Keresés

Részletes keresés

TotalBike címlap TotalBike fórumok
Charlie 61 Creative Commons License 2021.03.29 0 0 6

Sziasztok!  Ez sem egy sűrűn látogatott fórum, de azért itt is megkérdezem, hogy tudja-e valaki melyik évben gyártották a Keeway kayak kismotort?

Torökk sZultaan Creative Commons License 2019.04.05 0 1 5
Előzmény: Tommy7703 (4)
Tommy7703 Creative Commons License 2017.12.03 0 0 4

Sziasztok! Keresnék Kayak motorhoz komplett hátsó féket, és az ahhoz kapcsolódó mindent. Lenne valakinek? tomacsektomi@gmail.com, vagy 30-500 7327. Előre is köszönöm!

Fritz Zsolt Creative Commons License 2015.12.16 0 0 3

Sziasztok! A Keeway TX 125 enduro végsebessége valóban 90km/h? Gyári adat leírásban olvasom.

llechtim Creative Commons License 2015.10.25 0 0 2

Sziasztok!

Mi tegnap vettünk a Fiúnknak egy Keeway F-act EVO 50-et. Használtan, de szinte teljesen új. Végig nézve rajta is gyári, alig használt állapotban van, 519 km van benne. Nekem anno, cca. 20 éve Simson-om volt, így nincs semmi összehasonlítási alapom, és rálátásom sem, hogy pl. mennyire normális a füstölése a mai robogóknak.

Más fórumokban olvasgatva írtak olyant, hogy prémium benzinnel kevésbé füstölt.

Várom Keeway-es förum társak tapasztalatait, és majd én is megosztom a továbbiakat.

Egyelőre hibátlannak tűnik. :)))

Üdv!

Füredi Imre Creative Commons License 2015.10.23 0 0 1

Ha nem hajtod szét rendszeresen karbantartod (pl olajcsere) nagyon sokáig szolgálni fog. Olyan a motor mint a gazdája.Nekem van egy Jawa Mustangom.Na erről a motorról sem lehet sok jót hallani és mégis 23500km mentem vele és még mindig kitűnően működik.Ha viszont egy tizenéves kezébe adnám mint amilyen én is voltam annak idején akkor egy pár nap alatt le lehet amortizálni a motorját szét lehet hajtani.Szóval hogy ha normálisan használod főleg az elején rengeteg km-t mehetsz majd vele.és sok éven át fog majd szolgálni.Jó motorozást kívánok vele,és rakjál fel róla egy pár képet.Mások véleményével pedig ne foglalkozz,az a lényeg hogy neked tetsszen és örömöd legyen benne.

Előzmény: Pozitron 01 (0)
Pozitron 01 Creative Commons License 2015.10.23 0 0 0

Sziasztok ! 2 napja vettem egy új Keeway RY 6 -os kismotort . Nagyon sok jót , és nagyon sok rosszat olvastam , és hallottam róla . Mivel csak is új motort akartam venni magamnak ezért döntöttem így hogy ilyet veszek . Beszéltem néhány motor szerelő mesterrel , és ők is megerősítettek a döntésemben . Olasz vagy Japán társai 2-szer annyiba kerülnek mint ez , és persze családos ember lévén ,elég nehéz lett volna kb 600 ezer forintot kiszakítani a családi kasszából. Banki hitelre nem lehet megvenni egyiket sem, csak KP.re . Így is eltartott egy kis ideig mire a 300 ezret össze tudtam spórolni . Előre is elnézést kérek azoktól a motoros társaimtól akiknek megadatott az hogy , Olasz vagy Japán mocija van. Sehol nem találtam , vagy lényegesen kevesebb olyan fórum van ahol értékelnék , illetve valamit is elmondanának , pozitív ,vagy negatív tapasztalataikról, a mocijukkal kapcsolatban . Sok olyan híresnek mondott motoros szakértő is van aki tesztelte ezt a motort . Nos ők aztán elég rendesen eleresztették magukat . Van olyan aki csak egyszerűen csak LEKÍNAIZTA ,és ezzel el is mondott mindent, és van olyan is aki több rosszat mint jót, mondott róla. Elég szomorú hogy ezek a szupersztár szakértők ennyire lehúzzák ezeket a járgányokat . Nekem és családomnak nagyon tetszik ez a klassz kis járgány . 

Füredi Imre Creative Commons License 2015.10.23 0 0 topiknyitó

Üdv!Valaki meg tudná mondani hogy hol lehet ehhez a motorhoz alkatrész vásárolni?Tudomásom szerint több néven is ismert motor mint pl Mex Panama,Jawa Betka,Polymobil.Még eddig kifogástalanul működik de még csak 4000km van benne.Kerestem volna hozzá kíváncsiságból alkatrészeket de nem igazán találtam.A motorja 4ütemű,48ccm,és körváltós.Ha tud valaki segíteni kérem írja meg.Válaszokat előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!