Keresés

Részletes keresés

PitykeG Creative Commons License 2021.03.24 -1 0 8

kb

Előzmény: Biztos Nyertes (7)
Biztos Nyertes Creative Commons License 2021.03.22 -1 0 7

A robot az itt a "bot" programot jelenti?

Előzmény: PitykeG (6)
PitykeG Creative Commons License 2021.03.18 0 0 6

a robotokról meg annyit, hogy előtted már sokan próbálkoztak ezzel, de végül mindegyik beleállt a földbe

lehet neked sem ez az első ilyen üzleted, csak most újat kezdtél az előző csőd után

a martingale-t akarják eladni kockázatkezelésnek 90%-ban, vicc az egész

természetes vannak sikeresen kereskedő robotok is, de az mind top secret és zárt 

aki robotokat árul a neten, kivétel nélkül azért teszi mert önmagában nem tud pénzt keresni

aki tud, az nem árulja

Előzmény: PitykeG (5)
PitykeG Creative Commons License 2021.03.18 0 0 5

mert az lópikula a CHF-hez képest

értem én, hogy csinálod a bizniszt magadnak és eteted a népet,

csak mindenki legyen tisztában azzal, hogy vannak szituk amikor a stop semmit sem ér

CHF balhé óta annyiban más a helyzet, hogy egy EU-s brókernél elvileg max annyit bukhatsz el, amit betettél

de egy EU kivüli brokinál még mindig lehet többet is bukni

persze flashcrash is csak 4-5 évente van, de akkor mindent visz

Előzmény: tamasforex (4)
tamasforex Creative Commons License 2021.03.18 0 0 4

No pont az ilyenek miatt ajánlottam az oldalt. Miért nem ragadtál ki mondjuk egy FlashCrash jelenséget az USDJPY vagy a GPDUSD párról?

Előzmény: PitykeG (2)
PitykeG Creative Commons License 2021.03.17 0 0 3
Előzmény: PitykeG (2)
PitykeG Creative Commons License 2021.03.17 0 0 2

Haha: "de nem veszélyes, mivel kockázatkezelten és stop loss-szal kereskedünk"

https://www.leaprate.com/news/how-forex-brokers-went-bankrupt-overnight-amid-eurchf-flash-crash-infographic/

Előzmény: tamasforex (1)
tamasforex Creative Commons License 2021.03.17 0 0 1

Sziasztok!

Igaz a FOREX brókerek összehasonlításában nem vagyok otthon, de szerintem mindenképp érdemes egy ECN számlát nyitni (jutalék+spread), rendes (ASIC) szabályozással és magas tőkeáttétellel.
Tudom, hogy sokan most felhördülnek a magas tőkeáttét hallatán, de nem veszélyes, mivel kockázatkezelten és stop loss-szal kereskedünk.

Van egy jó oldal, ami nagyon jól összefoglal sok mindent a FOREX kereskedés témájában, többek között a magas tőkeáttétellel kapcsolatos félelmeket is eloszlatja: https://forexrobotstrategia.hu/

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.28 0 0 0

Egyik kutya, a másik eb.

misstick Creative Commons License 2015.10.26 0 0 topiknyitó

Tradeltem az Etoroval es a Plus500-al. Egyiktol sem vagyok elajulva. Tudtok jobbat? Foleg olyan erdekel, ahol gyors a platform, naprakeszek a hirek es van trendtudositas. Elsosorban olyat ahol lehet magyarul kommunikalni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!