Keresés

Részletes keresés

Jaka46 Creative Commons License 2017.04.03 0 0 16

Hallgattassuk meg a másik felet is.

Előzmény: Bradanek F (-)
herwest Creative Commons License 2017.03.30 0 0 15

https://www.penzcentrum.hu/otthon/megtalaltuk_ezt_a_villat_arulja_friderikusz_sandor_exkluziv_fotok.1054249.html?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

 

 

Ez a villa többet ér mint a hollywoodi szupersztárok kecója, eredeti olasz művészeket hozatott a lakberendező, a beltartalom nem USA-giccs. Honnan van ennek a pernehajdernek ennyi pénze?

Na meg persze a jól ismert trükk: a villa nem a nevén van, hanem egy Luxemburgban bejegyzett cég tulajdona, magyar ügyvezetővel.  Friderikusz a USA-ban, max autóügynök lehetett volna. Még mondja valaki hogy Magyarország a zsidók számára nem az Ígéret Földje.

Poplacsek 1 Creative Commons License 2016.01.11 0 0 14

„rosszul öltözött buzi“

 

Miért? Nem az?

Előzmény: liberális demokrata (7)
King_of_Giants Creative Commons License 2016.01.04 0 0 13

Szörnyű a mai politika

Trémobil nem fizeti Ákost, mintha az Audi is levette volna a kezét a Kvesztoros focicsapatrol, most meg ez a szegény Ernő aki hangfalépitésböl él

Szegény Ernő, kiszúrták a szemét 100ezerrel

 

Ez az Ernő beletartozik a Fidesz holdudvarába?

Igen/nem?

Ha igen, majd kifizeti a H-betüs aki nem tanácsadó, vagy a volt 3 nevű, esetleg a kaszinó tv tulajdonos, csakhogy ne maradjanak az út szélén Ernőék

Hameg nem ott fog stopolni a 6gyerekével  vándor hangafalárusként a zutszélén

Előzmény: Bradanek F (-)
Bradanek F Creative Commons License 2016.01.03 0 0 12

mert szerződést szegtem

 Itt a pont.

 

Így igaz.

Előzmény: Pomber Béla (11)
Pomber Béla Creative Commons License 2016.01.02 0 0 11

mert szerződést szegtem

 

Itt a pont.

Előzmény: Bradanek F (4)
Bradanek F Creative Commons License 2016.01.02 0 0 10

Persze kérdés hogy az ígéret teljes megoldásra, vagy örök időkre vonatkozott.

 

 

Hangfalakat építek és eladok. Azt mondta Friderikusz, két évig támogatna anyagilag, hogy a vállalkozásom beinduljon. A kettőnk közötti megállapodásról szerződés is készült. Első körben kaptam százezer forintot, és kijelölt egy férfit, hogy a munkámat és a ki­adásaimat felügyelje. A szerződés szerint havonta hó végén számlát kellett küldenem a kiadásokról és a bevételekről. A felügyelőm azt mondta a második százezer forint után, hogy elég az is, ha tételesen leírom, mit mire költöttem. Kaptam egy értesítést ezután, hogy a Friderikusz Alapítvány megszünteti a támogatást, mert szerződést szegtem. Pedig csak azt csináltam, amit a férfi mondott” – mondta a lapnak Mata Ernő.

 

Friderikusz Sándort nem sikerült a témában szóra bírni.

Előzmény: püfffneki (9)
püfffneki Creative Commons License 2016.01.02 0 0 9

Persze kérdés hogy az ígéret teljes megoldásra, vagy örök időkre vonatkozott.

martinaxe7 Creative Commons License 2016.01.02 -1 0 8

Kocsis Máté még kérdéses

liberális demokrata Creative Commons License 2016.01.02 0 0 7

„rosszul öltözött buzi“ – elkövető: Kern András
Még mielőtt azt gondolnánk, hogy a másságon való élcelődés jobboldali sajátosság, érdemes felidéznünk Kern András a közszolgálati televízió reggeli műsorában tett emlékezetes megjegyzését. A színművész Friderikusz Sándort nemes egyszerűséggel „rosszul öltözött buzinak“ nevezte. Igaz a kilencvenes évek elején egy ilyen megszólalás után megszakították az adást, és hetekig vitáztak arról, hogy szabad-e élő adásban így beszélni. Hol vagyunk már mindettől…

 

Igen. Frigerikusz Sándor meleg, de ettől még lehetne becsületes.

