Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2018.03.30 0 0 7

Sziasztok. 

Eladósorba került a 3. generációs AppleTV-m Hibátlan, és mindene megvan, még az eredeti doboza is. 

Ez még ugye nem tvOS-t futtat, de már képes HomeKit vezérlőként műkdödni.

Azért adom el, mert vettem egy 5. generációsat, így ez fölöslegessé vált. 

15.000 Ft. Ha érdekel írj egy privát üzenetet, a nickemre kattintva (publikus az e-mail címem).

Aszpirin Creative Commons License 2017.12.13 0 0 6

Sziasztok! Nem tudom, értesültetek-e róla, de megjelent az Amazon PrimeVideo és a HBO GO app is itthon is (végre!) a pz AppleTV-re (a tvOS-t futtató modellekre, tehát 4. generációtól felfelé). A HBO GO-t pedig már külön is meg lehet rendelni, akár a tévészolgáltatótól függetlenül is. Jelenleg ez az egyetlen mozifilmes video streaming alkalmazás itthon, amit tényleg a magyar piacra (is) szántak, idegennyelv-tudás nélkül is telkesen élvezhető, mert a filmek és sorozatok nagy része magyar szinkronhanggal is nézhető, magyar felirat pedig mindegyikhez van. A kínálat pedig hatalmas, főleg sorozatokból...

KisJampi66 Creative Commons License 2017.11.09 0 0 5

Szia!

Én most vásároltam, Plex-el használom azzal nagyon jól mennek a filmek.

Sajnos a Magyar TV csatornákat nem tudom, hogy mivel lehet nézni?

Ha ebben tudnál segíteni azt megköszönném! 

Előzmény: DubNadal (2)
DubNadal Creative Commons License 2016.06.21 0 0 4

Koszi a Tippet!

 

Tetszik az otlet, mivel eleg gyakran filmezunk eddig kulsos hdd segitsegevel, mindenfelekeppen kiprobalom.

Kulon tetszik az ATV-ben hogy ha telefonon vagy ipaden nezek egy videot atdobja a tv-re.

Ahogy eszverettem eddig kozel sincs annyi app az appstore-ban mint az egyeb eszkozokon, de gondolom bovul folyamatosan...

 

 

 

 

Előzmény: Aszpirin (3)
Aszpirin Creative Commons License 2016.06.18 0 1 3

Szia!

Ha szoktál nézni számítógépen internetről letöltött filmeket, és van otthoni wifi hálózatod, akkor imádni fogod a Plex-et. Telepítesz egy Plex szervert (ingyenesen letölthető emlékeim szerint) a számítógépedre, ráállítod arra a könyvtárra, amelybe töltögeted a filmeket, az AppleTV-re pedig felteszed a Plex appot, és tévén tudod nézni a számítógépre töltött filmeket, de a trükkös része most jön: mindezt úgy, mintha egy saját ondemand-tévéadód / streamer szolgáltatásod lenne, vagyis a Plex beszerzi a filmek borítóképeit, ajánlóit, szereplőgárdát, feliratokat, stb, ha sok filmed van, ajánl közöttük a megnézettek alaján, stb. Érdemes kipróbálni, egyszerűen zseniális. És ingyen van (nem kötelező a Plex előfizetés ezrkhez, ha nem akarod távolról /az otthoni wifihálózatodon kívül, mondjuk a világ más pontjáról/ elérni a Plex-stervered tartalmát.

A másik kedvencem a Netflix, ez is elérhető az AppleTV-n, de ez egy előfizetéses szolgáltatás.

Youtube-ot, Vimeót, dailymotion-t nézegetni AppleTV-n szintén jó mulatság - és ingyen van.

Én szeretem a TED-et is.

A fentiek mind mozgókép-tartalomszolgltató alkalmazások, és ilyenekből van még kismillió.

Ha viszont szereted játékokkal tölteni az idődet, akkor elég sok játék van mr AppleTV-re, köztük igen jól sikerültek is, én pl. imádom a Shadowmatic-et...

 

Előzmény: DubNadal (2)
DubNadal Creative Commons License 2016.06.17 0 0 2

Pontosan az Apple TV topic miatt regisztraltam be.

Vettem a napokban egy 4.-ik generaciosat csakis azert hogy kulfoldon is tudjuk nezni a Magyar tv csatornakat stabilan.

Egyebkent ez a resze mukodik is tokeletesen akadozas nelkul HD-ban.

Szeretnem viszont jobban is kihasznalni es megerteni hogy mi is lenne a celja.

Szoval akinek regebbota van megdobhatna par otlettel esetleg alkalmazas ajanloval.

Aszpirin Creative Commons License 2015.12.07 0 1 1

Nincs még itt - rajtam kívül - senkinek új AppleTV-je? 

Csapszi Creative Commons License 2015.11.04 0 0 0

Érdekelne!

Előzmény: Aszpirin (-)
Aszpirin Creative Commons License 2015.11.03 0 0 topiknyitó

Most, hogy az Apple TV-nek immár a negyedik generációja is megvásárolható Magyarországon, talán ideje van egy ilyen topiknak is. Apple TV-tulajok ide!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!