Keresés

Részletes keresés

Villanások Creative Commons License 2023.11.13 0 0 49
Replay Creative Commons License 2022.12.28 0 0 48

Akkor szerintem olyan előfizetésetek van, ami engedi a több felhasználót.  Pár éve nálunk még alap csomag volt és a gyerekem lakásába is be volt állítva és mindig azt jelezte, hogy használja valaki, így te nem tudod, pedig külön fiókunk volt mindkettőnknek. Úgyhogy meguntuk, hogy össze kell hangolni, hogy ki mikor nézi, így mi is váltottunk egy többfelhasználós csomagra.

Előzmény: Magdi60 (47)
Magdi60 Creative Commons License 2022.12.28 0 0 47

Ez biztos? Mert mi négyen nézzük, négy különböző helyen.

Előzmény: Replay (46)
Replay Creative Commons License 2022.12.28 0 0 46

Egyidőben nem tudjátok nézni. Kedveskedjél, aztán majd csodálkozol, ha az ismerősöd belekezd egy 12 részes sorozat darálásába, te meg addig nem tudsz nézni semmit.

Előzmény: Milan0s (44)
Milan0s Creative Commons License 2022.12.28 0 0 45

plusz infó: egyedül nézem az alapcsomagot

Előzmény: Milan0s (44)
Milan0s Creative Commons License 2022.12.28 0 0 44

Üdv!

 

Hogyan tudnám legálisan megosztani a fiókomat egy másik településen élő ismerősömmel? Azt írják, hogy ez tilos és 1 háztartás használhat 1 fiókot, viszont nem szeretnék pórul se járni, hogy kizárnak és szeretnék örömet szerezni az ismerősnek a fiókkal.

 

Köszönöm a választ

MiciLACKO#46 Creative Commons License 2022.12.25 0 0 43

vpn-el siman

 

latta vki az alice in borderlands s2-t? csak nekem nem jött be? az első sokkal jobb volt

Előzmény: Petrov144 (42)
Petrov144 Creative Commons License 2022.12.23 0 0 42

Üdv!

 

A tesómék ki fognak költözni január végén Belgiumba. Használhatják ott a magyar netflix előfizetésüket? Meg ami szinkronos volt, az is marad?

vaporyebirjó zabsztarjára Creative Commons License 2022.08.27 -4 0 41

kell a bevétel a fidesznek, valamiből ki kell fizetni a hitgyülis propagandagépezetet

Előzmény: atherton_ (40)
atherton_ Creative Commons License 2022.08.27 0 0 40

indexen már inkább napi min. 2 netflix sorozat reklám van. ezekből kb hetente legalább egy az "év sorozata" szerintük. szánalom.

Előzmény: atherton_ (37)
Magdi60 Creative Commons License 2022.05.16 0 0 39

Nálunk egy ember fizeti, és ajándékba adja a másik háromnak a családban :-) 

Előzmény: csabcsó (38)
csabcsó Creative Commons License 2022.05.16 0 0 38

Egyedül vagyok a netflixre,2490ft havonta,oké semmi baj. De,azért bekaphatnák a pék f@szát hogy akik összedobják a 4490ft ot, 4-en nézhetik alig több mint 1000ft-ért havonta uhd minőségbe,én meg 2490-ért nézhetem sd-be. Ez hol korrekt??? Mi fizetjük arányába a legtöbbet,nekünk kellene a legjobb minőségbe szolgáltatni...de minumum ugyanazt a minőséget kapni.

Sőt ismerek olyat aki 1500-at kér három ismerősétől,neki meg ingyen van.... Ezekre ki találhatnának valamit. Az én 2490-forintom miért csak sd minőséget ér?

atherton_ Creative Commons License 2022.02.22 0 0 37

streaming szolgáltatók közül a netflix aránytalanul többet van nyomva.

Előzmény: kocka alakú robot (36)
kocka alakú robot Creative Commons License 2022.02.22 0 0 36

minden gigacéget reklámoznak a médiák, ingyen...

legújabb film, legújabb okosteló (530 kamerával), legújabb lapostévé, legújabb autó...

Előzmény: atherton_ (35)
atherton_ Creative Commons License 2022.02.22 0 0 35

vajon az index kap valami pénzt a netflixtől, hogy naponta reklámozza a vacak filmjeit?

thüring Creative Commons License 2021.08.01 0 0 34

Sziasztok, tegnap előfizettem a Netflixen és olyan e-mail címet adtam meg ami mar nem létezik de az előfizetés és a regisztráció erre az e-mail címre küldte ki a rendszer, találkozott valaki ilyennel, kérlek titeket hogy ha módotokban áll segítsetek nekem ezt megoldani előre is köszönöm, szép napot

zlota Creative Commons License 2021.03.20 0 0 33

A kölcsönadást hogyan fogják szűrni?

Ha pl 2 helyen "lakom" a szüleimnél is nézni akarom továbbra is és hétköznap is otthon akkor mi van?

Tudja valaki milyen lesz az új rendszer? 

troglodita Creative Commons License 2021.03.18 0 0 32

-1, mától. Karácsonykor előfizettem, nézegettük amit lehetett, de a 3 hónap úgy látszik túl sok volt ennyi tartalomhoz...

