Törölt nick Creative Commons License 2019.10.19 0 0 199
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.18 0 0 198

Akkor 19:00 órától szolnoki vízilabdameccs. :D Jó lesz nézni, mert Szolnok városa különösen nagy kedvencem! De addig is, előtte és utána is könyveket olvasok! Hehe! :)

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.18 0 0 197

A LEN Bajnokok Ligája 2019.10.18-i Jadran Herceg Novi – Szolnoki Dózsa mérkőzést 19:00 órától élőben közvetíti a SPORT TV Sport 2 csatornája.

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.09 0 0 196

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA: GYŐZELEMMEL RAJTOLT A SZOLNOK

Törölt nick Creative Commons License 2019.08.03 0 0 195
Törölt nick Creative Commons License 2019.07.23 0 0 194

Még szebb lett a Szolnok honlapja! Nagyon szuper a dizájn! :)

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.14 0 0 193
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.23 0 0 192

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 0 0 191

Szép volt szolnoki pólósok! Nagyon meg voltam elégedve, mert támadó szellemű volt a csapat. A Fradi most a legerősebb vízilabda klub Magyarországon, de ez sem marad így örökre! Épül a Szolnok és az Eger, míg az FTC és az OSC nagyon jó eddig!

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 0 0 190

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 0 0 189

VÍZILABDA
SZUPERKUPA
Férfiak
20.30:
FTC-Telekom–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport)
Nők
18.30:
UVSE Hunguest Hotels–Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.20 0 0 188

Jár a dicséret a Szolnoknak! A 2017-es BL-győztes feszült neki a 2018-as BL-győztesnek! Mi lett a vége? Persze, hogy döntetlen, ami inkább a görögöknek kedvez a továbbiakban. Régen telt ház volt egy ilyen mérkőzésen Szolnokon, most csak félház! :O

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.19 0 0 187

Ma viszont BL-meccs! Nehéz feladat előtt a Szolnok! :O

18:45 Vízilabda (sportműsor) (élő) Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, Szolnoki Dózsa - Olympiakosz

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.06 0 0 184

Kikapott az Eger és a Fradi is... Egyedül a Szolnok nem, mégis az az eredmény is csalódás a számomra... :(

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.05 0 0 183

Én mondom, ezt a Spandaut illene legyőzni! Mindent bele szolnoki fiúk! :)

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.05 0 0 182

Édesapja álmát váltotta valóra a magyar vízilabdázó példakép, Nagy Viktor

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.05 0 0 181

2015. december 6. A szolnoki vízilabda arénánál! :)

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.05 0 0 180

MA

19:00 Vízilabda
(sportműsor) (élő)
Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló, Spandau - Szolnoki Dózsa #Sport2

Törölt nick Creative Commons License 2018.10.18 0 0 179

Kicsit nehézkesen indult a BL! :P Mindenesetre egy a lényeg, hogy győztünk! :) Mindenesetre az érdekes, hogy a kicsit gyengécske Jadran Split ellen csak 10-9-re tudtunk nyerni... :O

Törölt nick Creative Commons License 2018.10.17 0 0 178

Remélem sokáig menetelünk a BL-ben! :O

Törölt nick Creative Commons License 2018.10.13 0 0 177

Előzmény: Törölt nick (176)
Törölt nick Creative Commons License 2018.10.05 0 0 176

A végén lett sima a nyitány

UVSE–SZOLNOKI DÓZSA 7–13 (2–2, 1–4, 3–3, 1–4)

Komjádi uszoda

Játékvezető: Kovács Cs. T., Németh A.
UVSE: Bisztritsányi – Baksa 1, Vigvári 1, SOMOGYI 2, Aranyi, Korbács 1, Sziládi. Csere:Szieben, TELEK 1, Konarik 1, Kádár, Seeler, Rábavölgyi. Vezetőedző: Benedek Tibor
SZOLNOK: NAGY V. – Bátori 2, PRLAINOVICS 3, V. Rasovics 1, Kis G., ZALÁNKI 3, Angyal 1. Csere: KARDOS (kapus), Jansik D. 2, Szatmári, Lazics 1, Szeghalmi, Teleki. Vezetőedző: Zsivko Gocics

Törölt nick Creative Commons License 2018.10.04 0 0 175

Új idény, új remények! Már messze nem jelenthető ki, hogy a Szolnok simán bajnok lesz. :P De az esélye persze megvan rá! Most is egy kicsivel a Fradit jobbnak tartom, de az OSC is jelentősen erősödött! Az Egernek érnie kell, ott a fiatalokra építenek, de övék lehet a jövő. Izgalmas lesz a bajnokság, annyi szent! És persze a Miskolc is egyre jobb, aminek szintúgy örülök!

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.28 0 0 174

KÖZLEMÉNY

Új impulzusokra van szükség! – Nem hosszabbít Cseh Sándorral a Dózsa, Zivko Gocic erősítheti meg a szolnoki csapatszellemet

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.22 0 0 173

Bombameglepetés: Cseh Sándor befejezi a Szolnok kispadján

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.10 0 0 172

LEN Vízilabda Bajnokok Ligája Final 8 Negyeddöntő: Szolnok - JUG Dubrovnik mérkőzés > https://www.mediaklikk.hu/video/len-vizilabda-bajnokok-ligaja-final-8-negyeddonto-szolnok-jug-dubrovnik-merkozes/