Keresés

Részletes keresés

Hodaj Creative Commons License 2022.02.14 0 0 142

Sziasztok! Tudna valaki ajánlani olyan okosórát, melyet fémérzékenyek is tudnak hordani? Női, de nagy kivitel érdekel. Sajnos hiába keresek, olyan kimondott antiallergén portékát nem találok

Zsiga70 Creative Commons License 2022.01.30 0 0 141

Sziasztok!

Milyen árban lehet most használt Samsung Galaxy watch3 óra esimes 2020 évvégi vásárlás.

Egyáltalán érdemes eladni vagy maradjon a polcon,remélem maradhat itt a hozzászolásom.

 

Andris91114 Creative Commons License 2021.09.23 0 0 140

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, okosórát szeretnék vásárolni. Ami tetszik az az Amazfit t-rex, de ez nem tartalmaz mikrofont, amire nekem szükségem lenne mert esténként szeretnék telefonálni az órával.

Tehát olyan órát keresek ami kinézetre és strapabíróságban, árban hasonlít a t-rexhez de mikrofont is tartalmaz és tudok vele beszélni.

Köszönöm előre is a segítséget,tippeket.

JettGuide Creative Commons License 2021.09.20 0 0 139

helloka! Samsung telefonhot csak Samsuns okosórát érdemes venni? csak azért, mert láttam, hogy van jópár más márkájú is, de gondolom a samsungossal működne legjobban, nem?

hurvinka Creative Commons License 2021.09.20 0 0 138

Sziasztok! Segítsen valaki, mi a szolgáltatási külömbség a Huawei watch GT sport és a GT classik között? Tudtommal telefon hívás fogadás, zene halgatás és stressz mérő a classik javára. Van még valami ezeken kívűl? 

Bicajos2021 Creative Commons License 2021.08.29 0 0 137

Helló Urak - és Hölgyek! 

Van egy L8 okosórám, aminek szeretném a kijelző megvilágítási idejét növelni, mert amire rájövök, mit látok, ki is kapcsol :-) Van valakinek ötlete? köszönöm is - PPJL

Zotya-bácsi Creative Commons License 2020.12.27 0 0 136

Sziasztok! Keresek Ticwatch C2-höz magyar nyelvű használati útmutatót. Tudna valaki küldeni? Előre is kösz!

Gyuszko Gy Creative Commons License 2020.12.22 0 0 135

hello tudna valaki segiteni. vettem egy lenovo E1 pro   okos orat es nem tudom hasznalni a telomal

 

Norbi goldi Creative Commons License 2020.11.19 0 0 134

Üdv mindenkinek !

Tudna valaki segíteni?Vettem egy iUni q18 típusú órát.

Sajnos a nyél kiválasztásnál arabra állítottam.

Tud valaki segíteni?

 

Üdv:Norbi

hercules 80 Creative Commons License 2020.07.28 0 0 133

Szia.

Mit nem tudsz beállítani rajt?

Nekem ilyen órám van...

Ha tudok segítek!

Előzmény: P.Gy.A. (129)
XNC Creative Commons License 2020.07.25 0 0 132

Lehet, hogy hamisítottak.

Előzmény: paragabika (0)
othiss Creative Commons License 2020.07.08 0 0 131

hat éves, még mindig kiválóan működő LG G2 telómhoz szeretnék olyan okosórát, ami a pulzust, és hasonló egészséggel összefüggő mindenfélét mér...

A neten nem találtam, de lehet, hogy nem jól kerestem...

 

Tud- e valaki tanácsot adni hol keressem?

 

Köszönöm.

Zsiga70 Creative Commons License 2020.03.07 0 0 130

Sziasztok!

Ha telekomnál vettem samsung okosórát ami e-simes.Másik szolgáltató telefonjával van bluetooth kapcsolatban,lehet önállóan akkor csak óráról telefonálni?Próbáltam érthetően megfogalmazni,remélem sikerűlt.

P.Gy.A. Creative Commons License 2020.02.28 0 0 129

Üdvözlettel!

EX16 okosórához keresek Magyar nyelvű kezelési utasítást.

 

Akár .pdf formátumban.

Aki tud kérem segítsen!

köszönettel

:

P.Gy.

TarrG Creative Commons License 2020.01.11 0 0 128

Ezt a Mi Band 2 is tudta már. Igaz a szöveg nem jelent meg, de az ikonja az adott chat programnak igen.

