának, dühkitöréseknek. Igazából érzelmi labilitás áll mögötte az illető hölgynek valószínűleg valamilyen élethelyzeti problémája van és a hisztivel eltudja érni  hogy, rá figyeljenek esetlegesen törődjenek vele. Nagyon nehéz lehet a társnak ezt elviselnie hiszen előfordulhat, hogy testi tüneteket produkálhat persze jó  esetben ezek mögött semmiféle testi betegség, szervi elváltozás nem áll.

A hisztéria egyfajta menekülés de a leghelyesebb ha ilyenkor igazából nem támogatjuk kicsit durván kifejtve nem figyelünk vagy legalábbis nem reagálunk a hisztire. Nem egyszerű ez ezt elismerem...Ha nagyon eldurvul a hiszti akkor rá kell venni a hölgyet, hogy pszichiátriai segítséget kérjen...

Előzmény: vanni75 (-)
Dizzying Feeling Creative Commons License 2016.01.23 0 0 12

Igazad lehet..én csak nulláztam egy jót :)

Előzmény: Bankersbox (10)
nyílméregbéka Creative Commons License 2016.01.22 -1 0 11

Ennek édeskevés köze van a hisztériához, a dührohamot sem látom a leírásban, azt meg végképp nem értem, hogy ez mitől lesz egészségügyi kérdés. 

Ez vagy szimplán rossz természet, vagy kommunikációs zavar, vagy csak az adott kapcsolatban érzi magát az illető, és ezt ilyen primitív módon tudja csak kifejezni. 

 

Hogy mit tennék, az főként attól függ, ahogy előttem már többen is leírták, hogy milyen kapcsolatban vagyok az illetővel. 

Előzmény: vanni75 (-)
Bankersbox Creative Commons License 2016.01.21 0 0 10


A ket nagy pofonnal az a baj, hogy akkor megy panaszkodni es a tobbi pina radhuzza a vizeslepedot, meg a szufrazsett egyesuletek huznak egy strigulat, hogy "csaladon beluli eroszak"

Előzmény: Dizzying Feeling (0)
Bankersbox Creative Commons License 2016.01.21 0 0 9

Noknel kismillio oka lehet az ilyen viselkedes, meg az amugy normalisoknal.

 

Előzmény: vanni75 (-)
Re:barbara Creative Commons License 2016.01.21 0 0 8

bocsánat, NLC fórumon szocializálódva :) nekem egyből az jött le, hogy valakinek a párjával van gondja...

 

 

Előzmény: extrémvastag bőrű vízió (3)
extrémvastag bőrű vízió Creative Commons License 2016.01.21 0 0 7

Ez a "mindenbe beleköt, leszól mindent", ez nem hisztéria egyébként, hanem szimpla tahóság. 

Előzmény: vanni75 (-)
eutin Creative Commons License 2016.01.21 0 1 6

Igen, a családtaggal a legnehezebb mit kezdeni a többiekkel való problémát már egy fokkal könnyebb megoldani, de ez élethelyzettől is függ. Munkahelyről sem mindig a legegyszerűbb lepattanni például, mert ki tudja milyenek az esélyek a környezetedben új munkahely terén, így viselned kell, vagy valamelyest szabályozni a problémát, még ha a türelmed olykor végesnek tűnik is. Illetve az új munkahely sem biztos, hogy jobb kilátásokat takargat olykor....más munkahely, más problémák....

okeyzsoke Creative Commons License 2016.01.21 0 1 5

Csaladtag ? (nem tudsz mit tenni, ezt dobta a gep)

Rokon ? (ott mar nagyobb a lehetöseg hogy elkeruld)

Szomszed ? (nem beengedni, elkuldeni a francba)

Ismerös ? (a legkönnyebb lerazni kategoria)

Munkatars ? (vagy ö vagy te mesz es uj munkat keresel)

eutin Creative Commons License 2016.01.21 0 0 4

Valószínűleg önmagával vagy az életével sem elégedett,még ha nem is mondható sikertelennek, de ki tudja, esetleg kisebbrendűségi komplexusa van, már csak az előzőekből is ezt kikövetkeztetve. Javarészt az ilyen emberek elégedetlenek másokkal is. Ha kolléga vagy főnök az illető, akkor folyamatosan jól akarja, hogy teljesíteni tudjatok, minden a legjobban menjen, emiatt viselkedhet így folyton, nehogy a teljesítményszint lecsökkenjen.

extrémvastag bőrű vízió Creative Commons License 2016.01.21 0 0 3

Talán mert nem a párja, hanem munkatársa vagy szomszédja?

Előzmény: Re:barbara (1)
pajaci Creative Commons License 2016.01.21 0 0 2

Tűrném még vagy 50 évig, közben panaszkodnék, és tanácsokat kérnék mindenkitől.

Előzmény: vanni75 (-)
Re:barbara Creative Commons License 2016.01.21 0 0 1

miért vagy még vele, ha neked ez így nem j0...???

 

 

Előzmény: vanni75 (-)
Dizzying Feeling Creative Commons License 2016.01.20 0 0 0

Két jó nagy p0f0n..

vanni75 Creative Commons License 2016.01.20 0 0 topiknyitó

Mit tennétek egy hisztérikus nővel?

 

Tanácsot kérnék…. Mit kezdenétek egy olyan 36 éves emberrel, aki mindenbe beleköt, leszól mindent? Ha megcsinálok valamit azt, ha ráhagyom, akkor meg az a baja.. 
Normális, kedves szava nincs az emberhez, ha megteszek neki egy szívességet, akkor is csak kötekszik velem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!