Előzmény: Törölt nick (29)
histván Creative Commons License 2021.01.22 0 0 31

Sziasztok,felhasználói kérdés:

 

két napja akadozik az adott sorozat részeinek lejátszása.Megáll,tölt,megyeget a piroskarikában a % és 1-2 perc után folytatódik.

Otthoni minden net rendben,okos LG-TV- nézem(ném),Telekom eredeti előfizetés.

Kösz :-)

Törölt nick Creative Commons License 2021.01.20 0 0 30

Algoritmus DJ és streaming mozi – mi várható a kulturális tartalomfogyasztás terén?

 

https://forddalaholnap.hvg.hu/algoritmus-dj-es-streaming-mozi-mi-varhato-a-kulturalis-tartalomfogyasztas-teren/

Törölt nick Creative Commons License 2021.01.20 0 0 29

Kétszázmillió előfizetője van már a Netflixnek

 

https://hvg.hu/kultura/20210120_Egy_brazilianyi_elofizetoje_van_mar_a_Netflixnek

Chaosmönger Creative Commons License 2021.01.13 0 0 28

Van, csak ha magyar nyelvűre állítod be a profilodat, akkor csak azt mutatja amihez van magyar szinkron vagy felirat. Ehhez nincs.

Előzmény: Mauro (27)
Mauro Creative Commons License 2021.01.13 0 0 27

A Code 8 film miért nincs MO-n?

kedvetelve Creative Commons License 2021.01.04 0 1 26

Nekem nagyon bejött a netflix. Igaz nem én vagyok az előfizető, ajándékba kaptam egy barátomtól. Nagyon jó filmeket láttam már rajta. Persze sok a szemét, de mindenkinek meg kell felelnie, éppen ezért a mi dolgunk kiválogatni a saját ízlésünknek megfelelőt.

Törölt nick Creative Commons License 2020.12.27 0 0 25

Én főleg a Vaják miatt fizettem elő rá! De nagyon sok jó sport és zenés dokumentumfilm is van rajta. A Sunderland FC csapatáról szóló irtó király! :)

Paater Altenburg Creative Commons License 2020.12.05 0 0 24

Nem a fogalmazásmód itt a lényeg. Igaz, amit beírtál, vagy nem igaz?

Előzmény: Törölt nick (22)
aaaavj222 Creative Commons License 2020.11.17 0 0 23

Valaki Enola Holmeshoz free linket tudna dobni?

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.10.06 0 0 22

Az alább olvasható bejegyzést lehetne törölni? Magamra sem ismerek, olyan borzalmasan fogalmaztam meg mondandómat. Mentségemre szolgáljon, akkor keltem... de persze erre nincs mentség. ;)

Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2020.10.06 0 0 21

Szeretjük a NETFLIX-et, de azért...kapják be a kékeres méterest.

Augusztus 29.-én regisztráltam, 1 hónap múltán úgy döntöttem maradok náluk. Arra gondoltam hogy nem jó ez hogy 29.-én akarják majd a dijat levonni, mert hóvége van és nem mindig marad annyi a számlán, ezért átállítottam a számla fizetési napot 10.-re. Volt a 4000 Ft-om, a díjcsomag 3190, elvileg minden okés. Kiírta, mikor átállítottam a díjfizetési napot 10-re, a 29-ről, 1066 Ft-ot fognak most tőlem levonni (ez 10 napnak megfelelő összeg, tehát rendben vagyunk), okéztam, levonták, minden all right...meg a nagy ló---t! 2 nappal később figyelmeztetést kaptam: frissítsem a fizetési módot, mert nem stimmel valami vele. Frissítettem, hiba. Ezt még úgy 5x eljátszottam, utána már azt írta: sajnáljuk, valami hiba történt, kérjük próbálja meg később. Természetesen megpróbáltam, és mindig ugyanaz a hibaüzenet jött fel. Mivel volt más dolgom, leszartam, nem érdekelt, még működött úgyis minden. Ma viszont hajnalban kaptam az értesítést hogy felfüggesztették a fiókot, mert nem stimmel valami a fizetési móddal. Okés, beállítotam párom kártyáját, mert nekem már csak 600 forintom van/volt (Ő meg tegnap kapott fizetést) és minden rendben lett. 

A hiba amit elkövetett a Netflix:  nem megfelelő tájékoztatás, hiszen hiába állítottam át és hagytam jóvá (azaz leokéztam) a fizetési napot, nem az történt amit kértem, nem írta ki a rendszer hogy valamit kihagytam volna, vagy hogy ott a gebasz nála...Mindegy csak beszedje a lóvét...okés. (A mai napig nincs átállítva a számlázás dátuma, pedig tisztán emlékszem hogy úgy csináltam mindent ahogy kérték.)

Szóval csak óvatosan. (Egyébként egyéb probléma nincs velük.)

trewq Creative Commons License 2017.12.06 0 0 20

Igazad van, csak ki akartam küszöbölni a többszáz film bogarászását ...Végignéztem a NARCOS első 10 részt majd mikor kezdődött volna a második sorozat : simán átváltott angolra ... Így jártam még Az UJ NARANCS A FEKETE...stb filmekkel is ! Több mint bosszantó ... Gondoltam, van egy olyan "Tartalom-jegyzék" ami közli a végig kész magyar feliratos sorozatokat . (Kösz a segítséget ! Marad a "BÖNGÉSZÉS") 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!