Előzmény: skoda octiii (127)
skoda octiii Creative Commons License 2020.01.06 0 0 127

Sziasztok.

 

Biztos velem van a baj mert már 2 napja olvasom a teszteket, de nem találtam még olyan eszközt ami megkülönbözteti az üzeneteket alkalmazás alapján. Skype, viber stb, nekem fontos lenen hogy külön mutassa pontosan melyik alkalmazáson kaptam üzenetet. Esetleg tudnátok olyan típust mondani amelyik tudja ezt a funkciót?

-=Gabesz=- Creative Commons License 2020.01.03 0 0 126

Sziasztok!

 

Olcsóbb GPS-s okosórát szeretnék venni, aminek pontos a GPS-e és hosszú az üzemideje.

Ami nagyon fontos, hogy tudja a GPS-es nyomon követést 12-16 órán keresztül is akár, mert főként sportoláshoz használnám.

 

Amiket kinéztem:

Amazfit Verge lite

Amazfit GTR 42mm

 

Ezek a leírásuk alapján megfelelnek. Kérdés, hogy használja e ezeket valaki rendszeressen? Ha igen, mik a tapasztalatok? Megéri a GTR 42mm-es verzió a felárat? A Verge lite 30e ft-ért szinte ajándék, ha tényleg tudja a 20 napos üzemidőt és ha a GPS-e pontos és kibírja az egész napos sport tevékenység monitorozását GPS-el.

 

Köszi előre is a tapasztalatok megosztását!

énistm Creative Commons License 2019.12.16 0 0 125

Jó reggelt!

Tegnap megérkezett a Stratos. Sikerült nagyjából összehoznom a Honor 9-el,de ez-az még nem működik.Például nem jönnek az értesítések,és nem jelzi a hívást sem.Kicsi segítséget szeretnék kérni.És nem látom például az amazfit alkalmazásban mondjuk az óralapokat sem.Amit a telón látok,az gyakorlatilag edzés,barátok,profil....Szóval köszi előre is!!!

kndks Creative Commons License 2019.11.30 0 0 124

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy a Xiaomi AMAZFIT GTR 47mm tölőkábeléhez mekkora áramerősségű (5V- 500 mAh, 1000 mAh) USB-s töltőadapter csatlakoztatható, hogy ne károsítsa az óra akkumulátorát?

Válaszukat előre is köszönöm!

titttt Creative Commons License 2019.11.28 0 0 123

sziasztok T8 okosórát vettem . Vélemény róla? Úgy tűnik nem működnek a funkciók. Pl Bluetooth t ledobja 5-10 mp alatt. (Kínából tehát gari se nagyon van)

Broome Creative Commons License 2019.11.22 0 0 122

Szaisztok!

 

Kaptam egy használt Q50 típusú okosórát. Az előző tulaj nem használta, a SIM kártya lejárt. Új SIM-et vettem bele, feltelepítettem a SeTracker alkalmazást, regisztráltam, majd megpróbáltam a készüléket QR kóddal az alkalmazáshoz illeszteni. Az üzenet alapján "engedélyezett eszköz várakoztatása", az adminisztrátori fiók az előző tulajdonosnál van. 

Az alkalmazást már régen letörölte és az óra telefonszáma pedig megváltozott. Az én telefonomról  elküldtem a gyári visszaállító kódot, de újraindítani, kikapcsolni sem tudom a telefont csak a regisztrált app segítségével lehetne. 

Ilyenkor mit lehet tenni? Az ő regisztrált e-mail címére jön valami feloldókód?

nagric Creative Commons License 2019.11.21 0 0 121

Kiegészítés:

 

Miután letöltöttem a SeTracker2 programot és beállítottam ott a lépésszámláló funkciót, utána megjelent az a menü a sima SeTracker appon is. Nem tudom ez mitől függ...vagy hogyan működik...

 

A telefonszám kijelzést pedig, ahogy valaki lentebb már leírta, tényleg a szolgáltatótól kellett kérni és az is működik.

 

Már csak a kalória számlálást kell beállítani, mert amennyi kalóriát elégetett egy nap a 9 éves lányom, már el kellett volna fogynia...

Előzmény: nagric (120)
nagric Creative Commons License 2019.11.20 0 0 120

Szia!