Előzmény: Bradanek F (6)
Bradanek F Creative Commons License 2016.01.02 0 0 6

 

Felébrettek a fikák ??

 

„rosszul öltözött buzi“ – elkövető: Kern András
Még mielőtt azt gondolnánk, hogy a másságon való élcelődés jobboldali sajátosság, érdemes felidéznünk Kern András a közszolgálati televízió reggeli műsorában tett emlékezetes megjegyzését. A színművész Friderikusz Sándort nemes egyszerűséggel „rosszul öltözött buzinak“ nevezte. Igaz a kilencvenes évek elején egy ilyen megszólalás után megszakították az adást, és hetekig vitáztak arról, hogy szabad-e élő adásban így beszélni. Hol vagyunk már mindettől…

Előzmény: martinaxe7 (5)
martinaxe7 Creative Commons License 2016.01.02 0 0 5

Felébrettek a fikák ??

Bradanek F Creative Commons License 2016.01.02 0 0 4

Simlis ratyi. Mit vártál tőle?

 

Hangfalakat építek és eladok. Azt mondta Friderikusz, két évig támogatna anyagilag, hogy a vállalkozásom beinduljon. A kettőnk közötti megállapodásról szerződés is készült. Első körben kaptam százezer forintot, és kijelölt egy férfit, hogy a munkámat és a ki­adásaimat felügyelje. A szerződés szerint havonta hó végén számlát kellett küldenem a kiadásokról és a bevételekről. A felügyelőm azt mondta a második százezer forint után, hogy elég az is, ha tételesen leírom, mit mire költöttem. Kaptam egy értesítést ezután, hogy a Friderikusz Alapítvány megszünteti a támogatást, mert szerződést szegtem. Pedig csak azt csináltam, amit a férfi mondott” – mondta a lapnak Mata Ernő.

 

Friderikusz Sándort nem sikerült a témában szóra bírni.

Előzmény: Poplacsek 1 (1)
Bradanek F Creative Commons License 2016.01.02 0 0 3

Friderikusz, betegre kereste magát a tv-ben, de az erős jellem nem a jövedelem függvénye.

 

Fridi, ezt a tételt visszaigazolta.

Előzmény: Kenderessy Botond (2)
Kenderessy Botond Creative Commons License 2016.01.02 0 0 2

Friderikusz, betegre kereste magát a tv-ben, de az erős jellem nem a jövedelem függvénye.

Poplacsek 1 Creative Commons License 2016.01.02 0 1 1

Friderikusz Sándor Az Ének Iskolája forgatásai alatt ismerkedett meg az egyik versenyző, Mata Ricsi családjával. A műsorvezető állítólag támogatást ígért nekik, azonban a kisfiú édesapja, Ernő szerint becsapta őket.

 

Simlis ratyi. Mit vártál tőle?

Előzmény: Bradanek F (-)
Bradanek F Creative Commons License 2016.01.02 0 0 0

A családfő a Borsnak elmondta: Friderikusz eleinte pénzzel segített a kilátástalan helyzetben lévő, havi 104 ezer forintból élő hattagú családon.

 

Amikor nálam volt Sándor, kérdezgetett mindenféle anyagi dolgokról, hogy mennyi a családom tartozása.

 

Mondta, szedjek össze minden csekket. Kiszámolta fejben az összes tartozást, ami olyan 1,6 millió forint lett. Azt mondta, szívesen kifizeti, mivel nehéz anyagi helyzetben vagyunk. El is vitte a papírokat, de két hét múlva visszapostázta. Hónapokig hívogattam, hogy hogyan áll a tartozásom, mindig kitérő választ adott, majd egyszer csak közölte, hogy neki sem ideje, sem lehetősége nincs kifizetni.

Bradanek F Creative Commons License 2016.01.02 0 0 topiknyitó

Friderikusz Sándor Az Ének Iskolája forgatásai alatt ismerkedett meg az egyik versenyző, Mata Ricsi családjával. A műsorvezető állítólag támogatást ígért nekik, azonban a kisfiú édesapja, Ernő szerint becsapta őket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!