Keresés

Részletes keresés

0101008 Creative Commons License 2022.01.02 0 0 8
kocka alakú robot Creative Commons License 2022.01.01 0 1 7
N.21 Creative Commons License 2016.01.11 0 0 6

Majd és kettő, természetesen.

Előzmény: N.21 (5)
N.21 Creative Commons License 2016.01.11 0 0 5

Egy oldalon megtalaltam a javitasat, ha gondolod, linkelem.

 

A hetvegen jatszottam vele kb. 3x felorat, a Selator-fele kuldetest teljesitettem, jol szorakoztam. Neki vagok mjad a masik mettonek is.

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.08 0 0 4

Nekem az elsőként olvasott volt a kedvenc, az Országút harcosa (ebből meg van ma is egy), és az Elátkozott ház, de legtöbbet egy hasonló, mégis más könyvvel játszottam, amelyben Artúr király idejébe repültünk vissza az időbe, és ott kellett helyt állnom a lovagok között, de nem tudom mi volt a címe.

A Skorpiók mocsarával emlékeim szerint nekem az volt a gondom, hogy hibás (lehet nem minden példány volt iylen) volt, mert egy lapozásnál nem jó helyre küldött.

Előzmény: N.21 (-)
karbalán Creative Commons License 2016.01.07 0 0 3

Nem ismerős a sztori.

Előzmény: N.21 (2)
N.21 Creative Commons License 2016.01.07 0 0 2

A Skorpiók mocsara mit ad isten a másik könyv, amelyik a kezembe került most, olyan családi helyről, hogy azt soha nem gondoltam volna. Kicsit utána olvasgatva, sok helyen írják, hogy ez volt a legjobb vagy a leginkább kedvenc, ezért mivel kedvet is kaptam hozzá, felnőtt fejjel is belevágok. :)

 

A másik, amelyik még felsejlik gyerekkoromból, és amennyire emlékszem a történetére (nem nagyon, mert könyvtárból kölcsönöztem annó) valami olyasmi volt, hogy egy kisvároshoz közeli erdőben kegyetlen gyilkosságok történnek, és főhősként elindulsz kinyomozni a tettest, miközben saját magadat is kétségek gyötörnek, hogy nem-e te vagy a gyilkos vérfarkasként, mert emlékezetkiesésekben szenvedsz. Rákeresve, ez talán a Monarakh titka lehetett.

Előzmény: karbalán (0)
morcos csodagyerek Creative Commons License 2016.01.07 0 0 1

Nekem még most is megvannak a könyvespolcomon nagy becsben tartva a következő kötetek:

 

A gyíkkirály szigete,

Bajnokok próbája,

A végzet erdeje,

A szamuráj kardja,

A halál seregei.

 

Sajnos csak ennyiből áll a kis gyűjteményem, de olvastam más köteteket is, pl. A vértengerek, A skorpiók mocsara, stb. Szóval én is nagyon szerettem-szeretem ezeket.

Előzmény: N.21 (-)
karbalán Creative Commons License 2016.01.07 0 0 0

Nekem A skorpiók mocsara, de A Tűzhegy varázslóját és Az országút harcosát is nagyon szerettem.

Előzmény: N.21 (-)
N.21 Creative Commons License 2016.01.06 0 0 topiknyitó

Nemrég kezem ügyébe került egy ilyen lapozgatós könyv, David Bischoff-tól A sárkánygyíkok nyomában, ami mondjuk nem tipikus KJK-szerű lapozgatós könyv, de gyerekkoromban nagyon szerettem. Természetesen most is gyorsan végigolvastam a történet minden szálát egyik este, jó volt nosztalgiázni, még cselekménytérképet is rajzoltam hozzá, mint gyerekként anno. :)

 

Erről eszembe jutott, hogy a szüleimnél meg kell lenni a Végzet Erdejének, Az országút harcosának és a Küzdelem az Éj Kardjáért című könyveknek is. Hú, ezért az utóbbiért mit gugliztam, mire kiderítettem mi is volt a pontos címe... :)

 

 

Nektek melyik volt a kedvencetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!