 

Én is így jártam,mert a letöltött aplikációban (SeTracker) nem találtam ezt a funkciót. Akkor néztem meg jobban, hogy ez az app, nem is teljesen olyan, mint ami a kezelési útmutatóban, meg a netes videókban van. Konkrétan hiányoznak menüpontok. Így az “Egészség” funkció is, ahol be lehetne kapcsolni a lépés számlálót. Ezért letöltöttem próbaként a SeTracker2 appot. És láss csodát, ebben benne van. IOS-re legalább is... (Ha a főképernyő bal felső sarkából belógó csíkos lufira rámész, az megnyit egy menüt és ott van az ”Egészség” menü, ahol be tudod kapcsolni.)

 

Nekem viszont nem írja ki a telefonszámot, amikor az óráról hív a lányom. Ezzel a problémával találkozott már valaki? Egyszer véletlenül sikerült küldeni az óráról egy sos sms üzenetet a telefonra (tehát tényleg sms üzenetet kaptam és nem az appon keresztül jött az üzenet) és az sms-ben ki volt írva ugye a telefonszám, de ezt a jelenséget meg nem sikerült még egyszer reprodukálni, úgyhogy fogalmam sincs, hogyan csináltuk.

Előzmény: Fekete Niki (119)
Fekete Niki Creative Commons License 2019.10.11 0 0 119

Sziasztok!

Vásároltam egy Q50-es gyermek okosórát,és nem tudom rajta a lépésszámlálót bekapcsolni.Ha valaki tudna nekem ebbe segíteni,nagyon megköszönném!!

Fannafanna Creative Commons License 2019.07.08 0 0 118

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni, hogy a Ticwatch c2 órán hogyan tudom beállítani azt, hogy kijelezze azt, hogy telefonon hívnak, illetve a hívó fél nevét is lássam.

Köszönöm szépen!

attila.eber Creative Commons License 2019.06.04 0 0 117

Sziasztok!

 

Márkafüggetlen szervizt tudna valaki ajánlani?
Garmin Forerunner 35 óráról lenne szó, konkrétan hiányzik egy gombja.

 

 

Előre is köszönöm!

Válaszravár123 Creative Commons License 2019.04.09 0 0 116

Sziasztok . Akinek a1 es fajtája van. Az esetleg nem tudja, hogy ha külőn telefonként használom, úgy hogy benne van a SIM akkor lehetséges e rajta az internetkapcsolat?

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.02 0 0 115

Nem romlott el, csak behalt mindkettőben az akku. Minden akkumulátornak van önkisülése, és ha az eszköz ki van kapcsolva, az akku akkor is merül. Bekapcsolva a töltőáramkör kikapcsolja az eszközt, hogy ne menjen az akku mélykisülésbe, de ha nem töltöd, akkor tovább csökken a feszültsége, és egy bizonyos pont után a töltőáramkör már nem engedi többé tölteni, mert veszélyes lehet.

Előzmény: joczsol (114)
joczsol Creative Commons License 2019.03.31 0 0 114

Sziasztok! Adott 2 db mykronoz zefit 4 okos karkötő amik álltak közel 1 évet. Ha tölteni szeretném usb-n ,vagy konnektoron keresztül nem jelez vissza. Pc töltés esetén usb kábellel a következő hibaüzenetet írja ki .. : "Egy usb-eszköz áramfelvétele meghaladta a fogadó hub tápellátási képességeit" .  A karkötőn nincs sajnos gomb . Amikor áramot kap normál esetben kijelzőnek automatán kellene felkapcsolnia. Tapogatásra nem reagál a töltés felvételt nem jelzi ki. Gyári töltőjével és gyári kábelével próbáltuk feltölteni! Létezhet , hogy mind2 karkötő egyszerre romlott volna el?  Lenne esetleg valami ötletetek , hogy tudnám ezt megoldani?! Vagy esetleg mi lehet a probléma ?! Köszi előre is ! 

Vera251 Creative Commons License 2019.03.24 0 0 113

Sziasztok! Egy tanacsra lenne szuksegem! Okosorat szeretnek venni 11 eves fiamnak, nem valami tul dragat gondoltam. Egy Alpha One tipust neztem ki, de szeretnek bele egy nyomkovetot is. Van lehetoseg bepotolni egy alkalmazassal ha gyarilag nincs benne? Neztem gyerek nyomkoveto orakot de azok inkabb kissebb gyerekeknek valoak. Koszonom a tanacsokat!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!